Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość agusiaradom
Pech mnie nie opuszcza :( Dziś pojawiło się coś co mnie przeraziło dokumentnie, nie mam już siły znowu dzwonić do gina. Przy podcieraaniu się na papierze toaletowym miałam takie 2 niteczzki podłużne grudki, w kolorze mocno brązowym, taki brzydko mówiąc brąązowy "glut", co to znowu jest??? tydzień temu dzidzius na usg miał się świetnie, jak się jutro znowu to pojawi muszę się zebrać i zadzwonić do lekarza. Strasznie się boję, zaczął mi się 13 tydz. myślałam, że już wszystko co złe za mną, a tu znowu pod górkę:(, Czy to dlatego że zaczęłam w miarę normalnie funkcjonować i nie leżę plackiem cały dzień (wg zaleceń lekarza)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - a czy powiedziano Ci w ogóle skąd się wzięły te plamienia? bo o ile pamiętam to borykasz się z nimi od początku... Brązowy glut to raczej plamienie wraz ze śluzem i powinnaś dzwonić do lekarza i to zaraz, ja bym pewnie na pogotowie pojechała w takim wypadku. Bierzesz jakieś leki na podtrzymanie? Moja siostra np plamiła całą ciążę, ale ona miałam skomplikowany przypadek, ale fakt faktem plamiła co końca.... Przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje się w tabelce :) nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........2......... 13tc......Otwock pindilindi...........32.........4.11.........0......... .........Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... .........Gdańsk Aaanniiaaa........25.........11.11.......2,2.......12 tc.....Warszawa gawit_79..........30.........12.11.......0......... 12tc.........Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......2......... 12tc........Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......0..........12 t......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0..........12 t.......Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........11t.. ......Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... ............Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......2,5....... ..11t....Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 t.....Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .........Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .........Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........26.11......0..........10 t...Tomaszów Maz Korciuchna.......25..........30.11.......3..........10 t........Sosnowiec Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock Dzisiaj pierwszys dzień w pracy po 5dniowej przerwie. O jak mi sie nie chciało wstać. Mam nadzieję że tydzień mi szybko minie bo w sobotę wizyta u gina i USG, już się doczekać nie mogę. Pewnie i skierowanie na kłócie dostanę. W sumie to mogłabym, sprawdziłabym czy wszystko ok bo bledziuch się straszny zrobiłam i przychudło mi sie mimo że jem więcej jak wcześniej. Może jakaś anemia mnie dopada :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Ja jestem na lekach od samego początku, biorę duphaston, ja się coś dzieje biore 1 tabletke więcej, tak kazal mi lekarz. Nic mi sie nie odkleja, lekarz nie dopatrzyl się źródła plamienia, ponieważ zwiększało się po badaniu powiedział, że to może byc z szyjki. Powiedział tez, że czasami kobiety plamią i nie da się stwierdziś dlaczego. Dziś narazie nic się nie dzieje, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Mam jeszcze pytanko. Jestem w 13 tyg i jescze nic nie przytyłam, a wy?? chyba dlatego, ze przez ten stres wogole mnie jedzenie nie interesuje i mało jem, nie mam apetytu wcale, jem na szczęście dużo owoców, na nie mam zawsze chęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - ja mam jakis dziwny efekt jojo. Raz waze 60, a za dwa dni 55 kg. To chyba normalne, bo hormony szaleja. Dzisiaj prawie w ogole nie spalam, a do pracy niestety trzeba bylo isc... Chyba za chwile zaczne lewitowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Cześć! No ja jem normalnie i straciłam trochę na wadze, chyba około kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
