Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaweczka

kwas hialuronowy

Polecane posty

Gość gość
A czy ktoś była na zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego w gabinecie pani Katarzyny Nielepkowicz we Wrocławiu? Chodzi mi o poprawienie sobie usta. I teraz się zastanawiam, czy z użyciem tego kwasu, czy też może jednak botox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, dziewczyny, co polecacie wstrzykiwać do ust: kwas hialuronowy, czy botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botox i kwas to inne substancje i działają całkowicie inaczej - pytanie jaki efekt chcesz osiągnąć i jakiego efektu potrzebuje Twoja skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr Nielepkowicz w gabinecie wstrzykiwano mi botox. I jeśli chodzi o jakość usług i profesjonalizm to zdecydowanie C***olecam. Z tego, co wiem w Perfecie zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego także są dostępne i moim zdaniem powinnaś po prostu skonsultować się z panią dr. Ona Ci doradzi, bo jak tu ktoś mądrze napisał: wszystko zależy od tego jaki chcesz efekt uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam salon urody Livret w Bytomiu. Niestety zostałam oszpecona podczas wykonywania zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego w tzw. dolinę łez. Zabieg wykonany nieudolnie (pod dolną powieką paskudne bruzdy). Obecnie poprawiam co spaprane w innym gabinecie. 2tys.wyrzucone w błoto. STANOWCZO ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiadam produkty francuskiej firmy, kwasu hialuronowego serii Juvederm. Zainteresowane Panie proszę o kontakt juvederm.voluma@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzów Wlkp. Najlepsza na Bruzdy jest pani Gosia z mezoterapiagorzow.pl . Wypełniała mi w listopadzie dziś mamy luty a z efektu wiąz jestem zadowolona. Ważne jest żeby nie czekać, aż bruzdy będą głębokie bo skóra w tym miejscu nawet po wypełnieniu zostanie zmieniona niestety. Koszt to około 700 zł ale stałe klientki mogą negocjować. Wiem, że robi też botoks ale nie robiłam więc nie mogę ocenić. Robiłam natomiast botoks na Słowiance w Capri Medical Day Spa i efekty jakoś nie utrzymywały się długo (2 mies) - koszt 600 zł Najbardziej podobał mi się efekt po botoksie robionym w salonie Dentis kupiłam na zakupach grupowych bon za 300 zł i efekt utrzymuje się już 4 miesiąc. Niestety normalna cena jest zaporowa 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno są specyfiki, które po dłuższym stosowaniu przynoszą upragnione efekty, ale jeżeli liczysz na szybki efekt to jedynym wyjściem jest skorzystanie z usług gabinetu medycyny estetycznej np takiego: http://www.bochinska.pl/medycyna.html Ja tu byłam i wypełniałam "lwią bruzdę" jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was serdecznie! Postanowilam wypelnic zmarszczki nad gorna warga tzw.zmarszczki palacza,zrobilam to wczoraj ale nie wiem czy to jest normalne gdyz gorna warga widocznie sie powiekszyla i nie podoba mi sie to..mam prawie 50 lat i chcialam tylko aby zniknely te zmarszczki a nie wieksze usta..dermatolog twierdzi ze to zejdzie po tygodniu moze dwa..czy ktos z was ma doswiadczenie i mial cos podobnego...czekam na wasze opinie..zaznaczam,ze zmarszczki zostaly wypelnione tylko jedna ampulka ale ta powiekszona warga mi przeszkadza..wyglada sztucznie..czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Jestem lekarzem, wybieram się 27 marca do Warszawy na kolejny z kursów z medycyny estetycznej, tym razem z wolumetrii. Trzeba przyprowadzić ze sobą modelkę, która zapłaci tylko cenę kwasu hialuronowego, który będzie jej podany, wedle życzenia: okolica jarzmowa (kości policzkowe), policzki lub modelowanie żuchwy. Jak wiadomo, w gabinecie medycyny estetycznej wolumetria kosztuje dwa tysiące złotych, więc myślę, że cena jest bardzo korzystna. Kurs odbywa się pod opieką wykwalifikowanych lekarzy - szkoleniowców. http://www.eclest.pl/tematy-terminy-szkolen/modelowanie-konturu-twarzy-przy-uzyciu-kaniul-warsztaty/ zapraszam :) proszę pisać tu lub na email lekarz@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kosmetyczka Wrocław
