Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Wisnia1234
Kamila super wieści. Gratuluje i bardzo, bardzo sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje wielkie! Podczytywałam jak sobie dajecie radę;-) Wiele szczęścia z okazji macierzyństwa zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnjskngdsklgn
REWELACJA!!!!!!!!! GRATULACJE DZIEWCZYNY podczytywałam jak się u Was sytuacja rozwija i bardzo się cieszę że wszystko ok :) cudnie czyta się takie wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, o jak ja się cieszę!!! super dziewczyny!no i masz Maję na świecie;) super super super. Dzielne dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączam się do gratulacji! Super, że się wszystko udało i Maja zdrowa:) mam nadzieję, że dowie się jaka wyjątkowa jest i ile osób cieszyło się z jej narodzin! :)Mam nadzieję, że będziesz pisała jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezez podcxyty
Gratulacje duzo zdrowia dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasofija
Gratuluję Kamilo:) Dużo zdrówka Wam obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Dziękuję Dziewczyny! Koło 17 będę wstawać więc będę mogła pójść zobaczyć co u niej ;) Ale boli jak diabli ;P ale teraz to nieważne, ważne że wygralysmy walkę ;) Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jajajaja
Kamilo nawet nie wiesz jak bardzo ty i Maja umiliłyście mi dzień. Taka cudowna wiadomość. Wspaniała walka, masz silą córeczkę. Niesamowite jesteście. Ucałuj małą Majeczkę. Jeszcze raz serdeczne gratulacje. Strasznie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu_01
Bardzo się cieszę. 9 pkt to dużo, super. Tak jak pisałam córeczka jest szczęściarą. Ja już jestem mamą, mam prawie 6 letniego syna, on bardzo mnie pocieszał. To moja perełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini 81
Droga Kamilo Nie będę ukrywać że bardzo ciężko mi się pisze tą wiadomość Nie masz pojęcia jak bardzo mnie uszczęśliwiłaś tą wiadomością o szczęśliwym rozwiązaniu a jak przeczytałam jeszcze Maja... wybrałam to imię dla mojej drugiej córeczki, której bardzo pragnę... Dałaś mi ogromna nadzieję, że można wygrać z obrzękiem... NIe umiem jeszcze opisać co dokładnie czuję ...oswajam się z moimi uczuciami, nawet nie myślałam że będą tak silne Ucałuj to maleństwo ode mnie tak szczególnie, dziękuję Dziękuję Ci za wiarę, za siłę, za wytrwałość, mam nadzieję ze przed Wami tylko szczęśliwe chwile... odpoczywajcie i mam prośbę odezwij się na mailu, bo miałabym ogromną prośbę ale to jak już dojdziecie do siebie, Cieszcie się swoją obecnością... Tulę Kamilo z całych sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwójki maluchów
KamiloApi z całego serca Ci gratuluję i strasznie się cieszę!!!! Bardzo, naprawdę niesamowicie. Gemini i wszystkie inne dziewczyny, ściskam za Was kciuki i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemi 81
Droga Jagodo napisz co u Ciebie pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjha
Kamila-serdeczne gratulacje!!!! Z niecierpliwością czekałam na dobre nowiny ;-) W tej sytuacji pozostaje mi życzyć wam zdrowia a tobie szybkiego powrotu do formy! Aż się serce raduje jak się czyta o takim małym wielkim cudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko i Majunio!! serdecznie wam gratuluję!!!!! czekamy na więcej informacji jak się czujecie dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Dziękuję! Ja sama nie mogę uwierzyć w to wszystko ;) Ja już dochodzę do siebie itd mam motywację bo nie mam małej przy sobie, wczoraj zaczęłam ją dostawiać do piersi - uczucie nie do opisania! Choć mały leniuszek z niej ale popracujemy nad tym ;) Rozmawiałam też z lekarzem, robią jej różne badania, miała prześwietlenie klatki piersiowej ale wszystko jest okej, zero nieprawidłowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini81