tak czytam i wygląda na to, że każda z nas miała przejścia z plamieniami. Ja plamiłam raz w 7 tyg, dostałam 2 tyg zwolenienia i lekarka do dziś nie wie skąd to się wzięło ehh. miśka1803 ja też dziś kiepsko spałam a teraz w pracy oczy mi się zamykają ;) A co do wagi to ja mam szczerze mówiąc średni apetyt - wciskam w siebie bo wiem, że muszę jeść. I na ostatniej wizycie okazało się, że jest mnie więcej o dokładnie 2,2 kg ;) ale to pewnie woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - jak patrzę na tabelkę naszą to masz termin na połowę listopada...więc jakim cudem u Ciebie jest 13 tydzień? Ja mam termin o jeden dzień wcześniej i jestem w 12 tygidniu u 2 dniu ciąży.....chyba że terminu porodu nie zmieniłaś w tabelce.... Co do plamień to dawkę duphastonu powinnaś brać stałą i jej nie zmieniać, bo wahania hormonu są też nie dobre. Po prostu może bierz tą większą dawkę przez jakiś czas i może te plamienia się uspokoją. Co do wagi to mi się waha waga 2-3 kg w górę i w dół, ale jakiegoś konkretnego wzrostu nie zauważyłam. Natomiast wydeło mi brzuch i to nie tak ciążowo tylko po całości, ale w ciuchy się jeszcze swobodnie mieszczę. Myślę że to zasługa wody w organizmie.. A gdzie się podziała Madzialińska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasinka1986
ja spodziewam sie blizniakow jestem w 11tym tygodniu jak narazie (zeby nie zapeszyc) ciaza przebiega dobrze sama tez sie bardzo dobrze czuje nie mam zadnych mdlosci od poczatku ciazy itd...za 2 tyg ide na kolejna wizyte mam nadzieje ze z moimi skarbami bedzie wszystko dobrze hmmm ciekawe co maja miedzy nozkami ale mam nadzieje ze w swoim czasie sie o tym dowiem....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
12 tydz i 2 dni to przeciez zaczęty 13 tydzień, 12 tygodni minęło zaczął się 13 więc wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - nie wiem jak Ty liczysz te tygodnie, pewnie od dnia miesiączki, ja liczę według usg i według terminu porodu to 12t2d. Więc gdy zaczniesz liczyć według usg to Ci się zgodzi. Spójrz na tabelke, wszystkie dziewczyny które mają przybliżony według siebie termin porodu mają też takie same tygodnie ciąży...tylko u Ciebie by się to nie zgadzało. U mnie według miesiączki też były to 13 tydzień, ale według pomiarów dziecka nie i większość z nas jednak tak liczy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Zjadłabym coś... Pójdę zaraz do kuchni w domu, gdzie jest to biuro mnie zatrudniające, na żer. Ostrzegali mnie specjalnie żebym nie jadła sera, bo jest już stary ale stary żółty ser chyba nie jest niezdrowy? Niestety mam wciąż apetyt na coś, w ciągu dnia, i to na takie produkty, których wcześniej nie lubiłam np ostry, żółty ser. A wczoraj przeszłam samą siebie. Wracając z pracy zrujnowałam budżet na zakup dwóch maleńkich puszeczek anchovies (ok.6 zł/50 g) i od razu w domu spałaszowałam wszystko. Cóż, marzyły mi się od paru godzin. Muszę jakoś opanować wymyślanie czego to bym nie zjadła, bo to graniczy z kosztownymi fanaberiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ja tez tak mam;)) smaki mam straszne... nie wiem jak to jest nie mieć apetytu:P dzis sobie zaplanowałam, ze po powrocie z pracy wstąpie do takiej knajpki na placka po węgiersku - pychotka - ale tylko w tej jednej knajpie:) a co do tygodni ciąży to ja mam mętlik - nie wiem jak liczyć - na początku ciąży, po pierwszym usg wpisałam sobie do kalendarza tygodnie ciązy kiedy mijają i patrząc teraz na niego w sobotę zacznę 13 tydz - licze z terminem porodu 30 listopad - chociaż pozniejsze usg wskazywało nawet na kilka dni wcześniej. Cóż - tego sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to mozliwe ze 13 tydzien i termin na 30 listopada???? patrząc na tabeleke nie wiem jak to mozliwe;p moze moj lekarz ma sprzet zepsuty??:P He... nie wiem... w karcie ciązy mam termin na 10 listopada - i wg tego co wpisał lekarz byłabym blisko 14 tyg... hehe nic nie kapuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Haha, to ja w zeszłym tygodniu wracając z pracy pojechałam dalej autobusem, żeby sobie kupić specjalnego fastfooda, na którego ochota chodziła za mną od paru dni. Najgorsze jest to że apetyt na coś nachodzi mnie zwykle wieczorem, gdy już wszystko jest pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Co do terminów, nie przejmuję się nimi. Wiem kiedy zaszłam w ciążę i sama sobie liczę, zresztą akurat u mnie bHCG potwierdziło moje szacunki. Dopiero jak będe miała USG zrobione, to zestawię te wyliczenia z tym co tam wskaże obraz. Jak będzie rozbieżność, to trudno. Zdarza się. Lekarze wpisują mi co innego ale oni muszą sobie przyjąć jakieś sztuczne założenie (tak mi wyjaśniał lekarz, żeby potem każdy ze specjalistów wiedział jak inny liczył ciążę). U mnie właśnie zaczął się 12 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom, u mnie plamienia byly wynikiem krwiaka w macicy. Krew miala