Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

witajcie ja tez mecze sie ze zgagą i w sumie nic na to nie biorę jakos wytrzymuje, maly plywa mi po brzuchu i czasami tak mnie zakluje przy pepku jak u was, ale sobie mysle ze sie bawi pepowina i ciagnie ja do siebie hehe, bo wkoncu tam jest nudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar, ja tez przekazuje mojej córci pluszaki i najlepsze bo 2 lalki barbie i kena hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka - ja kupiłam Jelp, wyczekałam jak był w promocji, a chusteczki Nivea Baby sensitive Agatek - uważam, że to dobry pomysł, ja zamówiłam kilka rzeczy z aukcji z allegro - śliczne sukienusie Nexta za 10 zł. Mam pytanko, jestem w 26 tygodniu ciąży, ale jeszcze nic mi nie wycieka z piersi, a Wy czasem piszecie, że już Wam leci. W którym tygodniu się zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki ;-) Jutro jadę z M obejrzeć wózki u nas w mieście. Byłam już sama w kilku sklepach, ale nic mi się nie podobało :-(, może też jakieś rzeczy dla małego kupię. Trzeba chyba zacząć szykować rzeczy do torby do szpitala... Brr! Nie lubię szpitali! Już wyciągnęłam rzeczy po Julci, wyprałam i jeszcze muszę wyprasować. Oczywiście wszystkie różowe musiłam odłożyć ;-), może w rodzinie urodzi się jeszcze jakaś mała dziewczynka. Brzusiowa - mi też leciała krew z nosa, raz wieczorem, raz rano. Teraz uważam przy kichaniu :-(, podobno w ciąży to normalne, ale mi się wydaje, że to jest od zbyt niskiej hemoglobiny i osłabienia. Mi hemoglobina przy nieszczęsnej diecie dla cukrzyków zeszła do 6,3 i osłabienie, bo zamiast przytyć to schudłam i też walczyłam z krwią z nosa. Ble :-O A dzisiaj byłam w poradni dla cukrzyków, niby wszystko ok, tylko wyniki z krwi takie niebardzo. Ja morfologię i mocz robię sobie co miesiąc, do tego dochodzą mi jeszcze ewentualne badania na toxo, przeciwciała na konflikt serologiczny itp. Pozdrawiam Was Słoneczka i życzę kolorowych senków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune, nie przejmuj się. Mi w pierwszej ciąży nic nie wyciekało, a teraz już jakoś tak się w maju zaczęło. To, że nie masz siary, to wcale nie znaczy, że nie bedziesz miała pokarmu! Ja też oglądam na allegro zestawy używanych rzeczy i chyba za którymś razem się skusze i kupię. Nie mam nic przeciwko kupowaniu używanych rzeczy, tylko, że ja nie potrafię kupować w lumpeksie. Tam jest taki specyficzny zapach, wchodzę i nic nie udaje mi się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Lalune} ja jestem w 28 tc i też nic..... {Angela} świetne te bobasy :D:D:D:D:D Aż mąż się zdziwił jak się szczerzyłam do monitora :-P {Renatika} ja będę używała proszku Lovella :) Dobrej nocy grubaski!!! A mam pytanko, macie już rozstępy??? Ja wczoraj zauważyłam :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry z samego rana:D maz poszedł do pracy a mi juz sie jakos spac odechciało brzusiowa ja nowych rozstepow jeszcze nie mam, ale wcale nie oznacza to ze juz tak zostanie, bo \"stare\" rozstepy wyszły mi dosłownie tydzien przed porodem, pociesze cie ze one teraz strasznie wygladaja pozniej zbledna i nie bedzie tak zle lalune tak jak napisała mg29 to ze nie masz siary nie znaczy ze nie bedziesz mogła karmic, ja teraz tez juz z dwa miesiace mam siarew piersiach ale to chyba wynika z tego ze w drugiej ciazy jakos wszystko wczesniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja używam proszku Lovella, u nas w biedronce był w promocji, zakupiłam 3 paczki, na pewno się przyda. Ale dziś miałam noc, nie dość że wstawałam 4 razy do łazienki, to złapał mnie skurcz za łydkę, a ok 3 rano zbudziłam się z potwornym bólem pleców. Dziś w pracy ledwie siedzę, oby nie usnąć za biurkiem do 15.30... Mus iść na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kawka na stole :D:D:D A śpiochy śpiochają :-P Wczoraj oczywiście wieczorem przed pójściem spać krew z nosa Nie komentuję tego bardziej, bo już brak słów... Dziś od rana u mnie w słońcu prawie 30 stopni.... {migotka} Ty się skarbie namęczysz, wez to zwolnienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :-) Wczoraj bylam u lekarza, sprawdzilismy czy synus rosnie prawidlowo bo mam maly brzuch i wyszlo ze wszystko jest OK. Agatek ja mam wiekszosc rzeczy uzywanych - czesc dostalam, czesc z lumpeksu wlasnie. Nie widze w tym nic zlego ;-) Sobie tez czasem cos kupie, a co ;-) Lalune - u mnie tez nic nie leci, nie martw sie Rostepow jeszcze nie mam (na razie hehe) Jesli chodzi o proszek, to ja wypralam wszystko w Bobasie. Akurat taki byl w sklepie ;-) Angela - ja mam jeszcze swoje lalki Barbie i Kena, wraz z calym osprzetem ;-) Ale trzymam, moze kiedy bedzie corcia ;-) hehe Dzieciaczki zawodowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! :) Ja od kilku dni chodze jak nakrecona. Ciagle cos robie. Wczoraj zaczelo sie spokojnie, od sprzatania pokoju. Skonczylo na generalnych porzadkach, z umyciem 2 okien, prasowaniem. Dzis juz pranie wstawione, kuchnia wysprzatana, wlasnie szukam poscieli dla malego, ale jakos nie moge sie zdecydowac, za chwile przesadzanie kwiatkow :) Aaa no i kolory farb juz wybrane,bo w pierwszym tygodniu sierpnia malowanie :) A potem to juz tylko rozlozyc lozeczko i czekac,czekac,czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja w tym tyg z doskoku bo moj M ma urlop i w te upaly ciezko w domu wysiedziec dagar - jak tam Twoja krzywa cukrowa wyszla?? ja mialam naczczo 69 a po godz 90 i ok wszystko,cukier wyszedl mi nizszy niz ten co glukometrem sama mierzylam brzusiowa - ja mojemu ginowi mowilam o krewi z nosa i podobno to baaaardzo czeste,mozna dodatkowo rozpuscic sobie wapno z wit C zeby uszczelnic naczynka,moze sprobuj tez was tak wieczorem i rano bola stopy?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI - stopy i dlonie - zwlaszcza rano jak wstaje - sa napuchnieta, jak nie moje ;-) Rentainka - ale szalejesz! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze nie jestem sama w szperaniu w ciuchach w lumpeksach;) tylko zazwyczaj jest tak ze jak zapytasz sie kogos wprost to oczywiscie powie ze nigdy w zyciu by nic tam nie kupił, a ja sie tego nie wstydze bo jak znajde cos fajnego to kupuje, włsnie w jednym z takich lumpków kupiłam kombinezon na zime( juz pisałam kiedys) bo akurat ten sklep ma rzeczy uzywane i nowe ale z koncowek serii i tam własnie wyszperałam nowiutki kombinezon za 27zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ale dzisiaj straszliwy upał. Ja tez szaleje z porzadkami;-) Ciesze sie, bo w innym wypadku odkladałabym to na swiety nigdy, a tak jest motywacja.Mam do wyrzucenia cala torbe starych ubran, pokoik dla niuni juz prawie przygotowany:-)Teraz tylko zakup łozeczka, przewijaka i takich tam;-) SURI------.ja dopiero bede dzisiaj u lekarza po południu,wiec odbiore wyniki:-) Ciesze sie,ze u Ciebie w porzadelu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:) Brzusiowa--->ja mam takie malutkie rozstępy z tyłu na plecach ale takie tyci tyci na razie:) Migotka200----->wcześniej tez miałam skurczę i zaczęłam pić sok pomidorowy i mi przeszło pij filiżankę dziennie i będzie ok:) Lalune----->może to i dobrze że jeszcze ci nic nie leci bo ja to już muszę używać wkładek laktacyjnych nic fajnego:) Renatika---->ja dziś wezmę się za sprzątanie bo tak mnie mąż wkurwił no masakra wpadła na pomysł żeby jego mamusia do nas wpadła we wrześniu a prosiłam żadnych gości na wrzesień bo mogę szybciej rodzić to nie kurwa stęsknił się ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj urwa pomocy bo poronię!!!!!!! SURI---->mi stopy i ręce też zawsze nad ranem a wieczorem rzadko kiedy ale cóż oby do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jak mógł wpaść na tak idiotyczny pomysł"Myślałem że się ucieszysz"kurwa teściowa to wróg publiczny numer 1 ładnie i sympatycznie to na zdjęciach,a nie może będzie mi tu morały pierdolić ze ona to tak kąpała i żebym pamiętała o...... I jak tu się nie denerwować no jak?