Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

sory ...ale mailam isc spac...za kim ty tesknisz?????????????? a juz myslalam ze to ja trfailam na bydlaka...ale dziewczyno za czym ty tesknisz bo inaczej nazwac go nie moge tylko ze jest, byl czyms!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknie bo on był taki mój aż do ostatniego wieczora... wtedy pokazał że jest też kimś innym... ale nie da się przekreslic tych lat ,które razem przeżyliśmy oczywiście bardzo boli mnie ze tak mnie nazwał itd... ale nie umiem nie myslec nie tesknić nie cierpieć jeszcze nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona a moze załóż fikcyjne konto i zrób komentarz pod zdjeciem jako jakis facet :p dopiero Twojemu ex gul skoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam co prawda tylko jedną ale tez ja usunę w poniedzalek jade z kolegami na wyjazd słuzbowy i jeden ma wziaść aparat wiec coś sobie dorobie... a i zaprosze do znajomych pare kolegów... ;) niech widzi ze sie obracam w meskim towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli-- a dlugo byliscie razem? Moj nie ma konta na nk- skasowal ale jego brat ma i bratowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli On chyba nawet mnie nie podglada na nk Cuz kiedys moze zobaczy Wiecie cio CHCE PRZESTAC KOCHACCCCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa Własnie teraz zrobimy tak zeby to im było Łyso Kobietki Zaczynamy Walke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona - nawet jak chcesz na tym fikcyjnym koncie jak założyszje mozesz zaprosic mnie do znajomych żeby na realne wygladało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli-- uuu, to ladnie, w sensie dlugo. Ja oglaszam, ze od poniedzilku oficjalnie bede singielka!! Dopoki sa tu jego rzeczy, meble i szczoteczka do zebow to nie smiem tak sie nazwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie zasiedzialam troszke :D Heh to tragiczne :o Oni bawią sie teraz swietnie a my mamy płakac Juz NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce Umiec Juz Powiedziec Byłam Z nim 4 lata, Był wielką miłoscia I tak Kochałam Go.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja kiedyś jak mi sie zwiazek posypał gadałam z kumpel o tym, co widział ze byłam z kiepskim stanie... i wtedy on rozmwaijąc ze mna włączył ta pisoenke nie wiem czy celowo czy nie znałam ją wczesniej ale wtedy refren tak bardzo mną wstrząsnął jakby to do mnie było... To był maj Pachniała Saska Kępa Szalonym zielonym bzem To był maj Gotowa była ta sukienka I noc się stawała dniem Już zapisani byliśmy w urzędzie Białe koszule na sznurze schły Nie wiedziałam Co ze mną będzie Gdy tamtą dziewczynę Pod rękę ujrzałam z nim Małgośka mówią mi On nie wart jednej łzy On nie jest wart jednej łzy Małgośka wróżą z kart, on nie jest grosza wart A weź go czart, weź go czart Małgośka tańcz i pij A z niego sobie kpij Jak wróci powiedz nie, niech zginie gdzieś na dnie Oj głupia ty, głupia ty Jesień już Już palą chwasty w sadach I pachnie zielony dym Jesień już Gdy zajrzę do sąsiada Pytają mnie czy jestem z kim Widziałam biały ślub Idą święta Nie słyszałam z daleka słów Może rosną Im już pisklęta A suknia tej nowej Uszyta jest z moich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie plany na jutro? Ja do mamy pojade bo nie mam zamiaru tkwic sama w 4 scianach. A on jak wroci , to... no w sumie nie wiem co :D Pewnie bedzie myslal gdzie jestem. Juz i tak na peno jest zdziwiony, ze do niego nie dzwonie :D Niech nie czuje sie taki pewny- zreszta ja mu to powiedzialam, ze poczul sie zbyt pewnie, bo to ja wciaz wyciagalam reke do zgody. Ale nie tym razem!! :D A wiecie jaki bezczelny?! Powiedzial, ze i tak wie, ze ja bede do niego wydzwaniac- po moim trupie (obym tylko sie nie zlamala) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochałam czyli czas przeszły :) To bedzie Piękne I znowu spokojnie bede mogla oddychac i podziwiac Kazdy dzien I mysle sobie tak Ludzie na Swiecie gorzej cierpia umieraja sa ciezko chorzy A my Mamy tylko problemik z takimi DUPKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgośka tańcz i pij A z niego sobie kpij A dzis biore sobie szczególnie do serca te słowa, chce znajomosci kolezeńskiej ok bedzie ja miał ale ja tez mam a tym interes dla tzn. własnej satysfakcji pokaże mu ze sie świetnie bawie, ze sobie radze bez niego, że świat sie na nim nie kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcona - ja tez do mamy na obiad i popołudniową kawe a od poniedziałku wracam do pracy - jejku jak ja sie z tego ciesze. Wiecie co chciałabym miec tyle szczęścia z facetem co z tą pracą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich zegar tyka a oni nawet nie wiedza ze maja czas tylko do 15.02 Heh to sie zdziwia jak napisza poprosza lub cos np za miesiac A dostana Odp Ja juz nie czekam na Ciebie i juz nie chce z Toba Byc Dalam Ci czas do 15.02 ale widocznie Byles zbyt glupi by sie domyslec Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet szczescia z praca nie mam :( Mama juz mi powiedziala, ze jaby co to mi pomoze finansowo ale glupio mi z tym... Nawet nie wiem czy w poniedzialek jakas prace bede miala- z jednej strony bym chciala a z drugiej- sama nie wiem- w pon. on ma sie wyprowadzic i wolalabym w tym nie uczestniczyc bo chyba serce mi peknie ale chyba bede musiala byc bo przeciez on mi musi klucze "zdac"... chociaz zawsze moze je do skrzynki na listy wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli - sobie przede wszystkim a jemu przy okazji, skoro tak bardzo zależy mu na "przyjaźni" to będę się z nim "przyjaźnić" (kolegować - wg mnie)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zapraszamy do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedniej nocy snił mi sie pogrzeb kogos z rodziny i bardzo brudne okno :( czy któras zna sie na znaczeniu snów? bo mi z tego powodu cieżko do łóżka dzis trafic boje sie co dzis w nocy bedzie mi się śniło...a jeszcze po przedniej sniło mi sie ze auta nie mogłam znalezc i że na parkingu gdzie go szukałam był pożar...w dzień po tym śnie jechałam do sklepu to kontrolka od oleju mi się zapaliła i okazało sie ze trzeba dolać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×