Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

Paczus, przykro :( :( :( Ja ostatnio tez jestem przemęczona. I wiem ze w takiej sytuacji nic z tego nie będzie. Skonczył mi się @. Nie mierze temp i postanowilam ze przytulanki beda kiedy będzie ochota :) Nic na siłę. Poza tym wybiore się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja tez bylam u fryzjera :) humor poprawiony. Wpadłam na pomysł żeby w tym miesiacu nie isc na monitoring , nie rozmyslac kiedy mozna a kiedy nie... dotarłam do super lekarza do ktorego zaczne chodzic od nastepnego cyklu.. w tym nic na sile... na luz daje sobie... ale w razie czego wydrukuje mezowi kalendarz na czerwiec - taki z zaznaczoną owulacja ;) zeby byl przygotowany i wiedzial kiedy \"udezyc\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kochane ja tez nie mierze temp.i nie kupuje zadnych testow owul.Daje na luz!(czerwiec i lipiec)Bedziemy sie przytulac wtedy kiedy bedziemy mieli ochotke.Jestem strasznie zmeczona:(Milej niedzielki:)mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane:):) dlugo sie nie odzywalam ale widze ze tutaj jest strasznie cichutko:( wlasnie jestem u rodzicow, wszyscy sie goszcza a ja sie nie moglam powstrzymac zeby sie z wami w koncu przywitac:) ja niestety nie mam narazie dostepu do internetu.jestesmy w trakcie przeprowadzki do naszego domu:) wiec kiedy bede u rodzicow to bede pisac... kobietki napiszcie co tam u was slychac?? paczusiu, antonino jak tam ida starania?? tosiasamosia u was ile juz trwaja starania?? dziewczyny u mnie za 4 dni ma przyjsc ostatnia @ :):) tzn teoretycznie a praktycznie to wiecie z naszym szczesciem to pewnie i z nastpny rok bede miec.... juhuuu mozemy w koncu zaczac sie starac o dzidzie:) ...zobaczcie jak ten czas szybko zlecial:) dziewczyny mam nadzieje ze lato bedzie dla was kwitnace... buziaki:*:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki:) Ja tez sie za Wami stesknilam:):)Nie mam neta:(laptop mi padl:(takiego wirusa zlapal i wszystko pokasowal:( Karmelku ja staram sie nie liczyc dni i nie myslec o staraniach.Moze jak troszke wyluzuje to sie uda:)hi!Dziewczyny napiszcie co tam u Was:)Ja dzisiaj mam grillka rodzinnego::)jest cieplusio:)Karmelku czas bardzo szybko leci:)i znowu zaczynasz starania:) Buziaki dla Was:**Czekam na Wasze 2 kreseczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paczusiu, ja do testowania mam jeszcze tydzien.. ale juz umowilam sie na kolejny cykl na monitoring wiec bedzei ok :) w przyszlym tygodniu zabieram mojego M na badanie nasienia... tak mysle.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tosiu my tez robilismy badanie nasienia.Jakos pol roku temu.Teraz maz bierze witaminki.Chyba bedziemy musieli powrorzyc badanie w sierpniu.Ciekawe czy jest jakas poprawa.Mam nadzieje:) Nie wiem czy Wam mowilam...Biore tabletki na zbicie prolaktyny i nawet dobrze sie po nich czuje:)Narazie lykam pol tabl.ale od dzisiaj zaczynam brac cala:o W sierpniu czeka mnie hsg. Czo tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wynosi u ciebie ta prolaktyna? mi lekarz tlumaczyl ze jezeli jest owulacja to nie ma sensu brac tabletek na zbicie wiec ja czekam...w lipcu zobaczymy czy aby na pewno mi pecherzyki pekaja.. moze tu tkwi problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu prl mam 30.80ng/mL a norma to od 6ng/mL-29.90ng/mL.Po obciazeniu 10razy wieksza.Bylam u dwoch lekarzy i kazali brac tabletki na zbicie.Juz nie moge sie doczekac hsg.Bedzie wszycho jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kobietki ..... Ja właśnie jestem u rodzicow i znowu nie oparlam sie zeby do was napisac.....nie moglam sie doczekac...bo musze wam cos wspanialego napisac:):) ostatnio pisalam ze za 4 dni ma przyjsc @ i zaczynamy starania... dzisiaj 18 a ja dalej nie mam okresu...przed wczoraj cos mnie ruszylo zeby kupic test ...nie wiem czemu tak pomyslalam ale znowu mialam takie uczucie jak w styczniu ze chyba sie udalo...chociaz staran nie bylo... zrobilam test a tutaj odrazu wyskoczyly dwie kreseczki:):):) na poczatku przyszlego tygodnia jedziemy z mezem do lekarza...dziewczyny do tej pory nie moge uwierzy..wczesniej staralismy sie 9 m-cy...czemu teraz tak wyszlo?? czy faktycznie tak jest ze kobieta po poronieniu jest bardziej plodna?? kochane tak bardzo sie ciesze...a