Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Nasza pierwsza kłótnia była o pierścionek. Wkurzył mnie gadką o ślubie, że jeszcze tyle czasu i mozna później załatwić, a ja biegałam szukałam, rezerwowałam. No i w końcu mu powiedziałam, że jak nie chce tego ślubu to nie i po co się oświadczał i zdjęłam pierścionek. Obraził się na ponad tydzień, długo go błagałam, a on cały czas nie nie nie. Że ten pierścionek był dla niego ważny itp. Od tego czasu nigdy już nawet tak nie pomyślałam. Noszę go i nigdy nie zdejmuję. Pytanie czy on nadal dla niego symbolizuje naszą miłość czy już totalnie nie. Wtedy chciał go wyrzucić przez okno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tu kto? mi smutno na maxa nie mam siły myśleć o tym co się stało i w jaki sposób...Pojade chyba do empiku kupić jakąś mądrą książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Wawy... dobra ogarne się i pojadę mam nadzieje że dojade bo wczoraj przejechałam na czerwonych :( kurcze dałabym se reke uciąć że się zmieniły na zielone :p chyba nie umiem się skupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Warszawianki mam sprawe wiecie moze jak dojechać na Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego...? Bo coś próbowalam szukac i jakies tramwaje sa... ale nie moge dojsc gdzie pociagiem jechać... do jakiej stacji moze sie która orientuje... no ja tez ide do sprzatania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam wiadomosc od jakies numeru "Do Walentynek daleko ale ..." to poczatek wiadomosci ktora ktos dla Ciebie zostawil w naszym serwisie. Jesli chcesz zobaczyc calosc - http://ninjalink.com/24831coa/ Pozdrawiamy, Redakcja Serwisu" Nie mam tego Numeru Link jest bezpieczny mozesz wejsc zobaczyc Ta wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz zapłacić 3,66 zeby dowiedziec sie czy ktos Ci cos wysłał? wiesz wydaje mi sie, że to po prostu jakaś reklama, jakis serwer tego typu sie promuje a nie konkretna osoba. Gdyby tak bylo że to ktos konkretny to sam by musiał zapłacic, a Ty bys cos dostała bez kosztów. Ale moze sie przekonaj i spróbuj, 3,66 nie majątek w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie musialam za nic placic Weszlam a tam ta wiadomosc Weszlyscie na tego linka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to jest reklama to skąd by wiedzieli ze jestem Kobieta?? Nie mam danych na GG A tam dokladnie sa slowa dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×