Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fua

kwiecień 2010

Polecane posty

wiewiorakasia, jaki powrot "po latach" :P jesli chodzi o dopasowanie twojego lubego do ciebie - z tego, co mi wiadomo, do sukni ecru koszula ecru - inaczej twoja sukienka przy meza snieznobialej koszuli bedzie wygladac jak zzolkniete giezlo ze strychu. a jesli chodzi o krawat, to sama mam zamiar wykorzystac taki patent: w krawacie te same kolory co w bukiecie (i butonierce kwiatowej oczywiscie). moj m. co prawda chce muszke (i ja jestem za), ale nei wiem, jak to bedzie wygladalo. dzis odbiera garnitur z poprawek, wiec pomierzymy cos w domu, jak to w ogole by wygladalo. jesli bedzie kiepsko, stanie na krawacie. inny sposob to jasny krawat - taki tez praktycznie ecru (widzialam takich mnostwo w prochniku), panie ekspedientki mowily, ze to typowo slubne krawaty. no i chyba dobrze - nie beda sie gryzly kolorystycznie z niczym :) kasia, a suknie to jaka masz? ps. a ja mialam w pt odbierac suknie i spoznilam sie sporo z powodu korkow - pocalowalam klamke :( buuuuuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o podziekowania rodzicom, to my chcemy podziekowac im w domu i wreczyc vouchery na 2 dni do spa - niech sobie odpoczna po tych weselnych stresach ;) ku pamieci ;) nick_________dzien___l.gosci___WIEK__ile lat razem (w kwietniu) Fua__________10____190______26____2 lata kwietniówka__10______50_____30__2 lata pola4000______10_____60_____23__3lata 11 m-cy maanda_______10_____180____25___6 lat 5 m-cy wiewiorakasia_10______ kasiulek_______10_____150____26____7lat 5 m-cy bieedronaa____17______ tequila________17_____120____28__5lat 1,5 m-ca kwietniowa PM_17______ asia0706_______17_____100____22___6lat 8 m-cy Aga_86_________24____130____24____7lat 3 m-ce agar3166_______24____170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________dzien___l.gosci___WIEK__ile lat razem (w kwietniu) Fua__________10____190______26____2 lata kwietniówka__10______50_____30__2 lata pola4000______10_____60_____23__3lata 11 m-cy maanda_______10_____180____25___6 lat 5 m-cy wiewiorakasia_10______100___27___2 i pół :) kasiulek_______10_____150____26____7lat 5 m-cy bieedronaa____17______ tequila________17_____120____28__5lat 1,5 m-ca kwietniowa PM_17______ asia0706_______17_____100____22___6lat 8 m-cy Aga_86_________24____130____24____7lat 3 m-ce agar3166_______24____170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o takim połączeniu myślałam tzn koszula ecru i krawat w delikatniej ciemniejszym odcieniu ecru, ale słowa poparcia zawsze mile widziane, dzięki :) co do podziękowania rodzicom to my planujemy jakąś wzruszającockliwopiękną piosenkę na weselu przerwaną w połowie kultem 'gdy nie ma dzieci w domu' a w prezencie właśnie myśleliśmy o jakimś weekendzie wypoczynkowym... gdzie zakupiłaś takowe vouchery tequillllo? a co do sukienki to mam ecru z długim trenem, gorset i spódnica, przynajmniej tak to wygląda ale ogólnie to jedna całość... niestety zakupiłam z salonie w UK, który ma dosyć niskie ceny i 'firmowe' sukienki, końcówki kolekcji itp ale minus jest taki, że nie mogą podawać marki sprzedawanych produktów, więc nie wiem jaki mam model, prawdopodobnie pronovias ale nie mogę tego znaleźć nigdzie a Twoja na pewno na Ciebie czeka z utęsknieniem i następnym razem już nie pocałujesz klamki, czekam na relacje z prób krawatowych... a reszta czytelniczek też niech się odzywa, rozruszajmy to forum, niewiele