Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog (poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co u mnie mja mam nigdy nie miala problemow w zajscie w ciaze...zawsze za pierwszym razem...moja siostra tak samo....moja babcia( mama mojej mamy) jak by nie poronila to by miala 13-cioro dzieci, a tak ma 6-cior. albo poronila albo dzieciaczki zmarli przy porodzie...siostra mojej mamy w 6 m-cu urodzila martwego synka:( z mojej taty strony nikt nie mial problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mnie bylo takich problemów. Karmelku u ciebie tez nie powinno z w/w powodu. Chyba za bardzo chcemy i psychika płata nam figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino masz racje...cos w tym musi byc. ja w styczniu kiedy w ogole nie myslalam o ciazy bo caly miesiac chorowalam i zaszlam....a przez wczesniejsze m-ce nie moglam bo uporczywie myslalam o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie da sie nie myślec!!!!! Tez juz sobie mówiłam zadnej temp zadnego wykresu , obserwacji sluzu itd itd. U mnie to NIE DZIAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino ty juz masz jedno dziecko?? synka czy corcie?? pierwsza ciaze staralas sie tylko 3 m-ce a teraz tak dlugo:( tak jak madziaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam synusia przecudnego :) Dlatego naprawde rozumiem was ze tak bardzo pragniecie byc w ciąży. Ale będziecie. Takie dobre materiały na matkę nie mogą się zmarnować!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino piszac realistycznie duzo wlansie takich kobiet nie moze zajsc w ciaze:(:( kurcze czemu ja kiedys nie zaliczylam wpadki jak inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino...wiesz jak nie wiedzialam ze mozna tak trudno zajsc w ciaze to sie czlowiek zabezpieczal:) ale po co:) my same wsobie mamy zabiezpiecznie:)antonino czy ty bralas kiedys tabletki anty??ja nie bralam , jakos tak zawsze mialam sie wybrac do gina po recepte i doszlam ale w gabinecie zrezygnowalam z tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie brałam zadnych tabletek bo mój mąż ma świra na punkcie zdrowego jedzenia i powiedział ze nie będę się truła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku u mnie brat staral sie z zonka o dziecko 2 lata.Pierwsza ciaze poronila.W drugiej urodzila coreczke ale zmarla po porodzie poniewaz miala chore serduszko:(:(Pozniej znowu poronila.:(Teraz ma synusia 5 latek:)Jestem chrzesna:)Od strony taty problemy miala jego siostra.4 poronienia:(Maz przyszedl i przechwycil mi kompa.Wieczorkiem sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino to tak jak moj:P:P nie na tyle ze ma swira na punkcie zdrowego jedzenia co tyle ze powiedzial poprostu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tabletki anty bralam tylko przez miesiac.Odstawilam bo zle sie po nich czulam.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus nie moge sobie wyobrazic co twoj brat z zona przeszedli....nawet nie chce o tym myslec...bo ja to juz w ogole bym zwariowala:( kobietki ja tez juz lece z kafe bo maz zaraz wroci z pracy a ja sie umowilam na piwko z kolezanka z pracy:) tez sie wieczorkeim odezwe kochane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jeszcze jedno : nasz topik ma w temacie: termin jesien 2009 :O:O:O chyba powinno byc tylko te cztery pory roku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus pogodzilas sie z mężem? Lepiej się nie kłóć bo teraz czas na działanie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) paczus ach ci faceci:):) nie warto strzepic nerwow:P:P chyba dzisiaj taki nie sforny dzien, bo ja na dzien dobry tez sie poklucilam z mezem:) ale poszlam sobie po pracy na zakupy i samopoczucie mi sie poprawilo:):) dziewczyny mierzylyscie tempke?? i jak?? ja dzisiaj znowu dostalam plamienia:( nie dlugo pewnie @ przyjdzie... nie wiem nawet od kad mam cykl liczyc:O nigdy tak nie mialam, ze 3 dni przed @ dostawalm plamienia...gin przy ostatniej wizycie powiedzial ze pierwsza @ moze taka byc a tu juz druga taka:O:O ale dzisiaj wstretne wiatrzysko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Karmelku pogodzilam sie z mezem:)Juz wczoraj sie przymilal:)hi! Z ta moja temp.to ja juz nic nie wiem:o 10.05 i 11.05 test owul.byl pozytywny a dzisiaj temp.jeszcze niska.Zobaczymy co bedzie jutro.Umowilam sie do lekarza na jutro.Ide z tymi wynikami horm.i od razu zrobie sobie usg. Anntonina u mnie juz koniec w tym miesiacu ze starankami.Maz juz ucieka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj to Anntonina pytala:)pogodzilam sie z mezem:) Jak u Ciebie ze staraniami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus tak to jest z tymi testami. Ja przez 5 dni robulam i mialam wrazenie ze są jednakowe kreski. No a temp byla wtedy na wzroście. Karmelku na pewno wszystko jest w porządku! Mysle ze to normalne po takim poronieniu. U mnie wczoraj był spadek (36.2), dzis zaczyna roznąc (36.6). Ale jak jutro znowu spadnie to zwariuję!!! Od wczoraj zakonczyłam staranka bo mężuś wyfrunął z gniazdka. Mam nadzieję że szansa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina przedwczoraj robilam i kreska testowa byla ciemniejsza.Wczoraj byly jednakowe.Dzisiaj zrobilam z ciekawosci i byla juz jedna kreska.Hmm.... Karmelku ja czasami mam male plamienia przed@ a za jakies 2 dni pojawia sie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pozytywnego testu owulacja powinna byc za 24-36godz.Moze jutro mi skoku.Juz sama nie wiem...Ide jutro do gin.to sie dowiem. Anntonina myslalas o inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×