Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

A ja sie zgodze z mezem - to forum jest bardziej uzalezniajace niz wszystkie seriale hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o kombinezon, to ja wczoraj o 4 rano (kiedy nie moglam spac, nie powiem przez kogo, bo mnie uslyszy) sie nad tym zastanawialam i doszlam do wniosku,ze kupie na 74 cm. Najwyzej bedzie za dlugi i trzeba bedzie go podwinac, ale lepsze to niz za krotki :) Wiec ja jestem za 74. A jaki rozmiar kolderki kupujecie do lozeczka 120x60? 100x135 czy 90x120? Bo ja sie zastanawiam :( Aaa Malgorzatko--> dzieki za ta strone z wyprawka do szpitala. Na bank sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik------>jakos wytrzymalam bez jedzenia. Nie czulam sie zbyt dobrze,ale jak sobie pomyslalam,ze jak zwymiotuje, mam jeszcze raz przez to przechodzic, to zacisnełam zeby i wytrzymalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ty jestes i odrazu ruch jest :):):0 renitalka tez sie zgadzam z twoim mezem :):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, ja niestety żle zniosłam badanie glukozy, nie była zła do wypicia, ale po 30 min musiałam się położyć, bo było mi słabo. Chciało mi się wymiotować i wstrzymywałam 2 godziny. Ale widzę, że jestem wyjątkiem, więc nie martw się, będzie dobrze, ważne żeby wynik był prawidłowy. Dziewczyny ja też mam wszystko dla Nadii- nawet łóżko i wózek - dobrze kupić wcześniej, bo mają specyficzny zapach, który akurat wywietrzeje zanim dzieciątko przyjdzie na świat. Zapisałam się też do szkoły rodzenia i zaczynamy zajęcia z mężem 4 sierpnia - już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar to ja tez tak zacisne zeby moze to mi pomoze i doda sily bo jak narazie to aby panikuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka, ja zamowilam 120x90 (poszewki i wypelnienie), ale to, co dostalam jest troche wieksze - raczej 130x100 (chyba sie pomylili czy co). Ale to chyba i lepiej. Co prawda lozeczko zamawiam te mniejsze (120x60) ale taka posciel dluzej posluzy - jak synus bedzie wiekszy i przeprowadzi sie do wiekszego lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa - gratulacje!!!! W końcu będziesz mogła się wyluzować! Marta - po wakacjach jesteś napewno wypoczęta i wyluzowana, musisz teraz nadrobić zaległości Mnie też czasem boli brzuch jakby mi ktoś igłę wbijał - i zawsze się niepokoję Też leciała mi krew z nosa, ale moja ginka powiedziała, że w ciąży to normalne, bo zwiększa się objętość krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam kupować rzeczy, ale mam bardzo mało. Na razie kupiłam kilka szt. bodziaków, komplecik do szpitala, śpiworek do spania i jestem na etapie wybierania pościeli i łóżeczka turystycznego. Drewniane łóżeczko mam po córce, chcę kupić turystyczne, bo jedno będę miała w sypialni na górze u siebie, a drugie na dole w jadalni. No i wózek - pojęcia nie mam który! U nas jak chodzę po sklepach, to żaden wózek nie wdpadł mi na tyle w oko, żebym była pewna, że chcę ten i żaden inny ;-) Łóżeczko chyba takie: http://www.beebee.pl/lozeczko12.html A wózek podoba mi się taki, tylko w wersji na kolach pompowanych: http://www.allegro.pl/item684434139_leviroo_due_spacerowka_gondola_fotelik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik mnie lekarz pytał sie czy chorował ktokolwiek z rodziny tzn: babcia, dziadek, rodzenstwo rodziców wiec nie tylko najblizsza rodzina no i u mnie nikt nie chorował i dlatego mnie to ominie, w poprzedniej ciazy tez nie pilam tej słodkosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kombinezon na zimę kupiłam na 62 w Smyku - ale jest naprawdę duży. Myślę, że starczy mi na 4 miesiące, bo na 74 to ubranka kupuję dla chrześniaka, który ma 9 miesięcy i jest dość spory. Tak naprawdę to rozmiar rozmiarowi nierówny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalune zgodze sie z toba ze rozmiary rozne sa w roznych firmach to co w jednej jest na 62 w drugiej na 56 ciezko trafic, niewiadomo tez jak duze dzieci urodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG29 - super ten wozek!! Ja sie prawie nastawilam na ABC desing http://www.allegro.pl/item659316173_0724_wozek_gleboko_spacerowy_abc_design_astro.html bo glownie chodzilo mi o to,zeby byl lekki i wygodny. Ale widze,ze ten Leviroo tez jest leciutki. Nie widzialam go jeszcze w sklepie,ale musze polatac i zobaczyc, bo bardzo mi sie spodobal :) No i jak tak pomyslalam,ze tez wcale nie mam tak malo dla synka... Mam lozeczko, przescieradelka, wanienke, troche ciuszkow, lezaczek... Troche sie tego nazbiera jak tak dokladnie pomyslec hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG - moja kolezanka kupila ten wozek, ale z podwojnymi przednimi kolami (moim zdaniem