Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Asiok i Lady Love już pewnie dawno zaszły...bo ani słychu ani dychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love dawno sie nie odzywala.Asiok cos ostatnio pisala ze jest juz zmeczona staraniamiO ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dosyć żartów :) Napiszcie co u was nowego. A ty Paczus bądz dobrej myśli coby za miesiąc świętować 1 mies a nie 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby sie udalo Anntonina:) wlasnie dziewczyny piszcie co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Cześć dziewczyny! Pewnie mnie nie pamiętacie, ale byłam u na Waszym kafe jakieś 2-3 miesiące temu :) CZasem tu zaglądam, bo fajne z was dziewczyny i trzymam za Was kciuki:) Moja krótka historia jest taka: Próbowaliśmy w styczniu (to było nasze 1. próbowanie:)), w lutym test pokazał dwie kreski, lecz nie cieszyłąm sie zbyt długo, bo nastąpiło samoistne poronienie. Lekarz kazał odczekac przynajmniej miesiąc. Odczekaliśmy dwa. Próbowaliśmy w kwietniu i obecnie jestem w około 6 tc :) Zupełnie nie myślałam o tym, ze może się udac... Czytając wasze posty i wiedząc ile moje koleżanki sie starały, stwierdziłam że przed nami czekanie co najmniej 6-cio miesięczne. Ale mieliśmy szczęście :) Mam nadzieję, że Wy tez niedługo będziecie się cieszyć pokaźnymi brzyszkami :):):) Nadal trzymam kciuki i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)asia piotrusia gratuluje 🌼 to czyli za pierwszym podejsciem zaszlas tak?? to sie nazywa szczescie:):) co tam u was kobietki?? co tam porabiacie?? paczus mam nadzieje ze nie masz nerwowych dni:) kurcze faktycznie gdzie jest nasza zalozycielka topiku lady love?? a gdzie celownik, madziaczek?? dobrze ze jeszcze my jestesmy:) zycze milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia! Gratulacje! Jak ty to zrobiłaś ???? :) :) :) Musisz dbac o siebie teraz, wiesz leniuchować, relaksować się a maż niech spełnia twe zachcianki :) Widzisz karmelku? Też dasz radę za pierwszym razem :) Ja dzisiaj zrobiłam test żeby pozbyc sie złudzeń. No i się pozbyłam :(, choć @ jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamis = madziaczek
hej dziewczyny niestety ja nic nie wiem jeszcze dzis moj 21 dc owulacja była ok tydz temu oczywiscie staranka były i teraz to najgorsze czekanie jeszcze ponad tydz ale temp malo obiecujaca chyba od kilku dni 36,9 tylko nie wiem ale to chyba malo co o tym sadzicie? poza tym zadnych objawow tylko mialam ostatnio sporo bialego sluzu teraz tez mam ale mniej sama nie wiem co o tym myslec asia piotrusia pamietam cie super ze sie udalo!dziewczyny który u was dc? karmelek kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu gratuluje!!!:):)Szybciutko sie udalo:)A jak sie czujesz?:) Karmelku nerwowe dni minely:)ale ciekawe na jak dlugo:)hi! A jak u Ciebie? Anntonina okrope sa te testy!:(wiecznie jedna krechaaaa...:( Madziaczek zalezy jakie masz temp.nizsze.Jesli okolo 36.4 to 36.9 jest oki.Oby sie utrzymywala:)Ja juz nie patrze na objawy:(za dlugo to wszystko trwa:(W jednym cyklu mialam klucie jajniczka i sie tylko napalilam:)he!Ktory to Twoj cykl?juz nie pamietam. aaaa dzisiaj to moj 24dc Dziewczyny juz nie moge sie doczekac sierpnia.Tych wszystkich badan.Bede wiedziala na czym stoje. Mowilam Wam o tych testach owulacyjnych?pierwszy zrobilam w 14dc i wyszedl pozyt.W 15dc pozyt. w16dc negat.w 18 i 19dc znowu pozyt.Jaja jakies!Pozniej dalam spokoj:)a wczoraj zrobilam z ciekawosci i znowu pozyt.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia piotrusia
