Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość karolinka...lok
ne wiem co teraz z ta dziewczynka, pewnie ze mnie to nteresuje. I chce wiedziec kto odpowiada za to czy szczepienia czy geny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że nie miałaś nigdy kontaktu z autystycznymi dzieciakami. Może zgłoś się gdzieś jako wolontariuszka i po prostu się przekonasz o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
te objawy jak kołysanie, nie muszą oznaczać autyzmu, ale równie dobrze padaczkę i inne choroby. Nikt ci nie odpwie tu na to pytanie bo na odległośc nie stawia sie diagnoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
no nie miałam. a co z nimi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
ja też. Chyba to jakis bachor sobie robi jaja, nikt nie jest aż tak tępy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
a czy można takie dziecko oddac? wiem ze sa rodzce których nie stac na leczenie bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
heh dziewczyny jakie jaja, chyba jestescie nienormalne. A niby skad mam wiedziec jak to jest? nie musicie mnie uswiadamiac ani obrazac, swiadectwo same sobe wystawiacie, ja jestem bardzo wierzaca w Boga wierze w to ze za grzechy czasem musza nasze dzieci ponosić kare. A jesli Wy jestescie takie proste to sie nie dziwie. Tylko wiara czyni cuda! Wy tej wiary nie macie , macie tylko jakas kafeterie. Proponuje poczytać biblie uwierzyc w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
jesli wmawiace ze dziecko ma autyzm to tak bedzie. Qrwa ostatnio ogladałam diskovery chanel człowiek który wierzył ze ma raka mózgu wmowiono mu potem ze został zooperowany i ten guz wycieto, guz sie wchłonął, ....sam ponieważ umysl uwierzył ze zostałzoperowany. NIe chce mi sie Wam tłymaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
To może wmów sobie że masz IQ powyzej 90? Przestałabyś pisać takie pierdoły.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę w Boga, czytam Biblię, nikogo nie zabiłam( jeszcze), nie jestem grzesznicą ani jakąś nie wiem kurwą, pracuję, mam męża i ślub kościelny, a TY DAJ JUŻ SPOKÓJ, doczytaj sobie, wbij w google, i nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka-haha
dziewczyny jestescie bardzo nie miłe, dla tego Bóg Was ukarał! Nie wiem czemu się nabijacie ze mnie i obrazacie? Przeciez nikogo nie obrazam a weszłam tu bo kocham dzieci i bardzo mi ich szkoda. A Wy niby takie dorosłe a takie ....nie musze sie znać na tym ..a wy nie musicie odrazu mnie obrazac itd. Zegnam nie miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAMY AUTIKA DETOKSYKACJE MAMY METODĄ JOSEFA JOALISA MAMY 4 PREPARATY MINDREN,LYMFATIS,VEGETON,EMOCE CZY BĘDĄ JAKIEŚ ZMIANY ZOBACZYMY WPROWADZENIE BIETY PRZEWRÓCIŁ WSZYSTKO DOGÓRY NOGAMI WSZYSCY UCZYMY SIĘ WIKTOR NOWYCH SMAKÓW A JA INNEGO GOTOWANIA ALE MUSIMY DAĆ RADE. CO DO NIEJAKIEJ KAROLINY PO PRZECZYTANIU TWOICH WYPOWIEDZI ZAGOTOAŁAM DZIEWCZYNO ZAPRZECZASZ SAMA SOBIE TU MÓWISZ ZE JESTEŚ WIEŻĄCA A MY JESTEŚMY ZŁE I SPOTKAŁA NAS KARA A W JEDNEJ WYPOWIEDZI ZADAJESZ PYTANIE CZY MOZNA ODDAĆ ;;TAKIE;; DZIECI KOBIETO ZASTANÓW SIE CO PISZESZ.A MOZE NAJLEPIEJ NIE WYPOWIADAJ SIE NA TAMET BOGA ,KARY I GRZECHÓW BO NAM PRZYNAJMIEJ BÓG DAŁ MÓZGI DO MYŚLENIA A TOBIE CHYBA NIEKONIECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!A JAK CZEGOŚ NIE WIEM TO CZYTAM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO AUTIKA ODEZWIJ SIĘ ZAMÓWIŁAM DMGB-15 KWAS PANGAMOWY.CHWYTAM SIĘ WSZYSTKIEGO DIETA CHYBA PRZYNOSI EFEKTY MÓJ SYN PIERWSZY RAZ ZAINTERESOWAŁ SIĘ CO GOTUJE NA OBIAD I DOBIRAŁ ZE MNĄ PRZYPRAWY MOZE TO GŁUPI E ALE ŁEZKA W OKU MI SIĘ ZAKRĘCIŁA.