zarazem sie boje... nie chce przezyc tego drugi raz...przyjmuje juz luteine. kochane ja za was trzymam mocno kciuki , bardzo bym chciala zebysmy nawzajem sie dzielily wiadomosciami o ciazy... znowu jestem tutaj sama.... caluski:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Karmelku ale sie ciesze!!:):):):)Uwazaj na siebie:)Udalo sie moze dlatego ze nie myslalas tak o straniach...moze i mi sie uda do sierpnia:)buziak Tosiu obecnie nie mieszkam w Polsce.Jade na wakacje w sierpniu na caly miesiaczek.Za granica lecze sie u polskiego gin.Lekarz zlatwil mi hsg w swoim szpitalu w Polsce. Prywatnie jest drogo.:) gdzie reszta kobitek?? wiecie co zastanawiam sie czy nie zapisac sie do kliniki leczenia nieplodnosci...Zobaczymy jak wyjdzie hsg i wtedy pomysle. milego weekendziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Karmelku gratuluję!!!! Widzisz, mówiłam ci że będziesz pierwsza :) Dziewczyny u mnie po staremu. Jestem w trakcie @ :( Przestałam mierzyc temp, liczyć dni płodne, czytać o tym, i myśleć o tym jak oszalała. U mnie w pracy trzy dziewczyny zaciążyły :)) Pewnie powinnam wstrzymać się ze staraniami bo nie będzie miał kto pracowac he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co tam slychac?U mnie nic ciekawego:(czekam na @Powinna sie pojawic za tydzien. Karmelku bylas u lekarza? Anntonina ja tez juz jestem wykaczona:( Wiecie co... na mnie te testy owulacyjne nie dzialaja:o ciagle wychodza mi pozytywne:oNie wiem o co chodzi....Kupilam z ciekawosc poniewaz w tamtym cyklu mialam tak samo.Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane:) co tutaj tak rzadko piszecie?? ja juz w koncu mam dostep codzienny do internetu wiec bede pisac codziennie:) paczusiu tak bylam u lekarza tydzien temu ... ale do innego lekarza teraz chodze jak wczesniej. 5 tydzien wg usg no teraz to juz szosty. biore duphaston na podtrzymanie ciazy, no-spe forte noi witaminki. kochane nie chcijcie miec mdlosci jak wczeniej pisalyscie. ja juz mam dosycod tygodnia mam takie mdlosci ze ostatnio myslalam ze na pogotowie pojade z mezem... juz mam dosyc. nic nie moge jesc , nie ma dnia zebym nie wymiotowalam chociaz ze 3 razy dziennie.:(:( mam dosyc. zapewne od tego schudlam. ale na jedzenie nie moge patrzec a co najgorsze ze caly czas czuje glod w zoladku. a co tam u was?? jak tam ida staranka?? caluje was :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) karmelku biedactwo...:o ja bym chciala miec mdlosci:)U mnie lipa:(juz czuje ze@ nadchodzi.Zawsze mam takie same objawy.Puchna mi sutki i sluz mam taki jak plodny:oZdenerwowalam sie dzisiaj i poszlam na solarium.Przez rok nie chodzilam bo ciaze planuje.Ach....Czekam i czekam i wielkie NIC!dziasiaj wydrukowalam sobie cennik badan.(kliniki leczenia nieplodnosci).Chce sie umowic.Mam juz depreche:o nic mi sie nie chce. karmelku duuuzo odpoczywaj:)i wcinaj duuuzo witaminek:)Pisz czesciej:)niiikogo ostatnio niii ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :):) za cicho tutaj jest:) witam was ...co slychac?? znowu zapytam jak ida staranka?? u mnie nic nowego... mdlosci nie ustepuja:(:( juz nie wiem co robic... juz nie mam sily nawet cokolwiek zrobic w domu.... chyba musze zaczac polubic toalete :/ w poniedzialek ide na wizyte, to bedzie 7 tydzien oczywiscie jak jest wszystko ok. narazie nie biore tak do siebie ze jestem w ciazy... nie mysle o tym i nie chwalimy sie nikomu zeby nie zapeszyc. stwierdzilam ze dopieor gdzies w 4 m-cu powiem rodzince ze bedziemy mieli dzidzie... kochane odzywajcie sie czesciej:)buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny co sie z wami dzieje?? antoninko, paczusiu, TosiuSamosiu?? zapomialyscie juz o naszym topiku:( pisze zeby zdac nowe relacje z wizyty u gina..jak narazie jest wszystko dobrze.. wczoraj widzialam juz serduszko...skarb ma 11 mm i 7 tygodni:) dalej mam mdlosci i wymioty i troszke mi sie schudlo:(:( a co tam u was dziewczyny?? mam nadzieje ze sie nie poddajecie?? buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej karmelku!ciesze sie ze u ciebie wszystko ok:)U mnie znowu cykl sie wydluzyl:oczekam na @Dzisiaj to moj 39dc:oa w ciazy napewno nie jestem.Dostalam juz male plamienia:oI piersi mnie bola.Zawsze mam tak przed @.Ach...ale nie poddaje sie choc czasami mam dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobietki! Jestem na wsi na wakacjach i mało zaglądam do netu. Ja jestem gdzieś tak w połowie cyklu dokładnie 17dc. Ale chyba jeszcZe przed owulacja bo tak profilaktycznie zmierzyłam dziś temp i była niska. Staranka na maxa he he. Mam nadzieje że się uda w tym miesiącu bo męża mam codziennie :) MUSI SIĘ UDAĆ! Karmelku, super że wszystko dobrze! Paczusiu, Dlaczego taki długi cykl?