kwas hialuronowy Wrocław Zapraszamy na zabieg: http://luxface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 45 lat, od jakiegoś czasu zaczęły mi się robić tzw. bruzdy marionetki, czyli zmarszczki w kącikach ust. Bardzo mi to przeszkadzało, bo przez nie wyglądałam, jakbym była smutna (pod ciężarem skóry zaczęły mi się robic usta w „podkówkę”). Znalazłam w Krakowie oferte Osteomedu, że tam robią zabiegi wstrzyknięcia zsieciowanego kwasu hialuronowego. Jestem bardzo zadowolona, polecam Wam jeśli macie też taki problem. Bezboleśne, a efekty piorunujące. W porównaniu z moją wiecznie „smutną miną” teraz mam pogodny wyraz twrarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wypełnianie kwasem hialuronowym, to tylko w sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej. Kilka miesięcy temu, wypełniłam sobie delikatnie usta, w salonie poleconym przez znajomą http://naturallook.com.pl/#/medycyna-estetyczna-Katowice/ . Moje cienkie usta, nabrały objętości i wreszcie pozbyłam się kompleksu na ich punkcie. Wyglądają bardzo dobrze. Jestem zadowolona, więc szczerze polecam ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja moge polecic sprawdzone miejsce gdzie mozna zrobic zabieg z kwasem hialuronowym - http://drmarosz.pl/ , swietna klinika, ja jestem zachwycona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna w kielcach zrobić? Ktoś był? Moze polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Knakiewicz z wrocławskiej kliniki. Bardzo dobry chirurg i robi zgrabne usta, nie jakieś wydumane kaczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli nie kwasem hialuronowym, to czym jeszcze można wypełnić usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam usta u dra Łątkowskiego w Polanicy Zdrój. Chodziło mi zwłaszcza o powiększenie górnej wargi i lekkie powiększenie dolnej. Generalnie jestem zadowolona, po samym zabiegu może nie wyglądałam najlepiej ze względu na opuchliznę, ale na szczęście szybko zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki kwasowi hialuronowemu wygładziłam sobie zmarszczki, zwłaszcza te na czole (wyglądałam jakby cały czas zła chodziła). Tę metodę zaproponował mi dr Zawodny ze Szczecina. Przyznam szczerze, że poszłam do niego z trochę innym zamiarem wygładzenia twarzy, ale okazało się, że w zupełności na razie wystarczy ta metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób które mają wypełnienia kwasem hialuronowym,czy czujecie je pod skórą gdy dotykacie twarzy ,i czy w chwili kiedy przestaje się je wyczuwać oznacza że tam już nie ma kwasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Ilona
Po lekturze kilku stron widzę, że nie tylko ja miałam problem z liniami marionetki ;) Kwas hialuronowy świetnie sobie z nim radzi, ale trzeba pamietać, żeby zabieg wykonał profesjonalista. Widzę, że polecacie tu sobie sprawdzonych lekarzy, więc dorzucę od siebie, że jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego miejsca w Częstochowie to mogę polecić gabinet dr Orlitz. Ja właśnie tam robiłam zabieg i nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było przeprowadzone sprawnie, w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze profesjonalnie :) A efekty - marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w Łodzi ktoś robil sobie zabieg z kwasu hialuronowego w http://www.one-med.pl/ ? Znalazlam te klinike w internecie i zastanawiam się nad zabiegiem u nich. Ktoś zna i poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harodsina
doskonale zabiegi tego typu robia we Wrocławiu w Wellderm - to akurat sieciowka,wiec pewnie w innych miastach tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze kosmetyki Nantes sa zdecydowanie numerem jeden i szczerze je wszystkim polecam. Dobrze ze dowiedziałam sie o nich od mojej kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natonka26
Mam strasznie małe usta i chciałabym móc coś z tym zrobić! Co polecacie? Jaką metodą? (jakie są???) Jakich efektów oczekiwać? Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natonka26
No właśnie takie małe i wąskie... No myślę nad jakimś botoxem, bo to chyba jedyna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×