ciemnobrunatny kolor i bylo jej tak na dobra sprawe niewiele, ale jak stwierdzil lekarz sam fakt pojawienia sie jej sygnalizuje ze krwiak oczyszcza sie... Ale tak bylo w moim przypadku. Na pewno nie nalezy lekcewazyc tego,nawet jesli jest to tylko zabarwiony na brazowo sluz. Zazwyczaj przyczyna niewielkich plamien sa zmiany hormonalne,czesto niedobor progesteronu. Mnie lekarz na wszelki wypadek przepisal Utrogestan 3 razy dziennie i zastrzyki z progesteronu + magnez. Agusia,glowa do gory! Jesli lekarz nie znalazl przyczyny plamien to prawdopodobnie sa to hormony :-). Jesli chodzi o obliczanie tygodnia ciazy to ja kieruje sie wynikiem ostatniego USG, ktory pokrywa sie takze z wyliczeniami wg OM. I jest to 12 tc i 2 dni. Uzupełnię jeszcze tabelkę nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881........26..........1.11.........2......... 13tc......Otwock pindilindi.........32..........4.11.........0......... .........Gdynia Iwusia_25........26..........9.11........0,5....... .........Gdańsk Aaanniiaaa.......25..........11.11.......2,2.......12 tc.........Warszawa gawit_79.........30..........12.11.......0......... 12tc.........Łódż Kiki1980..........29..........14.11.......2......... 12tc........Gdańsk miśka1803.......30...........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi...............27...........15.11......0..........12 t......Ostrów Maz. kropcia...........25...........15.11......0.......... .........Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........11t.. ......Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... ............Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea............26...........16.11.....?............12tc.......GRecja _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......2,5....... ..11t....Środa Wlkp Martushia.........23..........23.11......1.......... ............Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ............Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........26.11......0..........10 t...Tomaszów Maz Korciuchna.......25..........30.11.......3..........10 t........Sosnowiec Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881........26..........1.11.........2......... 13tc......Otwock pindilindi.........32..........4.11.........0......... .........Gdynia Iwusia_25........26..........9.11........0,5....... .........Gdańsk Aaanniiaaa.......25..........11.11.......2,2.......12 tc.........Warszawa gawit_79.........30..........12.11.......0......... 12tc.........Łódż Kiki1980..........29..........14.11.......2......... 12tc........Gdańsk miśka1803.......30...........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi...............27...........15.11......0..........12 t......Ostrów Maz. kropcia...........25...........15.11......0.......... .........Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........11t.. ......Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... ............Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea............26...........16.11.....?............12 tc.......GRecja _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......2,5....... ..11t....Środa Wlkp Martushia.........23..........23.11.....01.......... ............Lublin michaaa...........28..........30.11......1.......... ..10 t..........Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........26.11......0..........10 t...Tomaszów Maz Korciuchna.......25..........30.11.......3..........10 t........Sosnowiec Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uaktualniłam tabelkę wpisałam 30 chociaż termin mam teoretycznie na 5.12 ale u mnie będzie planowana cesarka więc dzień wybierzemy z panią doktor :) ja dziewczyny od zeszłego poniedziałku siedzę na zwolnieniu i nie narzekam na nadmiar wolnego czasu ciągle coś trzeba załatwiać przy budowie dziś np. szalałam z wkrętarką jeśli chodzi o plamienia to odpukać nie mam ale za to dziś jak chciałam sobie porządnie nos oczyścić i złapał mnie straszny ból w podbrzuszu na dodatek chyba już ie mogę tyle przebywać w pozycji kucznej bo temu małemu człowieczkowi to się nie bardzo podoba pozdrawiam i życzę udanego buszowania po lodówce i spokojnej nocy ps. ja bym ciągle jadła frytki takie super długie mc'cain ale się ograniczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :D Ejmi jak miło, że o mnie pomyślałaś, buziaczki dla Was wszystkich :* Nareszcie dotarłam do domku po moim wydłużonym weekendzie u rodziców ;) Było