Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość smutna nutka
RamonaSama Smutasku, nie smuć się już. "co nas nie zabije, to nas wzmocni" i ja jestem o wiele silniejsza niż przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem o wiele silniejsza niż przedtem, jeszcze niedawno nie wyobrażałam sobie tego że mogłabym żyć bez niego, zdawało mi się że chybabym umarła, a jednak się okazuje, że żyję i świetnie sie trzymam i sobie radzę :) Mało tego, nawet znajduje korzyści z takiego stanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ile ja bym dala, zeby on mnie zaprosil na 14.02.Zaraz wsiadlabym w samolot i dawaj do PL, a tak:( Jakie w ogole porzucone kobiety macie plany na ten dzien?Bo ja nie wiem kompletnie,co z tym dniem zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaramSięNieMyśleć no to juz moge wkoncu powiedziec UDANYCH WALENTYNEK TOBIE ŻYCZE KOCHANA 😍 😍 smutna nutka wiesz co ci powiem hmmmm takich to tylko powybijac Jestem zla na niego ze tak sie wobec Ciebie odnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
o rany... gdzie on jest tyle czasu. jest już późno. na pewno poszedł do jakiejś knajpy, bo przeciez na dworze tak zimno - na spacer nie poszedł. A ja od zmysłów tu odchodzę...:( Mieliśmy jechać razem w weekend do rodziny rozdać zaproszenia na ślub a chyba przekaże im tylko smutną wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
staramsieniemyslec: wlasnie, najwiekszy problem jest w tym, kiedy nie ma za co nienawidzic, tym bardziej jak przestac kochac. Gdyby zostawil dla jakiejs laski, zdradzal, oszukiwal, klamal.. to jescze...a tak...serducho pęka.. mnie wlasnie w walentynki zaprosil najlepszy kumpel mojegochlopaka, ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Ramonko jesteś chyba wrażliwą osóbką, skoro przejmuje Cię los nawet nieznajomej osoby z forum 🌼 Wiem,że takie wspaniałe, wrażliwe osoby bardzo przeżywają rozstanie. Zyczę ci duuużo szczęścia, kochana. Też mi smutno z powodu Twojej sytuacji z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana ja mam plany :O:O:O Jestem na wykladach w szkole wiec zleci mi czas do 16 i pewnie zamiast sluchac to bede malowac pękniete serduszka w zeszycie :O:O A potem wroce samotnie do domu Kupie sobie wielkie lody czekoladowe (czekolada ponoc na dołka jest dobra) do tego jeszcze czekolade mleczna duzą Cole i chispsy Włącze sobie jakies horrory zeby uniknac tych romansidel co w tv poleca i zasne Oto caly dzien swietego Walentego w moim obecnym życiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
ramona, przedni plan!:) zazdroszcze tych zajec do 16, chociaz to w jakis sposob oderwie na chwile chociaz mysli od niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nutka aaa tam bo sie zawstydze Bo jestescie wszystkie takie wspaniale i jak czytam co ci kretyni nam robia to mi tak smutno Tak sie przywiązałam i tak polubilam Tu wszystkie babeczki ze juz nie wuobrazam sobie dnia zeby ty nie zajrzec :D A to dla Was na pocieszenie 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
a czekolada rzeczywiscie jest dobra. Tez sie w nią zaopatrze, na tony chyba bde kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramonka, jestem pewna że jeśli nie wyjdzie Ci z twoim byłym i jeśli on nie doceni jaką jesteś wspaniałą kobietką, to spotkasz jeszcze wspaniałego mężczyznę, który doceni i pokocha Cię z całego serca chociażb już za to jaka jesteś delikatna i wrażliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj ukochany na gg az mi serce zamarło I oto jego opis "Borixon-Czase leci" (a ja lece lulu ) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Ja podczas walentynek będę u rodziców. Mam nadzieje, że nie będą mnie zamęczać jak to oni mi doradzali, żeby sie ze slubem nie spieszyć a my się pośpieszyliśmy i co teraz....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach nie słodzcie mi tak bo zrobilam sie czerwona :D Ja tez mam wady jestem nerwowa czasem nie mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: To Ty masz jeszcze jakis plan, a ja sie chyba upieje...Ale nie wiem czym, z nim zawsze pilam Reddsa, ale tu go nie ma:(Poza tym,Redds juz dla mnie nie bedzie mial tego samego smaku, pojde moze do chinskiej restauracji, nie ma jak to z chinczykami spedzic Walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
jak myslicie, gdzie jest mój były???? Jak wychodził był już trochę podpity. Boje się, że zrobi coś głupiego:( Tak się boję, dziewczyny. Jak myślicie, co się może z nim teraz dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko znowu wspomnienia On na gg :O:O i ten jego opis I Chinska nasza ulubiona restauracja :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli- wystarczy że piszesz że Ci źle. my Cię i tak rozumiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
bolijakdiabli pisz wszystko, co lezy Ci na serduszku. Łatwiej przejść przez kłopoty, gdy ma się wsparcie innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nutka aaa tam bo sie zawstydze Bo jestescie wszystkie takie wspaniale i jak czytam co ci kretyni nam robia to mi tak smutno Tak sie przywiązałam i tak polubilam Tu wszystkie babeczki ze juz nie wuobrazam sobie dnia zeby ty nie zajrzec A to dla Was na pocieszenie 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 😍 😍 😍 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko znowu wspomnienia :O:O:O:O On na gg i ten jego opis I Chinska nasza ulubiona restauracja I znowu sie popłakałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli To ta jak ja dzis Kochana usmiech prosze taki malutki chociaz dla mnie no juz sloneczko nie smuc sie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Ramonko Tak strasznie się boję. Nie wiem, gdzie on jest. nigdy nie wychodził wieczorem, jeszcze po alkoholu. O rany....:( A jak przyjdzie mu do głowy coś głupiego??? poza tym zabrał mi klucz, jak ja się wydostane stąd??????? Chciałam jechać do domu jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: No to masz okazje zrobic striptiz przed jego sloneczkiem-ja niestety nie moge tego zrobic, bo mojego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co najbardziej mnie boli ze ludzie w związkach maja problemy typu zdrada itp a my pokłócilismy się po 6 latach związku praktycznie o głupote. i jedna taka pierdoła przekreśliła wszystko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nutka
Często jak się pokłócilismy to on pisał mi zaraz sms-y, w których wylewał swój żal, jechał po mnie, ale przynajmniej wiedziałam, że żyje, a teraz nic nie pisze, nie odzywa się ... co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×