Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Ps. Dziewczyny wrzuciłam fotkę mojej małej na fotosik. W tej chwili mi pomachala...usmialam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę chyba spać, noga mi puchnie, bo wczoraj coś mnie ugryzło, byliśmy na urodzinach i to na powietrzu więc nie mam pojęcia co to mogło być, wiadomo że nie osa/ pszczoła, bo jestem uczulona, ale cholerka noga mi spuchła i jest rumień wokół , mam dziś dość, najpierw krew z nosa, teraz ta opuchlizna achhhh, czy to się skończy??? A tak wszystkim mówiła, że się super czuję i nic mi nie dolega :D:D:D Teraz się chyba zaczyna dopiero :-p Życzę spokojnej nocy, buzka brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wszelką cenę trzeba myśleć pozytywnie. Niestety ciąża przysparza wiele niepokojów. Ja dzisiaj z mężem sprawiłam sobie ogromną radośc i już kupiliśmy wózek! Jestem bardzo zadowolona i dzisiaj pół dnia siedziałam i poznawalam cały mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune- a jaki sobie zakupiliście wozeczek? ja w weekend jadę za łóżeczkiem, z wózkiem jeszcze trochę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka -Trzymaj się na pewno wszytko będzie dobrze .Sprawdzałaś opinie tego gabinetu lek.jaki sprzęt opinie?Przede wszystkim tę lekarkę ,która udzielił Ci tych informacji ? Dziwi mnie ,że na połówkowym dwa tyg. temu powiedziano Ci ,że wszytko jest ok i odkreślili inną płeć przecież nie mogło się to zmienić w przeciągu 2 tyg. Lalune-gratuluję zakupu :).Wkurzają mnie te wszystkie przesądy o wcześniejszych zakupach .Ludzie mamy XXI wiek choroby wywołują bakterie i wirusy a nie zakup wózka . Ja praktycznie mam już całą wyprawkę brakuje mi tylko kosmetyków i butelek . Ja też miałam jakieś dziwne bóle w podbrzuszu nawet się dzisiaj wystraszyłam bo miałam kilka skurczy ,ale jakoś przeszło ., Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Kurcze u mnie młyn od poniedziałku. negocjacje z Włochami wczoraj i dziś następna ekipa, jeszcze trzeba ich powitać na lotnisku, przywieść do firmy. Potem nerwy i stres, wieczorem restauracja. Oczywiście korki takie na ulicach, remonty więc spóźniłam się na lotnisko jakieś 15 min, ale co tam... Trochę dziwnie się na mnie patrzyli bo po niedzielnym pływaniu na desce (słońce + wiatr) całe oczy czerwone i zapuchnięte miałam. Pewnie myśleli, że płakałam całą noc :-) Chyba nawet żal im się mnie zrobiło bo zaproponowali, że następne kwartalne negocjacje odbędą sie w Polsce zamiast Włoch. Zresztą w dziewiątym miesiącu niektóre linie lotnicze nie chcą wpuszczać na pokład kobiet bez zaświadczenia lekarskiego dopuszczającego do latania. Ech a dziś od rana u nas na Południu tak pięknie wieje........... Ale co tam za tydzień będę nad Zatoką Pucką wygarniać na deseczce albo smażyć sie na plaży i chłodzić w lodowatej wodzie Bałtyku. :-) Dobra do roboty bo się rozmarzyłam..... :-) Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Wiesz Brzusiowa ja wczoraj tak samom myslałam - tu mnie boli, tam mnie boli... ehhh ale takie sa iroki ciązy. Mnie już na szczęście dzisiaj nic nie boli, synus wieczorem kopal, tak wiec juz mi lepiej. Ejjj dziewczyny kusicie z tym wozkiem - ja juz tez mam ochote kupic, powstrzymuje sie jeszcze. Hmmmm a moze tak juz lozeczko kupic? hehe Wiecie co mimo tego że czasem cos tam gdzies tam boli, ciaza jest suuuuuuuper ps mam juz posciel tralalalala http://allegro.pl/item658832729_13ele_posciel_hafty_z_szyfonem_90x120_milpol.html - super jest! Tylko wiecie co.... kupiłam kolor łososiowy (super pasuje do pokoju), ale jak bedzie chłopak w takim kolorze wygladal? Do tego w komplecie jest rozek - z falbankami i kokardka ;) Maz powiedzial ze to troche mało meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. Własnie wróciłam z usg. Wszystko w porządku, ale doktorka straszna sluzbistka i mówiła tylko same pomiary i normy. Nie chciałam znac płci dziecka, a tymczasem ona powiedziała, ze juz wpisala płeć do opisu usg, bo jest tak ewidentna, ze nie widziala powodu, zeby nie wpisywac. No i mam córeczkę!