Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Mili ja chodzę prywatnie do ginki, ale niestety bardzo ciężko się do niej dodzwonić :( znaczy ja jako stała pacjentka to jak coś , to wysyłam jej smsa i ona do mnie oddzwania, ale pamiętam, ze na początku, żeby się zapisać na wizytę, to szłam najpierw do gabinetu, bo dodzwonić się nie mogłam :( do Dudarewicza, z tego co wiem, też obowiązują zapisy, chociaż podobno, w nagłym przypadku przyjmuje bez zapisów (ale to nie potwierdzone informacje) nie mam pojęcia jaki lekarz przyjmuje bez zapisów? może poszukaj w necie usg Łódź i podzwoń , popytaj! mam nadzieję, że znajdziesz kogoś! Ola x-landery są bardzo fajne! i Ty pokazałaś taki, który jest dość tani! znaczy na tej stronce jest tani, bo x-landery nawet na allegro sporo kosztują! no mi się te wózki podobają i też biorę je pod uwagę, ale z czterema kołami ;) hanka a zdradzisz nazwisko swojego lekarza ? a to, że załatwiasz wszystko po znajomości, to ja rozumiem! niestety, ale w naszym kraju inaczej się nie da :( a skoro masz takie możliwości to z nich korzystaj! też kiedyś pracowałam w służbie zdrowia i też wtedy ze swoich znajomości korzystałam :) ale to było w 2000 roku :) więc dość dawno i myślę, że już dziś nikt mnie nie pamięta ;) z tamtych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martasek86 Pani go bardzo polecała, gdyż jest to dobra firma Coneco, kółka się nie ścierają, bo są pompowane po za tym pojeździłam nim sobie po sklepie i jest bardzo leciutki w prowadzeniu. Ja go wybrałam właśnie dlatego, bo można do tego stelaża wpiąć fotelik samochodowy a na tym mi bardzo zależało, bo ja dużo jeżdżę autem więc mała będzie jeździć ze mną dlatego sam stelaż do bagażnika a fotelik z małą do środka i już :) Po za tym jest bardzo "zgrabny" i ma dość nisko rączkę do prowadzenia co mi odpowiada, bo ja nie z tych wysokich :) Ale można ją wysuwać i wsuwać w stelaż. Po za tym ja też wybrałam zielony, bo to wg mnie najlepszy kolor z tych wszystkich. Aha i w skład tzw.podstawy wchodzi stelaż z gondolką + spacerówka, zaś foteli osobno. Ja będę kupować u mnie w mieście w sklepie, bo dostałam rabat 7% :) Wózek za 1050zł + fotelik za 170zł odjąć rabat :) Właśnie się umówiłam na USG na 23.09 :) Zobaczę nareszcie moje ruchliwe maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o alexandrunia nie zauwazylam twojej wypowiedzi:) no wlasnie u nas w tm to lipa jak nie wiem z tym usg nie ma to jak zobaczyc maluszka na porzadnym sprzecie wyraznie i ladnie widac, ja chodze do Horynia i w ogole jakos tak nie mam calkowitego zaufania do tych naszych lekarzy jedna babka mi powiedziala ze skraca mi sie szyjka i absolutnie zadnego wyjazdu znowu Horyn nic nie mowil ze skraca mi sie szyjka i ze moje urlopowac nad morzem, no po prostu zeswirowac mozna wiec stwierdzilam ze musze jechac do lodzi i predzej sie dowiem czegos konkretnego moze wybiore sie do tego twojego lekarza skoro polecasz:) ps. to lozeczko mocca jest sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili_23 polecam baaardzo serdecznie, ja przed sekundką dzwoniłam i się umówiłam tak jak mi kazał na 31tc :) Ja się leczę u dr Nawrockiego i bardzo go sobie chwalę, nie mogłam lepiej trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie tak sobie was czytałam uświadomiłam sobie że ja nie mam nic dla mojego maluszka nawet upatrzonego!!! Pojechałam dzisiaj z mężowiną do teściów i po drodze zauważyłam sklep z art dla dzieci... dosłownie 3 km od domu nawet nie wiedziałam że u nas w okolicy takowy jest!!! wstąpiliśmy tak aby obejrzeć i wiecie co chyba kupie tam całą wyprawkę dla maluszka:-)) ceny niskie(bo to producent) i fajne rzeczy!!! Pani nawet powiedziała że jak się na coś zdecydujemy to najlepiej na allegro zamówić bo jeszcze taniej wyjdzie a odbierzemy sobie w sklepie(skoro i tak musielibyśmy tam jechać to nie dość że taniej to kosztów przesyłki nie pokrywamy!!!) Spodobało mi się to łóżeczko: http://www.allegro.pl/item707963360_lozeczko_szuflada_z_pokrywa_posciel_materac.html#gallery Jak oglądałam wózki to byłam nastawiona na coneco ale pani mi powiedziała że te wózki są przystosowane typowo do jeżdżenia i nie można w nich bujać