Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

dobry wieczor:) kochane a ja sie dalej z mezem kluce:(:(:( wyszedl wlasnie z domu, chyba do sasiada..tzn do swojego przyjaciela....jak zwykle poszlo o szczegol gdzie przenioslo sie w wielka klotnie:( paczus to ty masz dobrze...bo moj maz nie potrafi sie przymilac i przyznac sie do bledu:( paczus , antonino wasi mezowie gdzies dalej pracuje ze razem wyfruneli z waszego gniazdka??? dziewczyny jak ja juz bym chciala omawiac z wami staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslalam o ins. Ja to jestem troche dziwna :) Bardzo chciałam mieć dziewczynkę no i celowalam zeby bylo przed owulacja (tak ze 3 mies prób). Potem chciałam żeby w ogóle było drugie dziecko i starania na okrągło były:) Mój głowny problem to (mam nadzieję! I tak sobie póki co tłumaczę) tkwi w mężu, który czasami cały tydzień jest nieobecny. Ale z drugiej strony zawsze w dni płodne jest więc nie wiem czemu nam nie wychodzi. Jak tak, to ludzie nie powinni sexić się przynajmniej przez jakieś 10 dni bo można zajść. Jak zaś człowiek chce to nawet w dzien owulacji nie może. Boże co za świat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ci mezczyzni!:oPrzejdzie mu i zaraz wroci:)Ja jak sie pokloce ze swoim mezem to nigdy nie moge zasnac:)Karmelku juz niedlugo:)tylko miesiac Ci zostal:) Anntonina ja sobie powiedzialam ze jak nam sie nie uda za pol roku to ide na inseminacje.To bedzie juz 1,5roku staran.W sierpniu bede miala robione wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj dziwny jest ten swiat!:oLudzie sie zabezpieczaja i wpadaja.A my celujemy w te najplodniejsze dni i nicccc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki! ale mnie dziś bolą piersi. Strasznie! Śmiałam się że chyba mi rosną :) Co tam u was? Karmelku mam nadzieję że już się pogodziłaś z mężem :) Paczus czytałaś ten temat \"Inseminacja, komu się udało?\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dzisiaj znowu mnie dopadlo:(:(cos czesto:oBylam dzisiaj u gin i dostalam tabletki na zbicie prl.Mialam robione usg i pecherzyk mam 16mm.Nie bylo jeszcze prawdopodobnie owulacji?!:oa przeciez test owul.byl pozytywny.Lekarz powiedzial mi ze testy moga wychodzic dodatnie jesli ma sie policystyczne jajniki:oAlbo test jakis bezjadziejny!Jutro zrobie jeszcze raz.Ale to jest wszystko pokrecone!:(Jak na razie mam nie brac clo.Sluchajcie dziewczyny.Lekarz dzisiaj dal mi liste badan jakie mam zrobic w sierpniu.Zobaczymy co z jajowodami.Jesli bedzie oki to proponowal mi inseminacje.Ciagle o tym mysle i plakac mi sie chce:( Anntonina troszke czytalam ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus jesli jeszcze nie mialas owulacji, to i tak masz jeszcze szanse. A mąż jest? Nie rozumiem jednego. Jesli mialas USG to widac tam chyba czy owulacja byla czy nie, a ty piszesz \"prawdopodobnie\". Tzn ze usg moze tego nie wykazac??? Pytam bo ja nigdy nie robilam takiego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annotnina lekarz nie widzial cialka zoltego wiec owulacji nie bylo jeszcze.Zmylil mnie ten test pozytywny:oA najdziwniejdze jest to ze zrobilam dzisiaj 0 11 test i byl pozytywny a o godz 18 juz negatywny:o:oI o co chodzi??Wczoraj pecherzyk mial 16mm,wiec owulacja powinna byc za jakies 2dni.Bede celowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tutaj tak cicho:):) hej dziewczyny:) co tam u was slychac?? mi dopieor dzisiaj internet naprawili, bo chyba byla jakas usterka:) dziewczyny jak tam starania?? u mnie @ przyszla w koncu:) jeszcze jedna i zaczynamy staranka:):)u was tez jest taka paskudna pogoda:O:O:O pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Karmelku pogoda beznadziejna:ozimno,wieje:(Staranka byly wczoraj i dzisiaj:)I na tym bedzie koniec:)Wczoraj znowu test byl pozytywny.Powiem Ci Karmelku ze te siemie lniane pomaga.Mam znacznie wiecej sluzu:)I mozna go pic przez caly cykl a wiesiolek tylko do owulacji.Dobrze ze @ przyszla.Szybko zleci ten miesiaczek.Zaraz przychodza do nas znajomi na piwko:)Musze ogarnac troszke:)Do juterka kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobietki! Jestem załamana. Czuję że wielkimi krokami zbliza sie @. Mialam dostac wczoraj. Jestem zła na cały świat i wszystkim się wkolo obrywa. Mam juz dosc tych prób. I znow kolejny miesiąc i znów porażka. Na dodatek mam wrażenia że co druga kobieta na mieście jest w ciąży. Paczus jak po staraniach? Kiedy masz termin @? Karmelku widzisz? jeszcze możesz być pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino jak wczoraj mialas dostac to mze zrobisz test ...?? ja pamietam w styczniu ze tez mnie bolal brzuch jak na @ a @ nie przyszla..antonino hehe z moim szczesciem uwierz mi ze pierwsza od was napewno nie bede:O paczus a jak u ciebie?? @ dopiero 27?? miejmy nadzieje ze juz nie przyjdzie...ale fajnie by bylo jakbyscie obydwie nie dostaly:):) i za to trzymam kciuki:) u mnie to sami wiecie nic nowego...czekam, czekam i czekam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kobietki ja tez czekam.