Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

no własnie mi dzisiaj opadły rano pół niedzieli odrabiał tą cholerną plastyke i wiecie co ma na 8.55 a on w płacz o 8.10 że nie to zadanie odrobił .........i była oczxywiście lekka schiza bo już nie wiem jak to nazwać:((ręce to mi do podłogi opadły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76876
slivia- to udało ci sie kupic jakiegoś notebooka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nic mi nie mów dwa razy przegapiłam licytacje ale to nic szukam dalej:)) Do szkoły zaczyna nosić pendrive i ma zacząś sprawdziany pisac już na kompie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDUIA 28
A NO CZASEM WSZYSTKO OPADA RĘCE, SIŁY I WYĆ SIĘ CHCE.JAK POCHWALIŁAM WIKIEGO ZE SUPER SIĘ ZACHOWYWAŁ U PSYCHOLOGA I PEDAGOGA TO DZIŚ NA ZAJĘCIACH INDYWIDUALNYCH PŁAKAŁ 30 MIN.BO NIE TO ZADANIE CHCIAŁ ROZWIĄZYWAĆ A PANI NIE WIEDZIAŁA O CO CHODZI ALE ZA TO POWIEDZIŁ PIERWSZY RAZ SŁOWO BUT I NIE TYLKO JA GO ZROZUMIAŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata75m
witam,bardzo interesuje mnie to dmg....czy to na prawdę coś da?czy któraś z was widzi efekty?i jak pogadać o tym z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM AGATA75M .CZY STOSOWANIE DMG COŚ DA ZOBACZYMY ALE JAK Z GÓRY ZAŁOZYMY ZE NIC NIE DA TO JUZ DAWNO ZREZYGNOWAŁY BYŚMY Z TERAPI U NASZYCH DZIECI.A NIE ROZUMIE PYTANIA O ETYKIETE ?JA JĄ WIDZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje zamówienie na DMG gdzieś przepadło w sieci, jestem zła i w poniedziałek znowu zamawiam, może się uda. O DMG poczytaj w googlach, na każde dziecko działa inaczej chyba, jak każdy lek, czy suplement. Klaudio, jesteśmy po testach psychologicznych, nie pokazał, co potrafi wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A PO CO POKAZYWAĆ ZE UMIĘ ZACZELI BY O DEMNIE WYMAGAĆ POKAZUJE TYLKO TO CO CHCE MINIMUM.MNIE TO NIE DZIWI ZDZIWIŁO MNIE ZE OSTATNIO POKAZAŁ TROCHE WIĘCEJ TO BYŁ COŚ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIE TO NIE DZIWI NA ZADNYCH TESTACH PSYCHOLOGICZNYCH NIE POKAZUJE SIĘ TEGO CO UMIĘ BO BĘDĄ WYMAGAĆ WIĘCEJ TO JEST TEORIA MOJEGO WIKIEGO PRZEKAZANA PRZEZ MAMĘ.A ODNOŚNIE DMG PRZECZYTAWSZY ODMG125 ZAMÓWIŁA TO A NA ALLEGRO ZDZIERSTWO JA ZAMÓWIŁAM PRZEZ ZNAJOMYCH PRZYŚLĄ MI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam w Holandii, mail przepadł gdzieś:( co do testów, nie wykazały upośledzenia żadnego, tylko dysfunkcję rozwojową. Nie lubię psychologów, tylko szablonowe opinie i testy sprzed 30 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio, ja na allegro znalazłam tylko jedną firmę z USA, i to dmg u nich to ok 60 zł, a w Holandii aż 160zł z wysyłką, czemu mają tak tanio, i gdzie jest taniej, skoro znajomi Ci kupią? Trochę obawiam się kupowania DMG z allegro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ MNIE TO ZDZIWIŁ BO KILKA RAZY PISAŁAM IM NAZWĘ DMG 125 A ONI NAPISALI ZE FIRMY NOVUM OD18-25 ZŁ 100 TABLETEK MYŚLAŁAM ZE PISZĄ O DMG 50 MG. A ON TŁUMACZĄ ZE TYLE KOSZKUJE W CHICAGO KUPUJE SIĘ BEZ RECEPTY JAKO SUPLEMENT DIETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO DO TESTÓW PSYCHOLOGICZNYCH MY JUZ MAMY CAŁOŚCIOWE ZABURZENIA ROZWOJOWE - CECHY AUTYZMU- AFAZJA MOWY-WSZYSTKO W JEDNEJ PORADNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ja mam tylko w orzeczeniu: autyzm dziecięcy. Co do DMG, to rzeczywiście dziwne, bo to z Holandii dużo droższe jak z USA? NIEMOŻLIWE, coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIE TEŻ TO ZDZIWIŁ ALE SKORO DOWIADYWALI SIĘ W APTECE I BYLI ZDZIWIENI ZE JA JĘCZE ZE DROGIE TO CHYYBA KOSZTUJE TYLE CO NAPISALI JAKI BY MIELI INTERES ZEBY SKŁAMAĆ.PISALI ZE PRZYJEZDZAJĄ W POŁOWIE KWIETNI TO PRZYWIOZĄ ODPADNIE OPŁATA ZA PRZESYŁKE.MOZE W TYM Z HOLANDI JEST WIĘCEJ TABLETEK NIE WIEM?ZOBACZ JAK PRZYWIOZĄ.MOZE OSOBY KTÓRE SPROWADZAJĄ ZAARABIAJĄ NA KRZYWDZIE INNYCH?BĘDZIE ODPOWIEDZ W KWIETNIU NIE MA CO SOBIE GŁOWY ŁAMAĆ MOZE WSTRZYMAJ SIĘ JAK SIĘ OKAZE ZE W STANCH TANSZE TO UDA SIĘ Z TAMTĄ SPROWADZIĆ DOJDZIE EWENTUALNIE OPŁATA ZA PRZESYŁKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mamunie:))Ja ostatnio zaliczyłam doła bo własnie odebrałam następną w kolei opinię i diagnozę i wiedziałąm co w niej bedzie ale wiecie co siedziaąłm w kuchni a łzy jak grochy mi ciekły po policzkach i nie mogłam się uspokic że ktoś tak odbiera moje dziecko to taki był kopniak w sam środek dupy,podniosłam się ale wiecie to cholernie boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SILWIO 01 ZAWSZE JEST RAZ Z GÓRY RAZ POD GÓRKE ALE MY SIĘ ZAWSZE PODNIESIEMY BO MY ŚILNE BABY JESTESMY DLA NASZYCH DZIECI ZROBIMY WSYSTKO CO SIĘ DA.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie ma co się załamywać,głowy do góry,,,to tylko autyzm...dobrze ,że nie ma nas...na onkologii....zawsze myślę ,że inni mają gorzej , a uwierzcie widział dziecko z rakiem na twarzy....to jest ból matki....wiedzieć że nie da się nic zrobić!Może to trochę tragiczne wejście ,ale czasem muszę dostać takiego kopniaka i jadę dalej.Co do DMG to koleżanka mówi ,że w Niemczech ,maja taniej....nie wiem mają dla mnie ściągnąć...Allegro?boję się bo nic nie wiadomo skąd to jest i co to właściwie jest/pewności nie ma/ A te ETYKIETY...MNIE CHODZIŁO O EFEKTY jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia , a jak widzę to my wszystkie na pierwszym kroku czyli eksperymentu....pytałam mojej lekarki ma dowiedzieć się czegoś w środowisku lekarskim... podaję mojemu synkowi falvonoidy i tez obserwuję, a lekarz powiedział ,że warto spróbować.... w końcu mój syn ma tak wybiórczą dietę ,że trochę witamin i flawonoidów może tylko pomóc... Jak dostanę to DMg tpo napiszę , zobaczymy ,cudów się nie spodziewam bo już 6 lat z tym szalonym autyzmem walczę i w lekarstwo na autyzm nie wierzę ,a le jak pomoże w koncentracji i uspokojeniu tych nastrojów to już i terapia lepiej pójdzie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w to DMG można bez recepty dostać???bo ja po mężusia będę jechała do Niemiec to bym kupiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmg kupujemy , tam gdzie zdrowa żywność...widocznie tam o zdrowiu wiedzą więcej, do nas dociera wszystko wtedy gdy inni mają już coś nowego lepszego ...wtedy nasi to przywożą... Ile kosztuje ?jeszcze nie wiem, ale po niedzieli będę wiedzieć czytam na alegro o tym: Aangamik DMG Liquid 300 mg- firma Foodscience of Vermont... to podobnież to co powinny brać nasze dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM ROZŁOZONE ODTRÓWACZE NIE MOGĄ STAĆ PRZY MIKROFALI I TELEWIZORZE WIĘC SĄ W SYPIALNI A RESZTA W PÓŁCE Z LEKAMI SYNUŚ ZAJMUJE JEDNĄ PÓŁKĘ.ALE MOŻE COŚ POMOZE WIĘ C TRZEBA SPRÓBOWAĆ DOBRZE ZE JUZ NAUCZYŁ SIĘ POŁYKAC LEKARSTWA I NIE ZŁOŚCI SIĘ A BYŁO CIĘZKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko tyle piszecie o odtruwaniu??kto Wam to zalecił jaki lekarz??bo mi nigdy nikt czeoś takiego nie proponował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram , tez nic mi nikt o tym nie mówił...sama szukam o co chodzi, ale lepszy byłby lekarz który by poprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROBIŁAM ANALIZE PIERWIASTKOWĄ WŁOSA WYSZŁY NAM METALE CIĘZKI POSZCZEPIENNE ORAZ GLUTEN.ZNALAZŁAM LEKARZA DAN ZAJMUJĄCY SIĘ DETOKSYKACJĄ ORGANIZMU METODĄ JACOBA JOLAISA I SIĘ ODTRUWAMY MAMY 4 PREPARATRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGIE PANIE OD DZIŚ ZACZELIŚMY PODAWANIE WIT B15 TRZYMAJCIE KCIUKI ZEBY BYŁY JAKIEŚ EFEKTY.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę trzymac kciuki będę :)!!!Ja swojemu daję witaminę C lewoskrętną,i efekty ma więc wit B też bedzie miała:))na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×