Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

🖐️ U mnie też gorąco! eh znowu idą upały! mój mąż jeszcze w pracy, a ja poprosiłam tatę i byliśmy na zakupach :) pomógł mi przytaszczyć ciężary do domu, znaczy on taszczył, a ja sobie szłam z jedną reklamówką :) przed chwilą sobie siedziałam przy stole i mała tak mnie kopała, że aż bolało, więc się położyłam, bo myślałam, że ją za bardzo gniotę, ale gdzie tam? teraz leżę, a mała dalej wariuje :) dziewczyny co do ruchów to ja dziś kończę 23 tc,a ruchy tak naprawdę czuję od bardzo niedawna! takie intensywne to dopiero jakiś tydzień - półtora! a moja dobra koleżanka już w 18 tc czuła jak się jej małe przekręca, więc z tym na serio różnie bywa, chociaż wiem, że to jak ruchów nie czuć bardzo niepokoi! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Mam na imię Karolina i jestem tu nowa :). Od tygodnia jestem na zwolnieniu, postanowiłam zrezygnować już z pracy i trochę odetchnąć od codziennej pracy, dlatego mam sporo wolnego czasu i szukam bratnich dusz czyli przyszłych mamuś, z którymi mogłabym dzielić się swoim szczęściem. Mam nadzieje że mogę się do Was przyłączyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie zajrzałam. Skończylam dziś pracę wcześniej. Od rana było gorąco i duszno i już nie mialam siły siedzieć w biurze. Fajnie że kolejna dziewczyna dołączyła do nas! Witaj, deseo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć deseo! Właśnie wróciłam i tak jak przewidywałyście z moją kluchą wszystko w porządku. Sama słyszałam bicie serduszka więc jestem już spokojna. Następną wizytę mam za 3 tygodnie więc mam nadzieję że już będę mogła pochwalić się lekarzowi kopniakami ;) póki co mam do tego czasu zrobić morfologię, moczyk (oby bez tego przeklętego cukru) i test obciążenia 75g glukozą. Co do kg jeden na minusie ale nie będę zmieniać w stopce bo pewnie zaraz nadrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaGd, mozemy sie juz umawiac. Nie pisalam bo zawsze daje rade tylko nadazyc z czytaniem ;). Zaproponujcie jakis termin i miejsce, a ja sie dostosuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj deseo!!!! hanka83 ciesze się ze wszystko ok ..... miłego wieczorku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj deseo 🌻 i napisz nam coś więcej o sobie;na kidy masz termin itp. Hanka bardzo się ciesze że Twoje maleństwo ma się dobrze i napewno niedługo zacznie brykac;););) Mama pytanko; dziewczynki czy w Polsce są już wiśnie??? mam okropną ochote 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a deseo ma stopke a ja jestem taka spostrzegawcza że nie zauważyłam sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hamuda o wiśniach mowa teraz mi znajomy przywiózł zaprawiać trzeba piękne czerwoniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczyny widzę że humory dopisują. ja jutro idę na usg połówkowe i mam nadzieję że dowiem się kto tam w środku siedzi :) jutro też zobaczę córę mojej kumpeli. urodziła w poniedziałek poród błyskawiczny o 12 przyjechała do szpitala a godzinę później miała małą na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorowo :) Deseo - witamy i zapraszamy do wspólnego biadolenia ;) Madzialińska - fajna ta stronka z kodami. Ja za każdym razem mam wpisywany kod 026 - czyli chyba taki normalny. Natalka - myślę że nie powinnaś się sugerować tymi kodami, lekarz też nie może przewidzieć przedwczesnego porodu na tą chwile...po prostu strzela, bo prawdopodobieństwo przy dwurożnej macicy takie jest ale jak będzie w Twoim przypadku to nikt nie wie. Tak więc głowa do góry! Dziewczyny na siuśki najlepsza jest witamina C, poprawia parametry moczu i zapobiega bakteriom no i żurawina. Ja przez jakiś czas łykałam rutinoscorbin i siuśki miałam zawsze ładne. Dzisiaj moje dziecko jest spokojne. Każdy dzień jest inny :) Jutro zapowiadają upał :O wyrywam się tylko do fryzjera i do domu bo pewnie będzie niezła spiekota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj deseo. Dziewczyny