Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hej dziewczyny U mnie dalej okropny ból brzucha i szyjki macicy, masakra! wyczekuję do 18:00 na wizytę u ginki, mam nadzieję, że to nic powaznego, ale martwię się że te bole mi nie przechodza to już 4 dzień ! :( Brzusiowa- u nas na śląsku nie wymagali książeczki ubezp. tylko karty NFZ i jak byłam zwiedzać porodowkę w Pszczynie to okazalo się że mam mieć taką legitymację, telefon do kadrowej i nie było problemu, musialam wypelnić tylko wniosek i dać zdjęcie i od ręki mi wystawiła i dobrze, bo na patologii jak byłam to tylko książeczką uzebz. się posługiwałam, bez tego ani rusz, atakuj pracodawcę, musi Ci wyrobić. Kasia444- u mnie torba spakowana więc mogę rodzić ;) alla- to niezły postęp porodowy u Ciebie, u mnie tylko szyjka skrocona, ale kto wie czego się dzisiaj dowiem, bo za mocno coś mnie tam boli. Nieznajoma- ja to opycham się ostatnio sernikiem, ale Ty też dobre rzeczy widzę pichcisz :) Rumianella- u mnie żadnych mdłości, apety dopisuje baardzo! SURI- dbaj o siebie i nie daj się czasem choróbsku, też muszę kupić jakiś termometr dla dzidziusia, zastanawiam się nad takim w smoczku.... Perełka- powodzenia na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) chodz dla mnie taki sobie budziłam sie w nocy co godzinę, rano mialam ,,przeczyszczenie,, bardzo kiepsko sie czuje, brzuch mam napiety od 3 godz skurcze sa nie regularne, wiec niewiem czy zaczyna sie cos dziac czy falszywy alarm. Czy to przyszla juz pora na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alla--> gotowa na zostanie mamusia? :) :) Informuj na biezaco, co sie dzieje :) Ja trzymam kciukasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale się u nas porobiło Camisia co się stało?? Suri----->super tekst :):):) Angela--->spokojnie bez nerwów oby do wizyty i daj koniecznie znać:):):)dam ci kilka racuszków nie smuć się:) Allla----ja też już chcę:):):)Pamiętaj dzielnie tam bo będziesz naszym przykładem co i jak:) No więc dziś mąż zapodał mi śniadanko za wczoraj:)i robi obiadek:)wczoraj próbowałam włożyć pierścionki na palce jasne chyba u stóp prędzej nie da rady tak mi łapska popuchły że nie włożę a wydają się normalne.W nocy też co chwilkę siku na zmianę i tak se pomyślałam za którymś razem że ja to nie dam rady tak w nocy wstawać::(:(:(:(i panika:(:(( No i 38 tc zaczęłyśmy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alla 🌼 Ja to chyba z nerwów prędzej urodzę :-P Wydarłam pyszczek :D gdzie trzeba i książęczkę mam załatwioną, ale mają na to m-c a ja za 2 tygodnie termin :) Ale się trochę uspokoiłam, wywałam szefa i kazałam natychmiast :-P napisać co potrzebuję na dzień dzisiejszy i jutro mój michu to odbierze!!! Mam nadzieję, że potrafi sklecić kilka zdań :) Mówię Wam masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny niech mi którać wyśle na NK swój numer telefonu, żebym mogła Was poinformować o porodzie :) szybciej niż znów usiąde potem do kompa hmmmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa--> to fajny pomysl. Moze bysmy wszystkie jakos wymienily sie nr, zeby zawsze mozna bylo poinformowac o zostaniu mamusia? Nie martwilybysmy sie tak bardzo jak o Brzusiowa ostatnio. Wysylam namiary na siebie na nasza poczte. Wlasnie skonczylam pakowanie torby do szpitala i mam juz leciutko na sercu. Teraz tylko czekam na Filipka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przypomnę bo Alla i Angela chyba pierwszę do odstrzału więc teraz wszystkie będziemy