Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fua

kwiecień 2010

Polecane posty

U mnie mały stresik już się zaczął:) Ale juz poza suknią mam wódkę,zaparoszenia za 4 dni będą i do końca stycznia chciałbym wszystkich zaprosić, i rozesłac zaproszenia.mam nadzieję że się uda>>> Wodkę bede miała STOCK- podobno dobra:)ja sie nie zam -dla mnie każda jest taka sama:) Brakuje mi butów i fryzura spedza mi sen z powiek- w żadenj sobie sie nie podobam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki- robicie wieczór panieński? bo ja mam w planch i moję przyjaciólki chcą coś wykręcić(niespodzanka) ale wczesniejsza sobota przed 10,04 jest adwent wiec nie wiem czy kluby /dyskoteki bedą czynne???? powiem szczerze ze już tak dawno nigdzie nie byłam- a już w adwent to napewno:) Nie jestem az tak bardzo bogobaojna-ale wydaje mi się ze teraz nie ma zakazów tańczenia/zabawy w adwent:))))) chyba.... Jak myślicie?macie jakieś plany na ten ostatni, wolny weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bednarczyk.org.pl
24 kwiecień 2010 wolny termin 17 kwiecień 2010 wolny termin zapraszam na stronę www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
W miastach kluby i dyskoteki na pewno będą otwarte w post (a nie adwent :) ) Moja kumpela w zeszłym roku miała panieński w klubie w marcu i tylko siedziałyśmy, bez tańczenia. To wszystko zależy od człowieka i jego religijności, bo ogólnie jest zakaz imprez tanecznych. Nie wiem czy będę miała panieński. Kiedyś przypadkowo bratowa wygadała się ze chce coś mi zrobić w kwietniu po świętach. W sumie skoro ślub mamy 24, poltra 17 to moge się spodziewać czegoś 9 lub 10:) Wczoraj odebraliśmy obrączki - są PIĘKNE:) mam ochotę już ją zacząć nosić:) Dostaliśmy także pierwszy wspólny prezent - 2 kieliszki do szampana z grawerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola4000
ja chyba zrobię panieński w lany poniedziałek:) wtedy już spokojnie można iść na imprezę i ... się zalać. boję się tylko że zanim dojdę do siebie to będzie środa i zostanie mało czasu na pozałatwianie ostatnich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje do tabelki dodac jakies nowosci :D moze na poczatek - czy planujemy wieczor panienski (t=tak, n=nie, nw=nie wiem), a moze polterabend (w skrocie polter, w moich rejonach obowiazkowy ;) )? sugeruje oznaczanie skrotami, zeby nam sie nic nie rozjechalo. w moim przypadku np. nie wiem, czy bede miala wieczorek panienski (bo dziewczyny moje sie nie znaja, mieszkamy wszystkie rozrzucone po polsce, jedna za granica, i do tego laski maja malutkie dzieci... wiec szansa, ze ktos mi postanowi zrobic mila niespodzianke, jest bliska zeru. no i druga sprawa, ze nie biore dziewczyny na swiadka, tylko brata mojego. z roznych powodow... ). wiem natomiast na pewno, ze polterabend bedzie, bo byc musi - na pewno przyjda sasiedzi chociazby. zatem oznaczam nw+p (czyli - nie wiem, czy panienski, ale polter bedzie). moze tak byc? ;) pozdrawiam was serdecznie, laseczki! i pochwale sie jeszcze moimi wymarzonymi i zaklepanymi fotografami :D http://www.bwphotography.pl/index_PL.html jestem TAKA szczesliwa, ze hej :) :) :) :) :) nick_________dzien___l.gosci___WIEK__ile lat razem (w kwietniu)_wiecz.pan./polter? Fua__________10____190______26____2 lata kwietniówka__10______50_____30__2 lata pola4000______10_____60_____23__3lata 11 m-cy maanda_______10_____180____25___6 lat 5 m-cy wiewiorakasia_10______ kasiulek_______10_____150____26____7lat 5 m-cy bieedronaa____17______ tequila________17_____100____28__5lat 1,5 m-ca_nw,p kwietniowa PM_17______ asia0706_______17_____100____22___6lat 8 m-cy blankini________24_____150____30___2lata9m-cy Aga_86_________24____130____24____7lat 3 m-ce agar3166_______24____170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0706