jutro wybieram się na obciążęnie glukozą 75g, czy mam się jakiś atrakcji spodziewać??Koleżąnka mi opowiadała, że ona to strasznie przeżyła, bo było jej słabo i ją mdliło,a gdyby z wymiotowała badanie trzeba by było powtórzyć:( JAk było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiaradom mnie mdliło i to bardzo, ale nie zwymiotowałam. wypiłam to i jak piłam to nawet nie było tak źle! dopiero później mnie zaczęło mdlić. mi to pielęgniarka rozpuściła w ciepłej wodzie, a ja tak sobie myślę, że jakby była letnia, to byłoby lepiej! a no i najgorsze było to, że nie mogłam przez te 2 godziny nic pić! i nic jeść. jedzenie to pal sześć, ale mi się strasznie pić po tym chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Deseo:) Dziękuje dziewczynki za wsparcie, wiem od początku że przy mojej wadzie ryzyko porodu przedwczesnego jest. Ale mam nadzieje że będzie dobrze. Mama i wszyscy mi tłumaczą, że jakby było coś nie tak to po pierwsze lekarz by mi powiedział, a po drugie znając jego ( jest bardzo przewrażliwiony) to by wysłał mnie do szpitala a nie do domu :) Moja siostra też mówi, że jak była w tym tygodniu co ja to też zaczynała brać mocniejsze leki ten Fenoterol i Izoptim, ale ona miała rozwarcie prawie na 3 cm i 2 tyg. później tańcowała na swoim weselu i urodziła o czasie, więc liczę że będzie dobrze:) Poza tym z tym kodem może być tak że lekarz woli tak wpisać, tak jak mówi Ejmi i dmuchać na zimne. Ejmi dzisiaj moja maluda też spokojniejsza, może pare razy w ciągu dnia dzisiaj się "wypinała", ale za to teraz jak leżałam to czułam jak kopie:) Dziś przeżyłam prawie zawał serca, bo siedzę sobie na fotelu z kuzynką przy herbatce i jak gdyby nigdy nic spojrzałam się sobie na biust, a tu spod bluzki, obok stanika wychodzi mi pająk, miał gdzieś 2 cm średnicy i nie był to typowy chudzielec:) Zaczęłam krzyczeć jak oszalała i skakać trzęsąc bluzką, aż wyleciał ledwo żywy już bez nóg, bo nogi wpadły mi za stanik! Teraz się z tego śmieje, ale panicznie boje się pająków, a mąż mnie wyzywa że tak zareagowałam, wogóle jakbym zapomniała że jestem w ciąży, ale mam nadzieje że malucha nie wystraszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyzszy link jest do wiaderka do akpieli dzieci. nie wiem czy o nim slyszalyscie bo tu to sie zrobil z niego hicior :) naszukalam sie troszke o nim i wyglada na fajna rzecz. jak mysliscie? natalia uuuu ale historia z tym pajakiem brrr. musialas byc w szoku brr. niop a do tego te bardziej zbudowane pajaczki potrafia niezle czlowieka nastarszyc :) dzidzia pewnia az podskoczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deseo, witam Cię :) Cieszę się, że link jest przydatny ;) Moje Malutkie tez dziś spokojniejsze, choć czasami kopniaczka mi sprzedało. Chyba, żeby tak o sobie przypomnieć :D To zwolnienie na prawdę człowiek rozleniwia... coraz dłużej zaczynam spać a już ziewam :) Pewnie niedługo zakopie się pod kołderką. Życzę zatem kolorowych i do jutra Kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thekasia ja widziałam te wiaderka, w PL też robią się hitem, bo sporo moich kolezanek kupuje. ja jednak się nie zdecyduję, bo wydaje mi się, że 1. takie wiaderko na długo nie starczy. przeciez maluch rosnie i za chwilę będzie za duży, żeby go tam wsadzać, 2. nie wyobrażam sobie kąpać w tym noworodka! wydaje mi się, że będzie mu niewygodnie, a przede wszystkim niezbyt zdrowo! no, ale wiesz ;) ja się nie znam ;) ja piszę tylko , jak ja to odbieram! z drugiej strony jest to prdukt dla dzieci, więc musiał pewnie przejść masę testów. jednak ja będę miała zwykłą wanienkę :) Dobrej nocki moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za przywitanie :). Ja jak widać poniżej mam termin na 01.11.2009 i bardzo bym nie chciała dotrzymać tego terminu, bo nie wyobrazam sobie swietować z synkiem urodzin w swieto zmarłych, ale pocieszające jest to że tylko 5% kobiet rodzi dokładnie w terminie, więc będę albo wcześniej mocno pchać albo trzymać :), oczywiście