Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Dziewczyny a co tam u waszych dzieci?? jakie macie sposoby na walke z candidą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -VVARKOCZ BERENIKI
Weroniczko mojego życia dlaczego mnie olałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd takie kwoty terapii to nie wiem, dziecko znajomej ma tą samą terapię a nawet połowe nie kosztuje taka terapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saleminkaa- a jaka tą terapie ma dziecko znajomej? i kosztuje polowe z czego? Bo tutaj nikt nie podal dokladnej kwoty terapi....pozatym na tym wątku dzieci mają rózne terapie......zapewnie w roznych cenach.... Ja na leczenie i terapie wydaje miesiecznie 3.5tys. Leczenie autyzmu jest bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchhhh
a Ty przemox młocie znowu wszędzie włazisz i niby udzielasz się mając w dupie tematy, tylko tą wyjącą krowę wszędzie wciskasz. Spadaj na drzewo patafianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkbgkhvf
A JA NIE BEDE DAWAC NAWET 0,00000001% NA NIKOGO. NIE WIERZE W TE AKCJE, JAK POTRZEBUJECIE PIENIEDZY TO SIE ZGLOSCIE DO ODPOWIEDNICH INSTYTUCJI. KASA NA CHARYTATYWNE BZDURY LECI A NIKT NIGDY NIE PRZEDSTAWI POTEM RACHUNKOW ANI DOWODOW FAKTYCYNEGO ZASTOSOWANIA ZEBRANYCH PIENIEDZY. NIE DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwerwerwe
lkbgkhvf- na ale przeciez 1 % właśnie zbierają instytucje, więc do jakich instytucji twoim zdaniem trzeba się zgłosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwerwerwe
nie mam pojęcia, skąd u ludzi takie przekonania, czy to z autopsji? Akurat jesli chodzi o 1% - to na kazdą jedna najmniejsza rzecz, zeby to wykorzystac, musi byc rachunek, i to dokładnie opisany. Mechanizm wygląda tak: zbiera się na np. chore dziecko, dostaje tyle ile się da radę uzbierac, na specjalne konto. Ma się dostęp zdalny do tego konta= tzn. mozna sobie sprawdzic, ile na nim jest , widac tez z jakiego urzedu skarbowego i miasta zostały wpłacone pieniądze. Nie ma się jednak mozliwosci dysponowania tym bezposrednio, jest lista rzeczy które mozna kupowac w ramach tych srodków: czyli głównie leki, sprzęt rehab., turnusy. Korzystanie z tych srodków polega na tym, że kupuje się najpierw z własnych srodków np. lek w aptece, potem bierze fakture vat, następnie wysyła się fakture do fundacji. Dopiero po jej weryfikacji, fundacja zwraca wydane pieniądze na osobiste konto, oczywiscie w ramach posiadanych srodków, o które kazdy musi osobiscie zabiegac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno stosowanie Karnozyny z Inozytolem (można dostać na Allegro) daje świetne rezulty u dzieci z autyzmem! Poczytalam o tych suplementach i rzeczywiscie ma to sens. Ja stosuję karnozyne, bo chce byc zdrowa i dlugo zyć :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dla wielu osób to co tu wkleję będzie kontorwersyjne, ale ,może ktoś to weźmie na serio i pomoże sobie lub dziecku, więc: Moja córeczka ma obecnie 7 lat, w wieku 2,5 roku została zdiagnozowana jako dziecko chore na autyzm. Kiedy się urodziła, była normalnym radosnym dzieckiem, chętnie nawiązującym kontakt ze wszystkimi wokół siebie. Gdy miała 1,5 roku zmarł jej przybrany pradziadek. Rozwój dziecka zaczął się zatrzymywać. Oczywiście przez myśl mi nawet nie przeszło, że może to mieć związek ze śmiercią pradziadka. Córeczka przestała nawiązywać kontakt, była nadal radosna, roześmiana, ale jednocześnie potrzebowała nas dorosłych tylko do podawania jej różnych rzeczy, których sama nie dała rady wziąć. Spacery były koszmarem - uciekała, nie chciał iść tam gdzie ja, tylko biegła w swoją stronę. Zaczęłam szukać przyczyny - najpierw była Poradnia Pedagogiczno - Psychologiczna, póżniej psychiatra dziecięcy aż w końcu wizyta w Instytucie Neurologii i Psychiatrii w Warszawie. Tam dostałam diagnozę brzmiącą jak wyrok - autyzm. Pomału przyzwyczajałam się do świadomości, że mam chore dziecko. Dopiero w tym roku w maju koleżanka wspomniała mi o duszach zmarłych, które pozostają tu i mają duży wpływ na żyjących. Od tej koleżanki dowiedziałam się właśnie o możliwości oczyszczania przez panią Wandę i o niesamowitych wynikach osiąganych przy oczyszczaniu dzieci autystycznych. Napisałam wiec do biura emaila i poprosiłam o oczyszczanie. Pani Wanda zaproponowała na początku oczyszczanie standardowe, trwające 3 miesiące, chociaż oczyszczanie chorych na autyzm z reguły trwa rok. Po oczyszczaniu, we wrześniu skontaktowałam się z biurem. Okazało się, że wokół mojego dziecka krąży jeszcze jeden zmarły i że jest to duch przybranego pradziadka. Napisałam dwukrotnie list do pradziadka z podziękowaniem za jego opiekuńczość i z prośbą, aby odszedł do Boga. Po drugim liście jego dusza odeszła, a w mojej córeczce zaszła bardzo duża zmiana. Spacery przestały być męczarnią, bardzo grzecznie chodzi tam gdzie ja chcę, już się nie wyrywa i przede wszystkim coraz więcej mówi. Są to ciągle pojedyncze słowa, ale już wystarczające do komunikacji. Mam teraz nadzieje, że jej mowa bardzo mocno się zacznie rozwijać. Chciałam z całego serca podziękować p. Wandzie. Może ten list pomoże zdecydować się innym rodzicom dzieci zdiagnozowanych jako autystyczne na oczyszczanie. Moi znajomi, którzy znali dobrze zachowanie mojej córeczki zauważają jej dużą zmianę na lepsze. ze strony: http://www.egzorcysta.pl/opinie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Święta, jestem w szoku, oczyszczanie, egzorcyzmy, pani Wanda która kosi kasę??? co się dzieje z tym światem, jak można tak żerować na chorych dzieciach i wyciągać kasę od ich rodziców!!! rozumiem wiele rzeczy, sama mam synka z zaburzeniem o którego walczymy, terapia, homeopatia, DAN, badania, synek ma niecałe 20 miesięcy i póki co jest DOBRZE. Ale jestem w szoku jak czytam takie posty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wiem sporo nt autyzmu, ale duchy? Bardziej skłaniam się do teorii przewlekłego stresu w czasie ciąży. Coż. Jeśli ktos to wogóle czyta, to chcę się pochwalić. U nas już nie autyzm :-) jeszcze bez oficjalnej diagnozy - z Aspergera! Jak dla mnie, to mega sukces. Ponad cztery lata walki i przeogromna radośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autyzm nie może przejść w z.aspergera po prostu poprzednia diagnoza była zła. Czyli syn nigdy nie miał problemów z mową, więc nie był z autystykiem tylko aspergerowcem to główna różnica .Wiem bo mamiono mnie ,że syn mój ma aspergera , ale ja sama widzę i jestem realistką ,że przy takich problemach z mową/ zaczął mówić jak miał 6 lat , a rozmawia całkiem nie dawno/po prostu jest bardzo inteligentnym autystykiem.Ja żyje z naszym autyzmem od ponad 6 lat.Tyle lat walki , terapii , ale ja jestem pełna optymizmu i pogodziłam się ,że MÓJ SYN MA AUTYZM, POP PROSTU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agato, ja nie jestem specjalistą od orzekania o stopniu zaburzenia. Wiem, ze dziecko z autyzmem nie może być w 100% wyleczone, a jednak autyzm wraz z wiekiem i rozwojem dziecka może jakby przejść w Aspergera. I to nie ja powiedziałam, a pani, która z autyzmem ma do czynienia od wielu lat. Moje dziecko miało autyzm, na 100%. Ale rozwija się, robi postępy, przyjmuje leki i nikt na pierwszy rzut oka nie powie, że jest z nim coś nie halo. Zupełnie normalnie się zachowuje, przeważnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, że dziecko nie mówiło, to dla mnie był najmniejszy problem. Mowa w wieku 4 lat i powoli, powoli się rozwijała i teraz gada jak nakrecony, bardzo mądrze nawet czasami. Najgorszy problem był z zachowaniem. wejście do sklepu graniczyło z cudem. nadwrażliwosć na dzwięki była straszna. Zupełny brak kontaktu wzrokowego, życie wg jego zasad, zero samodzielności, och mogłabym wymieniać godzinami. To był autyzm, był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiul@