maluszka;-(( Oni sprowadzają tylko jeden model wózków i kosztują tylko 510 zł http://www.allegro.pl/item701206441_wyprzadaz_wozki_gleboko_spacerowe.html Ten co oglądałam ma pompowane koła dlatego droższy...co o nim sądzicie??? Co do koloru to w sklepie maja większy wybór (chyba z 50 wzorów!!!) Ech wszystko mi się tam tak podobało:-)) Te rożki, wanienki,ubranka,pościel...Tak mnie to dzisiaj wkręciło że jutro jedziemy do Krakowa obadać ceny i modele wózków:-)) chyba zaczniemy już kompletować akcesoria dla synusia:-))!!! A i jeszcze pisłayście o reakcji waszej rodziny na wieść o dzidziusiu...U mnie to jest tak: w listopadzie straciłam swoją pierwszą kruszynkę i wszyscy to bardzo przeżyliśmy(nawet teść twardy facet płakał w szpitalu jak był u mnie;-(( )... Z tego dzidziusia na początku wszyscy bardzo ostrożnie podchodzili... Znajomi się dowiedzieli że jestem w ciąży jak byłam już w 4 miesiącu... mówili że zauważyli że się zaokrągliłam ale o nic nie pytali...Teraz z kolei wszyscy się cieszą a najbardziej mój tata:-)) Zawsze chciał mieć syna ale ma 2 córki...Moja mama gdy była w ciąży z 2 dzieckiem to poroniła na początku 4 miesiąca i okazało się to był syn potem miała problemy z zajściem w ciąże i po 2 latach urodziła moją siostrę choć ciąża nie należała do łatwych(tez miała problem z szyjką i leżała):-(( Teraz jak się okazało to będzie wnuk to cieszy się że końcu w domu baby przestaną rządzić:-)) Jak tylko przychodzę pakuje do mnie jedzenie z zaznaczeniem ze to dla dzidziusia nie dla mnie;-)) Ale się rozpisałam...hohoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandrunia a w jakim sklepie zakupujesz wozek? maja duzy wybor? moze tez poogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili_23 ja byłam w MISIU koło rynku, bo w Małolacie nie mają wózków. W Miśku jest fajnie, bo jak sobie coś upatrzysz w internecie to oni Ci mogą sprowadzić nawet po niższej cenie :) A przy skompletowaniu całej wyprawki u nich dostajesz rabat 5-7% :) Ja jednak biorę łóżeczko drewex laura mocca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba znalazłam wkońcu wózek:)ja tez chciałam z niska rączką bo jestem niziutka...ale zalezy mi własnie na tej teleskopowej...bo znowu mąż bardzo wysoki:Pja mam 155 cm a mąz 190 cm:P:P Sroczka w krakowie...w podgorzu na kingi jest hurtownia i tam sa niskie ceny podobno....:)ja jeszcze nie bylam bo w tygodniu mąz nie ma czasu a w weekend zamknięte...ale wkońcu będzie musiał sobie to wolne załatwic:)na razie objezdzimy sklepy które są otrte w weekendy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ruchów maleństwa to mój syn to chyba prowadzi nocne życie:-)) każdej nocy po godz 1 i po 4 budzi mnie takimi akrobacjami że szok!!! cały brzuch mi skacze a najgorzej jest jak jest ułożony nóziami w dól w bo po takim jego disco to całe jajniki mnie bolą i do kibelka muszę biegać na siku...ale co tam niech bryka bo przynajmniej wiem że mu tak dobrze;-) I mimo że nie ma go ze mną po tej stronie brzuszka to jak widzę falujący brzuszek albo czuje kopniaki to ja już tak kocham tego smyka:-) będę chyba taką ciumkająca mamą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze tez sprowadzaja bo ja znalazlam wozek ktory mi sie podoba ale to jakas chyba nieznana firma, a wlasnie chcialabym go zobaczyc na zywo i sie przymierzyc.. http://www.allegro.pl/item704402874_wozek_makulu_4_spacerowka_gondola_fotelik_torba.html to ten i na pewno zielony:) tylko ja chyba bez gondoli mysle zeby kupic sama spacerowke i fotelik na stelarzu, poniewaz tez wszedzie poruszam sie autem a z tego co wiem to dzieci szybko przeklada sie do spacerowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martasek ja tez tylko w weekend mogę do karkowa do mężu pracuje...a nie wiesz czy na CH zakopianka i Solvay coś jest??? wiesz nawet nie zauważyłam że Ty Krakowa-myślałam że tylko ja z tego rejonu a tu proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek taki właśnie ma moja sąsiadka jak tylko uda mi się wyjśc z domu to zapytam ale raczej chyba zadowolona, mi też się wydawał na fajny jej synuś duży jest ma prawie 3 miesiące i jeździ w gondolce :) to o wózku coneco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martasek86 i jeszcze jedna podobieństwo termin porodu...hihihi ale zbieg okoliczności:-)) i oba chłopaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakopiance jest 4kids....byłam ostatnio...ale szczerze mówiąc z wózków nic nam do głowy nie wpadło i ceny zawrotne....ale za to moje łóżeczko tam jest:) w cerfurze (czy jak to sie tam pisze) na zakopiance jest tylko smyk....a w solvaju jest Gluck tam jest podobnie jak w 4kidsie...ceny nie na każdą kieszen...:( i ostatnio przeczytałam w necie ze jest tez jakis sklepik z meblami dziecięcymi...ale szczerze mówiąc nie widziałam:) my w ten weekend wybieramy sie do entliczka pentliczka na wysłouchów i na wielickiej otworzyli nowy sklep:)kolorino:) podobno jest to największy salon dzieciecy w krk ale jakie ceny to zobaczymy:) a ja tez myslałam że tylko ja jedna jestem z krk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez zaczelam szalec z wyprawką dla mojego Maluszka. Zamowilam tapete i w przyszlym tygodniu powinnam ja dostac, wiec moze uda nam sie wytapetowac pokoik niebawem. Mebelki juz tez zamowilam , caly komplet mebelkow z Glucka (tzn. lozeczko z funkcja tapczanika, komoda z przebierakiem, szafa i polka) ale na mebelki miesiac musze poczekac, wiec akurat w polowie wrzesnia sobie je odbiore. wozek juz tez zamowiony i moge go odebrac kiedy bede chciala, mysle ,ze razme z mebelkami odbiore , bo to w 1 sklepie zamawialam. Ubranka po trochy kupuje, i ostatnio patrez a mi sie juz 3 wielkie reklamowki uzbieraly:) Po ostatnim usg termin porodu mi wyliczyl ultrasonograf na 23 pazdziernika,ale jak to moje dziecie bedzie tak roslo to mozliwe ,ze bede miala cesarke robiona a wiadomo,z e cesarki robi sie wczesniej.No zobaczymy jak to u mnie bedzie. Co do wiezi z Maluszkiem to uwielbiam tego mojego babelka, juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie z nami po drugiej stronie brzuszka;) Dzidzia nasza byla jak najbardziej planowana i na pewno jest dopelnieniem naszego ponad 6 letniego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez zaczelam szalec z wyprawką dla mojego Maluszka. Zamowilam tapete i w przyszlym tygodniu powinnam ja dostac, wiec moze uda nam sie wytapetowac pokoik niebawem. Mebelki juz tez zamowilam , caly komplet mebelkow z Glucka (tzn. lozeczko z funkcja tapczanika, komoda z przebierakiem, szafa i polka) ale na mebelki miesiac musze poczekac, wiec akurat w polowie wrzesnia sobie je odbiore. wozek juz tez zamowiony i moge go odebrac kiedy bede chciala, mysle ,ze razme z mebelkami odbiore , bo to w 1 sklepie zamawialam. Ubranka po trochy kupuje, i ostatnio patrez a mi sie juz 3 wielkie reklamowki uzbieraly:) Po ostatnim usg termin porodu mi wyliczyl ultrasonograf na 23 pazdziernika,ale jak to moje dziecie bedzie tak roslo to mozliwe ,ze bede miala cesarke robiona a wiadomo,z e cesarki robi sie wczesniej.No zobaczymy jak to u mnie bedzie. Co do wiezi z Maluszkiem to uwielbiam tego mojego babelka, juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie z nami po drugiej stronie brzuszka;) Dzidzia nasza byla jak najbardziej planowana i na pewno jest dopelnieniem naszego ponad 6 letniego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandrunia a jeszcze powiedz mi bo dodzwonilam sie do sonomedika i dr Jacaszek i dr Kunert wiesz cos na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powybierałyście sobie super rzeczy dla maluchów :) Jak tak Was czytam to myślę, że chyba tez powinnam się za to wziąć w końcu ;) Ale jakoś tam nie mam jeszcze przekonania..... Wiem głupie to :O Zaczynam się powoli zbierać do wyjazdu, zatem życzę Wam miłego weekendu i do zobaczenia w niedziele wieczorkiem!! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martasek ja jestem nastawiona na Myślenice... Mój gin jest tam ordynatorem więc myślę że będę miała tam zapewnioną dobrą opiekę... Byłam już na oddziale gin i muszę powiedzieć ze tyle się nasłuchałam że jest tam nie fajnie i ogólnie kicha a tu zaskoczenie!!! Panie pielęgniarki miłe, uczynne.. nawet kasy nie wzięły...koleżanka jak rodziła i chciał im dac w łapę nie wzięły i jeszcze złe były ze tak je oceniła...zobaczymy jak będzie z mną... Też słyszałam o tym sklepie na wielickiej że ponoć tam tanio(jeśli mamy na myśli ten sam sklep) ale nie wiem dokładnie gdzie on jest i czy otwarte w sobotę mają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wielickiej sa 2 sklepy...jeden to miki chyba a drugi to własnie ten co niedawno otwarli:) niewiem jak ten miki ale ten kolorino jest otwarty w sobote chyba do 18 a w niedziele napewno do 15:)tak samo ten na wysłouchów ja tak samo nie fajne opinie słyszałam na temat kopernika...gdzie mam zamiar rodzic...ale tez byłam juz parę dni o nie było zle....moze tez dlatego ze mam stamtąd lekarza....bo mąż zadzwonił do niego ze jestem niestety w szpitalu bo cos tam cos tam...to przyszedl do mnie pogadał zorientował sie co i jak zlecił dodatkowe badania...więc to moze też dlatego...ale ogólnie byłam zadowolona jesli w ogóle mozna byc zadowolonym z pobytu w szpitalu:)ale nie było zle w każdym razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili_23 niestety nie słyszałam o tych lekarzach. Jedynie co mogę powiedzieć to to, że ta przychodnia jest o najwyższych standardach. Byłam tam już 2 razy i jest bardzo ekskluzywnie, a aparat USG bez porównania co do naszego miastowego :/ Leżysz sobie na mięciutkiej leżance, monitor nad głową, że wszystko dobrze widać, lekarz pokazuje wszystko gdzie co i jak. W ogóle mili polecam Ci Borowskiego na pewno nie pożałujesz. Umów się do niego na wizytę, a na serio będziesz zadowolona. Ja zawsze z jego wizyty wychodzę szczęśliwa jak dziecko co dostało lizaka :) Ja jestem na 23.09 to może się spotkamy, bo tygodnie ciąży mamy podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiesz co alexandrunia umowilam sie tam na wtorek do dr. Kunerta w sumie zalezalo mi zeby mnie ktos jak najszybciej przyjal i tylko on byl wolny, jak taka dobra klinika to pewnie wszyscy lekarze dobrzy, ale napewno pojade tam jeszcze raz tak jak mowisz kolo 30tc na to 4D i wczesniej zapisze sie do tego Twojego lekarza, dzieki za informacje tak w ogole🌼 a tak po za tym to bylam na usg prenatalnym w lodzi i wiem,bez porownania do tych naszych aparatow usg, w 12tc widzialam 100%razy lepiej dziecko niz u nas w 20tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili_23 tylko dzwoń wcześniej aby mieć pewne, bo mój profesor przyjmuje tylko 1-2 razy w tygodniu. Nie ma za co dziękować :) Daj znać jak było :) Aparat tam jest w ogóle nie porównywalny do tych tomaszowskich :/ Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Ale się dziś rozpisałyście :). Ja byłam dzis na badaniach m.in na glukozie, wypicie tej glukozy nie bylo takie straszne ale potem jak moj organizm doznal szoku to myslalam ze sie przewroce. Do tej pory czuje smak tego obrzydlistwa i tak sie zastanawiam jak któras z Was mogla pojsc potem na cos slodkiego. Ja kupilam sobie zelki kwasne by choc na troche przestac czuc slodki smak :). Dzis odwiedzilam tez kolezanke ktora urodzila 3 tygodnie temu coreczke i jak zobaczylam ta kruszynke to zapragnelam by moj synek tez juz byl przy mnie. Nie moge sie go doczekac, chcialabym go juz przytulic, dac buziaczka i wogole ukochac :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... ja po 75 g glukozy (czystej, bez cytryny) pojechałam na duże lody. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak co do tego picia glukozy... Nie miałam problemu ale potem, na początku tego dwugodzinnego czekania, takie jakby odbijanie sie glukozą było dla mnie koszmarne. Miałam wrażenie że czuję smak ciepłego, plastykowego kubka słodzonego glukozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale się rozpisałyście na milion tematów, a ja leżę i tak was czytam na bieżąco :) Stwierdziłam że zapytam lekarza na wizycie za tydzień jak to jest z tą moją szyjką i czy przy mojej wadzie istnieje możliwość założenia pessara, albo czy uważa to za konieczne. Poza tym mam ogromny problem z nietrzymaniem moczu. Nie chodzi tu o popuszczanie przy kichaniu czy chodzeniu, ale nawet jak spokojnie leżę, albo się przewracam to czuję że popuszczam i nie mogę tego powstrzymać. Słyszałam że to niby norma, ale to bardzo uciążliwe, bo nic nie robię a... :( Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×