No hej wiecie co udało się nam w końcu dojść do porozumienia w sprawie obrączkami i kupiliśmy jednak cale złociutkie i śliczne!!!! mamy je już w domciu i codziennie na nie patrzymy:) dzisiaj jedziemy obejrzeć raz jeszcze salę i ostatnie uwagi co do dekoracji poczynić:) , Pozdrawiam was i czekam na nowości :P:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy po pierwszych naukach i nie będzie to zbyt pouczające:-( Pan oświadczył nam babeczkom, że im więcej dzieci urodzimy tym mamy większą szansę na lepsze życie w niebie!! Jakoś odpękamy te 4 spotkania... A cała reszta stoi w miejscu póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogólnie to wygląda tak, że Pan mówi, żeby rodzić, rodzić i jeszcze raz rodzić. Bo to nasze powołanie i nie ma co odkładać. Sam ma chyba ósemkę potomstwa:-) Ale miny chłopaków jak opowiadał o śluzie w trakcie owulacji były bezcenne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maandziu, ja sama stosuje npr, ale sposob, w jaki zacheca do niego kosciol, wola po pomste... wbrew pozorom to naprawde nowoczesna metoda, a nie jakis starozytny kalendarzyk. sama jestem najlepszym przykladem - odkladam skutecznie przy uzyciu tych metod juz poltora roku. :) hormony musialam porzucic - z czego zreszta sie obecnie bardzo ciesze. no to jak? rodzimy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a załatwiałyście już może zapowiedzi w kościele?? dziś rozmawiałam z mamą, że ksiądz na kolędzie wspominał o kartce od tego księdza, gdzie będzie ślub. I teraz pytanie: czy ksiądz to daje po naukach, czy po złożeniu wszystkich aktów i podpisaniu umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
Ja też Ci nie pomogę, bo jeszcze nie byliśmy u księdza:) Jutro mój narzeczony ma misję specjalną związaną z kolędą:) Jego zadaniem jest przekonanie księdza, aby już nas wpisał do swojego kalendarza!! Bo nasz proboszcz jest bardzo uparty - 3 miesiące przed ślubem należy przyjść i ani jednego dnia wcześniej!! Zaproszenia chcemy już zamówić, a jeszcze nie wiemy o której godzinie będzie ślub. My jesteśmy z jednej parafii także nie będzie dużo formalności z zapowiedziami. A to są zaproszenia które wybraliśmy: http://www.allegro.pl/item888779803_zaproszenia_slubne_gwiezdny_pyl_expres_probki.html w tej cenie umieszczą nam też nasze zdjęcie kolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0706
Aga śliczne zaproszenia:) my mamy takie http://moda.allegro.pl/item807893709_niezwykle_lsniace_zaproszenia_druk_wosk_kolory.html W sumie to już wszystkie wysłane zostało jeszcze troszkę do rozdania i jutro chyba się wybierzemy:) szczerze to nie chcę mi się nie lubię takich schadzek ale co mus to mus:D Jutro jadę kupić bieliznę sobie i dla M. buciuki:) Dziewczyny ile wy blaszek ciasta zamawiacie na ok.100 osób, bo ja nie mam pojęcia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) życze wam wszystkim dziewczyny więcej szczęścia niz ja go mam :) ślub jest odwołany, problemy nas przerosły, a moze to po prostu mój upór i konsekwencja w dzialaniu:) trzymajcie kciuki, jestem juz po przeprawie z rodzicami, blaganiach i placzu narzeczonego, czeka mnie jeszcze patrzenie w oczy calej okolicy i rodzinie:) ale dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
Uuuuuu.... a co się stało?? Może się jeszcze dogadacie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0706
Blankini może jeszcze zmienisz zdanie i jakoś się wszystko ułoży, ja też mam czasami ochotę to wszystko.... ale przechodzi może tobie też przejdzie, chyba ze grubsza sprawa to co innego powodzenia w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola4000
