Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Duzo zawirowań miałam ostatnio i nie pisałam. Byłam wczoraj na USG i Kacperek waży 1900 g i wszystko rozwija się bardzo ślicznie :) dziś sniło mi się, że urodziłam go bez żadnych problemów, ba! nawet nie poczułam, jak wyszedł;) Dobrze byłoby, gdyby poród był taki prosty.... Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaczęłam wierzyć w to, że drugi poród będzie lepszy :) agusiaradom mam na to dowody :) wczoraj koleżanka urodziła - ta co na feno była :) i taka oto wiadomość : Dzisiaj o 10:30 po godzinie pobytu w szpitalu silami natury urodzila sie Zosia. Waga 3.490. Zero naciecia :) I co można- to ja już też taki poród zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thekasiu- jak dotrwam do następnej wizyty to napewno napiszę :) ale mam wizytę w okolicach 17 pażdziernika a od 1-2 odstawiam feno więć wszystko może się wydarzyć. Jednak myślę, że dotrwam bo dopiero po 15 będzie moja Pani położna dostępna - więc cóż począć. A i koleżanka bez znieczulenia rodziła- chyba nawet nie miałaby czasu aby się zastanowić czy chcę :P taka szybka- a poprzedni poród miała ze znieczuleniem i skończył się vacum :( więc ja się tego boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, melduje sie wtorkowo. Wczoraj nie zagladałam na forum bo biegałam po sklepach. Dla dziewczyn ze stolycy i okolic - byłam w hurtowni na Chojnowskiej i rzeczywiscie sporo rzeczy mozna tam kupic. Ceny przyzwoite. Zakupiłam kocyk, reczniczki, pare spiochów, pieluchy flanelowe i tetrowe i podkłady do łożeczka. Dla Małej mam juz wiekszosc rzeczy wiec zostały same drobiazgi no i pewnie nie powstrzymam sie przed kolejnymi ubrankami:) Na zakupach spedziłam w sumie cały dzien no i przyznam szczerze ze po powrocie do domu padłam jak mucha;) gawit_79 i mili_23 koniecznie dajcie znac jak po waszych dzisiejszych wizytach u lekarza, u nas Młoda na ostatnim badaniu w 28tc miała 1400g a kolejne podglądanie królewny 5.10 zmykam na sniadanie no i jakas kawe bo sie dobudzic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jak wczoraj tryskałam energią i radością po wizycie tak dzisiaj jakaś taką zaspana i ociężała jestem. Chyba coś mnie bierze bo dziwnie się czuję. Wypiłam już rano herbatkę z miodem i cytryną i zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić żeby zapobiec a nie leczyć. Zawsze w takich sytuacjach pomagał mi rutinoscorbin. Nie wiecie przypadkiem czy mogę go wsiąść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzis pospalam :), ale w nocy Adaś mial czkawke i trzymala go troche i sie wkurzal, wiec obudzil mame kopniakami w zebra :(. Szkoda mi tego szkraba ze juz mu tak ciasno jest, ale z drugiej strony jest w brzuszku mamusi czyli napewno zle nie jest :). Czuje ze rosnie bo coraz ciezej mi sie oddycha - czasem mam wrazenie ze nie moge zlapac oddechu, dziwne to uczucie, ktore sprawia ze bardzo szybko sie mecze :(. Mam nadzieje ze brzuszek powoli zacznie sie obnizac. Yucca ja lubie jeszcze sklep w babicach - mama i tata, tam kupilam sporo rzeczy. A to jest strona internetowa sklepu z chojnowskiej www.tomi.pl Agulinka rutinoscorbin to vit.c i rutozyd, wiec mozna go brac wg mnie. Wlasnie ogladam "dzien dobry tvn" i mowia o gadzetach dla niemowlat - typu elektroniczna niania czy elektroniczny aspirator do nosa :). My dzis mamy zajecia w szkole rodzenia, bedziemy cwiczyc :), niestety jade sama bo maz jest we wroclawiu na delegacji. Mysle ze to ostatni jego wyjazd sluzbowy przed porodem bo wole go miec przy sobie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! thekasia mialam za malo czasu i dowiadywalam