Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

michaaa w małym mieście też się nie zorganizuje wesela w miesiąc. My na naszą sale na przyszły rok na weselicho czekamy od maja 2008 czyli rezerwowana była z 2letnim wyprzedzeniem. Zgroza!!!! Za 2 tygodnie cywilny...ale tylko w najbliższym gronie jakieś 16 osób czyli kameralnie w domku. Poszalejemy za to za rok :) W połowie maja mielismy lecieć do Egiptu na holidaly. Ale zdrowy rozsądek przeważył i zrezygnowaliśmy. Teraz myslę czy dobrze zobiliśmy, w sumie bardzo dobrze się czuję no ale... . Gdyby tak cos się stało to bym sobie do końca życia nie wydarowała. Pewnie i tak bym niewiele użyła bo musiałabym siedzieć pod parasolem cały czas. Najwyższa pora wyzbyc się tych egoistycznych zapędów :) Samopoczucie w porządeczku, dzisiaj rano mnie troszkę muliło ale przeszło. W spodnie sie jeszcze mieszczę, waga nie drgnęła. Chyba coś z tą wagą jest nie tak :/ Ale chyba jakieś dziwne zachcianki mam, dzisiaj tak sobie pomyslałam o oscypku na ciepło...mniam. Ale skąd jak oscypka w centralnej Polsce znajdę!? :)) Za 3 tygodnie drugie usg to juz będzie 12,6 tygdnia zgodnie z ostatnim usg (według ostatniej @ powinno być 13,5 tygodnia). A właśnie 12,6 tygodnia to jest 12 tydzień czy 13. Chyba 13 ale jakoś nie jestem pewna do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez narazie nie chce kupowac sukienki bo nie wiem jak bede wygladala w sierpniu, ale może akurat cos w oko wpadnie... poki co to moja waga spadła wazylam 64 kg a teraz niecałe 63 albo mam wage popsuta albo faktycznie schudłam, tylko dziwne bo jem normalnie czasami wrecz sie nie ograniczam no i nie wymiotuje... tak sie zastanawiam czy to jakis przez przypadek niepokojący objaw nie jest... biore slub w sierpniu pewnie bedzie gorąco, bpoje sie zebym sie zle nie czula itp. bo nie chcialabym sobie popsuć iprezy... dziewczyny to czekam na relacje z Waszych slubów...:) ja cywilny bralam w zeszlym roku i bylo bardzo milo...:) tez najbliższa rodzina i male przyjecie w domku- tak chcieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wakacji to my tez w tym roku odpuszczamy :) Teraz na początku maja mieliśmy jechać do szwagra do Niemiec, prawie pod holenderska granicę, ale jakoś sie wyjazd rozsypał. I może dobrze, bo nie wiem czy jazda 1200 km samochodem to byłby najlepszy pomysł... :/ Na pewno musiałabym to skonsultować z lekarzem. A w wakacje to chyba zrobimy sobie tydzień u rodziców, pozwiedzamy okolice Łodzi, polenimy się troszkę na działeczce u teściowej :) Rodzice na pewno będą zadowoleni, bo w sumie rzadko nas maja pod ręką :D Kropcia, wydaje mi się, że to nadal 12 tydzień, ale zaraz wskoczysz w 13. Ja właśnie zaczęłam 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka, ja się konkretna waga chwalić nie będę bo jej zdecydowanie za dużo :D, ale też schudłam ok kilograma pomiędzy dwiema wizytami i doktorek na mnie trochę burczał ;) Tez nie wymiotuje i jem chyba więcej... myślę, że tak ma po prostu być :D w końcu każdy organizm reaguje inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaaa pisałaś że idziesz teraz na wesele. Masz zamiar bawić się jak na każdym czy troszkę spokojniej? Pytam bo na początku czerwca mam wesele kuzynki i nie wiem czy się bawić jakby nigdy nic czy lepiej może posiedzieć i popatrzeć (oj nie wiem czy tak wytrzymam :) ) Nie wiem jak takie hulanki mają sie do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaa - my zdedcydowalismy ze slub i wesele bedzie w PIĄTEK!! ;)) i co? sala ugadana (jeszcze nie zarezerwowana ani nie zapłacona) bez najmniejszych problemów - i extra - za osobę płacimy o 30 zł mniej niz jakby to miało byc w sobote, muzik tez sie załatwi, fotograf tez.... na piątek nie ma problemów z załatwieniem czegokolwiek. Fakt jest tylko taki, ze to PIĄTEK;) ale dla nikogo z gosci to nie jest problem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też zrezygnowaliśmy z wakacji czerwcowych a miałam nurkować:( jeśli chodzi o bawienie