Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

a ja dopiero sniadanie zjadłam:P perełka ja tez nie lubie tych \"kosmicznych\" wozkow jestem staromodna po prostu:P tez widzialam oba wozki w sklepie i jak dla mnie super K_Z Kasia ja tez dzisiaj jak sie przebudziłam to jakos poród mi przyszedł do głowy no ale nie da sie go uniknac, jak to mowia dziecko samo weszło samo tez wyjdzie;) dagar a czemu wynosisz stepper do piwnicy? czytałam gdzies ze mozna sie na nim cwiczyc w czasie ciazy jesli lekarz zezwoli, ja do tej pory korzystam z twistera i ogolnie sie gimnastykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) a ja marzę o porodzie!!!!! :) chciałabym być już w 9 miesiącu ciąży ;) K_Z kasia- ja kupię kombinezonik na 74. Nie warto się surgerować tym, że dziecko w wieku 5 miesięcy będzie mieć 74 bo może okazać się że znacznie wcześniej urośnie i będzie trzeba większy kombinezonik kupić. Lalune- nie jesteś wyjątkiem hehe :) ja go glukozie rzygałam jak kot Dagar, Suri, wy za to dzielnie znioslyście ten napój ;) Madzik- bedzie dobrze, tylko nie wmawaija sobie że zwymiotujesz, ja caly czas to sobie powtarzalam i było OK, dopiero bo badaniu w domku wszystko zwrócilam. Z wozkiem to chyba największy problem będę mieć, ale jeszcze mam trochę czasu do zastanowienia się, wlasnie szukam wanienki profilowanej :) dobra idę trochę posprzątać i przygotowac obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny mnie od dwóch dni strasznie swędzi brzuch, smaruje się oliwką dwa razy dziennie, pomaga na trochę, też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela----------> mnie swedzi brzuch, a najbardziej pępek, ktory jeszcze mam wklesły;-)Niestety,ale nie jest juz tak głeboki;-) Mnie za to bardzieh dręczą upławy, dobrze,ze nosze wkładki. Powiem Ci,ze tez czasem chcialabym byc juz w 9mcu.....w koncu widzialabym dzidzie i wiedziala,ze z mojej strony nic juz jej nie grozi, zadne grzybice, cukrzyce etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez juz bym chciala synusia miec przy sobie, ale jak pomysle o porodzie brrrrrrrrrrrrrr Mnie kiedys bardzo brzuch swedzial, ale wtedy smarowalam sie fissanem - jak go zmienilam na gerbera to przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za porady w kwestii rozmiaru kombinezonu. Powiedzcie mi jeszcze - jaki lepszy - z butkami czy bez, sa tez takie z dopinanymi bucikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Grubaski:) K_Z Kasia--->mnie aż tak poród nie przeraża jak fakt że po porodzie to dopiero się zacznie i nie myślę tu wcale o maleństwie tylko o sąsiadkach ciotkach matkach babkach na samą myśl o ich odwiedzinach popadam w depresję po porodową to będzie koszmar i wysłuchiwanie\"ja wychowałam 3 dzieci i inaczej przewijałam i karmiłam\"no mówię was szlak trafia ale jeszcze niecałe 2,5 miecha ufffffffff:)Wiem zołza ze mnie:) Małgośka 39--->uroczy ten twój mały \"Gnojek\":) Angela24--->mnie tez czasem brzucholek swędzi i jak pytałam pani doktor to on mi powiedziała że w tym samych czasie co rośnie dzidzia to skóra na brzuchu się rozciąga:)i na udach też tylko rzadko która kobitka w ciąży czuję na udach:) Dagar--->ja tez mam dość upławów ale czasem se myślę że to znacznie lepsze niż okres i ten ból:)nic nie poradzimy nie my pierwsze i ostatnie w ciąży:) Buziole dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-Z Kasia----> mnie ot jeszcze przeraz to że wszyscy będą brać na rączki i całować tulić fuuujjjjj jeszcze jakiegoś liszaju się maleństwo nabawi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, to całowanie też mnie przeraża. Mam babcię, która na pewno będzie go obcałowywać, jak sobie to wyobrażę to... brrrrr Fajny ten wózeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza,właśnie wróciłam z kina \"Bruno\"polecam niezły film.Cały czas mi się papa cieszyła a ludzie zamiast z filmu to ze mnie się śmiali:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja spać nie mogę i nie że dzidzia mnie kopię czy się wierci sama z siebie spać nie mogę. Ale nic jeszcze tylko 2 miesiące 2 tygodnie i 5 dni uuuuffffffff damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma na ,kiedy masz termin? Ja też źle sypiam ,ale nad ranem zasypiam mocno i nie mogę się rano dobudzić . Ja myślę ,że to już na tle nerwowym ,żeby to było już ,już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:-) Ja tez nie moge spac. Zasypiam ok. 23, potem budze sie po 1 i tak sie trzepie w łozku do 5, i wtedy dopiero zasypiam. Spie do 9. U mnie tez nie jest to przez dzidzie. Sama nie wiem przez co. CZasem zamartwiam sie,jak nie czuje dzidzi, echhhhhhhhhhh.......ja mam jeszcze 3 mce i 6 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś39---->ja mam termin na 1 pazdziernika ale po rozmowie z położnikiem ostatnio to on jest bardziej niż pewien że wystąpi szybciej bo brzuszek już mi schodzi w dół i mała już pozycje tez przyjęła i chyba nerwy tez bo coraz