nam już zostało czasu w staropanieństwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez się dopiszę, żeby nie było;) U nas już prawie wszystko pozałatwiane. Protokół w kościele spisany (nie ma odwrotu;P), zapowiedzi wiszą, zaproszenia rozdane. Dzisiaj mój M idzie po gajerek - czarny, klasyczny, z lekkim połyskiem. Moja sukienka się szyje-byłam na 1 i jedynej przymiarce i jak tak dalej pójdzie to do ślubu zniknę:)Kurcze miara pobierana była miesiąc temu a teraz już trzeba było zmniejszać. A co dalej będzie?Oczywiście wszystkie moje wcześniejsze plany wzięły w łeb - krótki welon, podpięte włosy. Teraz jest długi welon i luźne loki:) Goście generalnie wszyscy nam potwierdzili przybycie a jeszcze w tym tygodniu wybieram się ustalić menu. Ot i to by było na tyle. Stresu na razie brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorakasiu, jeszcze nie kupilismy tych voucherow - planujemy po prostu wykupic on-line pobyt w hotelu golebiewski w wisle na nazwiska rodzicow (jest tam takze spa :) i park wodny z mnostwem atrakcji - m.in. z grota solna, tezniami i sauna oraz komora sniezna :D) a w domu po prostu wreczymy im takie wydrukowane "zaproszenie", ktore chyba sami zrobimy. :) i juz! my juz tam kiedys bylismy z narzeczonym i tez przez net zamawialismy. (bylo cudownie!❤️) kwietniowka! ja tez jestem za tym, zeby sie rozruszac na ostatnie dni panienskie :D a propos - robicie wieczorki panienskie? bo ja jednak robie! tydzien przed slubem - 10 kwietnia. zapraszam dziewczyny do siebei i... bedzie sie dzialo ;) a dzien przed slubem oczywiscie, zgodnie z tradycja moich rodzinnych stron, polterabend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, wlasnie, jeszcze jenda sprawa! co robicie z goscmi, ktorzy sa WEGE? ja bede miala takich co najmniej 4 i zastanawiam sie, co mozna dla nich dobrego do jedzenia przygotowac... w sensie, zeby nie byli poszkodowani. najlepiej, zeby to bylo cos, co i nie-wegetarianie chetnie by zjedli, to wtedy zamiast jednego z mies by byla ta potrawa wegetarianska. :) ostatnio troche sie denerwowalam, ale wiecie co? teraz sie ciesze na te impreze :) chcialabym, zeby sie ludzie dobrze bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila panieńskie robi mi siostra i z tego co się domyślam będzie to jakieś SPA z atrakcjami:) Oczywiście tydzień przed ślubem, albo dwa. Jak na razie to chciała listę dziewczyn, które bym chciała widzieć na imprezie. Ciekawe czy moje domysły się sprawdzą. Pozdrawiam...lece drukować podziękowania na ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez do przodu: sukienka na poprawiny koktajlowa kolor chaber/fiolet kupiony szal z krolika przymiarka sukni bielizna spotaknie rodzicow zaliczone pozytywnie gajerek odebrany zamknieta lista gosci ok 130 os zapowiedz u mnie od tej niedzieli co do podziekowan to u nas kwiaty dla rodzicow i babc plus jakas wodka i slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaanda
tequila, a co do gosci wege, tez mam kilku. i tak do obiadu bedzie zapiekany cammembert. zimna plyta: ryba w galarecie, ryba po grecku, sal, jarzynowa, sal caprese z mozarella i sal meksykanska, barscz czerwny z krokirtami, i zamiast udzcy beda pstragi czy jakies inne ryby. Do tego jakies tam jeszcze dodatki, ale juz nie pamietam. Mysle , ze nie bedzie co wybrzydzac i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maandziu, wegetarianie nie jedza ryb. oni w ogole zadnych zwierzatek nei jedza. z tym camembertem to oki, ale wlasnie chcialabym cos "ciekawszego". ;) z drugiej strony nie wiem, czy kuchnia podola moim wymyslom typu brokuly w ciescie drozdzowym :D z tego, co kojarze, to chyba mam w menu jakies warzywa na cieplo zapiekane z zoltym serem - to chyba tez oki, plus ryz czy ziemniaczki, jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaanda
aj ja pod swoja kuzynke tak bardziej. a wiem, ze ryby je. to nie znam sie na tych nazwach. To masz ciezki orzech do zgryzienia, bo ciezko wymyslic. moze jakies sojowe kotlety. przejdz sie do sklepu ze zdrowa zywnoscia. albo poszukaj w necie dan z soczewicy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Otwieramy firme zajmującą sie dekoracją sal weselnych, samochodów, kościołów, warszawa i okolice. Z racji tego ze nie mamy jeszcze wlasnego portfolio proponujemy b. niskie ceny, np kwiaty po cenach z gieldy kwiatowej, symboliczne kwoty za wypozyczanie wazonów i robienie wiązanek. W zamian, jeśli będziecie zadowoleni będziemy chcieli wykorzystać zdjecia do naszej www jak i poprosić o polecenie nas dalej. Oferta cenowa ograniczona na rezerwacje w okresie marzec-kwiecien, maj. Oferujemy świeże podejście do dekoracji, nowoczesne pomysły, jak i równiez chetnie wykonamy wszystko co nam pokażecie na zdjęciach. Chętnie odpowiem na zapytania i prześle Wam propozycje dekoracji wraz z wycena jeśli podeślecie mi zdjecia sali weselnej Kontakt evita@gmx.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam, dziewczyny? ja mam coraz wieksze stresy :) suknie odebralam, zawiozlam przez pol polski do domu rodzinnego, przymierzylam po raz trzeci i.... stwierdzilam., ze jest za dluga :D i musze zabrac ja z powrotem do skrocenia :D bylam w kwiaciarniach i juz wiem mniej wiecej, jak bukiet chce. hortensje i inne kwiatki w odcieniach fioletu plus pare kwiatow ecru plus bluszcz. o! a obrazka nie pokaze, bo nie mam :) za tydzien jedziemy ustalac ostateczne menu i dekoracje. jak u was? jak postepy? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
My właśnie zamówiliśmy placki, tort, dekorację na samochód - jedziemy autem taty,na altanę przed domem, tiul na podziękowania dla gości - będą cukierki z krótkim wierszykiem, płatki róż. Byłam u dekoratorki kościoła i ustaliliśmy szczegóły dekoracji, bukiet będzie z róż ecru i różowych z zielonymi dodatkami. Wybraliśmy także dekorację na salę, menu już mamy dawno ustalone. W tym tygodniu będę się rozglądać za kreacja na poprawiny, a w przyszłym tygodniu jedziemy kupic garnitur i buty. Jak widzę zostałam sama na polu bitwy z terminem 24 kwietnia :) Przeraża mnie trochę ta pogoda... Już dosyć tej zimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ty do 24ego to moze sie wypogodzi, a my juz na pierwszy ogień i w sumie nieduzo czasu zostało. Ja z racji, że nie znoszę bolerek zakupiłam już etole z królika. I musi styknąć mi:-) My jutro zamawiamy obrączki, mięso, udźce. ż kościelną i organistą trzeba by też pogadać i ustalić. I dopilnować co z tym tortem, bo coś nie odpisują... Pod koniec miesiąca koło 24ego jadę odebrać suknię, zrobić pasemka i odebrać kartkę z zapowiedziami. Powoli będziemy też już kupować napoje, produkty z listy itp. Dekoracje na auciaka zrobi nam swiadkowa, ma talenty plastyczne to sie zaoferowała:-) Może bukiet bym juz zamówiła...zobaczymy jutro jak nam zejdzie we Wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapowiada się super pogoda na kwiecień;)Bardzo