sie tylko na temat wozka ktory chcemy zakupic, ale powiem ci,ze cena concorda za SAMA spacerowke wynosila ponad 2000zł gondola albo mi sie wydaje albo ponad 500zł no a fotelik nie mam pojecia,takze zrezygnowalismy z concorda,ale ten wozek jest niesamowicie ladny nie dziwie sie ze bylas taka szczesliwa jak ci go przyslali (jesli sie nie myle,z tego co pamietam to masz juz w domu taki sliczny niebieski kolorek tak?) a na sklepie mieli wystawiony czarny, pierwszy rzucil mi sie w oczy i w ogole bez porownania jak sie zobaczy na zywo, to nie to co na zdjeciu...no i szukalismy wozka tak w podobie tych modeli bo bardzo podobaja nam sie takie fikusne a zarazem zgrabne i malutkie wozki ten nasz wyglada tak http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-implast-clipper-3-2009-spacgond-kurier-gratis-p-3945.html do tego chcemy dokupic fotelik maxi cosi jak ogladalam w necie to nie przekonywaly mnie te grochy wolalam wozek w jednolitym kolorze,ale jak juz pisalam nie ma to jak na zywo sie przekonac,mamy teraz tylko dylemat jaki kolor 313 badz 314 thekasia a ten concord to nie wydaje ci sie,ze ma takie malutkie to siedzisko w spacerowce i dziecko moze szybko z niego wyrosnac, to samo jest w guinny i wlasnie w tym clipper, te siedziska sa sliczne zgrabne tylko wlasnie takie malutkie,mam nadzieje,ze powoze w nim troche malego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou Dziewczęta! Mogłabym napisac podobnie jak agulinka,jedynie z małą korektą -zamiast "jak wczoraj" - to "jak zawsze" hihih Zatem jak zawsze tryskałam energia i radością - to od 3 dni mam jakieś gorsze momenty.Boli mnie dziwnie brzuchol, a wczoraj to całe popołudnie praktycznie przelezałam, w dodatku dzidziul , który wierci się nieustannie - wczoraj przez cały dzien nie dał znaku zycia - i się zdenerwowałam. Dziś, od bardzo wczesnego rana, młode znów na wysokich obrotach, czym mnie uspokoiła. Rano też fatalne samopoczucie. Od 3 dni biorę nospę,by jakoś przeżyć ten ból i sporo leżę. Przed chwila wróciłam z zakupów i spaceru i przyznaje,ze pomógł mi troche kontakt ze świeżym powietrzem. Jakoś mi nastrój pomału wraca. I brzuch mniej twardy jest. Dobrze, że dziś usg - przynajmniej pozytywnie się naładuję na ostatnie tygodnie. :-) Ale deseo, chyba masz racje,ze to dzidzi coraz wieksza jest i naciska na narządy i ciężej jest. Ja miałam uczucie przejedzenia - od samego rana, choć nic nie jadłam wtedy od wieczora. Agulinka - rutinoscorbin mozna w ciazy stosować, bez zadnych skutków ubocznych. - to wit C i rutyna, która nawet jest zalecana w koncówce ciazy,by wzmocnić naczynia krwionosne. Jesli jednak by Cię coś wzięło mocniejszego to postaram się znów wpisać (bo kiedyś tu wrzuciłam) zestaw dopuszczalnych specyfików przy przeziębieniu. Ale cytryna i miód powinny złagodzić dolegliwości. yucca - cieszę się ,ze zakupy udane. Ja własciwie w dwóch wejsciach do hurtowni zakupiłam prawie wszystko dla dzidziula. Pierwszy trochę z przypadku i na żywioł, drugi - z dokładnym spisem co, ile, za ile i na co potrzebuję. Jedynie nie mam tetry jeszcze - bo się akurat skończyła i jakiś drobiazgów. Ale już znalazłam, przez allegro, w moim miescie osobe, która wszystkie te drobiazgi posiada i tam sobie zakupie. A , i jeszcze posciel mi została, ale to później. Na razie skupiłam się na akcji "szpital i poród". I tu 99,8% mam. Za jakieś 2 - 3 tyg wezmę się za pakowanie toreb. Super, że wszystkie takie zadowolone z wizyt i usg. Gratulacje i duzo zdrówka dla nas i maleństw! Choc nie ukrywam,ze mnie również zaniepokoiła długość szyjki u Alex - jestem pewna,ze to przejezyczenie lekarza lub Alex, bo przy 15mm