Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NIE MA CZASU MYŚLEĆ NAD TYM CO BY BYŁO GDYBY TRZEBA DZIAŁAĆ ZEBY DZIECKO JAK NIEJWIĘCEJ UMIEJĘTNOŚCI SIĘ NAUCZYŁO I NADROBIŁO STRACONY CZAS.A NAM UMKNEŁO 2,5 ROKU.TO SĄ NASZE KOCHANE DZIECI I NAWET JAK MAJĄ TAKI DZIEŃ ZE RODZICE PADAJĄ NAM POZOSTAJE TYLKO KOCHAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam dawac od paru dni Eye Q po dwie tabletki i koenzym Q10, i tez zaraz z papci wyskocze... Jakiś młody sie zrobił jak wulkan energii... Mam nadzieję że to przejdzie... :( A w aptece jak spytałam o witaminę B15 to mi farmaceutka wmawiała że chyba mi sie pomyliło... i że nie ma czegos takiego... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupa- w aptece to najwyżej płyn na komary i ewent magnez. W Polsce nie ma lekarstw potrzebnych naszym dzieciom, bo to ciemny kraj i lekarze się boją- nie chcą nawet pomóc autikowi, bo to nieuleczalne przecież, proszę pani... A więc ja jeszcze raz powtarzam G****NO PRAWDA pani doktor, moje dziecko rok temu nie mówiło ani słowa, dzisiaj zna alfabet i liczy, uczy się czytać! Jestem rozgoryczona, a lekarstwa i suplementy z Wloch i Holadii. A witaminka to B 12!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMINA TO B 15 JA SPROWADZIŁAM ZE STANÓW I SĄ ZMIANY W ZACHOWANIU WIADOMO ZE NA KAZDEGO DZIAŁA INACZEJ U NAS SIĘ SPRAWDZIŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a jak
podawac ta witamine B15? Ile razy dziennie? Tez mam dziecko z syndromem autyzmu i zastanaiwam sie na podaniem tej wiatminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqwsxc
niestety ale autyzm ma się do końca życia taka prawda a ci ludzie nigdy nie będa tacy jak reszta zdrowych, w szkołach i na podwórku wyśmiewane, a jako dorośli wytykani palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca to prawda
Autyzm nie jest wyleczalny to fakt ale przy dobrej rehabilitacji dzieci te maja szanse na calkiem normalne zycie. Ja co prawda mieszkam za granica ale moj syn, dzisiaj nastolatek nie odbiega w sumie od rowiesnikow. Jedynym problemem jaki nam jeszcze pozostal jest jego zbytnia ufnosc w stosunku do obcych. On nie moze zrozumiec, ze na swiecie sa ludzie podli - krzywdzacy innych, wysmiewajacy sie z innych itd. Ale i z tym damy sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudio jak dokładnie nazywa się ten twój preparat z wit b 15?proszę podaj bo mam wizytę we wtorek u neurologa i chcę to z nim skonsultować.z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, iż neurolodzy i pediatrzy oraz psycholodzy niewiele wiedzą o autyzmie. Moim zdaniem, najlepiej skontaktować się i skonsultować z lekarzem DAN! DAN! Tak właśnie! Wystarczy wpisać w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca to prawda- gdzie konkretnie mieszkasz? Strasznie mnie wkurza ta cała ciemnota w Polsce dotycząca autystycznych dzieci. Wiem, że odpowiednia reakcja we wczesnym wieku, może zdziałać cuda, ale nie u nas, w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PODAJE DMG 125MG.A NEUROLOG I TAK CI POWIE ZE ALBO NIE MA TAKIEGO LEKU ALBO CO PANI WYMYŚLIŁA ZNM TO CHYBA ZE MASZ JAKIEGOŚ SUPER LEKARZA.