Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Witam :) Byłam na wizycie, z Małym wszystko w jak najlepszym porządku :) Waży 320 g i mierzy 20 cm :) Otrzymałam skierowanie na morfologie, mocz i obciążenie glukozą. Film i 3D będę mogła zrobić dopiero za 2 wizyty, czyli w 26 tygodniu ;) Lekarz wczoraj potwierdził płeć ;) więc czas na wybór imienia :) Zupełnie inne pomysły mieliśmy, ale wczoraj do gowy przyszedł nam Kacper;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja gratuluję zdrowego synka :) i przy okazji zapytam gdzie można zrobić taki filmik? Bo ja też chętnie bym poszła na takie usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie w klinice przy Zielonej 25 u dr Sireszowskiego...podobno razem z wizytą zdjęcia 3D i film kosztują 220 zł....dziwne, bo prawie za każdą wizytę płace powyżej 200 a mam standardowe USG i badanie....ale jeśli tak mówią...:) Dziękuję za gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Pieny i słoneczny dziś dzionek, choć rano zimnawo było. Ale mnie wczoraj maleństwo dało popalić. Kopało i kopało.Kazałam mojemu przez 20min reke na moim brzuchu trzymać, bo nie wierzył ,ze tak mocno i długo moze młode wywijać. I na koniec mówi do niej: dzidzia - no co ty, to nie ring, tylko brzuch mamy.. ale dostał kopniaka - ubawił się i mówi, ok, w porządku, ja tam nie mam pretensji , skacz sobie do woli. Na szczęście w nocy był spokój - zreszta i tak mocno spię. Rozmawiacie o usg 3D - u mnie to koszt 180zł plus nagranie 20zł. Łacznie 200. Dla mnie drogo. Ale moj chce sobie nastepne takie zrobic, kiedy dzidziul bedzie już wygladał jak człowiek,bo teraz (na połówkowym) jak nam lekarz kilka razy pokazał obraz dziecka to taka twarz dośćzniekształcona jeszcze. I tez mówił,ze później warto takie sobie robic. Teraz za wczesnie. spacja - super,ze dzidziul ma się ok. Co do napinania brzucha - to mam tak samo jak pisały OlaGD i natalia86. Czasem to mam wrażenie,ze mi skóra peknie jak taka gula urosnie. hihih. Miłego. Biegne na herbatkę gorącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa_cja śliczne imię dla chłopca, ja z mężem tez wybrałam takie. Jeżeli będzie chłopiec nazwiemy go Kacper a jeżeli będzie dziewczynka nazwiemy ją Wiktoria. Wczoraj miałam do załatwienia kilka spraw na mieście i muszę powiedzieć że podoba mi się to bycie w ciąży i te przywileje. Nie wiem jak potem się od nich odzwyczaję:) Wszyscy są bardzo mili i nawet w urzędach w których ciężko było cokolwiek załatwić załatwiłam kilka rzeczy od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mnie maluch też obkopuje wyjatkowo intensywnie od wczoraj i dziś od rana czuję to samo. Na krótko ukołysał się jazdą autobusem ale teraz, gdy siedzę w pracy, znów szaleje. Heh, ja która nie miałam ochoty na macierzyństwo i pojmowałam je jak niewyobrażalny ciężar, nigdy wcześniej nie pomyślałabym że kopanie dziecka przyniesie mi tyle przeżyć i... szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Spacja gratuluje zdrowego maluszka :) Dziewczyny któraś z naszych koleżanek dodała dziś na naszej klasie zdjęcia ze ślubu cywilnego, tylko niestety zgubiłam moją ściąge i nie wiem która to? :( Dziewczyny czy wy też jesteście takimi śpiochami jak ja? Tutaj niektóre jeszcze zapracowane i wstają skoro świt, a ja najwcześniej o 10 się budzę, a czasem zanim się podniosę z łóżka to jest 11 i np. teraz dopiero zjadłam śniadanie :) Mi tu wszyscy mówią, że mam spać puki jeszcze mogę, bo jak dziecko się urodzi to już sobie nie pośpie do 11 :) Mnie wczoraj