Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Marta - ale mialas wypas w tym Egipcie :) przynajmniej ominela Cie ta nieciekawa pogoda w PL no i ten klimat tam jeeej :)zazdroszcze, brzuch moze boli bo tam jednak inna flora bakteryjna,pij jakies actimele i kefiry zeby sie oczyscilo :) dagar - ja juz po bolu :) za krzywa razem z morfologia i moczem zaplacilam 26zl, nie wytrzymalabym do wyniku w pon i przed wyjsciem zmierzylam sobie sama w domu glukometrem od mamy, mialam 80 a po 45 min mialam 136,potem juz musialam znow do przychodni isc a jak wrocilam to zmierzylam po 1 godz i 15 min i bylo 126 hihi to sie nazywa nadgorliwosc ;) ciekawe czy te wyniki pokryja sie z tymi laboratoryjnymi brzusiowa - chamstwo ludzi czasem nie zna granic,facet ewidentnie chce sie nachapac, pytanie tylko czy zamiast was ma jeszcze kogos na wasze miejsce bo jesli nie to ja bym wlasnie postraszyla jakas pania z wywiadu srodowiskowego, co za ćwok jeden!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnojek hehe :D:D:D:D:D ja wiem, że on muuusi być zarejestrowany, ale zawsze coś :( Najpierw, żeby firmę rozkręcić i zobaczyć jak mu pójdzie, a potem to już łatwo bez ZUS-u..... Swojej firmy nie chce na razie na biało, ale już rozmawiał z tamtym choć o zwykłej umowie na najniższej krajowej, żeby był ubezpieczony i mu coś leciało.... Rozumiem, że tak nie można, ale same widzicie jaki mamy tu młyn z mieszkaniem, dlatego te pieniądze, które on zarobi mamy na czysto, my się dopiero dorabiamy, marzy nam się choć działka, a reszta powoli :) On nie zarabia zle :) Ja zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa--> szukajcie sobie czegos innego do wynajecia w takim razie. Skoro mowisz,ze ciagle podwyzki czynszu,to pewnie znajdziecie cos innego. A wtedy zostawicie faceta na lodzie. Jego mina... BEZCENNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata 39 - bardzo się cieszę, że u Ciebie z glukozą ok! Ja przez niecałe 2 tygodnie diety schudłam prawie 2 kg! Brzusiowa, ja wiem, że ciężko jest z mieszkaniami, ale spróbujcie się rozejrzeć, popytać znajomych. Czasami całkiem niespodziewanie trafi się coś naprawdę ciekawego, tylko trzeba pochodzić i popytać ;-) Mi krew z nosa nie leciała przy czyszczeniu, tylko tak \"sama z siebie\" strużką zaczęła mi lecieć - zaniepokoiło mnie to! Codziennie nad ranem mam skurcze łydek, strasznie bolą mnie nogi. Uciekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki jak zyjecie upal daje o sobie znac, ja teraz siedze duzo na necie i przegladam lozeczka i wozki macie wybrany juz model jesli tak to dajcie linka, bo ja niemoge sie zdecydowac w sumie nic mi sie nie podoba. Ahh te wozki:) Juz troche ubranek nakupywałam powoli kupuje kosmetyki takie drobiazgi,bo jednak to wszystko kosztuje wiec wole na raty sobie to wszystko rozlozyc, a jak u was zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przeglądam wózki w internecie, byłam ze dwa razy w sklepie i hurtowni i nadal nie wiem, myślę o Tako jumper albo o espiro GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis kolejny dzien sprzatania.. Dzisiaj kuchnia. To chyba naprawde syndrom wicia gniazda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg-dziękuje jest na granicy ,ale bardzo się pilnuje sama rozpisałam sobie diete na 5 posiłków .I tego się trzymam zero słodyczy ,owoców ,węglowodany w bardzo nie wielkich ilościach . Tj. 4 dzień jestem nie co mniej opuchnięta