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podaję DMG 125, hm, może i jakby lepiej z kontaktem. Wiem, że moje dziecko potrzebuje mb 12, czyli metylokobalaminy. Bez tego jest źle. Nie wiem, po co neurolog autikowi. Ja byłam na badaniu kilka razy, nie wiem po co zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt móju neurolog nie słyszał o dmg, ale twierdzi że suplementy nie zaszkodzą , ale również nie każdemu pomogą/logiczne/ neurolog nam potrzebny bo syn ma torbiel skroniową pajęczynówki lewej....tak w gratisie do autyzmu....co ciekawsze moja mama ma to samo w tym samym miejscu???? ciekawe?może to genetyczne i ja też mam? w każdym razie musi to być obserwowane...dmg mam zamiar stosować, ale na razie kiepsko z kaską więc trzeba poczekać...flavon mu kupiłam kolejny raz bo to działa...a ci to mb?coś słyszałam , ale jak zwykle mamy lepiej mnie doinformują ....bardziej praktycznie i naocznie a nie tylko sloganami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, myślałam, że ten neurolog to ws autyzmu, przepraszam. Tak jak pisałam dużo wcześniej, my leczymy się u lekarza DAN! Nie jestem bogata, pracuję w budżetówce, mąż też różnie zarabia, ale uwierz, wyskrob na wizytę u takiego lekarza. Warto. Ja nie mam orzeczenia ws niepełnosprawności, ale już mam zamiar to robić, potem fundacja, i trzeba ciągnąć ten wózek jakoś. Myślę, że autikowe mamy to twarde baby, i jak to mój autik powtarza: damy radę? Tak, damy radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo autika.....u nas z kaską cinko...mam troje dzieci i tylko mąż zarabia...a jak się mówi jeść się chce...taki dołek dziś mam... szukam po omacku...ale może coś odnajdę ...mój syn nie jest takim zwykłym autystykiem...może damy rade...jest albo genialnym autystykiem albo kiepskim aspergerowcem....bo jest taki z pogranicza tych dwóch opcji autyzmu... aaa dziś się dowiedziałam ,że autyzm nie jest....jednostką chorobową... jest zaburzeniem rozwojowym...cholera gdzie tu logika? ja wariuje ?czy ten polski świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, a o fundacji myślałaś? Zawsze to jakiś grosz. Ja już nie szukam logiki jeśli chodzi o opiekę zdrowotną w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, a o fundacji myślałaś? Zawsze to jakiś grosz. Ja już nie szukam logiki jeśli chodzi o opiekę zdrowotną w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, wysłała dwa razy. Ja też myślę o fundacji, moja znajoma, bardzo operatywna, w ciągu roku z darowizn i odpisów 1% zebrała 14 tys złotych. A po tym, jak przebadała dziecko i kupiła wszystkie specyfiki, mały ruszył z rozwojem niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez jestem zmęczoną i zrezygnowa mama slicznego chorego 2.5 letniego chlopczyka pisalam tu kiedys i czasem was podczytuje Polska to chory kraj, na wizyte czekamy miesiacami. Kazali nam isc teraz do psychologa zeby dostac orzeczenie do wczesnego wspomagania i 1szy termin jest na sierpien..ku***wa mac czy ktos mi powie w skrócie na czym polega DAN? czytam w necie ale jest tam tego tyle, i czy to jest az tak drogie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam MAMO AUTIKA CZY CHODZICIE DO JAKIEGOŚ ZNANEGO LEKARZA DAN SPRAWDZONEGO.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my należymy do stowarzyszenia nie do fundacji...a z 1% uzbieraliśmy w zeszłym roku 600 zł...też pieniądze ,ale ciemnota w kraju każdy myśli że z własnej kieszeni ma dać...a tłumaczenie to ...to trwa ...i kiedyś wszyscy będą myśleć o oddaniu , a wtedy skarbówka się wycofa.... niestety mamy" biednych "znajomych też z dziećmi...a ci bogatsi sa z dawna obstawieni przez inne chore dzieci... A jak pomóc może fundacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny DAN to jedna wielka sciema! poczytalam o niej troche, a dzis akurat mialam wizyte o bardzo dobrej i cenionej specjalisty w krakowie. Potwierdzila nasze zdanie co do DAN tylko kase na tym sie traci, ogromnie pieniądze a do tego obciąza sie dziecku wątrobe tymi suplementami, masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy cały ten ruch DAN! to ściema, czy nie, wiem, że moje dziecko zaczyna gadać i nadrabia