wieczorem też maluda kopała i to po pęcherzu, tuż przy łonie i mojej bliźnie po operacji, że myślałam że zwariuje. Ale jak trochę poleżałam spokojnie, to jakby się uspokoiło. Chyba gdzieś tam nóżką mnie drażnił:) Większość z was zna już płeć, a ja jeszcze nie. Chociaż wierząc w to co mówią mi inni to 70 % twierdzi, że to będzie dziewczynka:) Jedni mówią że mam nisko brzuch, ktoś tam że zaczęło mi dużo pryszczy wychodzić to że też na dziewczynke, no i kuzynka wczoraj mówiła mi że jej już w 4 miesiącu wyszedł pępek, a ja mam normalny jeszcze, choć brzuch duży i mówi że może będzie dziewczynka, bo ona urodziła chłopca. Ale z tym pępkiem to chyba indywidualna sprawa i nie wiem od czego to zależy. Ale za to mój tata od samego początku jak się dowiedział o ciąży, to powiedział, że będzie wnusia Zosia i innej opcji nie przewiduje :) U mojej siostry też powiedział że będzie wnusia Martusia i jest. Ojciec twierdzi, że on woli być mężem babci, niż prawdziwym dziadkiem:) Pozdrowionka (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej cieszy jak wieczorem dzieciatko zaczyna brykac jak próbuje zasnąć albo rano, teraz też siedze spokojnie a onoo oooo ja też chce już byc po USG i już wszystko wiedzieć:) a to dopiero 16.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania to zalezy o ktorej się kłade wieczorem zazwyczaj jednak ok 23.00 zasypiam a śpie uwaga 12:30 ostatnio najgorsze jak potem się wstaje takim zaspanym ale faktycznie jak jeszcze możemy to sobie pośpijmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam z pracy tak wykończona, że kładę się względnie wcześnie czyli między 23 a pierwszą, to i wstać mi łatwiej. Zwykle budzę się około wpół do dziewiątej i zaraz lecę znów do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze niewiele wiem o maluszku, w tym nie znam płci. USG mam 23 lipca więc może wtedy przekażę wam nowinki o tym czy mamy kolejnego chłopczyka czy dziewczynę w topiku. Na razie... też się łapię na tym że wciąż myślę o dziecku jak o synku. Moja mama też tak myślała i urodziłam się ja więc może będzie córeczka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) co do długiego spania to ja dzis wstałam troszkę przed 12:)ale ja zawsze spioch byłam...:)też mi wszyscy mówia zebym spała jak jeszcze mogę:) ale szczerze mówiąc czasem mam dośc już tego siedzenia w domu i wiecznego odpoczywania...że niekiedy wróciłam bym do pracy...ale dzidziuś ważniejszy więc trzeba odpoczywać:) a co do przeczuć.....to ja odkąd dowiedziałam sie że jestem w ciązy mówiłąm że napewno bedzie synek....okazało się ze dobrze czułam...ale wiecie tak na 100 % będzie wiadomo jak sie urodzi:)różnie to bywa....:)ale ja jakos czuję że jednak będzie chłopczyk Miłosz:) a i jeszcze co do drętwinia...mi drętwieje prawa noga jak spię na prawym boku...i tak zaczyna boleć jak niewiem....na szczęscie zaraz jak się obrocę to przestaje...niwiem czy to przez ciążę ale kiedys tak nie miałam....więc chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje wczesnie, choc nie musze. Moj do pracy wstaje o 6 i ja się z nim budzę, dostaję herbatke lub kawę do łózka i leże do 6.30. potem ide wyprasować mu koszule i zrobić kanapki. Taka jestem szlachetna. hihih. Gdy wychodzi o 7 to się znów kładę spać i do 8 poleżę,ale już zasnąć nie moge. Za to po obiedzie sobie robimy wspólnie drzemke, która czasem do 21 się przeciągnie. hihi. Widziałam fotki na nk - to hanka moim zdaniem. Ale tak fenomenalnie wyglada., przepięknie wprost. brzusio ledwie widać. Sukienka cudna, tylko