4,5 roku czekałam na słowo ''MAMA''..wzruszyłam się....nie ważne,że to było powtorzone za mną... Czy Candidę badałyście same czy skierował was lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afjadjh
ja też mam autyzm, dlatego lubię czasami stanąć przed lustrem i rapować, przez 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloo
Kurczę, poważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiul@
haloo kobietki...zajrzyjcie tu czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaner
lenusia, przesadziłaś konkretnie. 3500 tys miesięcznie??? to jakiś żart. Mojego brata córeczka również ma autyzm, dziecko ma terapię integracji sensorycznej, terapię z neurologopedą, terapię behawiorlaną oraz brat dopłaca do SUO czyli specjalistycznych usług opiekuńczych, bo przekroczyli próg. Jeżdzą na terapię do Instytutu Masgutowej także zajeć ma naprawdę full, zresztą efekty też super i w życiu tyle to nie kosztuje. Wyjeżdzają an turnusy ale to już inna bajka bo to jest zwracane z PEFRONU. Przesadziłaś i to naprawdę na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy dostaje SUO Wcale nie przesadziła. W warszawie godzina terapii - 90 zł 2 godziny terapii dziennie to 10 w tygodniu czyli ok 40 w miesiącu. Czyli ile wychodzi? na wwr dostaniesz może 4góra 8 godzin w miesiącu a i tak musisz czekać na miejsce. Jak nie masz SUO to bulisz z własnej kieszeni. A gdzie leki, badania, suplementy, dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soglif3
Mozecie jej pomóc przystepujac do tego programu. R.I.C.I. czyli ROYAL INNOVATION CLUB INTERNATIONAL to program partnerski działający w branży turystycznej, oferujący swoim partnerom nie tylko możliwość wysokich zarobków, ale także lukratywne zniżki na usługi turystyczne. W skład bogatej oferty wchodzą całe wycieczki, rejsy, a także indywidualne rezerwacje pokoi hotelowych i nawet wynajęcie samochodu. Plan wynagradzania składa się z 2 boardów. Pierwszy z nich to beginners board, następny to winners board. Członkowie klubu otrzymują każdorazowo premie pieniężne za przejście boardu. Beginner board: otrzymasz 700 $ (350 dolarów gotówką i e-voucher) Winners board: otrzymasz w sumie 10.150 $ plus darmowe ponowne wejście do nowego winner boardu. Te darmowe ponowne wejście jest warte tysiące dolarów! Wypłata po wyjściu (poziom 4) z winner boardu wynosi 9.800 dolarów. Dwóch członków na poziomie 3 otrzymują 350 dolarów każdy! Każda nowa osoba przystępująca do programu musi wykupić tzw. voucher, który kosztuje 350 $ (umownie 1200 zł i w cenie vouchera otrzymujemy kartę HotelGoldCard wartą 500 $ ). Po zakupie vouchera nowa osoba zostaje umiejscowiona w 4 poziomowej matrycy. Aby otrzymać te 700 $ o których pisałem,każdy nowy uczestnik programu musi zaprosić 2 nowe osoby. Zapraszasz 2 obowiązkowe osoby, a kolejne są dopisywane do twoich bezpośrednich poleconych ( inaczej mówiąc , pomagasz im osiągnąć zarobek 700$ ). Wiecej info na e-mail soglif3@gmail.com Przydatne linki: http://www.youtube.com/watch?v=a335DPOGwMA http://www.youtube.com/watch?v=k8YKrQiB0y0 http://www.youtube.com/watch?v=anVsKRlCm2Q http://www.youtube.com/watch?v=PPvcj6_h9dk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecezeautyzmnieesttakizly
Co tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×