czuwały:):):) PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie... perwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09…?? chybaHania??...Austarlia….drugie madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9. miesiąc - atakuję z główki Wkrótce wydarzy się coś wielkiego. Skąd to wiem? Po prostu czuję i już. Jestem coraz większy (ważę jakieś trzy kilo, mierzę 50 centymetrów) i myślę, że warunki, w jakich się muszę męczyć, to prawdziwy skandal. Mama też chyba w nie najlepszej formie. Głównie stęka. Też bym sobie postękał, ale nie umiem. Mam wrażenie, że czas stanął w miejscu. Nic nowego mi nie wyrasta. Nic się nie powiększa. Łykam, siusiam, śpię. Chociaż... właśnie coś się ruszyło. Ludzie! Woda mi ucieka! W czym będę pływał? Mama chyba doceniła powagę sytuacji. Dzwoni po tatę: „Kochanie, rodzimy!”. Nie ma sprawy, ze mną jak z dzieckiem. Możemy rodzić. Wszystko wokół zaczyna falować. Coraz częściej i coraz mocniej. Mój własny domek się wokół mnie zaciska, wypycha mnie, a ja nawet nie mam się czego przytrzymać. Ej, chwila, tylko bez takich numerów! Walczyć czy uciekać? Oczywiście, że walczyć! Tylko jak?! Czym?! Wiem, zaatakuję teraz z główki. Wezmę rozpęd i... aaaaaa!!! Jejku... Ale numer. Jak pragnę zdrowia! Zdaje się, że właśnie przyszedłem na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie patrze na ta nasza tabelke i az nie wierze. Kurcze, jak to wszystko jest juz blisko. Perelka, twoj termin jest za tydzien i 2 dni. Szok!!! A jeszcze niedawno pisalysmy ile mm maja nasze skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 04.05
Dziewczyny czy wy teżtak macie że sądzicie że każde ukucie jakiś mocniejszy kopniak a wydaje wam sie że to już poród?Ja jestem w 37 tygodniu i non stop tak mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- napewno wszystko bedzie dobrze, grunt to pogadac z lekarzem. Niunia juz sie chyba powoli szykuje Ja tez mam bole brzucha, i za kazdym razem mysle ze to JUZ ;) Jesli chodzi o te elektroniczne termometry to ja tez mam jeden, niby dobrej firmy a pokazuje wyniki z kosmosu. Rteciowy najdokladniejszy ale wez nim mierz temperature noworodkowi- tragedia. Kupie chyba taki do ucha (ponoc Brauna dobre) chociaz nie wiem czy to nie strata kasy. Monia, Mewka, Mazia, Agatek, Tymczasem, Pultaska, Jenny co tam, poproszę o meldunek ze wszystko OK. Nie wspomne o MarcieDz, cos sie nie odzywa Baby wszystko w porzadku? Rozpakowała się już któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz skopiuje tabelkę bo mnie tam nie ma i się dopisze :) PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie... perwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Anulka81..........28...18.10.09 Patrycja..małopolskie..pierwsze Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09…?? chybaHania??...Austarlia….drugie madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, Nieznajoma-piękne te teksty aż się popłakałam Brzusiowa -tak trzymac ,trzeba walczyc o swoje:) Alla-trzymam kciuki , informuj nas :) Angela-będzie dobrze Też wysłałam swój numer na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camisa - mi też ktoś tu kiedyś dowalił, przez jakiś czas nie chciało mi się w ogóle wchodzić na forum, to było jakoś na początku. Ja uważam, że równa z Ciebie dziewczyna, podbudowałaś mnie porodem (szczerze mówiąc podobna trochę historia do mojej;-)) i odzywaj się tu na forum, bo lubię Cię "poczytać". Alla - trzymaj się, jeśli to rzeczywiście już, to oby było szybko i bezboleśnie ;-). Swoją