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina fajnie ze sie odezwalas:):)dawaj dawaj moze sie uda:)Nie wiem dlaczego mam taki dlugi cykl:o @nie widac.Mialam pare dni temu takie malusie plamienia i myslalm ze sie rozkreci a tutaj cisza.Zaczynam sie nakrecac:)hehe!dzisiaj to mo 42dc.Nie robie testu bo sie boje jednej kreski.Czekam na @ do poniedzialku.Pozdrowionka dziewczynki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus jak dla mnie to jesteś w ciąży! :D Ja bym nie wytrzymała i zrobiła test. Co ma być to będzie i tak tego juz nie zmienisz. U mnie myślę ze jest po owulacji, choć nie czułam jak zwykle, kucia jajnika. Wypoczywam na wsi i jem co najmniej za dwóch:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Dziewczyny zrobilam dzisiaj test bo nie moglam juz wytrzymac.I wyszedl pozytywny:)nie moge uwierzyc!Narazie mi nie gratulujcie prosze.Az sie boje cieszyc.Dzwonilam do lekarza i umowilam sie na wizyte w poniedzialek.I wszystko bede wiedziala.Boje sie zeby sytuacja sie nie powtorzyla.Ale trzeba myslec pozytywnie:) Anntonina dzialaj:)Ja wlasnie u rodzicow:)bede jadla obiadek:) Trzymajcie sie.:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus powiem tylko jedno: A nie mówiłam???? :) :) :) Będę gratulować w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze paczus ... nie bede gratulowac bo ja sama tego nie chialam od innych osob... paczusiu ty nasz kochany morda mi sie cieszy do monitora i patrze czy przypadkiem maz sie na mnie nie patrzy co ja tutaj tak sie ciesze sama do siebie:P:P:P:P paczusiu jak wrocisz tylko od lekarza to daj znac:) trzymam kciuki:) ale napewno bedzie wszystko dobrze... napisz jak sie czujesz?? jak maz zareagowal na ta wiesc?? antoninko jestes jeszcze na wsi?? mam nadzieje ze tam bede wam warunki sprzyjaly i nie dlugo tez nam oglosisz wiesc o pozytywnym tescie:) buziaki kochane:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Karmelku! Tak bym chciała aby to wiejskie powietrze mi sprzyjało :) A ty jak się czujesz? Wszystko ok? Mdłości minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoniko ja codziennie budze sie rano z nadzieje ze mdlosci juz minely a z dnia na dzien jest coraz gorzej:(:( czasami sama nie wiem czego chce ... mam mdlosci narzekam ze mam juz dosyc przed wczoraj mialam jeden dzien urlopu od mdlosci i sie martwilam ze moze cos sie nie tak dzieje :( tydzien temu bylam u lekarza dal mi czopki przeciw wymiotne , ale narazie nie wymiotuje tak czesto jak wczesniej wiec nie chce sie truc tymi czopkami dopuki jakos sobie rano.... najlepiej na mdlosci dziala na mnie cytryna i herbata imbirowa:) ale mdlosci mam paskudne, zawsze bylam ciekawa jak te ciazowe mdlosci wygladaja... antoniko teraz za ciebie trzymamy kciuki..paczusiu pamietaj opisz wszystko ze szczegolami jak tam u lekarza...paczusiu a moze ty po solarium mialas te plamienia kilka dni temu?? buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku wiem ze mdłości są okropne ale pamiętaj że musisz jeść. Choć troszeczkę ale jedz. Najlepiej to co lubisz, troszkę ale zawsze. Odżywianie w ciąży jest bardzo ważne. Na pewno wkrótce mdłości miną. Ja przy pierwszej ciąży miałam mdłości tak ok 2 tyg. I nie wymiotowałam na szczęście. Pamiętam ze raz miałam ochotę na orzeszki pistacjowe. Zjadłam dwie i myślałam że zwymiotuję. Mąż musiał je jeść w drugim pokoju bo nawet zapach mi przeszkadzał . Do tej pory mam awersję do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonino hehe u mnie maz to wszystko by musial jesc w drugim pokoju bo mi wszystkie zapachy przeszkadzaja, perfum, jedzenia no cokolwiek...a jak juz lodowke otworze to odrazu lece do kibelka sobie haftnac:P:P:P staram sie jesc ale poprostu jest mi ciezko strasznie z tymi mdlosciami...na poczatku samych mdlosci to myslalam ze to zatrucie hehe:P antoninoa kiedy masz teraz dostac @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×