i czuję się lepiej .Nie śpię w ciągu dnia . Brzusiowa tym bardziej jak macie sporo kasy warto coś działać legalnie.Jak człowiek jest młody to myśli ,że wszytko jest wieczne i zawsze tak będzie . Mały gnojek :D skończył obsrywać cały dom zmieniłam mu karmę na Royal starter dostałam od weterynarza znacznie lepiej trawi . Co do zakupów ja już mam praktycznie wszytko dzisiaj dokupiłam koszulę do karmienia ,biustonosz ,majtki jednorazowe . Brakuję mi kosmetyków dla niemowląt i dla siebie coś na brodawki ,jakaś herbatka laktacyjna ,coś do przemywania gojenia krocza . Zakupy tylko w aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko--> przerazasz mnie. Ty juz prawie wszystko masz!!! Ja do tej pory siedzialam tylko w ksiazkach, teraz sprzatanie i odnowienie mieszkania. Dopiero powoli zaczynam kupowac ciuszki i kosmetyki. Chyba musze zwiekszyc obroty w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem już po ciężkiej przeprawie i rozmowie z właścicielem.... Wreszcie się dogadaliśmy :-) Moje maleństwo aż w brzuszku tańczy z radości, mamusia zresztą też Okna mi wstawi!!! A czynsz podniósł o 40zł :-P Wreszcie skończyły się te nerwy!!!!!!!! Dziewczyny opijamy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję Wam kobitki kochane, że to ze mną znosiłyście i mogłam się wygadać 👄 {Małgorzata39} ja wiem, że tak na dłuższą metę nie można :-) Po urodzeniu maleństwa, mąż wszystko zalegalizuje... Będzie dobrze 👄 Ja to mam też już wszystko dla bobasa :-P Jak skończy 1,5 roku to zacznę myśleć o ciuszkach, ale póki co to do dwóch lat mam :-P Kupimy tylko wózek niedługo i nowy materacyk do łóżeczka, bo miałam pożyczone, a jakoś nie jestem za tym, żeby moje spało po kimś... Do tego tylko ten wielki remont nas teraz czeka :-( ehhhh i mogę rodzić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka -nie przejmuj się mną .Ja należę do takich ludzi ,którzy są przed spotkaniem pół godz.wcześniej.)Zdążysz wszytko kupić. Brzusiowa-Trzymam Cię za słowo :)Dobrze ,że doszliście do porozumienia .Dbaj o siebie i Oliwkę okna olej i właściela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - jupiiiiiii :D dziad pokonany :p i niech tam juz was nie denerwuje wiecej :) malgorzata - taki piesek widocznie potrzebowal krolewskiego jedzenia zeby nie napaskudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa super, ze się dogadaliście, mam nadzieje, że ten typ dotrzyma słowa... Renatinka nie przejmuj się, ja jeszcze praktycznie nic nie mam dla bobaska... dzisiaj kupiłam pierwsze śpioszki i kaftanik :) tak na poprawę humoru mamusi ;) no i jeszcze sobie fajne klapeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj pochodziłam po IKEI i znalzalam fajny drewniany stojący przewijak, no i wzięłam go pod pachę :) kosz nawet nie taki wielki po 98zł, wlasnie mąż go montuje, a poza tym pospalam sobie trochę, póki mogę to korzystam. Powiedzialam gince o tym moim dziwnch skurczach z twardnieniem brzucha, no i potwierdziła że to skurcze macicy i wrazie czego brać no-spę. No i znowu miałam robiony wymaz czytości, mam nadzieję, że udalo się wygonić tą wstrętną bakterię. W babystyle zamówiłam takie śliczne rozowe rękawiczki za 9 zl :) czekam na przesyłkę. Brzusiowa no i dobrze,że tak się kończyło :) Marta- wiataj w Polsce :D Lubila- czasem mam wrażenie że zaboli mnie tak jak na okres, ale rzadko i krótko. ja na szczęście z nosem już mam OK, trochę brałam te kropelki co mi