żartuje. Ja do niedawna martwiłam się o to że tak mało tyje, potem mnie położna wystraszyła że może maluch jest mały, ale przez ostatni miesiąc przybyło nam 2kg, a na usg okazało się że mój synek jest dużo większy, bo parametry ma takie jakby był 2 tygodnie starszy :). Jestem już prawie miesiąc po usg połówkowym i mały tak się wystawił ze swoim sprzętem, że niespodzianki nie będzie :). Nasze maluchy będą spod znaku skorpiona lub strzelca, nie wiem czy się interesujecie znakami zodiaku ale to całkiem ciekawe znaki :), szczególnie skorpion :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit no sek w tym ze wiaderko starcza na pol roku. wlasnie tak sia zastanawialam jak maluszek nowonarodzony w tym sie czuje...no i jak go tam usadzic hmm deseo no wiesz, data sie nie martw, przeciez wiesz jak malo dzieci rodzi sie dokladnie w terminie ;) my tez mamy w oklicy swieta zmarlych wiec tez jakby nas to dotyczy ;) w razie czego jakos przetrzymasz maluszka na dzien nastepny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej listoadówki:) ja na chwilkę i wybaczcie tle napołodziłyście że nie nadrobię odpowiem tylko na kilka ostatnich postów. the Kasia co do wiaderka ja tam bym swojego dziecka nowonarodzonego nie wsadziła :) wiesz dzidzi małe i siedzieć raczej nie może, ale zastanawiałam się aby kupić dla córci jak siedziała ale to zbędny wydatek :) no napewno oszczędza zużycie wody ale ja tam wolę wykąpać córkę pod prysznicem- wanny nie mam. Zresztą same się przekonacie na ile starczają wanienki :) nasza starczyła około 6 miesięcy potem Amelia wylądowała w brodziku- mamy głęboki- po po pierwsze mega chlapała po drugie mogła już siedzieć z podpórką :) i jest ok, a wanienkę mam na stelażu i polecam dla osób mających małe mieszkania :) - chociaż sama w sobie nie jest super ergonomiczna. deso- witaj :) 3 kg och fajnie- nie przejmuj się będziesz mniej zrzucać- ja widzę że tyję w oczach :O ale co tam trudno, teraz już mi brzuchol wyłazi a termin mam na 3 listopada :) natalia nie stersuj się- gdyby coś było nie tak to lekarz by Cię poinformował a ten lek na F to może Feneterol?? Ja go biorę- on skurcze wycisza. hamuda na mocz - tzn to zalezy jakie bakterie masz- chodzi o szczepy bo jeśli ecoli to polecam urinal :) bezpieczny w ciąży i skuteczny, a jesli inne to zakwaszaj mocz wówczas bakterie mają mniejsze pole do popisu... olaGd ja tam mogę się spotkać, ale nie wiem czy mnie chcecie ;) będę się wymądrzać jako doświadczona mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mi wpadł pająk pod ubranie, chyba bym straciła zmysły ze strachu. Wyjątkowo brzydzę się pająków. A tak w ogóle, Natalia, od jakiegos czasu się zastanawiam... Co znaczy to słówko \"maluda\", jak nazywasz dziecko? Intrygująco to brzmi i nie mogę rozgryźć znaczenia/skrótu/zdrobnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, Iwusia, super że możecie, to teraz trzeba coś ustalić! Zenek, umawiamy się! Pindilindi dawno nie widziałam, mam nadzieję że się odezwie. Jeśli chodzi o mnie, wciąż pracuję i mam wolne wieczory czyli tak po 19-tej ale latem to chyba nie szkodzi. Akurat jutro mam wolne ale do jutra pewnie się nie skrzykniemy. Najchętniej bym się spotkała w przyszły czwartek lub piątek (wolne na badania) lub w weekend. Moge też się urwać z pracy, no i te wieczory mi pasują. A co wy deklarujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Iwusia, radź nam, dobra kobieto i niech ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi ;P.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaGd ja też pracuję :) ale raczej jako wolny strzelec więc żadne godziny mnie nie ograniczają :) ale w wekkend mnie nie ma potem od 25 idę na tydzień na urlop i tez mnie nie ma... więc jeśli coś wykombinujecie odnośnie innych terminów to z chęcią dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziewczynki, chciałabym zapytać, ile płaciłyście za test na obciążenie glukozą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×