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki, wczoraj mialam badanie wyszlo dobrze, mam dalej kolke nerkowa jest w moczu ale nie przejawia sie bólem i biore furaginum i duzo plynow musz pic. Jestem w 25tc a przytyłam 4,5kg wszyscy mowia ze malo a lekarz ze prawidlowo, moze dlatego ze jestem wysoka i inaczej to sie rozklada. Dzis rano mialam badanie z glukoza, cukier w normie 118 mialam a norma do 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella gratuluje córeczki🌻 renatinka nie martw sie(wiem ze latwo powiedziec) moze rzeczywiscie to tylko bład pomiaru wiesz mimo techniki te maszyny i tak czasem sie myla , na pewno bedzie dobrze,MUSI BYC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella- super że corcia :) tylko dziwne że lekarka nie zapytała czy chcesz znać płeć, tobie powinna pozostawić wybór. Ja własnie wcinam kanapki z wędzonym łososiem, mnaim ostatnio na ryby mnie wzięło, wczoraj cala makrelę pochlonęlam w chwilkę. :) K_Z bardzo podoba mi się taki komplecik, chyba się zdecyduje na niego, tylko że ja wybiorę chmurkę-ciemny beż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nie mam zamiaru sie denerwowac. Z kilku powodow. Nie pomagam w ten sposob malemu. Po drugie: babka w opisie badania napisala,ze komory mozgowe nieposzerzone. Nam powiedziala,ze trzeba to monitorowac i czy sie umowimy od razu na kolejna wizyte. Wiec przeciez skoro byloby naprawde nieciekawie,to nie napisalaby,ze jest ok, prawda? Boje sie,ze nas nastraszyla, bo liczy na kolejne 200 zl za miesiac. We wtorek ide do mojego lekarza,zeby to sprawdzil. Bo przeciez 2 tygodnie temu nic niepokojacego nie bylo! Wiec mam plan dbac o nas jak najbardziej i nie denerwowac sie. W koncu synus jest przesliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka i tak trzymaj :) tez pomyslalam o tym, że babka chce Was naciągnąc na dodatkową wizyte, z wiadomych względów. A jak to się stało, że u Ciebie jednak chlopczyk? a miala być dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, nie martw się, te normy nie sa u ciebie przekroczone na tyle by panikowac, w zasadzie wszystko maszw normie, a kazde dziecko jest inne. Poza tym maszyny tez maja granice błędu. Mojej koleżance w 8 misiącu ciąży lekarz powiedział ze dziecko nie ma jednej raczki i nózki, mimo, ze wczesniej na usg było wszystko ok. I dziecko urodzilo się z obiema nózkami i raczkami. To dopiero jest pomylka. Nie zobaczyć nogi i ręki. A jakies niuanse w pomiarach po przecinku, to nie powód do stresu. Trzymaj się dzielnie bo twój mały mężczyzna jest z pewnością zdrów jak ryba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam słonecznie:) Renatika---->nie martw się żabko na pewno będzie wszystko dobrze,bo gdyby było coś nie tak to od razu powiedziała by wam że coś ją niepoki i trzeba to sprawdzić albo zadzwoniła by do kogoś(jakiegoś lekarza)żeby to skonsultować.Ja trzymam kciuki Kochana:*buziole dla was Mamuski:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka - az zobaczylam do mojego opisu ale nie mialam zadnych LV wiec nie wiem na co patrzec mnie tez nastraszyla na prenatalnym ze jest biala plamka w obrebie komory serca a moj gin stwierdzil