ginka poleciła, a teraz już spokój :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:* Brzusiowa--->Hura wygrałaś jestem z Ciebie dumna,jeszcze wczoraj póżnym wieczorem rozmawiałam o Tobie z mężem i on stwierdził że to forum bardziej uzależnia niż portugalski serial:) się uśmiałam z mojego męża:):) Małgośia39----->dobrze że już mu przeszło niedługo będziesz malucha przewijać a tu ci pies stwierdził że szybciej dupsko wystawi:):):) Renatika--->nie panikuj kochana ja tez dużo nie mam a już mi mąż karty pozabierała i dzienny limit gotówki zostawia bo stwierdził ostatnio że jak poszłam po chleb to wróciłam ze sklepu z dwoma kompletami smoczków:):):)Ale mania sprzątanie tez mnie dopadła:) Migotka i Alla3----> na tej stronie są całkiem ładniutkie wózki może się wam spodoba :) http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p984_Wozek_Implast_Bolder_SD_300.html/XTCsid/e0317264593925eee39d532119c91fd7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) SURI----------> ufffffffff, czlowiek juz po tym obrzydlistwie......bleeeeeee, najgorsze było to trzykrotne pobieranie krwi, natknełam sie na nieudolna pielegniarke,która nakłuwała mnie az 6 razy. Jakas niedoróba...... Teraz bardzo boli mnie reka. Po przyjsciu do domu zjadłam i polozylam sie spac.Byłam pozbawiona sił. Zobaczymy,jakie beda wyniki. Odbieram je w srode przed wizyta u ginki. K_Z_Kasia--------> mialam powtórna toxo, bo przy pierwszym badaniu okazało sie,ze nie chorowałam i nie mialam nawet przeciwciał. Licze, ze bedzie wszystko w porzadku. Brzusiowa------>super,ze sie udało;-) Renatinka--------> spokojnie,ja tez jeszcze nic nie mam:-)No moze oprocz kocyka, 3 pieluszek flanelowych, 2 sliniaczków i podkladki pod przescieradło:-) Angela--------> ty to szalejesz z zakupami, ja zamowie z babystyle cos w przyszłym tygodniu:-) Moze odbiore sama przesyłke, wszak to w Łodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja dzisiaj odwiedziłam kilka sklepow z artykułami dzieciecymi, byłam pytac sie jak jest z rezerwacja wozka bo ja nie chce kupowac przez internet, no i dowiedzialam sie ze 3tygodnie moze stac wozek na sklepie po wplacie 50zł zaliczki i tak własnie zrobie ze zarezerwuje wozek wczesniej a maz odbierze, mam nadzieje tylko ze zdaze;) renatinka nie denerwuj sie ze jeszcze nic nie masz, ja po prostu tez jestem z tych ludzi ktorzy musza miec wszystko dopiete na ostatni guzik; dla dzidziusia mam juz łozeczko(ale to po synku), 3 komplety poscieli, 2 rozki, pieluchy tetrowe i flanelowe, kocyk i poduszke do wozka,3 cienkie kocyki, kombinezon na zime, 2 butelki, szczotke+grzebien, nozyczki, 2smoczki, aspirator do nosa a ciuszkow to cała szafke i namietnie dokupuje nowe, dla siebie do szpitala tez juz mam 2koszule, szlafrok, kapcie i klapki pod prysznic, na ostatni miesiac zostawiam kupowanie kosmetykow i artykułow higienicznych dla siebie po porodzie; no i wozek:P a wiecie ze ja nie bede pic glukozy bo moj gin na to badanie nie kieruje jesli cukier z krwi bez picia glukozy wyszedł dobrze i jesli nikt w rodzinie nie choruje na cukrzyce takze ta słodka\"przyjemnosc\" mnie ominie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie pogoda do dupy raz cieplo raz zimno a raz deszcz:):):)dziewczyny nie wiem co sie dzieje co noc mam taki okropny bol w kregoslupie a jak wstaje to idzie tak jakby do pochwy nie wiem co to moze byc :(:(:( moze rozciaganie sie macicy? jak myslicie witaj marta opowiadaj jak tam w egipcie bylo:):) moze jakies fotki:):0 😘 brzusiowa co za ........ masz umowe na umowie powinno pisac ile wynosi czyns nie mozna zmieniac tak z dnia na dzien ceny ten oszust chce was wydoic!!!!! 😘ale najwazniejsze ze juz jest po nerwach :):0 malgorzata dobrze ze z glikoza wszystko ok :):) ja tez na to badanie czekam :):0 😘 alla23 ja jeszcze nic nie mam moje zakupy zaczna sie we wrzesniu mama i babcia nie pozwolila mi nic kupic dla dzidziusia wczesniej :(:( 😘 angela gratuluje zakupow :):) 😘 nieznajo9ma swietna stronka z tymi wozkami :)😘 agatek gagatek swietny pomysl to ja tez tak zrobie bo oczywiscie wozek dopiero moze byc w domu jak dzidzia bedzie to zamowie a wczasie mojego pobytu w szpitalu m odbierze a mnie tez lekarz pytal czy ktos choruje na cukrzyce a ja powiedzialam ze nie to moze mnie ominac??????ale mama mowila ze moj dziadek chorowal to tez sie zalicza czy tu chodzi ta najblizsza rodzina mama tata sostra itp? :): 😘 😘 dla wszystkich dziewczyn przesylam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar a wytrzymalas bez jedzienia moja szwagierka to mdlala po tej glukozie strasznie bylo jej nie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj tam MAdzik, glukoza nie taka zla - myslalam ze bedzie gorzej! Ja wytrzymalam bez jedzenia spokojnie 2 godz a nawet dluzej, a musisz wiedziec ze ja codziennie jem jeszcze zanim oko otworze ;-) Super Brzusiowa, ciesze sie ze juz mozesz przestac sie martwic kochana! W temacie zakupow - wlasnie jestem na etapie kombinezonu na zime - chce kupic jakis tani na allegro. Ale nie wiem jaki rozmiar w koncu?? Wyliczylam ze dziecko w wieku 5 mies ma ok 70 cm (dobrze??) czyli akurat w marcu, kiedy sie juz powoli cieplo robic. I nie wiem czy kupic na 68 czy na 74? Mamuski poradzcie ;-) Malgorzata - do szpitala oprocz przyborow toaletowych, biore majtki jednorazowe, podklady do przewijania (pod pupe), wielkie podpachy, koszule do karmienia i jedna stara do porodu, wiadomo - klapki, skarpetki, reczniki itd. Rzeczy takie jak wkladki laktacyjne czy laktator zostawiam na \"po porodzie\" . Stanik do karmienia tez. Nie wiem czy to dobry pomysl? Alla - ja kupuje Tako Jumper X - juz nie szukam wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj tam MAdzik, glukoza nie taka zla - myslalam ze bedzie gorzej! Ja wytrzymalam bez jedzenia spokojnie 2 godz a nawet dluzej, a musisz wiedziec ze ja codziennie jem jeszcze zanim oko otworze ;-) Super Brzusiowa, ciesze sie ze juz mozesz przestac sie martwic kochana! W temacie zakupow - wlasnie jestem na etapie kombinezonu na zime - chce kupic jakis tani na allegro. Ale nie wiem jaki rozmiar w koncu?? Wyliczylam ze dziecko w wieku 5 mies ma ok 70 cm (dobrze??) czyli akurat w marcu, kiedy sie juz powoli cieplo robic. I nie wiem czy kupic na 68 czy na 74? Mamuski poradzcie ;-) Malgorzata - do szpitala oprocz przyborow toaletowych, biore majtki jednorazowe, podklady do przewijania (pod pupe), wielkie podpachy, koszule do karmienia i jedna stara do porodu, wiadomo - klapki, skarpetki, reczniki itd. Rzeczy takie jak wkladki laktacyjne czy laktator zostawiam na "po porodzie" . Stanik do karmienia tez. Nie wiem czy to dobry pomysl? Alla - ja kupuje Tako Jumper X - juz nie szukam wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez boli kregoslup... okropnie, zwlaszcza jak wiecej chodzę lub stoję...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×