Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Właśnie zaczynam panikować bo od kilku dni pobolewało mnie kroczę a teraz staję się to nie do zniesienia i tak się zastanawiam czy to może być rozejście spojenia łonowego???Dziewuszki czy któraś ma to samo,a może to dlatego że to już lada dzień co???Kobitki te które już rodziły miałyście tak??Bez żartów naprawdę panikuję:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym synku tak miałam-mały naciskał zbyt mocno głowką .Skontaktuj sie z lekarzem bo to może oznaczać ALE NIE MUSI zapowiadający się poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nie chcę się sterować ale cały czas latam do łazienki i mała ciągle się rusza jakby się kofeiny napiła,nie wiem sama.......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma--> ja tak mam i to juz od jakiegos czasu. Lekarz mowi,ze to sie wszystko rozszerza i przygotowuje, a do tego dziecko glowka naciska. Dzis w nocy, jak usiadlam na kibelek, to az sie poplakalam, bo mialam uczucie jakby mi ta kosc na pol pekla... Straszne uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeehhhh dziewuszki moje kochane dobrze że was wszystkie mam bo inaczej to bym całą izbę przyjęć postawiła na nogi,jeszcze dziś te przysiady i bara bara już chyba dość :o:o:o ale mam stresa właściwie to bardziej taki niepokój .......Dziękuję za uspokojenie😘😘😘 dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie najwspanialszymi przyjaciolkami pod sloncem:-) Dziekuje za wszelkie pocieszenia. Staram sie wyciszac:-) Przeraza mnie to lezenie w szpitalu.Ja nocami zazwyczaj buszuje,czesto wstaje siku...ech........... Postanowilam,ze bez wyraznego zalecenia lekarzy nie bede przyjmowac zadnych leków i nie pozwole na jakies dziwne badania. Koniec kropka........Ja cały czas wierze,ze jest wszystko w porzadku,przeciez cały czas mieszcze sie w normie z tymi wodami...J Ja nie pamietam juz jak wyglada sex ok 7mcy;-) Polozna w szpitalu mowila,ze przed porodem jest wskazany, bo jakies tam prostalgyny ( nie wiem,czy dobrze pisze) naturalnie pobudzaja szyjke do rozwarcia:-) Ja tez wam dziewczynki zycze łatwych i szybkich porodow:-) Niedługo bedziemy sie chwalic pierwszymi kupkami naszych pociech:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Dagar nawet się nie obejrzymy i tak będzie Brzusiowa no co za babsztyl no ale dobrze że ok Nieznajoma ja rodziłam ale Ci nie poradze bo nic nie pamiętam, to było prawie 15 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja jestem, ale zaraz uciekam, bo michu jedzie na polter, a ja chcę wreszcie odpocząć i zakończyć ten dzień :D Właśnie wróciłam od fryzjera i jestem gotowa na poród buahaha Dobranoc moje kochane pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, nie czytalam co tam naskrobalyscie, najpierw mi powiedzcie czy plamienie po badaniu jest normalne? Rentinka, Ty mialas, co nie? Z dzidzia OK, nie mialam usg, ale ponoc przed porodem jeszcze mi zrobia. Lekarz mowi ze powinnam donosic do terminu, wszystko jeszcze zamkniete ale szyjka juz krotsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie uciekajcie spac bo ja tu jestem! czy Wy tez jeszcze nie spicie? dawno mnie nie bylo ale mialam dosc ciezki tydzien urodziny mojego meza terminy u lekarza i jeszcze ostatnie dokupowanie rzeczy dla Maluszka ach mowie Wam......... odezwijcie sie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia --------> ja bylam u lekarza ale tez mi nie zrobili usg i mam nadzieje ze mi zrobia przed porodem bo skad beda wiedziec jak mam rodzic???czy dziecko moze za duze na naturalny porod?????????????