zaległości, pisałam już o tym. Fakt, że dużo kosztuje leczenie, ale myślę też, że gdyby to była fikcja, nie byłoby takiego obłożenia u tego typu lekarzy. Nie mówcie, że to nie działa. I dopóki nie wymyślą mądre głowy nowej metody leczenia, ja jestem za DAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździmy do znanej pani doktor, nie chcę jej tu reklamować;) powiem tylko, że pod Warszawą przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama autika- ciesze sie ze Twoj synek robi postępy i jesli uważasz ze to dzieki dan, stosuj to. Zdrowie dziecka jest warte każdych pieniedzy ja od kilku miesiecy krążę z moim dzieckiem po lekarzach , bylam juz u kilku lekarzy- specjalistow i sie zalamalam, ich metody z przed 30 lat...brak wiedzy, a jesli ktorys nawet sie zna to terminy sa kosmiczne, od 3miesiecy czekania na kolejna wizyte!!!! trafilam na super terapeutkę w krk, 1sza kompetentna osoba na ktora trafilam dla niej dan i diety to wydzieranie pieniedzy od ludzi no chyba ze dziecko ma jakąs alergie. Moj mial robione testy i nie ma zadnej wiec dieta nie wiele nam pomoze. Ona stosuje najnowsza metode która kładzie nacisk na nauke komunikacji u dziecka. Jakie będą efekty zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autimama29
ja leczę mojego synka od roku DAN w Vega Medica, po drodze było centrum zdrowia, słynna homeopatka klasyczna i cala reszta...ale to wlasnie po DAN, i oczywsice codziennej terapii rozwoj synka ruszyl z kopyta, powoli, bezpiecznie, nic na silę..rewelacyjna Pani doktor, jeżdzimy ponad 300km ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam o tych testach na alergie że często zdarza się , że alergia istnieje a test jej nie wykryje.... Autyzm podobno jest chorobą jelit które nie pracują prawisłowo, w związku z czym nie odżywiają właściwie mózgu- i stąd te kłopoty całe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wokół autyzmu krąży wiele mitów bo jeszcze do niedawno duzo o nim nie wiedziano przeczytałam kilka książek i jedno co się tam w kółko powtarza " mimo ze zanotowano wiele takich przyadkow nie mozna stwierdzic ze to jest ....bo nie zostalo to w pełni udowodnione.". Jesli DAn idzie w parze z dobra terapia to nie wiadomo co by bylo gdyby byla sama terapia? moja terapeutka opowiadala o przypadkach dzieci leczonych danem i wszystkimi suplemetami. Niektore trafialy do szpitala bo byly tak osłaione albo wątroba już nie dała rady. Natychmiast odstawiano wszystko i nie bylo widać zadnych zmian u dzieci. Zachowywaly i robily postępy tak samo jak przed DAN A TAK ZMIENIAJĄC TEMAT TO JAKIE METODY TERAPEUTYCZNE STOSUJECIE U WASZYCH DZIECI? ile mialy lat jak zaczełyście je terapeutyzować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENUSI JA Z SYNEM JEZDZE OD2,6 TERAZ MA 6 LAT BYŁA TERAPI BECHAWIORALNA,OBECNIE TERAPIA TOMATISA OPRÓCZ TEGO LOGOPEDA,PSYCHOLOG,PEDAGOG,SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE,HIPOTERAOIA,PROWADZIMY DETOKSYKACJE ORGANIZMU,OGRANICZYLIŚMY GLUTEN I OD NIEDAWNA WITAMINA B 15(DMG125)-PO KTÓREJ WIDAC POPRAWE ZACHOWANIA U SYNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do SUO to jak załatwiałaś?ja mam zamiar załatwić małemu SUO do szkoły...jako" nauczyciel wspomagający"....takie obejście bo inaczej mi się nie zgodzi gmina...a SUO jest z pieniążków rządowych a nie gminnych....taki myk.tylko jak to wywalczę to się okaże...w poniedziałek jedziemy do psychiatry....w poniedziałek zbiera się też zespół do orzekania w PPP , aż cierpne co wymyśli pani doktór...bo Łukaszek ma iść do szkoły w Porębie...a nie do specjalnej....myśl pozytywnie powtarzam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×