się na weselu to będzie spokojnie bo ja nigdy nie lubiłam tańczyć ateraz przynajmniej będe mieć wymówkę :) jeśli chodzi o ślub to ja nigdy nie chciałam wychodzić za mąż tak na chybcika i na dodatek w ciąży. u was jest inaczej bo planujecie kościelny i cywilny a u mnie będzie tylko cywilny i to tak na szybko. trochę mnie to denerwuje. na dodatek muszę myśleć o budowie domu i dużo rzeczy będzie na mojej głowie. nie wiem jak się w tym połapie na dodatek normalnie pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaa podobno najlepiej funkcjonuje się jak sie ma duzo na karku. Bedziesz miała motywacje i doping a Ty mi wyglądasz na babke z "jajami" i z twardym charakterem. Także dasz rade i na zapas się nie przejmuj bo problemy dopiero mogą sie pojawić a takie myślenie "jak ja sobie poradze" nic nie da. My myslimy o kredycie na domek lub mieszkanie. Trzeba sie pospieszyć póki jeste nas dwoje, bo jak nas juz będzie troje to nam dochód na osobe zmaleje może niewiele ale zawsze :) także pełna mobilizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropcia dzięki za wiarę w mój charakter :) masz racje czasem się zastanawiam czy natura nie zapomniała dać mi jaja. my też będziemy brać kredyt tylko chcieliśmy najpierw zacząć ze środków własnych a kredyt pod koniec roku. nie wiem jak to będzie bo zdolność nam też spadnie i to nieźle. chociaż tym się nie martwię. teraz zamiast pracować siedzę na forum i kombinuję gdzie zarezerwować salę na obiad. mam nadziej że komunii nie będzie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaaa nic sie nie przejmuj my tez budujemy domek... wlasnie jutro panowie przychodza robic strop.. przed porodem to i tak pewbnie nie zdazymy sie wprowadzic- wykonczeniowka najwiecej czasu zajmuje... pewnie odłozymy to do wiosny no chyba ze jakims cudem sie uda... u mnie na szczescie mąż sie wszytkim zajmuje... powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka zazdroszczę Ci my dopiero wbijamy pierwszą łopatę a jeśli chodzi o budowę to ja też muszę mieć w tym udział bo moja druga połówka pracuje daleko od naszego miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialinsk76
OMG jak mi sie spać zachciało.... jakbym siedziała w domu a nie w pracy to już bym odjechała do krainy snów :D Czy Wy tez tak macie dziewczyny z ta sennością??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam sie dlaczego mi zrobiło nick na pomarańczowo... a ja go błędnie wpisałam :D Zdecydowanie należy sie przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialinska witaj w klubie. Moja godzina właśnie się zbliża. o 16-17 tak mnie sen zbiera że z biedą wytrzymuję. Ale niestety jestem wtedy w pracy i z drzemki nici :( ratuje mnie tylko kawa. Ale taka mała na 3 łyczki. A i tak mam potworne wyrzuty sumienia że i taka małą się napije bo przez te 2 miesiące przez które już wiem że jestem w ciąży zrezygnowałam zupełnie z kawy. A wypijałam jej kiedyś hektolitry dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Ja nie czuję się bardziej senna. To dla mnie nawet niebywałe bo od zawsze miałam ciśnienie bardzo niskie (90/60) i senność paktycznie nigdy mnie nie opuszczała. Tymczasem teraz, w ciąży moje ciśnienie i nawet samopoczucie skoczyły w górę i na co dzień radzę sobie lepiej niż przed ciążą lub tak samo (ale jestem przyzwyczajona). Niemniej wracam z pracy około 19-tej, zjadam obiad i padam spać. Następnie jestem budzona przez narzeczonego, pije herbatę i wlokę się umyć i znów śpię. Rano na nowo: zbieram się do pracy, jadę do niej, potem wracam żeby znów wykończona osunąć się na jakieś podłoże i tyle mam z życia w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te napady senności są okropne :/ A co do kawy, to wcześniej piłam tak 2 - 3 dziennie, ale od czasu jak zaciążyłam to mnie po prostu od niej odrzuciło. Nie mam w ogóle ochoty na kawę, a zapach parzonej mnie wręcz muli :) Zresztą może to i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zalatwilismy urzedy :) Terminy jeszcze byly i wybralismy (tzn. wcisnelismy miedzy sluzbowe wyjazdy) 20.06 Teraz pozostaje zarezerwowanie jakiegos stolika w knajpce, obraczki, no i znalezienie dla mnie jakiegos stosownego wdzianka. Z tym ostatnim bedzie pewnie najgorzej... Ja jakos nie myslalam o sukience, ale raczej bialym albo z jakims odcieniem spodnium. Tyle, ze tak pod waszym wplywem biore pod uwage tez sukienke :) Eh... Na krawcowa to za pozno, wiec pozostaje rajd po sklepach... Michaaa - my tez zaczynamy remont mieszkania :) Sciany wrescie wyschly, wiec mozna zaczac umawiac sie z ekipami. Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę spokojnej nocki Kobietki ;) Aaaa i chciałabym polecić do obejrzenia film pt. \"August Rush\" Jak dla mnie rewelacja, choć oczywiście nie każdy musi moja opinie podzielać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciątko rośnie ma juz 13 mm jestem w 8 tyg wg USG...:) serduszko bije :) dostalam skierownie na badania jutro ide się kłuć...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc... miasto Calineczka_22_........22...........?.............?...... .. .....0.......... 8 tc śląsk Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc Ostrów Maz. agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Łódź Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10....Gdańsk _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc, Gdańsk natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc Środa Wlkp. madzialinska76.......33...........?..........~15.XI..... ....1...........9tc.... Puławy miśka1803.............30...........?..........~14.XI.... ......2..........10tc, Katowice/Tychy michaaa................28..........?............25.11?.. ........0..........8tcLublin kropcia.................25..........?............15.11?. . ........0..........9tc Kielce Korciuchna............25...........?........... 30.11............1.........9tv Sosnowiec pindilindi...............32...........?...........04.11. ..........0..........11tc Gdynia Maggie84..............25...........?...........31.10.... .......0...........12tc Płock tyllkaaa.................19..........?.............26.11 ..........0............8tc... Dzierżoniów mycha881..............26..........?..............3.11... .........0...........11tc,....Otwock spa_cja................29..........?.............15.11.. ..........2..............9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vemena
ojejeeeeeeej:) troche mnie chyba wcielo .... i tyle nas przez ten czas wszystkich przybylo!!!!!!!Super:) Witajcie kochane listopadowe dziewczyny. Uzupelniam tabelke czem predzej hehe:) nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc... miasto Calineczka_22_........22...........?.............?...... .. .....0.......... 5 tc śląsk Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc Ostrów Maz. agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Łódź Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........7t1d Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10....Gdańsk _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc, Gdańsk natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc Środa Wlkp. madzialinska76.......33...........?..........~15.XI..... ....1...........9tc.... Puławy miśka1803.............30...........?..........~14.XI.... ......2..........10tc, Katowice/Tychy michaaa................28..........?............25.11?.. ........0..........8tcLublin kropcia.................25..........?............15.11?. . ........0..........9tc Kielce Korciuchna............25...........?........... 