to szykowałabym się na poród na dniach. hihi. Ale lekarz zadowolony,zatem nie robiłabym paniki. hihi. thekasia - jak dla mnie to wózki kosmiczne - z the mamas & the papas to najbardziej lubiłam ich piosenki. hihi. taki żarcik! mili - skoro już "pomacałas" łożeczko, to nie bede robić fotek. Ale przyznaje,ze po wejsciu do hurtowni, gdzie jedno pomieszczenie w całości było obstawione łóżeczkami to oczy oszaleć chciały - a to łózeczko jest wizualnie bardzo oryginalne i od razu przyciaga wzrok! I jak od zawsze planowałam normalne, standardowe, szczebelkowe , sosnowe łóżeczko, to teraz nie żałuję, że mamy takie - moj mnie namówił. W dodatku pasuje nam do mebli w sypialni - a tam przez najblizszy rok dzidziul bedzie mieszkał. :-) A wozek fikusny - dzidzia siedzi w powietrzu. hihi. Ale kolorki ładne. Nie widziałam tych 313 i 314 ,ale ten z podanej strony mnie się bardzo widzi. michaa - dzięki za fotki! duzyyyyy brzusio i mama szczęsliwa i zadowolona - to się rzuca od razu w oczy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sobie na necie i czytam, że w wieku 57 lat zmarł w poniedziałek, 14 września, Patrick Swayze. Kurcze ale to życie jest kruche a te nowotwory potworne............ Deseo dzięki - wzięłam dwie tabletki. Zrobiłam sobie też propolis, który piłam na początku ciąży i całą wiosnę byliśmy zdrowi wiec oby pomogło. Mili mnie też się wydawało jak oglądałam wózek concord na żywo, że ma strasznie płytkie to siedzisko, jak dla mnie za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulinia to wrzuć kochana te leki albo prześlij mi na pocztę. Plis!!! Teraz taki jesienny okres się zaczyna, że różnie to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wtorkowo ja strasznie niewyspana i maz pewnie tez nie w nocy bolal mnie strasznie kregoslup u brzuch zoladek poprostu wszystko a do tego glowa eh nie dalo sie zasnac dzis mam 2 wizyty u lekarza nie moge sie doczekac a jednoczesnie sie boje z NFZ jade przed 16 a do prywatnego na 19 mam nadzieje ze zdaze ... ok ide prasowac ubranka niuni co sie wczoraj wypraly ale powiem wam ze ten proszek JELP nic a nic nie pachnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - to dobrze ,ze nie pachnie - dzieci nie lubia perfumowanych rzeczy. hihih A do lekarzy zdążysz! I bedziesz przebadana na wszystkie strony, hihi. Super! Możesz na śweżo porównać ich opinie, mam nadzieję,ze zbieżne będą. Agulinka: wit C, herbatka z malin (owoce, nie liscie), bzu, lipy, miód, rutinoscorbin,leki homeopatyczne, np. gripp-heel, ocillococinum, syropy typu todal, drosetux, a jak wysoka gorączka to apap. Do tego oczywiście miód i mleko, czosnek. A z tym propolisem to jak to jesz? W jakiej jest on postaci? Bo zdrowy z pewnościa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos zakupów to jeszcze dodam to co my nabylismy i jakie sa nasze uwagi:) wózek - Coletto Austin 4 kolor czarnozielony - super lekki, trzyfunkcyjny i bardzo wygodna gondola - szeroka i głęboka w sam raz na zimowe miesiące, wygląd w sumie dokladnie jak x-lander a wg mnie niektóre detale ładniej wykonczone http://dino.sklep.pl/nowy/coletto-austin-4-spacer-gondola-2009-kurier-gratis-p-2859.html łozeczko zakupilismy w IKEI - zalezało mi glownie na białym kolorze ale wrazenia po złożeniu łózeczka pozytywne:) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70116002 kupilismy tez posciel przez allegro - 13-elementowy zestaw w kolorze "misie zielone w koleczkach" - o ile na zdjeciu kolory wyglądają super intensywne, w rzeczywistosci sa sporo bledsze, jakos tez nie jest powalająca, moze po praniu bedzie to wszystko milsze w dotyku, chociaz po zalozeniu na