Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

hej dziewczyny :) Wczoraj wieczorem, leżałam na plecach i poczułam jakby coś małego przepłynęlo mi przez podbrzusze, zastanawiam się czy to moje maleństwo dało znak że jest. U mnie leci 15tc. Czy Wy też tak macie, że jak długo nie zjecie posiłku to was zaczyna mdlić i szarpać na wymioty? ja tak mam a najgorzej rano, muszę szybko zjeśc kanapkę i jest dobrze. :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddsre
angela24-----ten prenatal ma faktycznie dużo żelaza.Ale kto stwierdził,że za dużo?ty czy twój lekarz?I dlaczego?czy czułaś się źle po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela - ja rano tez musze szybko zjesc bo inaczej w oczach bym zeslabla i niedobrze by mi bylo,dobrze ze wystarczy poprostu cos zjesc i przechodzi :) czasem jeszcze mecze sie jak zeby myje rano,musze szybko bo mi sie dzwiga,ale tak to mdlosci nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddddddddddddddsre - prenatal musiałam odstawić po załatwiałam się na czarno, własnie z powodu dużej ilości żelaza w organizmie, a to nie jest wskazane, gdy przestałam brać te witaminy odrazu wszystko wróciło do normy, a dowiedziałam się o tym od lekarza. Suri- no to jest wlasnie to że po jedzonku przechodzi :) ja na szczęście z myciem zębów nie miałam problemów, nawet jak mnie okropnie mdliło i wymiotowałam to mogłam bez problemów myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mogę się zapisać do grona przyszłych mam? jestem w 13 tygodniu i czasem potrzeba by mi było wsparcia i dobrych rad, bo to moja 1 ciąża. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ tu masz tabelkę wg. terminu porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mogę pisać tu bez tabelki? :) nie chcę za bardzo planować, bo potem zazwyczaj nie wychodzi. wolę żyć z dnia na dzień :) będę tu wpadać, pytać a może coś nawet doradzę mimo iż jestem b. młoda. pozdrawiam teraz lecę, będę wieczorem i zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie przejmuj sie ja tez nie jestem w tabelce a to dlatego ze ciemnota ze mnie i nie wiem jak sie do niej dołączyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mnie wczoraj teściowa tak wyzwała , ze szok! a to dlatego ze zeskoczyłam z krzesła. moze i to bylo lekkomyslne prawda????? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zazdroszczę Wam, możecie chodzić, coś robić a ja tylko leżę i leżę. Zaczynam schizować. Też bym się trochę pokrzątała po domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym zaczynam mieć zachcianki :) wczoraj wieczorem naszło mnie na śledzie ale było już za późno bo sklep był zamknięty :( betix to było lekkomyślne ale teściowa też mogła trochę delikatniej Cię potraktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Marto- relaksuj sie i nie narzekaj! bo jak sie malenstwo urodzi to zatesknisz za tym slodkim malenstwem. no ja nie moge powiedziec ze leze i nic nie robie. czasem wydaje mi sie ze przesadzam z ta robota albo ze powinnam troszke przystopowac no ale staram sie zyc normalnie. oczywiscie w miare rozsadku. ale ciesze sie ogromnie bo juz poranki sa takiej jak dawniej , czuje sie swietnie za to wieczorami UMIERAM!!! ach ta ciaza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przepraszam za pomłke mialo byc ZATESKNISZ ZA SLODKIM LENISTWEM a nie ...malenstwem ;) och pisze glupoty :) wybaczcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartaDz- zachcianki w 12/13 tygodniu? z tego co wiem- może i się mylę- ale dziecko nie ma jeszcze kubków smakowych więc i zachcianek jeszcze nie powinno być :) bardziej chyba psychika działa niż to zachcianki :) betix- po prostu skopiuj tabelkę w miejsce w którym się pisze posty, dopisz siebie i wyślij wypowiedź : ja się nie dopisuje, zrobię to za 2-3 miesiące, także dlatego że nie chcę komentarzy nt. mojego wieku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Zachcianki mogą być i tu w ogóle nie chodzi tutaj o kubki smakowe dzidzi tylko o nasz organizm.Jeśli mamy ogromną ochotę na jakoś rzecz to dlatego że w organizmie brakuje czegoś np.jeśli macie ochotę na coś słodkiego tzn że brak energii, a jeśli ogórki i kiszona kapusta to witaminy C, o ile się nie mylę.. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko że takie zachcianki to mamy przez całe życie :) jest upał, 40st w cieniu to mamy zachciankę na wodę - ot co:) są też zachcianki ciążowe, spowodowane tym, że dziecku brakuje jakiegoś składnika np wapnia i mamy ochotę na tynk ze ściany chatki babci na wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już się nie wymądrzam :P i teraz przypomniało mi się jak byłam mała (4-5 lat) i pojechałam z mamą do babci. mieszkała w takiej starej chatce- lepiance i jak tylko mama spuściła mnie z oka to wpieprzałam za przeproszeniem ściany tego domu aż się kurzyło :D potem okazało się że mi wapnia brakuje hehe i lekarz kazał pić jakieś napary i calcium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie Asiątko ja tez jestem 12/13 tydz to moze bedziemy meic podobny termin no i tez jetsemm mloda nei musisz si e wstydzic wieku ja mam 21 lat jestem studentka a ty? napisz cos o sobei jeśli oczywiście chcesz. Ja na początku tez nei chcialam się chwalić bo sie bałam że jak coś nei tak pojdzie to tylko bardziej bedzie mi przykro a teraz juz mówie normalnie co ma byc to będzie wszyscy myślą pozytywnie to tak napewno bedzie chociaż ja to mam często czarne myśli zwłąszcza jak coś mnei boli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zmieniam tabelke bo widze ze tu data porodu jest zla bo mam na 17 pazdziernika wiec zaufam poloznej zobaczymy jak to bedzie:) PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak kozaki_87.........21............17 października.......???? Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........26..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.................23............18pazdziernika............??.... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki za wyjasnienie co do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaan
Cześć dziewczyny!! Ja jestem pierwszy raz w ciąży termin mam na 30 pazdziernika. Jest to dzieciatko nie planowane ale bardzo kochane. Mam problem z moim pracodawca, pracuje juz pol roku w tym miejscu i nie mam zadnej umowy, wiem ze popełnilam blad nie wymagajac umowy na poczatku ale wiecie jak jest teraz z praca. nie przysluguje mi ani zwolnienie ani maciezynski a o umowie nie mam co marzyc. Nie wiem juz jaki spopsob na nich znalesc. Moze wy macie jakies rady lub podobne doswiadczenia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozaki- a jak napiszę że za dwa tygodnie mam maturę to nie powiesz mi chyba że się nie zdziwisz :P ale dziecko choć nie planowane to oczekiwane, studia tylko o rok przeskoczą więc się nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asisko- a czemu myslisz, że ktoś będzie komentował Twój wiek, to każdej z nas indywidualna sprawa i czy dzidzia była planowana dzid czy nie to chyba najmniej istotne na tym forum, a wiek nie ma nic do rzeczy....a poza tym nie spotkalam się tu z nieżyczliwymi osobami i mam nadzieję że tak zostanie. Ja jesli chodzi o wiek, to własnie musze poprawić dane, po jestem już starsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23........27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika........ ???............ Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... Beagle.............35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.................23............18pazdziernika...... ......??.... Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. Skorpionka81......27..........28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela wiesz czemu? już piszę... założyłam tu miesiąc temu temat, coś w stylu- mam tylt i tyle lat, czy któraś była w ciąży koło 20, jak się z tym czuła itd... szukałam po prostu dziewczyn w podobnej sytuacji, żeby pogadać... DOSTAŁAM WTEDY TAKĄ Z.J.E.B.Ę OD \"DOJRZAŁYCH\" MAMUSIEK ŻE PRZEZ DŁUGI CZAS NIE WCHODZIŁAM NA KAFE po prostu nagły, zsynchronizowany atak kobiet 30-35 letnich + babek które nienawidzą dzieci i kobiet w ciąży tak mi pomogły: - gówniarze biorą się za seks, młode kurwiszcza niewychowane przez rodziców, młoda szmata zaszła i nie wie co robić, puszczałaś się to teraz masz, i co dziecinko? chcesz usunąć?, no to masz problem dziwko... tak ładnie do mnie pisali, jedna chyba dziewczyna 20-kilku letnia tylko napisała że też urodziła w tym wieku i jest teraz szczęśliwą mamą 4 letniego dziecka, reszta wyżyła swoje niespełnione ambicje na mnie :) nie pisałam chyba po 6 wpisie, a temat był na kilka stron. i jechali po mnie jak po łysej kobyle. fantastyczna sprawa :) i dlatego własnie wolę pisać jako po prostu Czarne Asisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO........Wiek/C.P.......Termin porodu.........Płeć......... aniabuu23............27..............1pazdziernika.........? ??........... kliforka...............30..............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..............29..............1pazdziernika........ ???............ Paula1988............21..............1pazdziernika........? ??......... Beagle................35...............2pazdziernika....... ???.......... Alla23.................24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła.................25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77..............32...............3pazdziernika...wg przeczucia kobita limonka2+1..........24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200.........29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972....37..............5pażdziernika...wg przeczucia facet perełka1983........25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24.............27..............7pazdziernika......... ???............ k.karla...............25...............10pazdziernika........ .???........ mazia112............32..............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz.............30............ .11października.........???.......... MERY27..............27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23............24..............14pazdziernika.........? ??........ Czarne Asisko...... :) .............. 16 październik ...... będzie chłopak :) Renatinka...........26..............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478..........21..............18pazdziernika.........? ??......... Betix.................23..............18pazdziernika...... ......??.... Dagar................34..............18pazdziernika......... .???.......... SURI..................30..............22pazdziernika........ ...???.......... Rumianella...........27.............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek....24..............24pazdziernika..........??? ............ agatka1984.........25..............25pazdziernika..........?? ?............ agata_xyz..........28...............26pazdziernik...........? ??.......... aadaa...............27..............26 października........???............. Skorpionka81......27..............28pazdziernika..........?? ?.......... kozaki_87..........21.............28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80............28..............30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×