Jadwigakmm odezwij się co u Ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini81
Droga Kamilo takie przyjemne uczucie towarzyszy mi kiedy czytam Twoje wpisy wyobrażam sobie małą Maję jak tulisz Ją do piersi:) Ogromnie się cieszę... Ucałuj to maleństwo ode mnie Pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje :-). Nie wiem co napisac... mam nadzieje, ze teraz czekaja Was same szczesliwe chwile :-) dalas nadzieje 1000 matek na to, ze zawsze jest szansa i nadzieja i trzeba stawic czola i walczyc do konca :-). Powodzenia i pozdrawiam z Wrocławia :-) P.S. chyba tez bede teraz rodzic na borowskiej :-). Rodzilam juz raz pod opieka tych lekarzy na starej Dyrekcyjnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko gratulacje, bardzo się cieszę, że jesteście całe i zdrowe, to prawdziwy cud, wspaniałe wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo, gratulacje. :) Duzo zdrowia dla was dwóch, teraz juz wszystko musi być dobrze. Pomyśl sobie, ze święta spędzicie już razem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini 81
Kamilo bardzo się cieszę z Twojego szczęścia, i ucałuj proszę Majunię jeszcze raz :) Ściskam dzielne kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo! Od długiego czasu śledzę Waszą historię. Chciałabym Ci tylko napisać, że ogromnie się cieszę z Twojego szczęścia :) I serdecznie Ci gratuluję narodzin córeczki! Nawet nie wiem, ile razy łzy wzruszenia stanęły mi w oczach w ciągu ostatnich dni, gdy tylko o Was pomyślałam. Życzę Wam obu zdrówka i cudownej wzajemnej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilo chciałabym tylko napisa
i ja przyłączam się do gratulacji:) jesteś dowodem na to, że nie wolno się poddawać, a dopóki dziecko się nie urodzi - NIGDY NIC NIE WIADOMO! tak się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
aaa_wazka już się odezwałam :) ooo Dziękuję Dziewczyny :) ooo Od poniedzialku od 7rano jest juz caly czas ze mna ;) Więc nie miałam ani czasu ani siły włączyć laptopa ale juz doszlam do siebei ;) i dzisiaj a nwet umylam i wyprostowalam wlosy :PP he wczesniej na kafee pisalam z tel ;p bo tak jak mala dostalam to spalam i jadlam razem z nia a wczesniej ciagle do niej latalam i siedzialam u niej bo pozwalali mi ja przystawiac ;) Apetyt ma i jest Kochana ;) prawie nie placze, a nawet gdyby najwazniejsze ze jeste ze mna ;) Miała wczoraj usg główki i jest okej, bo w tym pierwszym usg w 24h po narodzinach były jakies nieprawidłowości, Dr mi powiedziała, że zaczęła przybierać na wadzę, i skóra też już się ujędrnia, ładnie je także będzie myśleć o wypisaniu nas do domku ale to za chwilę, bo jeszcze chcą ja poobserwować ze względu na to, że było to ryzyko niedotlenienia no i wiadomo przeszłość ciąży. ooo Mamy wiele gości ;) Wszyscy którzy przychodzą nie mogą w to uwierzyć, że moja Kruszyna wygrała walkę i jest już ze mną zupełnie zdrowa ;) Wiadomo, że będę po ściślejszą uwagą lekarzy itd ale teraz to już przysłowiowy pikuś - byle do domku :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna dziewczynka, pewnie po mamusi, skoro tak dałaś sobie ładnie radę;) Musicie być dobrej myśli, z Twoich wpisów wnioskuję, że karmisz naturalnie. To dobrze, mała złapie dobre przeciwciała. Wypowiem się chyba w imieniu wielu osób stowarzyszonych w tym temacie: Kamilko pisz i odzywaj się, bardzo chcemy wiedzieć, jak u Was jest dobrze;) [no bo jest ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×