gorsze), ale jeszcze nie miala okazji go wyprobowac, bo dopiero co urodzila. Ja uwazam ze jest fajny, bo ma szeroka i lekka gondole. Ale tu widze ze one sa tylko w komplecie z fotelikiem,a ja fotelik juz mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z Kasia - te wózki bez fotelika też są, tylko na zdjęciach na każdej aukcji mają z fotelikami, ale nie w każdym zestawie jest fotelik http://www.allegro.pl/item679353084_wielofunkcyjny_wozek_leviroo_folia_wysylka_gratis.html Kasiu, a dlaczego piszesz, że z podwójnymi kołami jest gorszy? Jak Twoja koleżanka zacznie nim jeździć, to napisz na forum jak się sprawuje, bo w necie do tego wózka nie ma zbyt wiele opinii. Chcę wózek z fotelikiem w zestawie, bo jak dzidziuś będzie jeszcze maleńki, to jadąc do sklepu, do bagażnika wsadzę tylko stelaż i nic wiecej nie będę musiała brać. A z gondolą to troche dużo zamieszania. Lalune - mi x-landery też się podobają, ale musiałabym wydać około 600zł więcej, a to już dla mnie nie jest mało. Tymbardziej, że jeszcze dużo musze kupić dla dzidziusia Agatek-gagatek, mojemu mężowi właśnie te trochę "staroświeckie" się nie podobają :-(, ale ten BARTATINA bardzo ładny i kolorystyka też superowa! Renatinka, ten Twój też super! Największy minus tego mojego wózka, to jest taki, że nie mozna o zobaczyć w żadnym sklepie w realu, bo prowadzą tylko sprzedaż wysyłkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaa ale fajny!! MG - sama nie wiem jak to z tymi kolami jest, ale wydaje mi sie ze chyba latwiej sie prowadzi taki z pojedynczym. Poczytaj sobie co tu babka pisze: http://allegro.pl/item679882527_wielofunkcyjny_wozek_leviroo_spacerowka_parasol.html Miala podwojne, ale zmienila na pojedyncze. No i kolorki jakos mi nie pasuja... wiem ze to akurat najmniej wazne... Teraz to juz sama nie wiem, fajny ten leviroo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek a Roan Marite widzialam na zywo - bardzo fajna, na wahaczach, miękkie zawieszenie, duża gondola. Juz prawie się na nią zdecydowałam, ale jednak stwierdziłam że wolę skrętne przednie koła. Bartatina też była moim typem, hehe (jest na pasach chyba, musisz wybrać jakie wolisz zawieszenie, moim zdanie wahacze lepsze, jesli chcesz korzystać pozniej ze spacerówki - pasy ponoć za miękkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee wlasnie doczytalam ze Bartatine mozna tez kupic z zawieszeniem sprezynowo - wahaczowym. Oba wozki fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja właśnie zachorowałam na czarny wózek i może dlatego nie podoba mi się żaden wózek w sklepei, bo nie spotkałam nic w tym kolorze. Małgosia, ale słodziak! Jaką mordunię ma fajniusią! Ja mam psa na podwórku w kojcu, bo nie wyobrażam sobie zwierzaka w domku - poza rybką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;-) Dzisiaj rano przebudzilam sie i wyobrazilam sobie porod.... i juz mi sie spac odechcialalo! jeszcze niecale 3 mies! MG - kolezanka tez czarny kupila. Jak pojde do niej w odwiedziny to go obejrze dokladniej. milego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Agatek-gagtek ja mam dokładnie takie same typy jeśli chodzi o wózki :) byłam już w sklepie i widziałam obydwa na żywo i jak na razie obstawiam Bartatine, też jestem za klasycznymi wózkami, nie lubię tych nowych kosmicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzi k -ja ta glukoze wypilam jak bardziej poslodzona herbate, wystraszylam sie jak lekarka mi mowila ze jak bedzie mi slabo to moge sie troche wody napic a jak zwymiotuje to cale badanie trzeba powtarzac,na szczescie nic takiego nie mialo miejsca ja znow mam suchow nosie i oddycham jak Darth Vader z Gwiezdnych Wojen, psikam sola morska ale i tak mnie to meczy,teraz podwojnie bo na dworze tak sucho :( lozeczko chcemy kupic 120/90, takie zwykle sosnowe, z regulacja poziomow, chyba nie ma co specjalnie przeplacac za taki mebelik z ubrankami narazie sie wstyrzymalam bo duzo dostane od bratowej i szwagierki, ubranka raz uzyte i jak nowe wiec nie ma po co za duzo kupowac tego,chociaz czasami ciezko sie oprzec ;) kasia - ja bym ten wiekszy kupila kombinezon, tez ostatnio coraz czesciej mysle o porodzie łaaaaaaaaa malgorzata - śliczny ten Twoj maly ciapek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ja dzisiaj wygoniłam meza i tescia do piwnicy,zeby wreszcie zrobic tam porzadki. Musze wyniesc tez stepper, bo chyba przez jakis czas nie bede z niego korzystac. Jeszcze czekaja mnie porzadki w ksiazkach. lalune------>ja tez mam czasem takie kłujace bóle. Ale wy wpadłyscie w szał zakupow :-P Ja jeszcze poczekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle po moim poscie ciiiiiiiiiiiszaaaaaaaaaaaa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×