30.11............1.........9tv Sosnowiec pindilindi...............32...........?...........04.11. ..........0..........11tc Gdynia Maggie84..............25...........?...........31.10.... .......0...........12tc Płock tyllkaaa.................19..........?.............26.11 ..........0............8tc... Dzierżoniów mycha881..............26..........?..............3.11... .........0...........11tc,....Otwock spa_cja................29..........?.............15.11.. ..........2..............9 vemena................28..........?.............15.11.............0...........10tc...... i ja sie wybieram na USG w czwartek - i strasznie sie denerwuje co tam u maluszka slychac. WKurzam sie, ze jeszcze tak wczesnie i nie moge poczuc jego/jej brojenia w brzuszku...tylko caly czas musze sobie powtarzac, ze wszystko jest na pewno ok. Gdyby nie moje iscie ciazowe dolegliwosci - no czasem to juz nie wiem, jak mam usiasc w pracy, zeby nie zwariowac, bo mi winda w zoladku fruwa...- gdyby nie te dolegliwosci to bym chyba myslala, ze mi sie to wszystko wydawalo. Mam juz za soba jedno USG, ktore lekarz zrobil mi w 8 tyg, aby potwuerdzic ciaze, bo niestety nie mogl sie niczego doszukac przy zwyklym badaniu i wtedy juz widzialam malenstwo i slyszalam serduszko eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhh i mam wielka nadzieje, ze w czwartek znow je uslysze... Pozdrawiam Was goraco i trzymam kciuki za wszystkie malenkie serduszka:) "JA JAKO PIERWSZA POD SERCEM CIĘ NOSIŁAM I O TWOJE ZDROWIE BOGA PROSIŁAM JESTEM PRZY TOBIE OD PIERWSZEGO GRAMA TYŚ MOJE DZIECKO A JA ...TWOJA MAMA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli się załamuje jestem nie na czasie bo nie wiedziałam że komunie robi się również w sobotę. ostatnia na jakiej byłam to mojej siostry 10 lat temu i wtedy jakoś o tym nie słyszałam. więc jak się domyślacie rezerwacja małej sali do 30 osób w maju jest praktycznie niemożliwa. życzę spokojnej nocy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Jak tam samopoczucie Kobietki? Moje całkiem niezłe tylko bardzo wstać sie nie chciało do pracy ;) A co komunii... to osobiście jeszcze nie słyszałam o imprezach komunijnych w sobotę, ale jak patrzę na to co sie dzieje to chyba wszystko jest możliwe :/ Komunia zaczyna przypominać małe wesele... nie bardzo rozumiem to wszystko, tę masę gości, wypasione prezenty... Jak dla mnie to jakiś horror co rodzice robią z dzieci na te okazję :( Jak ja brałam komunię to po kościele wracało sie do domu, gdzie był obiad dla rodziców, dziadków i chrzestnych... i tyle imprezy. A jako prezenty dostałam złoty medali na łańcuszku i elektroniczny zegarek.. no i jakieś małe pieniążki :) I tez się to pamięta :D Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Jestem też z '76 i nawet w liturgicznej sukience miałam komunię. No i potem skromne przyjęcie w domu dla chrzestnych i najbliższej rodziny, w prezencie zegarek i złoty pierścionek (do czekania na później). A i tak ksiądz gromił że niektórzy rowery dostają a on się cieszył kiedyś że sprezentowano mu buty. ;D No dobra, śmigam do pracy i coś wcześniej załatwić. Wczoraj przed dwunastą położyłam się spać i jakoś lekko mi się wstało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie zaglądałam i proszę- jaki ruch się zrobił :) Calineczka gratuluję, że maleństwo rośnie, ja na usg idę dzisiaj... i mam nadzieję, że też będzie wszystko grało... ja mam od kilku dni jakieś podłe nastroje, a od wczoraj tak mnie głowa boli, że nawet w nocy z bólu się budziłam i boli do teraz, nie wiem dlaczego :( nick.....................wiek.......płeć.......termin... .. .kg na +.....tc... miasto Calineczka_22_........22...........?.............?...... .. .....0.......... 5 tc śląsk Ejmi ....................27...........?...........16.11......... 0..........9 tc Ostrów Maz. agusiaradom..........30............?..........16.11.. .......0....... gawit_79..............30............?..........12.11. ........0.........10tc Łódź Martushia.............23............?...........23.11. .......1..........9tc Lublin Kiki1980...............29...........?...........14.11 .........1..........10....Gdańsk _nowa_................32...........?...........~17 XI........1 kg.......9tc, Gdańsk natalia86..............23...........?............20.11. .......1,5........9tc Środa Wlkp. madzialinska76.......33...........?..........