bym chciała wierzyć w te ich prognozy z gwiazd, bo na 10 kwietnia zapowiadają +16'!A u nas już menu ustalone - kosmetyczne poprawki. Sukienka i garnitur już czekają. Ale zaczęłam się zastanawiać nad fryzjerem i kosmetyczką bo wypróbowana niestety zaczęła się psuć. Powoli próbujemy policzyć napoje i alkohol. Pani z restauracji nam wyliczyła 3,5L wszystkich napoi na osobę. Alkoholu 0,5L/os. więc zostają 3L soków itp. Chyba rozsądnie. Szampan 1 na 10 osób. A i muszę rozejrzeć się za hurtownią owoców, bo będę ich troszkę potrzebować. Teraz największym wyzwaniem jest ubrać nasze mamy. Nie wiem jak Wasze, ale moja jak i teściowa ;) na razie mają jedynie plan...a to już coś. Paznokietki u rączek i nóżek zrobi mi w domu kosmetyczka dzień wcześniej. A jak u Was z poradnią? Byliśmy na 1-wszym spotkaniu i zawiodłam się na maxa. Pani, tak bardzo chwalona przez znajomych na nas zrobiła inne wrażenie. Mimo, że łapię się w tej metodzie to miałam cykora przed kolejnym spotkaniem. Na dodatek spotkania kończą się egzaminem. Nie rozumiem tego-niby to nie jest obowiązkowe (stosowanie, ćwiczenie do czasu egzaminu) a jednak trzeba zdać i się łapać. Ehhh ciekawe czym jeszcze mnie zaskoczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_86
życzę nam wszystkim pięknej i ciepłej pogody:) Moja mama jeszcze wierzy, że schudnie i czeka z kupnem kreacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja juz ma, byłysmy w zeszlym tygodniu. Piekna wieczorowa suknia w kolorze fciemnej śliwki z szalem na ramiona i srebrnymi wstawkami. odcinana pod biustem i z przodu ma taka pionowa szarfe jakby. jak na jej rozmiar wyglada super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulka
Kwietniówka a skąd masz tą wersję pogody? Bardzo mnie to cieszy bo suknie mam z odkrytymi plecami i zaczynam panikowac ze zamarzne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze, drogie panny, ze jeszcze sie forum buja :D ufff.. myslalam, ze sama tu ciagle zagladam :) Aga, 24 to moze byc juz zielono, a u nas wczesniej to cholera wie, ajka pogoda bedzie. jak bylam w weekend u rodzicow, to tam ciagle takie sniegi, ze sie rozchorowalam i wlasnie w lozku leze :O ja bolerka tez nie chce, stwierdzilam, ze jesli bedzie zimno, to zaloze futerko - mam takie bezowe z orsaya, nosilam zima :D jesli za goraco mi w nim bedzie (w co watpie, bo zmarzluch jestem), to zdejme. i juz. kwietnioweczko, skad masz takie cudne prognozy? strasznie bym chciala, zeby ten kwiecien byl juz cieplejszy. nie tylko ze wzgledu na sibeie - wiem przeciez, ze kobitki zawsze cierpia, jak jest zimno, bo sa lekko ubrane. maandzia, moja mama stwierdzila, ze na slub zalozy sukienke, ktora miala rok temu na lsubie mojego brata. i luz. przynajmniej ma z glowy. :) a na wesele chce sobie jakas druga kupic, bardziej "taneczna", ale jeszcze jej nie posiada, ani chyba nie ma na nia pomyslu nawet... moja tesciowa tez bidulka, bo nic znalezc nie moze i zaczyna panikowac. no, dziewczynki, oby do wiosny... ;) ps. jak wasze wieczorki panienskie? kiedy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, pogoda ze sprawdzonego źródła-sąsiada wielbiciela Pana Zalewskiego z Polskiego Radia;)Ale na poważnie-sprawdzałam pogodę długoterminową i wynika z niej, że ok 23 marca ma już być + 8 i dalej rośnie więc całkiem prawdopodobna ta prognoza sąsiada;) Pozostaje nam wierzyć i ewentualnie wyłożyć butki na parapet...gorzej jak ktoś je zwinie przed ślubem ale to inna