drogą, to też już bym chciała ;-) Suri - bardzo wzruszające. Już to kiedyś czytałam, ale za każdym razem jak to czytam, to łezka się kręci w oku. Rzeczywiście jesteśmy gotowe oddać wszystko dla tych naszych małych szkrabów! Nieznajoma - też super :-D Powiedz mi kochana, jakim cudem Ty zaczynasz dopiero 38tc??? Przecież my mamy ten sam termin i zaczynamy 39tc!!! Przecież 1.X to się nam kończy 40tc. Przed nami jeszcze 2 tygodnie: 39 i 40. Kurcze, a może to ja źle myślę? Legitymacja ubezpieczeniowa powinna być podbijana teoretycznie co 2 m-ce. Ważna jest do końca m-ca w którym jest podbita i w następnym do końca. Niestety w niektórych szpitalach chcą mieć podbitą legitymację co miesiąc, ja też będę musiała wysłać mojego M do mojej pracy, żeby mi podbił. Wystawienie legitymacji w pracy, to rzeczywiście kilka minut, problrm się robi, jak to jest mała firma i księgowość ma poza biurem, tak jak u Brzusiowej. Pewnie ta sama księgowa, co wystawia legitymacje to robi też ZUSy i tylko ona u siebie może wydrukować RMUA i problem. Mnie też coś boli w podbrzuszu, ale wcale się nie nastawiam, że coś dobrego tam się dzieje, bo ja przecież mam chodzić w ciąży 12 m-cy i rodzę na Gwiazdkę! ;-) Nam ostatnio jakoś tak dobrze jest w dwupaku ;-) Kurde, a tak na serio, to ale jestem zła, że u mnie nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) melduję się posłusznie. U mnie na okrągło pranie, prasowanie i sprzątanie... masakra. Z jednej strony chciałabym to wszystko ogarnąć i mieć z głowy a z drugiej mam ochotę na wylegiwanie się. Tylko jak zacznę coś robić to po chwili sapie i jestem cała mokra i plecy mnie bolą, a jak zacznę leżeć to przewracam się z boku na bok, bo nie wygodnie. Ani tak ani tak dobrze. Wiecie, byłam ostatnio na usg w szpitalu i podchodzi do mnie taka baba i pyta kopie? - z zamiarem dotknięcia mojego brzucha - więc ja myk i rękami go zakryłam mówiąc jej że kopie - a ona do mnie: ale pani gruba jest. Załamka. Niektórzy to nie wiedzą kiedy trzymać język za zębami i klepią na okrągło nie mówiąc już o takich starych babach. Byłam zła ze jej nie powiedziałam ze to trojaczki i każde inne. Dopiero miałaby minę :) Tęsknię już za moimi dawnymi ciuszkami. A więc na usg wyszło że mój bąbelek waży 2700, koniec 35 tygodnia - teraz już zaczął nam się 36. No i główka jest już w dole. Widziałam usteczka, nosek i bródkę - śliczne :) :) :) Z łożyskiem bo tym moim zderzeniu z futryną też wszystko dobrze, nie ma żadnego odklejenia więc odetchnęłam z ulgą. Za tydzień tylko jeszcze raz na kontrolne usg, bo mały ma zastój moczu w nerkach i jedziemy to skontrolować. Co do bólów brzucha, to mam ich teraz troszkę mniej bo biorę nospę i magnez. Czasami w nocy zdarza mi się że kłuje mnie z jednej bądź drugiej strony tak że nie mogę wstać :( wtedy muszę pomasować i rozchodzić. Suri => super jest ten tekst:) A co do książeczki ubezpieczeniowej, to u nas wymagają karty z NFZ, ja książeczkę mam podbitą tak na wszelki wypadek, tyle ze w lipcu dopiero, nie wiedziałam że trzeba co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG29------>masz racje kochana my zaczynamy 39 tydzień,tylko mój lekarz popierdolił się na początku i on się tym sugeruję że 38 ale ja że 39:):):)AAAAAAAAAAAAAAAaaaale jestem podniecona coraz bliżej a Alla mnie tylko nakręca już nie mogę doczekać:):):) Jenny---->super maluch idzie w górę:):)A babami się nie przejmuj jak raz taka zołza na mnie spojrzała w sklepie bo szukała obrączki na palcu to mój mąż powiedział specjalnie