@ dopiero dostane27.05.Staranka byly.Ale ja juz w nic nie wierze:oAnntonina moze jednak nie przyjdzie@.Czasami kobiety maja takie pierwsze objawy. Nawet nie wiem kiedy owulacja byla:oDzisiaj rano z ciekawosci zrobilam test owulacyjny i znowu byl pozytywny:oRaz mialam pozyt. a raz negat.Ja juz zglupialam.W nastepnym cyklu znowu ide na usg.Bedzie latwiej:)Anntonina ja tez czesto mam zle dni.Maz obrywa,tatko i wszyscy ktorzy sie do mnie zbliza:):oI tylko mi mowia ze nerwowa jestem:(Ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest moj 11 miesiac staran.W czerwcu rok!:(Narazie czekam na mojego gin.Zobaczy wyniki i bedziemy gadac co dalej.Musze sie zapytac jakie on chce robic mi badabia w sierpniu.Wiem tylko ze HSG.Moze okaze sie ze jajowody sa niedrozne. Anntonina robilas hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robilam zadnych badan. Jak pisałam, na początku próbowałam przed owulacja aby ucelowac dziewczynkę. Pozniej już zrezygnowałam i celowałam w owulację. Ale były tez mies ze mojego męża nie było w dniu owulacji. Dlatego tez nie panikowałam ze nie wychodzi nam. Ale teraz juz zaczynam się bać. Bo w końcu w płodne dni był a tu nic i nic i nic. W czerwcu tez mi minie rok. Zaczynam się bać że coś jest nie teges :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak pamietam:)Moze wybierz sie do gin. na usg.Niech zobaczy jak tam z Twoja owulacja.Im szybciej tym lepiej:)Ja poszlam w 6miesiacu staran.I okazalo sie ze nie doszlo do owulacji:(i wtedy dal mi CLO.Po nich mam piekne jajeczkowanie:)Mam juz dosyc czekania...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie mam zrobic. Jak tylko minie mi okres to się wybiorę. A jak ty stosowałaś to siemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie poddawajcie sie.... ;) kiedys los nam wynagrodzi za to czekanie...antonino pytalas ile podejsc mialam zanim zaszlam...oj wiele wiele:D:D ale staralismy sie 9 m-cy...od tamtego roku od maja w styczniu zaszlam czyli za 10 podejsciem. ciekawe ile teraz bedziemy czekac:(:( tak bardzo bym nie chciala tyle czekac:(:( ale my juz nie mamy na to wplywu...paczus u mnie kazdy juz sie boi tych nerwowych dni:O moj maz to juz sie smieje ze w korytarzu sobie polozy torbe gdzie bedzie mial ciuchy na brzebranie i cos do jedzenia i jak bedzie wchodzil do domu to zobaczy na moja mine to za torebke i sruuuuuu z domu:P:P:P staram sie panowac nad tym ale jak przyjda takie dni kiedy jest mi smutno to juz mi wszystko jedno jest ...nie chciala bym zebysmy sie przez to czesto klucili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina ja kupilam sobie te mielone odtluszczone juz.Czasami wsypywalam sobie lyzeczke do jogurtu a czasami zalewalam woda goraca.Ale lepiej smakuje z jogurtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelku i paczus, pewnie musimy dłuzej czekac bo to jajeczko musi byc wyjątkowe i w ogóle naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ja musze sie jakos wewnetrznie uspokoic.Za duzo mysle.Ale jak tu zapomniec!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dziewczyny zobaczycie nie dlugo bedziemy mialy dwie krechy grube na tescie... paczus , antonino nie myslcie tak o tym, to nic nieda a nawet pogorszy sprawe..dzisiaj bylam u mojej chrzesnicy w szpitalu:(:( a tak same male dzieciatka:( serce mi sciskalo ...bo znowu mi sie plakac chcialo..ostatnio wyszlam ze szpitala i odrazu w ramie meza sie poplakalam.ale wiem ze nie moge tak o tym myslec...ja juz jestem zmeczona mysleniem o dziecku...tak bardzo bym chciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny luzujemy!:)ciekawe na jak dlugo.He!Przeciez w koncu musi sie udac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie robimy sie nudne :):)chetnie bysmy porozmawialy o pierwszych objawach ciazy,prawda?:)hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×