Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

aha, no wlasnie u mnie tak jak u gawit wiele znajomych nie wie i wcale mi na tym nie zalezy...dlatego mojego brzusia tam nie wrzucam a z checia bym sie wam pochwalila, ale zaraz wysle ci zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mili_23 piękna dziewczyna z Ciebie a z brzuszkiem pewnie Ci jeszcze ładniej....Super fotki naprawde;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty nie:) normalnie modelka:) a jakie piekne miejsca zwiedzilac pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)te piękne miejsca to w Izraelu,spędziłam tam kawał życia, to mój drugi kraj...jestem w pewnej części żydówką(",)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia86 przeslicznie wygladasz masz taki ladny brzuszek az mi sie buzia cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to byl niezly pomysl z ta nasza klasa fajnie tak wiedziec z kim sie pisze tzn takie blizsze poznanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam też nowe konto na o2.pl, tam możemy wysyłac swoje zdjęcia z brzuszkami tylko my bedziemy miały dostęp do niego;)brzuchole@o2.pl login to brzuchole a hasło listopadowki,mam nadzieje że ten pomysł Wam sie spodoba... chyba wcześniej gawit wspominała oczymś takim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili, Hamuda ma racje,że bardzo ładna z ciebie dziewczyna:) Choć brzucholka nie widać:) A u mnie z dnia na dzień brzuch coraz większy, a jutro zaczynam dopiero 20 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysl z ta nasza klasa. Hamuda wyslalam Ci zaproszenie. Na imie mam Klaudia:) U nas tez pogoda do niczego. W sumie to dzisiaj cieplo bylo,ale deszcz popoludniu padal i od razu chlodniej sie zrobilo. Ja chce lata!! No a ja juz wczoraj kupilam piewsze ciuszki dla mojego Malenstwa, WIem, ze moze troche to jeszcze za wczesniej,ale nie moglam sie oprzec. Takie sa sliczne te ciuszki dla dzieciaczkow. Za tydzien jade wreszcie na zasluzony urlop,ale juz nie moge sie doczekac. Na szczescie to juz blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dawno nie byłam na N-K, co więcej, dopiero niedawno po roku czasu przypomniałam sobie dane dostępowe. Ale skoro się trafia taka okazja i możemy się tam zobaczyć, to już się stawiam na wirtualne spotkanie. Hamuda, napisałam do Ciebie. I tak wędrując po profilach chyba też namierzyłam jeszcze inne z nas więc teraz piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od dziś możecie mi mówić superwomen w ciągu 3 godzin wybrałam kolor sukienki, zaproszenia i salę na obiad :) nie mam ochoty i czasu żeby się z tym bawić teraz tylko maleństwo musi się trzymać i nie robić mamusi niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od dziś możecie mi mówić superwomen w ciągu 3 godzin wybrałam kolor sukienki, zaproszenia i salę na obiad :) nie mam ochoty i czasu żeby się z tym bawić teraz tylko maleństwo musi się trzymać i nie robić mamusi niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superwomen, no to super! Pogratuluj ode mnie swojemu wybrankowi takiej obrotnej przyszłej, i na pewno z gustem. (A ja grasuję na N-K i spawdzam do kogo tu jeszcze napisać.) Odwala mi. Przez lata nie interesowałam się chipsami a ostatnio mam chęć wyłącznie na nie. Ile można jeść chipsów w ciąży??? A może tak się odzywa zapotrzebowanie na potas z ziemniaków? Tylko czy cokolwiek z niego zostaje po takim przetworzeniu? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam wszystkie nowe koleżanki-myślę że to super pomysł z tą NKteraz nie muszę sobie Was wyobrażac tylko wiem z kim pisze;) 6 ostatnio dodanych dziewczynek do moich znajomych to nasze forumowiczki więc możecie się tam poznawac!!!;) ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pomysł miałaś kapitalny z tą N-K, Hamuda! I dzięki że do mnie napisałaś. (Wracam na N-K.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda ja też wysłałam Ci zaproszenie na NK - Kasia ;) Czyli ostatnie dodane babki u Ciebie to nasze Listopadówki? Super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Klaudia, może już widziałaś że Ci odpisałam. Hihi, zaraz się pogubię - bo nagle "gwarno" się zrobiło - a jeszcze nie widziałam niektórych profili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka prośbę bo nie mam pojęcia które dziewczynki na profilu Agnieszki są z forum więc jeśli możecie to proszę o zaproszenie moje dane Joanna Sroka chętnie was poznam chociaż w wirtualnym świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, już cię szukam. Tylko powłączam wszystko na nowo. Padła mi przed chwilą Kafeteria i Nasza Klasa. Hihi, za dużo ruchu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, wysłałam już zaproszenia do całej 7mki :) Nowa - na tym planowanym spotkaniu będziemy mogły się już rozpoznac :) Extra pomysł z ta NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz trzeba tylko zapamiętac która dziewczyna to która bo ja mam z tym mały kłopot;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro już mój wygląd jest znany, to idę popracować nad zmianą tzn utyciem (w twarz mi wchodzi...). Mój narzeczony przyniósł mi pakę chipsów, o które prosiłam. Niesamowicie się cieszę że się tak zgadałyśmy, dzięki Hamudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widzę, że niezłe zamieszanie się zrobiło hehe:) Ale super. Choć widzę po zdjęciach, że tylko ja upubliczniłam swoje zdjęcia z brzuszkiem, ale mam nadzieje, że niedługo do mnie dołączycie mamuśki :) Pozdrowionka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam jeszcze jeden pomysł żeby się łatwiej rozpoznawc na NK mogłybyśmy w opcji psełdonim szkolny wpisac nasze psełdonimy z forum ,tylko my wiedziałybyśmy o co chodzi no i o kogo;)????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×