~15.XI..... ....1...........9tc.... Puławy miśka1803.............30...........?..........~14.XI.... ......2..........10tc, Katowice/Tychy michaaa................28..........?............25.11?.. ........0..........8tcLublin kropcia.................25..........?............15.11?. . ........0..........9tc Kielce Korciuchna............25...........?........... 30.11............1.........9tv Sosnowiec pindilindi...............32...........?...........04.11. ..........0..........11tc Gdynia Maggie84..............25...........?...........31.10.... .......0...........12tc Płock tyllkaaa.................19..........?.............26.11 ..........0............8tc... Dzierżoniów mycha881..............26..........?..............3.11... .........0...........11tc,....Otwock spa_cja................29..........?.............15.11.. ..........2..............9 vemena................28..........?.............15.11... ..........0...........10tc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Calineczko - no wreszcie jakieś konkrety :) Super bardzo się cieszę, że się wszystko ułożyło :) Michaa- to nie wiedziałaś, że teraz w komunie to jest szał pał? Ludzie razem z tymi dzieciakami dostają świra! Co najmniej rok wcześniej zamawia się lokal...niestety takie realia :O Ale że w sobotę? nie słyszałam. Ja mam w maju komunie bratanicy to zdziwiło mnie tylko to, że msza w kościele jest o 8.30(!). Madzialińska - teraz są zupełnie inne czasy. Ludziom mózgi się lasują dzieciaki są totalnie rozpieszczone i z komunii robi się przyjęcia nawet na 90 osób. I na dodatek gówniarzeria nauczona jest materializmu i byle czym taki dzieciak się nie zadowoli i mam wrażenie że rodzice też. Ja miałam dośc dużą komunię bo u mnie familia spora, ale pamiętam, że dostałam zegarek, trochę złota, rower i jakieś tam pieniądze. A najfajniejsza w tym wszystkim to była sukienka i tyle :) Co do samopoczucia...ja u sibie obserwuje zmianę..na lepsze :) Mdłości mniejsze, bywają ale są krótsze i ogólnie jakoś lepiej fizycznie. Jutro mam USG - 10 tydzień i 2 dni i szczerze to już robię w majty - tak się boję! A jeszcze teraz jak mam mniejsze dolegliwości to myślę sobie że coś może być nie tak...masakra! Ale poważnie...chyba zejdę na zawał na tym USG. Trzymajcie kciuki plis! Pozdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vemena
No Ejmi chyba wiem co czujesz, bo mnie to czeka dokaldnie pojutrze i sie martwie czy wszystko jest ok................ehhhhh chyba sobie jakas mobilna machine do USG do brzucha przykleje albo jakies kienko wytne, zebym w kazdej chwili mogla sprawdzac sama:) Bede trzymac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vemena - chyba każda z nas się boi, ja na ostatnim usg też bardzo się denerwowałam, serce mi waliło jak nie wiem, ale jak tylko zobaczyłam serce bijące to nastąpiła wielka ulga :) A jutro kolejne USG i modle się żeby wszystko było dobrze i mam straszne obawy, że coś może być nie tak :( ehh chciałabym mieć to już za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki;)) wpadłam na forum sie przywitac i od razu pozegnac:p bo mykam z pracy do domku.... Mi właściwie mdłości juz całkiem mineły.... co za radość :):):)... spanie tez mi przeszło (chociaz nie wiem kiedy zazwyczaj mija).... i dziwnie mi sie tyje... a tyje mi sieee sporo... wiecie co.....chciałam sobie wczoraj kupić jakas bluzke do chodzenia na codzień ale jakos nie mogłam zadnej dopasować. Mimo, ze brzuch z powodu dzidziusia jeszcze nie powinien urosnąc, ale wlasnie spora ilosc mojego tłuszczu kumuluje sie na brzuchu;/ No i bluzki nie kupilam... ale zdałam sobie sprawe ze lada chwila będzie coraz trudniej z ubraniami..;/ zazdroszcze tym co nie utyły jeszcze.... a powiedzcie mi.... gdy ktos was pyta który to tydzien ciązy to mówicie ten tydzien który wypada z podstawie okresu czy na podstawie usg? bo ja kurcze nie wiem..:/ wg usg to będzie połowa 10 tyg, a wg ostatniej @ to 12 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×