Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

40 minut temu, Mloda Mama napisał:

Nie dzwoniłam. Poczekam jeszcze do poniedziałku ale nawet jakby nie zdarzyły przyjść do środy to i tak będę chciała iść na wizytę do ginekolog żeby sprawdzić czy serduszko bije. A to że przy pierwszej ciąży zdarzyła się taka sytuacja to nie oznacza że przy następnej zdarzy się do to samo. Jakbym miała tak myśleć to bym musiala pogodzić się z tym że nigdy dzieci nie będę mogła mieć. Jeżeli by wyszło że jesteśmy nosicielami jakis abberacji to i tak będę chciała się starać o kolejne dziecko..trzeba próbować 

Ja tam uważam że nie warto robić na szybko bezmyślne bo chce mieć dziecko. Czasem mam wrażenie że usmieracsz swoje dziecko za życia i tylko czekasz aż umrze żeby robić kolejne . Dla Ciebie jest jedynie ważne by mieć dziecko nie liczy się człowiek którego masz w sobie i to że ktoś może cierpieć po stracie. Widać że masz mleko pod nosem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Ja ogólnie też jestem zdania, że jeśli jesteśmy nosicielami i miałabym przechodzić to jeszcze raz tylko dlatego, że muszę mieć dziecko to tak słabo.  W takim przypadku jest wiele dzieci do kochania,  są już wtedy inne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Załamana7 napisał:

Ja tam uważam że nie warto robić na szybko bezmyślne bo chce mieć dziecko. Czasem mam wrażenie że usmieracsz swoje dziecko za życia i tylko czekasz aż umrze żeby robić kolejne . Dla Ciebie jest jedynie ważne by mieć dziecko nie liczy się człowiek którego masz w sobie i to że ktoś może cierpieć po stracie. Widać że masz mleko pod nosem 

No to widocznie źle myślisz bo jakbyś chciała wiedzieć to codziennie płacze w poduszkę dlatego że wiem że moje dziecko jest śmiertelnie chore a tak bardzo bym chciała żeby żyło..wypowiedziałam tylko moje zdanie że jeżeli spotka mnie taka tragedia to nie mam zamiaru do końca życia być bezdzietna skoro bede miała jeszcze szanse żeby urodzic dziecko. Każdy ma swoje zdanie i nikt nie ma prawa narzucać mi tego co myśli. To że ktoś po czymś takim nie będzie chciał mieć dziecka nie oznacza że ja mam go nie mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że załamana chodziło O kolejne dzieci w przypadku gdyby okazało się, że wy przekazujecie geny, nie ogólnie.  Dziewczyny Nie kłoccie się, w tej sytuacji w jakiej jesteśmy trzeba się wspierać, nie denerwować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Asia_Asia napisał:

No Ja ogólnie też jestem zdania, że jeśli jesteśmy nosicielami i miałabym przechodzić to jeszcze raz tylko dlatego, że muszę mieć dziecko to tak słabo.  W takim przypadku jest wiele dzieci do kochania,  są już wtedy inne rozwiązania.

Moim zdaniem warto próbować. Ale to tylko moje zdanie i niech każdy robi to co chce..bo nie jest powiedziane że jak pierwsze dziecko jest ciężko chore to następne tez na pewno będzie.. Jakby każdy tak myslal to pewnie większość żyła by w depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Asia_Asia napisał:

Myślę że załamana chodziło O kolejne dzieci w przypadku gdyby okazało się, że wy przekazujecie geny, nie ogólnie.  Dziewczyny Nie kłoccie się, w tej sytuacji w jakiej jesteśmy trzeba się wspierać, nie denerwować.  

Nie miło słyszeć od obcej osoby że czekam aż moje dziecko umrze! Skoro tak nie jest. Nie chciałabyś aby ktoś Ci tak powiedział..moim zdaniem zero taktu i empatii skoro ktoś tak uwaza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Mam jeszcze pytanie.  Czy podczas badań lekarz pokazywał Wam jak bije serduszko maleństwa? Ile to było uderzeń na minutę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Asia_Asia napisał:

Dziewczyny Mam jeszcze pytanie.  Czy podczas badań lekarz pokazywał Wam jak bije serduszko maleństwa? Ile to było uderzeń na minutę?

Może nie tyle że pokazywał ale miałam na wynikach napisane 180 u/min 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×