próbe wszystkich elementów, wygląda to słodko:) cena z przesyłką to 250 pln, ja do tego zamowiłam w tym samym kolorze zaslonki ( chyba 50 pln) wiec powiedzmy ze zaszalałam chociaz drugi raz juz bym sie chyba bardziej zastanowiła :) no ale co tam, to nasze pierwsze długo wyczekiwane dziecko wiec usprawiedliwiam sie:D a tu link http://www.allegro.pl/item733694144_12_cz_posciel_100x135_mamo_tato_super_gratisy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Dziewczyny ale się rozpisałyście! Jak tak czytam o tych Waszych zakupach i praniach to zaczynam czuć się jak wyrodna matka która prawie nic nie ma! Moje maleństwo jak zwykle mało ruchliwe aż miałam dzwonić do lekarza... Chociaż w sobotę chyba miała dość mojego zrzędzenia, bo jak zaczęła mnie kopać to myślałam że umrę :D i tak do niedzieli bo od wczoraj znowu spokój. Na szczęście dzisiaj idę do lekarza więc zobaczę co i jak :) Poza tym zazdroszczę Wam tej energii bo ja to mogłabym spać przez całą dobę a i tak byłoby mi za krótko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja melduję, że jestem po wizycie u gina i wszystko gra i buczy :) Badania książkowe, od tygodnia żadnych poważnych skurczów no i generalnie oby tak dalej :) 7 kg na plusie wiec nie jest źle, ciśnienie w normie no i w środku też wszystko gra :D To co mi ciekawego gin powiedział, to to, że od średnio 3 tygodni pacjentki ciężarne zgłaszają mu złe samopoczucie - jakieś skurcze i dziwne dolegliwości, które nie maja żadnego odbicia w badaniach - więc po prostu był jakiś dziwny czas dla nas kobiet. Ja od kilku dni czuję sie znacznie lepiej niż wcześniej no i tak dumaliśmy, że coś widocznie było w przyrodzie ;) Następną wizytę mam za 2 tygodnie ale tylko dlatego że mój gin wyjeżdża na miesiąc i chce mnie zobaczyć przed wyjazdem, a w trakcie jego nieobecności pójdę na kontrolę do innej pani doktor - gdzie on ma mi tą wizytę ustawić i wszystko załatwić :) No i za 3 tygodnie będę też co jakiś czas chodziła na zapisy KTG. A no i mam liczyć ruchy dziecka - w ciągu godziny ma być ich minimum 10, ale odliczać mam w czasie kiedy dziecko jest aktywne :) Powiedziałam mu że właśnie ostatnio liczyłam i w ciągu 15 minut naliczyłam 55 ruchów małego, z czego wychodzi 3-4 ruchy na minutę, no i jak mu to powiedziałam, że stwierdził, że nie ma co liczyć tych ruchów bo mam wiercipiętka w brzuszku ;) Madzialińska chyba dłużej została w tym szpitalu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Ejmi! U mojej niuni to nie naliczyłabym 55 ruchów w 3 dni! Właśnie dzwonił do mnie lekarz że musimy przełożyć wizytę na późniejszą godzinę bo nie da rady wcześniej :/ Dzisiaj w nocy dostaliśmy smsa od znajomego że urodził im się syn - 58cm i 3800g. Biedna dziewczyna leżała w szpitalu od 26 sierpnia i w końcu lekarze zaczęli wczoraj wywoływać poród... Chyba zaczynam dostrzegać plusy tego że lekarz przekonuje mnie do cc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka - Mój dzieć to ma takie fazy aktywności, są dłuższe chwile kiedy on śpi i nie rusza się wcale, ale generalnie jest ruchliwy od początku, w końcu bardzo wcześnie poczułam ruchy bo zaledwie w 16 tygodniu! No ale jak złapie fazę na figle no to cały brzuch chodzi :) oj będę miała żywe dziecko - po Mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja dziś od rana na najwyższych obrotach :) Kupiłam dziś matki jednorazowe po porodowe ale są śmieszne :) Do tego wczoraj moja bratowa oglądała ciuszki co już kupiłam dla niuni i stwierdziła, że mam tego za mało :/ W związku z tym od dziś znów rozpoczynam polowanie na allegro :))) agulinka79 nie Ty jedyna :) Moja wizyta wczoraj trwała ponad 