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pultaska, a ja juz myslalam ze sie rozpakowalas. U Ciebie, tez niedlugo co? chyba mamy podobny termin - ja 04.10. Co tam u Ciebie, juz sie niunia szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj K_Z_Kasia!:):):) tak ja mam na 5 pazdziernika! wczroah mailam wrazenie ze brzuch mi sie opuscil ale gin mi powoedzial ze jest glowka nie tak nisko????????? nie wiem ile mierzy wazy. Czuje sie dobrze ale ta zgaga i mi reka dretwieje a dokladnie koncowki palcow u prawej reki:( a u Ciebie? i krocze jak wstaje i pecherz tez -mowie Ci jak stara baba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz zadzwonic na komorke do ginekologa albo do szpitala czy to normalne moze to sie zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem, w sumie to juz przeszlo... mysle ze to po badaniu Ja tez nie wiem jakie duze jest teraz dziecko. Zgage tez mam masakryczna. No i puchne troche. Nieznajoma - mnie tez boli krocze, latam do kibelka co chwile. Ja tez sie stresuje wszystkim doslownie. Brzusiowa- super fryz to podstawa na porodowce ;-) Dagar- i tak trzymaj, wszystko bedzie dobrze! Rozumiem ze sie stresujesz, nie dziwie sie. Ale teraz to juz kwestia dni. Wiesz ja chyba tez bym chciala juz byc w szpitalu- byc pod opieka, nie denerwowac sie czy z malym wszystko dobrze. No i nie bedziesz sie meczyc w porodzie, i niunia tez nie. buziaki!!! Agatek - fajnie ze sie odezwalas. Mi lekarz powiedzial zeby jechac jak beda skurcze co 10 min. Pewnie tez tak zrobie, bo panikara ze mnie ;) Dorka - super ze wyniki dobre! Agata xyz- zycze Ci zeby wszystko sie jakos wyprostowalo... ps mam juz wozek, jest suuuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia-----------------> no juz jestes! to dobrze ze przeszlo to plamienie! mnie tez boli krocze jak zrobie krok i nie wiem jakby pecherz ja dlugo siedze i wstane albo jak chodze! a co robicie na zgage bo ja juz nie wiem co mam robic!? najlepiej jest na czczo to fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 10 min skurcze? i ile maja trwac? i jak to wogole sie czuje gdzie one maja byc? maja bolec tak jak przy okresie? ja nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, Pultaska wrocilas!! Zostan juz z nami! Kasia--> tak, mialam plamienie po badaniu. W sumie ja to mialam krwawienie, prawie jak w czasie miesiaczki, przez 2 dni. Lekarz mowil,ze tak bedzie po badaniu. Juz jestesmy przeciez przygotowane :) Pewnie to nic groznego. Mi kazal zadzwonic do siebie, gdyby krwawienie robilo sie mocniejsze. No i super,ze masz juz wozek!!!! A my wlasnie przed chwila znalezlismy w wozku.... naszego siersciucha. Chyba robi sie zazdrosny.... A nie wiecie jaka mi przyjemnosc sprawil maz przed chwila... Strasznie mnie bolaly dzis plecy i krzyz.. No i przygotowal mi termofor z goraca woda. Jenki!!! Jaka rozkosz :) Mala rzecz,a cieszy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze zostane z Wami:) a powiedzcie GDZIE te skurcze mam odcuwac jesli bede je miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja sie nie znam, nie rodzilam jeszcze - ale to chyba brzuch ma sie napinac,co? Gin mowil ze skurcz trwa krotko, cos kolo 1,5 min chyba? A na zgage najlepsze Rennie, czasem pomaga zimna woda, czasem jablko, migdaly, mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia ------------>> a nie bolec ale w ktorym miejscu?:/ ja wlasnie dostlam wiadomosc od kolezanki ze pomga goraca przegotowana woda! wlasnie pije......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic ....... widze ze juz pewnie spicie tylko ja tu siedze wiec moze pojde za Waszym przykladem i tez sprobuje zasnac! chyba nie warto martwic sie na zapas....:) podobno objawow porodowych nie da sie przegapic! dobrej nocki spijcie wygodnie i zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plutaska----> z tego co ja się orjętuje to maja być to takie ból jak na okres tylko że dużo silniejsze i częstsze do tego ból pleców z promieniowanie na podbrzusze oraz nogi no a za tym tylko czekać aż wody odejdą choć słyszałam że często zdarza się to na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×