Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Witam wszystkich Po dlugiej (chyba z miesiąc nieobecności) udalo mi się przebrnąć przez wszystkie zalegle strony:) U mnie bylo trochę z problemami, 3 tygodnie temu bylam kilka dni w szpitalu bo krwawiam, ale wszystko bylo ok w najbliższy czwartek mam wizytę, może poznam plec? Pomysl z NK bardzo fajny ja narazie mam tam nieaktualne bezbrzuszkowe zdjęcie a urósl mi już calkiem calkiem, nie da się go ukryc Hamuda wyslalam ci zaproszenie na NK (agata z radomia30l ) i powoli msze odnaleźć resztę Nie obiecuję że będę tu regularnie, mąż często wyjeżdża a wtedy ja wyjeżdżam z synkiem do rodziców swoich a oni nie mają netu. Ostatnio padl mi system w laptopie i minęlo ponad 2 tygodnie zanim mąż go reanimowal i dlatego tak dlugo nie pisalam. Dzidzia moja fika już takie koziolki a od wczoraj mam wrażenie że porusza się non stop, w nocy jak wstaje na siusiu też nie śpi i fajnie brzuszek mi faluje pod wplywem kopniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
W 100 % zgadzam się ze sroczką. Zastanówmy się co jest lepsze mieć rewelacyjną figurę i nie móc zajść w ciążę czy przytyć podczas ciąży 20 kg i mieć śliczne dziecko a kilogramy zrzucić można przecież po ciąży. Ja długo starałam się o dziecko i nie obchodzi mnie ile przytyję jestem szczęśliwa że jestem w ciąży. Wiek - 26 lata Termin porodu - 1.11.2009 Tydzien ciazy - 22tc Waga - +6 kg Miejscowosc - Otwock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
agusiaradom cieszę się że wszystko w porządku. Wiek - 26 lata Termin porodu - 1.11.2009 Tydzien ciazy - 22tc Waga - +6 kg Miejscowosc - Otwock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pogoda nadal drętwa, ja jakaś śnięta :( nic mi się nie chce :( a jeszcze mąż wrócił z pracy i kanapaę okupuje! muszę go wygnać ;) niech mi ustąpi miejsca, a sam siada na krześle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiaradom, dziewczyny ostatnio dodana na mojej NK począwszy od natalia p to dziewczynki z naszego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak na razie wagowo nie przybylo ale rosne w oczach i to z dnia na dzien mam wrazenie ze brzuszek coraz wiekszy, a po za tym moge zaczac nagle przybierac na wagdze i od razu nadrobie...,macie racje a co tam jesli ma byc +30kg to trudno a jak juz maluszki przyjda na swiat to wtedy bedziemy mogly sie troche pokatowac zeby wrocic do formy:) oj znowu chyba jakies przesilenie na NK nie moge sie dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dawno mnie tu nie było. Pomysł z NK super :) zaraz zaczynam zapraszać :) i nadrabiać zaległości w czytaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka z Was już zaprosiłam, tylko straaasznie wolno chodzi mi NK. Później jeszcze postaram się zaprosić pozostałe z Was :) jakby co to jestem ostatnia w znajomych u Hamudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Dziewczynki, ja też za rzadko tu zaglądam. Przyszły tydzień, to już mój 23 tc, Maleństwo pięknie daje o sobie znać wieczorami tylko, aż zasnę... Ale super uczucie, płakałam za pierwszym razem, a teraz już sobie rozmawiamy :) Jestem bardzo szczęśliwa, ale mój ukochany nie chce dotykać brzuszka i rozmawiać z Dzidzią... Przykro mi z tego powodu :( Wiek - 23 Waga - 63kg (+7) Termin - 04.11.2009 tc - 23 Płeć - chłopiec??? Miejscowość - Coventry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy was też tak straszliwie meczy zgaga renne nawet nie pomaga pomocyyyyy wiek 26 lat termin porodu:14.11 waga: + 7 kg tydzień ciąży:19 płeć:??????? miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Basiu23, za Wymianę wiadomości. Jeszcze raz ciotka wirtualna pozdrawia Twojego synka! Baska, ja nie mam zgagi bo nie mam skłonności ale czytałam że w tych tygodniach takie objawy są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam znaleźć to co czytałam o tej zgadze i wcześniej o czkawce dziecka w brzuchu ale nie