40 min., aż jak wyszłam z gabinetu to wszystkie kobitki westchnęły i szemrały "No nareszcie" :))) Wizytę masz też na 12.10 tak jak i ja :) Co do szyjki to też bym nic nie wiedziała ale go zapytałam, stąd wiem :) Agulinka79 jeśli chodzi o chorobę to Rutinoscorbin na BANK możesz wziąć, bo mój lekarz zalecał nawet mi rutin...jak miałam za mało wit.C :) Iwusia_25 tak mój Pan doktor stwierdził, że szyjka ma 15mm wg badania "ręcznego" :) Za tydzień w środę jadę na USG to tam powiem, żeby mi sprawdził :) Po za tym mam wszystko szczelnie zamknięte, więc jestem spokojna :) deseo lekarz ocenił szyjkę przy badaniu "ręcznym" do tego też nauczył mnie jak samemu można sprawdzić jak bobas leży. Ja mam wspaniałego lekarza - to jest anioł, a nie człowiek :))) OlaGd ja słyszałam i tych przypadkach np.główka przez pierwsze dni po porodzie SN może być nieco zdeformowana, a oczka są tak spuchnięte czasami, że maluszek nawet ich nie może otworzyć. Ale to wszystko bobasa i nasz wysiłek, potem to wszyściutko mija :) mili daj znać jak na wizycie, chyba że zgadamy się na spotkanko :) spa_cja długo Cię nie było :) Dzidziuś rośnie jak na drożdżach :) Mi też się śnił poród, malutka była na świecie, a ja nie czułam żadnego bólu w kroczu :))) Też bym tak chciała na life :))) Lecę szperać po allegro :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od jednego lekarza do 2 mam jakies hmm 40km moze wiecej i wiem ze z NFZ czeka sie bardzo dlugo a wizyty mam co 20 min wiec jade wczesniej i sie hmmm wrednie wcisne no niestety trzeba sobie jakos radzic Dziewczyny tak pisalyscie o łózeczkach i sie zastanawiam czy macie je juz rozlozone i ustawione bo ja mam kolyske w szafie i jak narazie boje sie wyciagnac zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze kupionego sprzętu dla dziecka nie mam to co tu mówić o ustawianiu łóżeczka czy szafy (taki komplet kupię za jakiś czas). Gdybym miała też pewnie by jeszcze nie stało bo po prostu mam nieduże mieszkanie... Wygospodaruję miejsce w ostatniej chwili. Na razie mam inny problem. Wyjęłam kolejne pranie małej a tu na każdej sztuce odzieży po psim włosku. Niby te psy wyczesuję, niby ubranka były w foliach a teraz pierwszy raz prane a i tak wszędobylska siersć jakoś do nich dotarła. No nic, będę musiała coś wymyśleć, w tym chyba latać codziennie z odkurzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"OlaGd ja słyszałam i tych przypadkach np.główka przez pierwsze dni po porodzie SN może być nieco zdeformowana, a oczka są tak spuchnięte czasami, że maluszek nawet ich nie może otworzyć. Ale to wszystko bobasa i nasz wysiłek, potem to wszyściutko mija." No więc właśnie uprzedzała nas prowadząca wykład żeby się nie niepokoić w razie czego, że taki wygląd bywa normalny w pierwszych dniach po porodzie i mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a kłaczki, sierść najlepsza jest albo suszarka taka elektryczna jak pralka- zazwyczaj one mają takie filtry co wyłąpują kłaczki i inne paproszki. Albo kup takie kulki specjalne, któe wrzucasz z praniem i ponoć też zbierają paproszki. Uroki posiadania zwierząt. Zawsze się gdzieś ich włosek zawieruszy. Nadia- jak już masz kupioną to czym niby miałabyć zapeszyć, żde rozłożysz?? Ja do niczego nie namawiam, ale jak jest to nowy sprzęt to lepiej daj mu się wywietrzyć zanim włożysz tam maluszka. a mnie jakoś tak brzusio pobolewa... chyba za bardzo się wczoraj pochwaliłam :O, już nie będę sie chwalić dobrym samopoczuciem. I hcyba też sobie te witaminki łyknę od przeziębienia bo czuję jakby mnie coś łąpało. I dziewczyny byłam dziś w teranovie- jeśli któraś potrzebuje to mają super