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM POWIEM SZCZERZE ZE CZASEM SIĘ ZASTANAWIAM ILE WIKTOR MUSI NA SZYSKO PRACOWAĆ I JESZCZ MATKA PSYCHOPATKA KTÓRA CHCE DOBRZE DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE KWAS PANGAMOWY JEŚLI MA PRZYNOŚIĆ EFEKTY SĄ ONE WIDOCZNE PO TYGODNIU STOSOWANIA JEST CANGAM ROSYJSKIA W STANACH JEST MNÓSTWO FIRM PRODUKUJĄCYCH DMG B15 KWAS PANGAMOWY URUCHOMIŁAM CO SIĘ DAŁO I SPROWADZIŁAM NA POCZĄTEK 100 TAB.BAŁAM SIĘ KUPIĆ NA ALLEGRO.JEŚLI BĘDZIE EFEKT MOZNA DOKUPIĆ A JAK NIE TO ZUŻYJEM DO KOŃCA I NIE BĘDZIĘ TO JAKIS OGRNY WYDATEK.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zamówiłam, ale DMG 125, to jest tzw "witamina autystów", bardzo dobrze przyswajalna i poprawiająca( podobno) funkcjonowanie i zachowania społeczne. Cóż, koszt też nie wygórowany jak za 100 kapsułek i już się nie mogę doczekać, aż zacznę to małemu podawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z każdym nowym suplementem jest jakaś nadzieja we mnie, że będzie lepiej. I jak o tym myślę, to mam gdzieś kasę, liczy się rezultat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO AUTIKA ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ ZE WE WSZYSTKIM JEST NADZIEJA WIKTOR ZAINTERESOWAŁ SIĘ W PONIEDZIAŁEG GOTOWANIEM ZE MNĄ ZUPY A JA MAŁO SIĘ NIE ROZPŁAKAŁAM NIE WIEM CZY TO DIETA CZY DETOKSYKACJA CZY PO PROSTU MIAŁ DOBRY DZIEŃ ALE DLA TAKICH MAŁYCH POSTĘPÓW WARTO ROBIĆ WSZYSTKO A PIENIĄDZE RZECZ NABYTA DZIŚ SĄ JUTRO NIE MA MUŚIMY DAĆ RADE I KONIEC KTO POMOZE NASZYM DZIECIĄ JAK NIE MY.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Klaudio, myślę, że Twój mały po prostu się otwiera na świat, to dobrze, bardzo dobrze i cieszę się z postępów każdego autika, bo dla mnie osobiście to dowód na to, że ten cholerny autyzm jest uleczalny, tylko trzeba czasu i dobrej metody:) I kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synek bawi sie z młodszym szkudnikiem i gada jakby go ktoś nakręcił :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Klaudia28 to nie jest tak że zawsze gada jak najęty.Dzisiaj np byłam z nim w kościele wiecie treraz w szkole rekolekcje i cholerka jak on się męczył w tym kościele:((kręcił,bujał sie ,ziewał o cholibka chyba cały zestaw min przy okazji zrobił.Dobrz e ze ju ż koniec.A w szkole zaczeni na kompie pisac żeby nauczyciele wiedzieli co tam bazgroli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO CHOCIAŻ NIECH CZASEM MÓWI BO JAK ZACZNIE PISAĆ TO JUZ NAPEWNO SIĘ NIE ZROZUMIEMY.DO KOŚCIOŁA NIE CHODZIMY BO MASAKRA RAZ TO DO KSIĘDZA ZA OŁTARZ POSZEDŁ ZOBACZYĆ WIĘC ODPÓŚCIŁAM.ALE DZIŚ PIERWSZY RAZ U PANI PSYCHOLOG POKAZAŁ CO UMIE BO DO TEJ PORY SIEDZIŁZA STOLIKIEM JAKBY NIC NIE UMIAŁ A WIEM ZE POTRAFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio 28 to jest tak jak ja wiem co mój syn umie a on ni eumie tego przekazać:((Wiesz jak pierwszy raz w szkole jak był w zerówce poszedł na badamia psychologiczne to ja oczy otworzyłam bo wiesz ja go znam a tam jakbym go widziała pierwszy raz:(( Ja nie lubię z nim chodzić do kościoła ze znajomych powodów ale wiesz mój młodszy syn do komuni idzie i kurcze musze a Kacper był zmuszony iść z nami. Nasz dzieci są mądre tylk ni ezawsze potrafią się na tyle otworzyć aby przekazac tą wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SILWIO 01 DOKŁADNIE TAK WIKTOR WIELE RZECZY UMIE ALE NIE CHCE TEGO POKAZAĆ CÓZ ZROBIĆ TYLKO MIEĆ NADZIEJE ZE PRZYJDZIE TAKI CZAS ZE NASZE DZIECI BĘDĄ SAME OD SIEBIE WSZYSTKO POKAZYWAC I MÓWIĆ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Klaudio 28 oj masz rację to moje największe marzenie nie zależy mi na dobrych ocenach tylko żeby własnie robił i pokazywał to co umie i potrafi echhh ale jak wiem że taki dzień nadejdzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, najgorsze jest to , że nie ma dwóch takich samych dni. Raz z górki, raz pod górkę, jak z myśleniem, tak i z zachowaniem. Czasami jest super, czasami ręce mi opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×