Dziękuję! Jak nam sie udało? Po prostu się nie stresowałam, nie myślałam, luz, blues i pomarancze. Nigdy nie brałam tabletek anty (także miałam wszystko uregulowane). Cykle jak w zegarku 28 dni. Tak na prawdę to nie wiem jak się udało, mieliśmy farta i tyle :) Co do samopoczucia, to ok. Spać chodziłabym już najchętniej o 19, cycki mnie strasznie bolą, czasami ciągnie mnie w brzuchu i delikatnie mdli. W sumie chciałabym mieć więcej objawów, czułabym wtedy, że wszystko ok :) Dziś idę do lekarza, może będę wiedziała coś więcej. Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo MOCNO trzymam za Was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. dołączę do was... przeczytalam wasz topic i postanowilam sie przylaczyc... u mnie podobnie jak u pączusia.. prolaktyna lekko ponad norme ale lekarz stwierdzil ze skoro raz sie udalo (mialam poronenie) to uda sie na 100% i prolaktynma kazal sie nie przejmowac. jutro odbieram czesc wynikow jakie robie w tym miesiacu. zobaczymy.. pozdrawiam, A ja staram sie juz 9 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jaka macie kobietki dzisiaj pogode?u mnie cieplutko:)huraaa!ide na ogrodzik polezec na kocyku:) Witaj TosiaSamosia:) Milej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziekujemy za kciuki:) Dziewczyny a mnie juz bola cycuszki na @:o Co tam u Was?piszcie szybciutko!:) TosiaSamosia jakie badania robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobietki. U mnie @ w pełni :/ Ten cykl trwał 33 dni. Postanowilam nie mierzyc temp w tym cyklu i zaraz jak mi sie skończy @ ide do gina. Witam Tosię :) A co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina ja tez juz czuje ze @ nadchodzi:(Ja zawsze przed@ mam taki rozciagliwy sluz.:(Za jakies dwa tyg.dowiem sie jakie mnie badania czekaja. Dziewczynki juz nie mam sily!:(kiedy wkoncu sie uda?? Ach ide polezec na sloneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 5 dc jutro ide do gina po wskazowki co w tym cyklu wyniki mam w normie chociaz LH ponizej jutro sie dowiem co to znaczy moze mam niewydolnosc przysadki ale co z tego jak mam cykle regularne, owulacje ksiazkową... eh... jutro odbieram prolaktyne ktora mialam ponad norme ale ze owulacje zawsze mam i zadnych plamien w trakcie cyklu to ok... pozdrawiamm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam moje kochane:):) co tam slychac?? paczus jak tam ta wstretna @ przyszla?? witam nowe kolezanki:) kobietki ja bylam w sobote na weselichu:D:D do tej pory chodze troszke przymroczona i nie wypoczeta:) a za miesiac drugie a za trzy miesiace trzecie:):) jak nigdy wszystkim sie slubu zachcialo:) co do moich staranek nic sie nie zmienilo ... czekam na kolejna @ i bierzemy sie do roboty .... buziaki:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc piekne:) Karmelku jeszcze @ niiii ma.Ale czuje ze niedlugo nadejdzie:oDzisiaj to moj 31dc.wiec jeszcze z 3 dni. Ja w tamtym roku chodzialam co miesiac na weselicha:)Teraz dopiero za pol roku:) TosiaSamosia mialas robione hsg? Dziewczyny ja chyba daje sobie spokoj do sierpnia z usg.Zrobie hsg i sie wszystko wyjasni.Chyba musze odpoczac bo wariuje!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedzial mi ze hsg zrobimy za jakis czas... tzn. za kilka miesiecy jezeli sie nie uda do tej pory.. a ty pączusiu ile sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach chyba na weekendzik pojde sobie do fryziera:)poprawie sobie troszke humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny dostalam @:(:(:(:(:( Musze odpoczac od wszystkiego!buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×