się zachwycać. Nic się nie chwaliła,ze ma slub. Aż musiałam dodać komentarz, bo nie byłabym sobą. hihi Mi się też zachciało ślubu! Ale my planujemy dopiero na wiosne-lato, jak maluszek podrosnie. i ja wróce do normalniejszych wymiarów - oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jutro jest ślub jednej z nas, zdaje się. No dobra, zaktualizowałam stopkę pod względem przyrostu masy ciała i wieku ciąży. Pędzę na N-K zobaczyć co tak widać na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Ciesze się, że dobrze się czujecie i Wy i wasze Maluszki :) U mnie rodzice urzędują i w zasadzie oprócz wycieczki do sklepiku po jedzonko, to wszystko za mnie w domku robią ;) Niestety laba skończy się w niedzielę ... Ale i tak mam wrażenie że za dużo łażę na te moją szyjkę :( Może to już jakaś mała schiza się zrobiła, ale jakoś tak się przestraszyłam :O W przyszłym tygodniu sobie poleżę na maxa... Pozdrawiam i idę do rodzinki :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie popiszę z Wami, bo mam takie nerwy na mojego chłopa, że aż szok!!!!!!! bardzo, ale to bardzo mnie dziś zdenerwował! sorki dziewczyny! już uciekam i nie smęcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o Kiki ślubie myślałam tyle że ponieważ była wzmianka że będzie od 11-tego lipca bardziej się udzielać towarzysko, to ja sobie skojarzyłam ten dzień 11 lipca i zapamiętałam że wtedy bierze ślub. Zatem o tej samej osobie piszemy? Mi się ciągle mylą pseudonimy stąd i imiona z N-K. W każdym razie, Kiki, pisz jak odczucia jak się tylko pojawisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, już sprawdziłam: także Kiki czyli Kasia C. jest już chyba po ślubie lub ich wielki dzień jest jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie rok będzie w sierpniu co do slubu .... i powiem wam piekne przezycie i duzo emocji .... ....upał straszliwy był nie weim czy gdybym się miała teraz decydować chyba poczekałabym z tym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam to zdjęcie naszej koleżanki z cywilnego. Ślicznie wygląda, w życiu bym nie pomyślała że ma za sobą połowę ciąży. Tylko pozazdrościć, aż wracają wspomnienia z własnego ślubu. Fantastyczne uczucie dla mnie ten dzień był jak bajka. Nie obyło się bez nerwów podczas przygotowań ale potem było super. Za miesiąc będziemy mieli z mężem 3 rocznicę ślubu. Tak mnie tchnęło że może przygotowałabym jakąś niespodziankę dla niego z tej okazji. Tylko pomysłu mi brak:( macie jakiś? Jeżeli chodzi o spanie to mi się prawie wcale nie chce spać. Wszyscy mówią mi że moje dziecko też nie będzie chciał spać. Podobno jak matka w ciąży długo śpi to i dziecko potem jest spokojniejsze i dużo śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie koleżanko przestraszyłaś, bo ja jakoś w tej ciąży mało śpię, nawet na początku nie dokuczała mi senność, a tak było z synkiem. Chodzę spać 23,24, budzę się 8,9, tak samo, jak przed ciążą. Czy moja dzidzia po narodzeniu będzie mało sypiać??:) Poza tym zawsze wieczorkiem najwięcej szaleje w brzuszku i zawsze prawie zawsze, jak w nocy wstaję na siusiu ją czuję i rano, jak tylko otworzę oczy zaraz daje o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiaradom twoje maleństwo zachowuje się dokładnie tak samo jak moje, w dodatku w dzień też je czuję i tak się momentami zastanawiam kiedy ono śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiaradom twoje maleństwo zachowuje się dokładnie tak samo jak moje, w dodatku w dzień też je czuję i tak się momentami zastanawiam