głośno i wyraznie że sobie życzy testu DNA bo on to wtedy chyba był w delegacji:):):):):)jej mina była bezcenna :):):):)zawinęła się na pięcie i poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny--> nie dosc,ze trojaczki, to kazde z innym ojcem heheh Oj mnie tez rozwalaja takie komentarze. A najsmieszniejsze jest to,ze raz slysze, ze to niemozliwe, ze nosze taka wielka pilke z przodu; kiedy indziej znowu slysze, ze wygladam na 6 miesiac. I jak tu dogodzic :) MG29--> mi tez ktos dowalil na poczatku i bylo mi strasznie przykro. Ale doszlam do wniosku,ze tyle tu fajnych babek, ze postanowilam zostac. I teraz jestem w Wami tak zwiazana, jakbysmy sie znaly kupe lat :) Dzieki Wam za to dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki moje ja też związałam się z wami bardzo tak jak już wcześniej pisałam mój mąż stwierdził że to forum bardziej uzależnia niż Wenezuelski Serial:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Nieznajoma, tylko strasznie wk... mnie te stare baby, nie mówiąc o tym jak potrafią spojrzeć na brzuch. Dobra, idę dokończyć prasowanie drugiej tury wypranych ubranek i pieluszek dla małego. I coś bym zjadła tylko kurcze nie wiem co... Narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG- wytrzymalabys az 12 m-cy?? ;-);-);-) Spokojnie, zacznie sie dziac jak przyjdzie pora, u mnie tez w zasadzie spokojnie, czasem tylko bole brzucha Jenny - my chyba wszystkie mamy to samo- ciagle niewygodnie, zadyszka... nie martw sie nie jestes sama ;-) Nie przejmuj sie glupim babskiem! Moj synek w 35 tyg wazyl cos kolo 2600, czyli podobnie. Teraz to nie wiem Nieznajoma - ja niby tez sie nie moge doczekac, ale troche mam stresa ;-) Kurcze, moj pies mi dzisiaj wlazl do lozeczka jak mnie nie bylo. Totalna zalamka. Dobrze ze bylo nakryte kocem, nie musze prac wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny, nie przejmuj się. Ja na poczatku czerwca (6 m-c), też miałam taką "sympatyczną" rozmowę w sklepie. Pani zapytała mi sie na kiedy mam termin, czy miałam robione już usg, czy wszystko dobrze, czy dziecko jedno czy dwóch i na końcu skwitowała"oj, to gruba będziesz" Wiesz może bym coś babie powiedziała, ale ta stara małpa zna się z moją mamą, więc sobie podarowałam. A tu na forum kochane moje, nawet jak nie mam czasu, żeby coś skrobnąć, to sobie chociaż podczytuję. Bo teraz już mnie córka woła na dół i zaraz musze uciekać. Ale fakt faktem, że bardzo zżyłam się z Wami, bo tak sympatycznie tu jest :-D 🌻🌻🌻 :-D:-D:-D CAMISA WRACAJ !!!!!!!!!!! :-D:-D:-D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - nie wytrzymałabym 12 m-cy. Jeszcze nie skończył się 9 i już mam dość. Taka hipopotamica ze mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czasem przechodzimy tu na forum jakies małe załamanie nerwowe :-P Ja też miałam to w tym samym czasie co S.U.R.I. i tu był konflikt z Angelą 🌼 ale Ty wiesz kochana, że Cię kocham 👄 i wszystkie inne wariatki tutaj :D:D:D:D:D Ja uważam, że każdy ma prawo wygłosić swoje zdanie, ale powinno się to odbyć w delikatny sposób i zakończeniem wersu TO JEST MOJA UWAGA, MOJE ZDANIE..... Nie róbmy sobie na sam koniec nieprzyjemności, no dziewuszki wyjaśnić!!! I wracamy do swojego słitaśnego forum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki a czy któraś z was zgubiła już czop śluzowy????Bo ja słyszałam że można zgubić na kilka tygodni,dni przed porodem ale czasem też na kilka godzin przed porodem.I tak się zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×