dresy- spodnie- takie z dużym pasem- prawie jak te ciążowe i kosztują 60 zł więc napewno mniej niż w innych sklepach z ciążowymi ubrankami. Ja za swoje z H&m płaciłam 100 zł i się cholery wstąpiły popraniu no i leżą. Masakra byłam taka zła. może te się nie wstąpią. W końcu dorwałąm moją mamę i się zadeklaowała (ale chyba musze to od niej na piśmie zdobyć) że przyjedzie do nas na pierwsze kilka dni jak ze szpitala wyjdziemy :) hurra - bo sama bym pewnie oszalała- mąż niestety nie ma wolnego :(. Pozatym oprócz tego, że będę miała 2 dzieci to też będę koordynowała swoją pracę zawodową więc trochę tego będę miała na głowie. Ale dam radę, bo kto nie da rady jak nie ja :). Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co załamałam się dosłownie dzisiaj, byłam zawieść L4 do pracy i weszłam do dwóch sklepów z bielizną i po przymierzeniu chyba 8 biustonoszy do karmienia ręce mi opadły. Są po prostu dla mnie tragiczne. Nie wiem czy w ogóle taki kupię czy może zwykły bawełniany z odpinanymi ramiączkami bo te co dzisiaj przymierzałam to ani ładne, ani wygodne, no może praktyczne ale jak dla mnie tragedia. Ani fiszbin, ani to biustu nie trzyma, ani nie wygląda ładnie, nawet takie koronkowe po 70zł mi Pani dała i leżały fatalnie. Ochhhhh.... Kupiła już któraś z Was i jaki??? Agulinia ten propolis to jest w kroplach. Kupić można w aptece jakieś 8-9zł. Ja na początku ciąży piłam codziennie po 20kropel do szklanki przegotowanej wody i łyżeczkę miodku do tego bo w poprzednich dwóch ciążach tak spadała mi odporność że łapałam dosłownie wszytko i takie zalecenie na odporność dostałam. Zostało mi troszkę tych kropelek wiec dzisiaj sobie zaserwowałam i tak planuję teraz kilka dni pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie82 i jeszcze pytanko do Ciebie - dobrze jest zaopatrzony ten sklep w Zabrzu, opłaca się tam jechać i jak cenowo??? Chodzi mi głównie o łóżeczko, pościel i wanienkę bo tyle nam zostało do kupienia??? A Ty kochana kupiłaś już biustonosz do karmienia??? Możesz mi coś polecić??? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja tez gdzies słyszałam ze dzieci po porodzie sn moga miec nieco zniekształcona głowke albo buzie lekko podrapana moga miec krostki na buzi ale to wszystko mija po kilku dniach :) Byłam wczoraj na zakupach w realu ceny na kosmetychach dla maluszkow maja ciut drozsze niz w tesco ale za to trafiłam na promocje proszku dzidzius po 9,99 zł za 1,5 kg no i oczywiscie go zakupiłam kupiłam 2 smoczki chusteczki nawilzajace pampersy new born niestety na nie promocji nie było płyn do kapieli razem z szamponem nivea i krem na kazda pogode nivea i 80 zł poszło wszystko jest tak chlernie drogie jak nie wiem co a to dopiero poczatek wyprawki :( Dzis był u mnie kurier i dostarczył mi ten spiworek za 30 zł z allegro jest słodziuki i czekałam na niego tylko 5 dni.:) Dobrze ze moja siostra pracuje w hurtowni co zaopatruja apteki i bede miała po 3 zl wkladki po porodowe bella10 szt i te podkłady na posciel do szpitala 5 szt za 6 zł wiec sie opłaca wogole jesli chodzi o apteki to staram sie raczej kupowac u mojej siostry w hurtowni bo kupuje wtedy bez marzy aptekarskiej i wychodzi duzo taniej :) ale sie rozpisałam ciesze sie dziewczyny ze u was i waszych maluszkow wszystko ok ja termin wizyty u lekarza mam 24 wrzesnia wiec jeszcze 9 dni juz nie moge sie doczekac co tam nowego u mojego synka słychac i ile juz wazy ostatnio 31 sierpnia wazył 1800g to był 31 tydzien mam nadzieje ze wszystko ok :) Miłego dzionka dziewczyny ja zmykam musze obrac ziemniaczki na obiadek i zrobic surówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×