Żenada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już dużo rozstępów a szczgólnie na udach a na brzuchu swoją drogą ale ja sie nie przejmuje nieznajoma- wrzuć na luz i ja olewaj. Ja to bym swojemu zrobiła taką haje że kazał by jej nie przyjeżdzać a że moja teściowa nie jest taka jak twoja to sobie niech narazie przyjeżdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma--> nie dziwie sie. Tez bym nie chciala w tych ostatnich dniach miec przy sobie osoby, za ktora nie przepadam. Ale nie stresuj sie tym tak. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rozstępy na razie jeszcze nie wyszły, choć z Julcią to mi wyszły na piersiach zaraz po porodzie. Na brzuchu nie miałam, a tych na piersiach to w ogóle nie widać jak wszystko wróci do normy. Nieznajoma - wiem, co czujesz! Mój M nie odważyłby się na taki krok!!! To jest straszne! Ale, może zdąży się baba wynieść zanim urodzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Brzusiowa - tez bym sie wkurzyla i to BARDZO!!!! Kurcze ale jestem gamon - wczoraj bylam u lekarza i zapomnialam powiedziec ze odczuwam po myciu pieczenie \"w środku\". Nie wiem co robic, nastepna wizyta za 3 tyg a moj lekarz przyjmuje jakies 25 km ode mnie. Chyba pojde do innego, blizej. Poki co posmarowalam clotrimazolem ale piecze jak cholera. Czytalam ze kefir pomaga hehe chyba sprobuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja aż tak tymi rozstępami się nie wkurzyłam hihi (wiem, wiem o co chodzi hehe) to było do nieznajomej chyba :) No wiesz nieznajoma, mam mam fajną teściową i na ten czas nawet kobieta wyjeżdża do Niemiec hehe (pewnie nie chce przeszkadzać) :-p Żartuję, musi jechać do pracy, no i będzie luzzz Ale ja współczuję baaardzo, bo bym chyba urodziła wcześniej na samą myśl :-P Strasznie duszno.......... A i kupiłam dziś wałeczki (2 szt bo dla siostry też) zobaczymy na ile się przydadzą http://www.allegro.pl/show_item.php?item=683 794327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odreagowałam umówiłam się z mężem że OK,nie ma problemu ale on bierze tydzień urlopu i \"Mamusia\" wpadnie tylko na tydzień uuuuffffff i już mi nawet nie chodzi o fakt że będzie tylko skąd on wziął pomysł \"Niespodzianka\" helloł ja jestem w ciąży i obawiam się tego września jak każda z was bo to ostatnie 4 tygodnie i wiadomo wszystko może się zdarzyć a tu proszę on towarzystwo mi znalazł ale ostatecznie \"Mamusia\" będzie w sierpniu łłłłłłłeeeeeee wariat jeden ale go kocham no co zrobię no co:) K_Z Kasia------>hmmmmm nie wiem co Ci poradzić kochanie może poczytaj w necie albo zadzwoń do przychodni i powiedz że to ważne że jesteś w ciąży i koniecznie musisz zobaczyć lekarza,no sama wiesz już coraz bliżej mety nie wolno nam nic lekceważyć ale jestem dobrej myśli Myszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Brzusiowa klasa wałeczki na pierwszą myśl to mówię sobie jakie wałeczki na rozstępy czy celuit a teraz już wiem ale ze mnie czpong:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaha ale mnie rozśmieszyłaś hehe no wiem, bo dopiero co pisałam o tych rozstępach i mogłaś tak pomyśleć ale się szczerzę do monitora i tak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa czuła - już się umówiłam na jutro z lekarzem, idę na zwolnienie od piątku, na tydzień wyjeżdżam (morze i mazury), a potem pewnie i tak bedę zaglądać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa---->jeśli chodzi o umysł to ciąża wogóle mi nie służy hahahahaha plotę coś trzy po trzy para piętnaście,mój mąż jak czasem usłyszy co palnęłam i na mnie spojrzy to w oczach widzę rozczarowanie ale cóż nikt idealny nie jest:) Migotka200----->racja jedz kochana wypocznij,tylko jedzcie ostrożnie i cało i zdrowi wróćcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffff.....juz wrocilam od lekarza:-) Krzywa cukru poprawna, na czczo 97, po godzinie 114, po 2 godzinach 104...........ulzyło mi:-) Toxo---------->wynik ujemny:-) Krew i mocz, jak to powiedziala moja ginka, ma mi sie na zycie;-) Posłuchałam tez serduszka niuni:-) Musze sie niebawem zapisac na USG, w 32 tc, ale teraz sobie zapodam takie bajeranckie 3D czy 4D ( nigdy nie wiem, czym sie róznia);-) Licze jeszcze na mega burze, mam dosc upału.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×