znalazłam. Za to trafiłam na coś co mnie zaskoczyło, mianowicie że dziecko smakuje wody płodowe. "Intensywność połykania wód płodowych zależy od uczucia głodu, samopoczucia dziecka i od ich smaku: nieprzyjemny smak, np. słony, kwaśny lub gorzki, hamuje połykanie. Im słodsze wody, tym dziecko wolniej je połyka, dokładniej smakując, a jego serce bije szybciej." (http://www.rozwoj-prenatalny.e-zdrowie.info/piaty-miesiac-ciazy-7.html?sid=37ec71b4437a20843ed7a29614a2a6c6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Basiu, ja też miewam zgagę, ale pół łyżeczki musztardy - co nie zaszkodzi Maleństwu - uratuje Cię w minutę. Mi pomaga dosłownie z 30 sekund. Maleństwo już chyba śpi, nie tańczy już. Dziękuję za pozdrowienia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
Witam wpadłam się przywitać. Mam chęć wybrać się dzisiaj do lasu na grzyby:) no a potem muszę iść do teściowej w odwiedziny:( Basia23 tak się zastanawiam jak to jest z tymi tygodniami ciąży. Masz termin porodu 3 dni po mnie ja zaczynam dopiero 22tc a ty już 23 tc? Wiek - 26 lata Termin porodu - 1.11.2009 Tydzien ciazy - 22tc Waga - +6 kg Miejscowosc - Otwock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Mycha881, ja jestem zarejestrowana od 11 tc na brzuszek.net i wg niego wiem, w którym jestem tc. Tam jest właśnie 23 tc. Ja też sobie liczę w kalendarzyku i wg usg też wychodzi 23tc... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Dokładnie w środę 1 lipca zacznie się 23 tydzień :) :) :) Wiek - 23 lata Termin porodu - 04.11.2009 Tydzień ciąży - 22tc 4 dni Waga - +7 kg Miejscowość - Coventry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Moje małe chyba sprawdzało dziś rano gdzie jest wyjście. Metodycznie ostukało trzy strony mojego brzucha, w każdą uderzając po kilka razy. Obudziłam się dziś bardzo późno i już głodna, śmiałam się więc że chce wyjść bo je głodzą w tym więzieniu a marzą mu się... \"góry mleka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam stopkę :) 21 tc - to już bliżej niż dalej ;) Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki 1980 ja tez nie rozumiem byłam na badaniu 17 .06 i to był 18 tc czyli od mam juz 19 tc a kiki ty 21 tc jak to wyliczyłaś termin mamy taki sam:) ???? wiek 26 lat termin porodu:14.11 waga: + 7 kg tydzień ciąży:19 płeć:??????? miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ma rację,zaczynamy odliczac od pierwszego dnia ostatniej @,ja jutro zaczynam 19tc a termin mam na 30 listopad więc skoro macie termin na 14 to wychodzi 21 tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Czyli mam rację, jeśli termin porodu mam na 4.11 to w środę będzie 23 tc. :) Pozdrawiam mamusie Wiek: 23 lat Termin porodu: 4.11 Waga: 63 kg (+7) Tydzień ciąży: 22tc 4 dni Płeć: chłopiec??? Miejsce zamieszkania: Coventry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja liczę od dnia ostatniej miesiączki, czyli dzisiaj zaczął mi się 21 tc. Ciąża wówczas liczona jest w cyklu 40 tygodniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale disiaj upal normalnie jak wyszlam to malo nie padlam, chyba sie juz przyzwyczailam do tych chlodnych deszczowych dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) U mnie pogoda się popsuła, przez cały dzień było nawet nawet, a jak byliśmy na działce to złapała nas ulewa i biegiem do domku :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Właśnie wróciłam z wojaży a tu 6 stron do przeczytania :D Ale z Was poetki ;) Pomysł z NK całkiem fajny, spróbuje Was jakoś zlokalizować... Albo Wy mnie wyszukajcie, skoro już macie wprawę :) http://nasza-klasa.pl/profile/940975; tylko profil ukryty więc pewnie za wiele nie zobaczycie :) Ja spędziłam weekend u rodziców. Niestety jakoś tak to szybko zleciało :O Zawsze czasu brakuje na wszystko co by się chciało zrobić... Pozdrawiam cieplutko i pewnie jutro coś więcej napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×