ze tym sie nie mam kompletnie przejmowac,moze faktycznie chca aby przyjsc na kolejna wizyte i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Nie bylo mnie kilka dni, bo przezywałam niesamowity stres. W piatek zauwazylam plamienie, moja ginka była na wyjezdzie, poleciła natychmiastowa wizyte w szpitalu. Pojechalam do CZMP, stwierdzili, ze mam opuchniety polip, który mam na szyjce macicy. W weekend mialam lezec.Przelezałam,przeplakałam i czekalam na pon. wizyte u mojej ginekolog. Na szczescie wszystko jest w porzadku, krwawi mi tylko polip. Teraz aplikuje sobie Luteine. Boze, ile to czlowiek strachu sie naje....oby do pazdziernika. Widziałam tez moja cipcie na USG:-)Oczywiscie, chodzi o cipcie Kornelci :-D Rumianella------->GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Renatinka-----------> glowa do gory!!!!!!!!!!fajnego kawalera beda mialy nasze dziewczynki:-) Dzisiaj zamawiam sobie bananka( poduche) do spania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Dagar całe szczęście że już wszystko dobrze! Fakt, ciąża to duzo radości ale i stresu....Uwazaj na siebie. (I kto kto mowi - dzisiaj przesadzalam ciezkie kwiaty, sprzatalam, odkurzalam, dzwigalam ciezkie zakupy... itp Ehhhh chyba nigdy nie zmadrzeje) Ja tez nie mam zadnego LV na usg! babka tylko powiedziala ze z mozgiem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka- gratuluje ślicznego chłopczyka, wysłałam Ci maila :-) ja również nic o LV nie widziałam na wynikach... Rumianella - gratuluję!! Dagar- ja poduszkę -banana mam już od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona, nawet jak ostatnio spałam u rodziców to mi jej strasznie brakowało:-) Pamiętam iż nie dawno było pytanie ile powinno ważyć maleństwo w poszczególnych tygodniach - poniżej wklejam co znalazłam w sieci na ten temat : \"10 centyl oznacza, że 10% dzieci waży tyle samo lub mniej, 50 centyl, że 50% dzieci waży tyle samo lub mniej, a 90 centyl, że 90% dzieci waży tyle samo lub mniej. A więc 10 centyl to chudziaczek, 50 centyl to absolutny średniak, a 90 centyl to duże dziecko. Mozna w sumie założyć, że jeśli na usg w 2 tygodniu dziecko było na 90 centylu, to podczas dalszych również będzie wysoko - można sobie oszacować mniej więcej wagę w następnych tygodniach. To oczywiście taka bardziej zabawa, a nie wytyczne...:) 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za slowa otuchy! Ja wlasnie od wczoraj staram sie szukac w necie informacji o tym LV,ale nic nie moge znalezc. No i dziwne,ze Wam takich informacji nikt nie podal,a przeciez kazda z nas chodzi do innego lekarza. Hmmm... Mi na polowkowym 2 tygodnie temu lekarka sprawdzala,czy jest wszystko ok z mozgiem no i bylo! A teraz nagle jakies LV wysokie. Aj.... we wtorek ide do swojego gina, ktory jest super fachowcem,to sie wszystkiego dowiem :) Ale jestem dobrej mysli. Maly tez mi caly czas sadzi niezle kopniaki, jakby mowiac: Mamoooo!!! Przestan juz!! U mnie naprawde jest ok!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny szukam tej poduszki dla kobiet w ciąży i najcześciej pojawia się ta w ksztalcie litery C kosz to 109zł, któraś z Was ma już taką poduszkę?? bo ja zaczynam mieć coraz większe problemy ze snem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
A no zamówilam ;) Najtańsza, jaką znalazłam na allegro - 59,90 (ma przyjsc jakoś na dniach, możesz się wstrzymać i dam Ci znać czy warto ją kupić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- wlaśnie oglądalam ta stronkę, tylko że tam cena dużo wyższa niż na allegro, a poducha prawie identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×