częściej o tym myślę bo zostało tylko 10 tygodni:)a Ty Gosiu na kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez cos zle spalam. Narzekalam ze synus mi sie nie rusza, a teraz zaczal dawac znac o sobie coraz czesciej i mocniej. Ale w spaniu mi nie przeszkadza na szczescie. ps kupilam kombinezon zimowy na allegro za 15 zl! Nowy, ale drugi gatunek - gdzies jest uszkodzony, ale nie wiem jak, to sie okaze ;-) (bedzie mial jedna nogawke hehehe). Nie wiem czy nie za wielki - rozmiar 74, ale dlugosc bez kaptura i butkow jakies 57 cm. Najwyzej synus bedzie w nim plywal, albo komus oddam - za taka kase to nie szkoda nawet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam dodać że nie śpię od 2.15 w nocy i jeszcze mam siłę i urzęduje z mężem w ogródku on robi płotek a ja go maluję:)Troszkę na mnie warczy że mam iść chociaż na 30 minut spać ale ja nie chcę zbyt dużo energii:):)Ale za to jak padnę wieczorem to chyba za dwa dni wstanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No maluję płotek i umyłam mężowi samochód sama jestem pod wrażeniem że prawie wcale nie spałam i tyle energii al eto chyba naprawdę syndrom wicia gniazda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) a mi zostało 87 dni do porodu, chcoiaż ugadauje się tu z Martynką żeby wyszla na świat po 38 tygodniu i żeby nie czekala do ostatniej chwili :D Ja dalej staram się spać jak najwięcej, chociaż z tym brzuchem ciężko, tak mam ochotę połozyć się na brzuchu...no cóz trzeba będzie jeszcze trochę poczekać...no i nosi mnie ostatnio na piwo, czy lampkę wina, lub szampana...założę się że po porodzie już takiej ochotę nie bedę miala. K-Z kasia- to taniutko kupilaś ten kombinezonik i napewno na dlugo Ci wystarczy. Nieznajoma- podziwiam, ja niedość że urządzam sobie ciągle drzemkę w środku dnia, to tak szybko się wszystkim męczę, że najlepiej bym nic nie robiła :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez sie szybko męcze... i cięzko mi sie oddycha - tez tak macie? Ponoc pozniej jak sie brzuch obnizy bedzie lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tez sie szybko mecze, mieszkam na pierwszym pietrze i jak wyjde po schodach to normalnie sapie :O :D:D:D a brzusia nie mam za duzego, co bedzie pozniej uuuuuffff :D Kiedys pisalam o pajaczkach i zylakach. Dziewczynki jezeli takie paskudztwa Wam sie pojawiaja lub juz macie to nie lekcawazcie. Ja bylam ostatnio na wizycie u doktora naczynkowego i uslyszalam \"Prosze pani, o 6 m-cy za pozno pani przyszla\" :( A nie mam jekiejs masakry na nogach, ze 3 pajaczki i malusia zylka wyskoczyla pare dni temu na udzie... Musze chodzic (najlepiej non stop) w rajstopach uciskowych. Sa takie specjalne dla ciezarowek. Czekam wlasnie na dostawe przyjemnosc ta bedzie mnie kosztowac ponad 200 zł :( Ale czego sie nie robi, zeby pomoc dziecku i sobie. Bo niestety to nie znika tylko sie powieksza :( Aha no i porod tylko i wylacznie w bandażach uciskowych na calych nogach grrrr Poogladajcie sie kochane i nie lekcewazcie nawet malenstwa. mam nadzieje, ze Was nie postraszylam za bardzo ;) ale lepiej zapobiegac niz leczyc. Dobrej nocki, szczegolnie dla tych, ktore spac nie moga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma -Ja pierwszy termin miałam na 22 ,po badaniach prenatalnych na 16 ,ale lekarz też twierdzi ,że może być szybciej . To bezsenność to wszytko stresy ,energia ponad siły . Jak remontowaliśmy dom miałam tyle siły ,że przenosiłam ciężary mało spałam jadłam tylko cały czas pracowałam . Jak opadłam z sił nie miałam siły podać kawy robotnikom ręcę i nogi mi się trzęsły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś39---->ja to nawet nie myślę o spaniu tylko bym fruwała wszędzie mój mężulek wiedziała co się święci z tym płotkiem i od razu pomyślał że jak tylko zobaczę farbę bo rączki będą mnie swędzieć i kupił mi taką maskę żebym nie wdychała tych oparów kochany no:)A teraz już skończyliśmy i idę się kapać i położyć i chyba wtedy padnę:)No a jutro mam egzamin jeszcze bo kończę kurs komputerowy i został mi ostatni tydzień więc same widzicie że ja na miejscu usiedzieć nie mogę:):) Do jutra moje kochane grubaski:):)Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma miłej nocy kochana Tylko nie stań się nam hackerem sieciowym :) Ja też się kładę co dzień to bliżej do celu . Miłej nocki mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry kochaniutki jednak nie pospałam tak długo jak bum chciała takie jakieś straszne sny miałam że już wole nie spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja tez mialam jakieś głupie sny, najpierw cofła się o parenaście lat i byłam i chodziłam do podstawówki w ciązy hehe :) to jeszcze okazało się że mój mąż nie jest ojcem dziecka, no i spalam u obcych ludzi...niezłe koszmary! :P U nas z rana piękna pogoda, zaraz idę na zakupy, bo mi się hcleb skonczył a ja taka glooodna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×