ehh dziewczynki trzymajcie się i nie pozwólcie żeby ta gorączka nas zdominowała...... ślub może być bardzo skromny ale miłośc przede wszystkim!!! ale w niektóych przypadkach duzo lepiej że to teraz wyszło aniżeli po ślubie...i potem rozwody i uprzedzenie do małzeństwa.Także nie ma tego żłego...:):):) Co do księdza to ja wiem o co z tym chodzi:) jak już zrobicie nauki itp to idziecie nie wcześniej niż 3 miesiące przed ślubem z aktami chrztu i urzędu itp do księdza w parafii w której będzie ślub-na to "spotkanie z proboszczem"(ostatni wpis na karcie nauk).No i tam podpisuje się protokół przedślubny i on daje Wam sierowanie czy coś tam na zapowiedzi.Z tym idziecie do swojej parafii (lub obu,jeśli należycie do róznych) i tam już ksiądz będzie wiedział co z tym robić.Zapowiedzi muszą wisieć przez 2 tygodnie na tablicy ogłoszeń. Po ich minięciu znowu bierzecie zaświadczonko że wisiało i z tym zaświadczonkiem idziecie przed ślubem znowu do księdza z parafii w której będzie ślub:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
W moim kościele zapowiedzi nie wiszą, ale ksiądz pod koniec mszy świętej wyczytuje wg schematu: "do sakramentu małżeństwa przygotowują się... nazwisko, imię i adres narzeczonych". I tak przez 2,3 msze święte. Także jak usłyszę swoje nazwisko chyba się zarumienię :) Mój narzeczony dogadał się dziś z księdzem i w środę mamy iść aby nas wpisał w kalendarz:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola4000
no u nas tez tak jest-że ksiądz wypowiada,ale dodatkowo jeszcze przez te 2 niedziele "wisimy " w gablocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! my tez slub w kwietniu, 17. kosciol zamowiony, zaproszenia wypisane, jeszcze musimy wpisac nr stolika i od czwartku jezdzimy zapraszac. od lutego zaczniemy zalatwiac sprawy zwiazane z formalna czescia slubu, czyli metryki, i wszystko w usc. jak na razie goraczki ze slubem nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
czyli macie podwójną wersję zapowiedzi:) Bo mój szwagier miał tylko wersję z umieszczeniem w gablocie, bez wyczytywania. Asia piękne zaproszenia!! W przyszłym tygodniu jadę do Poznania po bieliznę, bo w moich stronach nic nie ma. Mój biust do dużych nie należy, więc muszę wybrać coś aby jakoś ładnie go wyeskponować ;) A teraz zabieram się do kończenia swojej pracy mgr, bo chce się obronić na początku marca, aby do slubu już iść jako magister;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0706
Dziewczynki muszę się pochwalić ,że zakupy się udały:D:D:D Kupiłam to co miałam i bardzo mi się podoba, czyli z garderoby już mamy wszystko:) zaproszenia rozdane zostało kilka "wolnych" w razie jakby kto odmówił to zaprosimy więcej znajomych. ?Jak na razie to przygotowywania kończymy na tym etapie a za resztę bierzemy się od marca, a i oglądałam dekoracje mojej sali jak była udekorowana na innych weselach i naprawdę muszę przyznać że Ślicznie i z pomysłem i naprawdę niedrogo ( 800zł biorą ). Taniec pierwszy musimy potrenować:P bo coś nie idzie, hehe, ale ogólnie jest spoko, troszku można odetchnąć. Dobrej nocki , kwietnióweczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blankini, jestem w szoku... kurcze, przykro mi strasznie. mam nadzieje, ze ci sie zycie wyprostuje 🌻 sippelsweg, witamy, dopisz sie do tabelki :) asia, ja tez zadowolona jestem, bo wczoraj ostatecznie wybralismy i zamowilismy obraczki JUPI! :) pozdrowienia zostawiam, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, bedziemy miec na wzor tych: http://www.taxor.pl/obraczki-slubne/breuning/inspiration/breuning-48-04155-48-04156.jpg ale bez diamentu (nie chcialam), czyli moja obraczka bedzie dokladna kopia obraczki meza :D pan jubiler powiedzial, ze zawsze mozna potem diament wstawic tak po prostu - na rocznice czy cos ;) asia, a ty co kupilas dokladnie, pochwal sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsRelax
Mamy jeszcze wolne terminy na kwiecień www.chomikuj.pl/korsrelax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×