Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Czesc ;-) A ja dopiero co wstalam, zakrecona na maxa. Wlasnie spalilam czajnik bo zapomnialam nalac do niego wody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja cały weekend miałam gości, rodzinka 4 osobowa, jak pojechali to padłam ze zmeczenia. już nadrabiam czytanie forum, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Dagar fajne te koszulki, jeszcze jakiś staniczek do karmienia by się przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar - tylko ściereczki nie zgub ;-)))) Fajnie macie z ta babcia, ja sprzatam sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też nikt nie pomoże, tylko blisko mieszka teściowa, ale zapracowana jest, a wszyscy inni daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam zwykle koszule, ale rozpinane - mam nadzieje ze beda dobre. A staniora chyba nie kupuje - zobacze z reszta jak to bedzie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po malej przerwie. Ciesze się że u was wszystko w porządku i że brzusiowej tez sie ulożyło z tym mieszkankiem. Ja właśnie walczę, żeby nie zwymiotować tej gluzgozy, która wypiłam w ilości 0,75. W smaku nie było najgorsze, ale teraz mnie strasznie rwie i nie wiem co robić. Siede w pracy, ale o 12.45 mam byc znou w labolatorium. Nie wiem, czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia-------> mam nadzieje,ze scierka zostanie ze mna w domu, a jak jej zycie niemiłe niech wyskakuje przez okno;-) Angela------> chce sobie najpierw zamówic jedna, zobaczymy...podoba mi sie w niej ten odchylany karczek:-) Ja na razie chodze w stanikach sprzed ciąży, nic a nic mi cycole nie urosły;-) Chyba tez kupie sobie jeden. Dzisiaj leci mi z prawego mleczko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Rumianella, masz fajnie, bo ja musialam siedziec 2 godziny w szpitalu. Trzy razy mi pobierano krew. Na poczatku, po godzinie i po dwóch. Kupiłam sobie jakas bzdurna gazetke i czytalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez chodze w starych Rumianella napij sie zimnej wody moze - z cytryna tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia ma racje, mnie powiedziala pielegniarka,ze jak bede miec nieprzyjemnie w ustach moge napic sie kilka łyków wody i pamietaj, oddychaj głeboko, gdyby no wiesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi na glukozie nie pozwolono nic pić i nie mogłam się ruszać, tylko siedzieć przez godzinę na tylku, bo podobno mogą wyniki źle wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam fajnie, ze chodzicie w starych staniczkach. Moje piersi rosna jak nakręcone. Z rozmiaru 70C mam 75 E I co wy na to? Jak będe karmić, to będe je chyb ciagać po ziemi. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella- postaraj się wytrzymać, a bo badaniu smiało to z siebie wyrzuć, tak jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella-------->pamietam ,jak moja kolezanka mnie rozbawiła. W ciazy znacznie urósł jej biust i mowiła,ze zeby go zmiescic do biustonosza, musi go zwijac najpierw jak skarpetke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella- mi też urosły :O i wcale się z tego nie cieszę, oby tylko wróciły do dawnego rozmiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianelka co sie martwisz, zawsze mozna na plecy zarzucic hehehe Zartuje - to tak na poprawe humoru. Nie bedzie tak zle, grunt zebys miala dobry stanik - taki, ktory dobrze trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bedzie dobrze,zobaczycie. Ja nie ukrywam,ze chciałabym,zeby mi biuscik troche urósł, ja noszę 75A :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej jednak przerażają mnie rozstepy na brzuchu...codziennie się oglądam w lustrze czy coś nie wyskoczyło, a samaruje sie teraz oliwką z babydream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie mi kurier paczkę przyniósł :D idę oglądać i już mi się humor poprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeeeeeelaaaaaaa----------->ale maaaaaaaaaaasz fajnie, pochwal sie no:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja trwam z zakupowym szalenstwie :) W sobote kupilismy malemu przewijak, reczniki z kapturem, kolderke, szczotke do wlosow hihihih A dzis kupilam mu 5 par spodni :) Dzis chce zamowic posciel. Ja tez sie masakrycznie boje rozstepow. Ciagle sie smaruje perfekta mama. Mam nadzieje,ze zadne paskudne linie mi sie nie pojawia na brzuchu! A piersi urosly juz z 75 C na 75-80D. Zalezy jaki stanik. MG29--> to ty chcesz wozek Leviroo,prawda? Tez sie na niego napalilam, ale znalazlam w necie sporo opini,ze jest taki sobie. Sama juz nie wiem. A w sobote widzialam bardzo fajny wozeczek Twing formy Karex. Ogladala go ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam z babystyle- rózowe rękawiczki http://www.babystyle.pl/Rekawiczki+Lapka+Futerko+rozowe+Birko_p4059.html termometr do wanienki pływający hipcio, naprawdę duży jest!! http://www.babystyle.pl/Plywajacy+termometr+do+kapieli+Hipcio+BabyOno_p5421.html i smoczek uspakajający z pudeleczkiem http://www.babystyle.pl/Silikonowy+smoczek+uspokajajacy+z+pudelkiem+Baby+Rose+and+Blue+Nuk_p3893.html mam nadzieję że linki działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×