kiedy ono śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogłaby któraś z was podpowiedzieć mi kto jest kim na n-k? bo ja zupełnie tego nie łapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiaradom ja Ci powiem, że mam na imię Gabrysia :) myślę, że więcej Gabryś nie ma wśród nas :D jako swoje zdjęć główne mam zdjęcie z mężem ze ślubu :) ja stoję , on klęczy :D mam nadzieję, że wystarczająco Ci podpowiedziałam :D ja też mam problem, żeby rozszyfrować kto jets kto :D zazwyczaj sprawdzam skąd jest, a potem szukam w naszych stopkach dziewczyny z tą samą miejscowością :D złość na męża powoli mi mija, ale pewnie jak wróci z pracy, to znów mnie podkurzy :( czasem nie mam do niego słów! jest bardzo drobiazgowy! czepia się o pierdoły! co do spania to ja zasypiam tak koło 23.00 , wstaję o 8.00 z mężem i dlatego, że w tym tygodniu miałam sporo spraw do załatwienia! ale zazwyczaj jestem niewyspana i dziś po południu miałam drzemkę! ja lubię spać! zawsze dużo spałam! tak standardowo to potrafię wstać 10-11 ;) a moja dzidzia szaleje identycznie jak dzidzia mychy i agusiradom :D :D :D :D ale w dzień jej aż tak nie czuję, więc pewnie śpi :) tyle, że mam nadzieję, że jak się urodzi to jednak się jej to odmieni i będzie spała w nocy, a szalała w dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom - ja na naszej klasie też jestem Natalia :) i chyba jedyna natalia, bo nasza koleżanka o niku natalie82 ma inaczej na imię - Klaudia :) Gawit - wiem że czasem z tymi chłopami nie idzie wytrzymać, ale spróbuj opanować złość, bo maluda też się wkurza :) Mnie coś brzuch pobolewa, znaczy się już mniej ale jakąś godzine temu, jak trochę pochodziłam, to taka góra mi wylazła, a plecy to mnie w życiu tak nie bolały, ale ból po 10 mniutach przeszedł. Już popołudniu nie biorę relanium i może mój organizm źle reaguje. Wiem że relanium działa podobnie do no-spy po rozluźnia mięśnie gładkie. Więc mam dylemat, w razie bólu popołudniu lepiej wziąć to relanium (lekarz kazał jak będzie mi go brakować:)), czy lepiej dodatkową no-spę, albo nawet pół? Bo normalnie biorę no-spe 2x1 i też mogę wziąć w razie czego. Muszę się we wtorek na wizycie zapytać co lepsze. Tak sobie myśle, że te twardnienie brzucha dziś to mogą być też wzdęcia, bo wczoraj i dziś jadłam kapustę kwaszoną, którą miałam unikać, ale nie mogłam się opanować. Sama nie wiem jak to odróżnić. Aaaa nie wiem czy widziałyście na allegro fajne pasy ciążowe. Ja zamówiłam 2 i dziś już przyszły i są super, mogę teraz nosić moje "stare" bluzki bo one ładnie przedłużają i zasłaniają brzuszek:) Za 2 pasy plus przesyłka zapłaciłam 21 zł, ale za to nie muszę kupować na lato tyle nowych bluzek :) Zaraz wyślę wam link, do tej strony i polecam tego sprzedawce, bardzo słowny. Wczoraj wysłał, a dziś już w południe miałam je w domku:) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ciekawe jak to jest bo ja myslalam ze dziecko caly czas spi w brzuszku:) no to moje chyba bedzie nadzwyczajnie spokojne bo zeby choc raz poczuc ruchy to musze godzine lezec i wyczekiwac az sie laskawie poruszy...raz sie zdazylo jak siedzialam ze mnie kopnal (o wlasnie i tez sie lapie na tym ze mowie ostatnio jak do chlopca) a tak to wcale mi tam nie bobruje:( w sumie to moze jeszcze za wczesnie, moze z tydzien dwa i bede czula wyraznie kopniaki wtedy okaze sie ze ono wcale nie jest takie spokojne... gawit nie denerwuj sie chlopy to chlopy, pomarudzi i mu przejdzie a ty nie zwracaj uwagi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×