Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Ja całe życie mialam jeden pseudonim i wszyscy moi znajomi wiedza jaki, wiec jak tam wpisze kiki to raczej pojda komentarze - a od kiedy ty kiki jestes hehe :) Moze tutaj napiszmy swoje imiona i sie juz rozpoznamy na NK. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... i zarejestrowany nick wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i wychodzą różne wpisy na kafeterii. A ja tu coś wspominałam nawet o pożyciu seksualnym (!). Oj, nie idę na to. To zbyt ryzykowane łączenie informacji o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam właśnie na nk i patrzę, a tam 8 wiadomości! se myślę \"co się stało? przecież nie mam urodzin ;) \" a to zaproszenia :) strasznie mi miło jest Was zobaczyć :) ja mam na imię Gabrysia :) i wracam na nk poprzeglądać Wasze galerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka chciałam Ci wysłać zaproszenie, ale jak wpisałam Twoje dane to wyskoczyło mi 11 stron dziewczyn o tym samym imieniu i nazwisku co Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak koszmarnie "muli się" Wam Nasza-Klasa? Trudno mi cokolwiek otworzyć i już raz się zawiesiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda super galeria!!! bardzo ładne zdjęcia! i laska z Ciebie, że hej :) mili_23 Ty jesteś Dominika ? w tej slicznej różowej sukience ? bardzo mi się podoba! Piękna babka z Ciebie! Natalko86 miło zobaczyć Twój brzuszek! ślicznie rośniecie! Kiki1980 Ty również super wyglądasz, mimo, że tylko jedno zdjątko można zobaczyć :) chyba, że mylę Cię z inną Kasią, ale miejscowość się zgadza :) OlaGd76 jesteś pewna, że masz 32 lata ;) bo na zdjęciach to wyglądasz na góra 25! natalie82 a ja właśnie sie głowiłam jaki forumowy pseudonim ma Klaudia :) michaa he he też się głowiłam która to Kasia S ? ale już zagadka rozwiązana :) tasia Ciebie też miło mi zobaczyć :) może spotkam Cie kiedyś gdzieś na ulicy! ja mam świetną pamięć do twarzy, więc na bank skojarzę, że to Ty :) A co do nk to mi chodzi dobrze! uciekam spać! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to ja spadam na dzisiaj. Calusy! Fajnie Was widzieć. Może któraś jeszcze dołączy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam problem z naszą klasą, co chwilę się wiesza i tak wolno chodzi :) Teraz my listopadówki przeciążyłyśmy sieć haha :) Zresztą ja mogę narzekać bo mam iPlusa i czasem gubi mi zasięg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit, ale to tylko na zdjęciach! Haha! No i są sprzed dwóch lat i sprzed roku. Tymczasem mam wrażenie że ostatnio upływ czasu jakoś bardziej mnie zaznacza ale mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na to wgląda że przeciążyłyśmy (zasługa naszgeo stanu, hihi??) Hamuda, no słodkie to twoje maleństwo na USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuda - no to rozwiazalas zagadke z Micha, dzieki :) Gawit - tak to ja, ta z jednym zdjeciem ;) Ps sliczne zdjecia ze slubu OlaGd - Gawit ma racje, na zdjeciach wygladasz mlodziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka, zastąpiona stopkami, spadła nam gdzieś na dół ale aktualizuję. Przydała mi się do sprawdzania która z nas to która na N-K, dzięki temu że wpisywałyśmy faktyczne dane więc i może Wam się przyda. No i mamy w niej jak na dłoni, która pierwsza wklei - być może -zdjęcie dziecka już po urodzeniu. nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........6.11........2 kg....... .synek.........Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........19tc. ..............Łódź _nowa_..........32..........12.11......4.........20tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........19tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......8........17tc.. ..SYNEK........Łódź hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........19tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......4...........18tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........03.12.......?.........16t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili23 - ślicznie wyglądałaś w tej sukience - kolejna modelka normalnie :) Jak ja ci zazdroszcze ze tak malo tyjesz w ciazy. Ja to normalnie mam juz twarz jak ksiezyc w pełni w porownaniu z tym jak wygladalam 3 mce temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
OlaGd jeżeli chodzi o no- spę to mi też lekarz zaradził jej branie w razie bólu brzucha a jeżeli i no- spa nie pomoże to kazał się zgłosić bezzwłocznie na wizytę. Agulinia ja pracuję w małej prywatnej szkole podstawowej. Uczę tam matematyki. Chcę wrócić od wrzenia żeby zapoznać z moim zasadami nowych uczniów i rodziców i przyzwyczaić ich do nich. Dzięki temu nauczyciel który przyjdzie za mnie będzie pracował zgodnie z przedstawionym przeze mnie planem i wymaganiami dla uczniów. Będzie mi łatwiej po powrocie pracować i ogarnąć ten cały bałagan.Zamierzam wrócić zaraz po macierzyńskim (nie mogę sobie pozwolić na zostanie na wychowawczym ze względów finansowych). Dyrektorka obiecała mi że będę miała 2 dni wolne więc na dobrą sprawę będę chodziła do pracy 3 dni w tygodniu. Nie ukrywam że pójście na zwolnienie może spowodować że po macierzyńskim zostanę od razu zwolniona a mam tylko dwutygodniowy okres wypowiedzenia Iwusia_25 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Oszczędzaj się i wypoczywaj, każdy dzień i tydzień zwiększa szansę naszych dzieci a mamy już za sobą sporo tygodni więc nasze szanse są spore na szczęśliwy poród. Myśl pozytywnie sroczka07 cieszę się że wszystko już w porządku i gratuluje synka Mathea trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku thekasia z tym chrztem to indywidualna sprawa każdego. Mam koleżanki które chrzciły po 3 miesiącach ale i takie które chrzciły prawie po roku Wiek - 26 lata Termin porodu - 1.11.2009 Tydzien ciazy - 21tc Waga - +3,5 kg Miejscowosc - Otwock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ biorę się za sprzątanie mieszkania i jadę na miasto! pogoda paskudna, ale mąż zostawił mi auto, więc gitara :) Pozdrawiam i miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
Hamuda wysłałam ci zaproszenie. Fajny pomysł z NK Mam na imie Beata Wiek - 26 lata Termin porodu - 1.11.2009 Tydzien ciazy - 21tc Waga - +3,5 kg Miejscowosc - Otwock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny tak sie wkurzylam w takim fajnym momencie komputer mi wyswietlil ze mam 80infekcji i 5wirusow a na nk to juz w ogole nie moge wejsc odebralam tylko kilka zaproszen a tak bym chciala was zobaczyc:( musze zawolac znajomego zeby mi go oczyscil i zainstalowal nowego antywirusa.... teraz to ja nie mam pojecia jak was rozrozniac chyba sobie jakies notatki porobie:) tak ja jestem dominika tzn tak jestem ochrzczona a od urodzenie wszyscy mowia mi milena stad moj nik a zdjecia z brzuszkiem dorzuce bo tamte byly robione kilka miesiecy temu. a mysle ze ta strona o2 ktora zalozyla nam humada tez jest super sprawa moze tam powrzucam troche zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×