historia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba szybko te buty musze kupic, niech stoja:-) wybraliśmy obrączki, całkiem inne niż tamte co wcześniej pokazywałam. Były zbyt problematyczne w wykonaniu i później z powiększaniem też ciężko by było. Wiec wybraliśmy, a w zasadzie ja, inne. Całe z żółtego złota. Mają być za tydzień.. Kolekcja romantyczna, model p511 http://www.obraczki.com.pl/ zamówiliśmy już torta wraz z jego przystrojeniem. Jak znajde jego zdjecie to wkleję.Teraz wybierzemy tylko ciasta i mamy z głowy. Musimy jeszcze mięsiwo dziś zamówić. I póki co tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuś83
cześć,ja też biorę ślub 10 kwietnia 2010 i uważam że data jest super!! a pogodę,mimo tego co dzieje się w tej chwili na dworze,zapowiadają ładną,z początkiem kwietnia ma ponoć zawitać do Polski piękna wiosna, więc myślę, że nie mamy się co martwić:) pozdrawiam i powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikula6103
Witam. Ja też mam ślub 10 kwietnia 2010 i bardzo boję się o pogodę. Nie wiem jaki rodzaj bolerka wybrać. Myślałam o takim futerku etoli lub szalu z futerka, ale czy w tym nie będzie za zimno... a Wy co założycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz szal z krolika, czy czegos puchatego. Fajny i cieplusi, musze tylko doszyc jakies zapiecie co by sie trzymał. Nieznosze bolerek, wiec bede miala odkryte rece od lokcia. Jutro odbieramy obraczki:-) A wiecie co mnie najbardziej cieszy, ze moj PM tak sie angazuje, sam pilnuje, zeby wszystko bylo zalatwione. ostatnio nawet winietki projektował:-) A tu juz w sumie 3 tyg zostaly, ehh, ale zlecialo:-) Stresu brak, no moze pod wzgledem organizacyjnym lekki, czy wszystko bedzie ok. Teraz jestem na etapie zakupu ozdob na stoly i do dekoracji. Do mojego biało- fioletowego wystroju dodam jeszcze troche świezej zieleni ( przy kwiatach, kamyczki dekoracyjne, winietki) zeby bylo wiosennie i lekko. Nadal nie mam butów..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maanda, alez zlecialo szybko, co? :) strasznie jestem ciekawa twoich elementow wystroju, bo sama mam zamiar fiolet wykorzystac z zielenia i ecru. masz jakies fotki "inspirujace"? :) jakich butow szukasz? na obcasie? plaskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuś83
Polecam butki typowo taneczne, w nich da się wytrzymać całą noc. Koleżanki, które miały już wesela kupowały śliczne markowe buciki i w połowie wesela musiały używać różnych specyfików na obolałe stopy,na poprawinach nie mogły chodzić, mam nadzieję, że jakoś tego uniknę, a buciki będę miała takie: http://www.wszystkodotanca.pl/buty-do-tanca,23.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola4000
cześć kobitki:) też chciałam kupić te taneczne.znalazłam nawet firmę która robi jeszcze tańsze butki do tańca... no ale koniec końcem szkoda mi było kasy tyle dawać i kupiłam świetnie też szyte na miarę (mam nietypową stopę:p)i połowę tańsze:):) no a poza tym to zaczynam się bardzo bać... i sama sobie wkręcam że to koniec jakiegoś etapu..;/hehehe ale to w takich chwilach stresowych. Kolejnego dnia już się jaram jak gwizdek:) ciekawe jak to będzię przed samym ślubem....... mam tylko mały problem z kwiatkami. chcę lilie jasny FIOLET. i nawet znalazłam informację że taki są i nawet foto widziałam...a wszystkie kwiaciarki mi wciskają że takich nie ma i proponują te biało-różowe...........;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×