super, trochę leniuchowania, trochę buszowania po sklepach, trochę rozrywki :D Niestety jutro trzeba iść do pracy, na co nie mam wcale ale to wcale ochoty :/ Jutro napisze coś więcej, bo w zasadzie dopiero wpadliśmy do domku i trzeba sie rozpakować i oczywiście coś wszamać :D Ale ogólnie u mnie wszystko OK, samopoczucie bardzo dobre, waga w normie czyli wahnięcia +/- 2kg Pozdrawiam gorąco i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialińska- :D zawsze się meldowałaś z samego rana i zdziwiło mnie że dziś cisza, ale nie wiedziałam że masz przedłużony weekend :) Już zaczyna się tworzyć stałe grono na topiku więc człowiek się przyzwyczaja :) Mam nadzieję że wszystkie do listopada dotrwamy :) ja się nie najlepiej czuję:O, zasługa ciśnienia, bo jestem cały dzień zmęczona bardzo i lekko pobolewa mnie głowa no i jestem rozdrażniona. Obejrzę tylko seriale i idę spać :) To mi chyba najlepiej zrobi :) Dobrej nocki i do popisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macyfonka21
Czesc dziewczynki .Calkiem przypadkie znalazłam to forum i bradzo sie ciesze ze bede mogła podzielic sie swoimi wrazeniami z kims kto jest w takiej samej sytuacji jak ja . Termin mam wyznaczony na 6 listopad tydzien temu widzialam na usg swoja dzidzie .Wg usg jestem w 15 tygoniu ciązy .Pozdrawiam wszytskie przyszle listopadowe mamusie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881........26..........1.11.........2......... 13tc......Otwock pindilindi.........32..........4.11.........0......... .........Gdynia Iwusia_25........26..........9.11........0,5....... .........Gdańsk Aaanniiaaa.......25..........11.11.......2,2.......12 tc.........Warszawa gawit_79.........30..........12.11.......0......... 13tc.........Łódż Kiki1980..........29..........14.11.......2......... 12tc........Gdańsk miśka1803.......30...........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi...............27...........15.11......0..........12 t......Ostrów Maz. kropcia...........25...........15.11......0.......... .........Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........11t.. ......Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... ............Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea............26...........16.11.....?............12 tc.......GRecja _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......2,5....... ..11t....Środa Wlkp Martushia.........23..........23.11.....01.......... ............Lublin michaaa...........28..........30.11......1.......... ..10 t..........Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........26.11......0..........10 t...Tomaszów Maz Korciuchna.......25..........30.11.......3..........10 t........Sosnowiec Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock zmieniłam się w tabelce, bo jutro zaczynam 13 tc :D nie mogę uwierzyć, że już tak daleko doszłam, a jeszcze tyle przede mną :) przed nami! ale wierzę, że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do końca! ja sobie teraz siedzę na działce! oczywiście \"podprowadziłam\" bratu blueconnecta, bo zwariowałabym bez internetu :) dużo wypoczywam, czytam książki, gazety, oglądam tv, ucinam sobie drzemki! eh żyć ne umierać :) a myślałam, że się tu zanudzę! A tak apropo to macie już jakieś typy imion dla dzidzi? u nas dziewczynka będzie Amelka :) a z chłopcem mamy problem, bo to co podoba się mężowi nie podoba się mi i odwrotnie. na razie mamy kompromis w postaci JUlka, ale nie jestem przekonana do tego imienia. może coś jeszcze wymyślimy :) a może okaże się, że to dziewczynka i problem się rozwiąże ;) może 8.06 poznam płeć (mam wtedy kolejne usg) i będę pod koniec 17 tc, więc ginka powiedziała, że jak dzidzia się ładnie ułoży, to może coś tam już podejrzymy :) eh chciałabym jak najszybciej, chociaż to moje pierwsze dziecko tu na ziemi i w sumie nie ma to dla mnie już tak wielkiego znaczenia, jak przed ciążą (marzyłam o córeczce, a potem kiedy długo nie mogłam zajść w ciąże, to modliłam się, żeby się w ogóle udało i żeby maleństwo było zdrowe! Pozdrawiam i dobrej nocki PS. agusiaradom ja miałam plamienia po globulkach dopochwowych branych na grzybicę. i Ejmi ma rację, że powinnaś brać stałą dawkę leku, lepiej tą większą, skoro plamienie się pojawia! nie jednorazowo,ale przez dłuższy czas! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Ależ mi się dziś wstać rano nie chciało do pracki... jednak takie lenistwo kilkudniowe straszliwie rozleniwia ;) Dobrze, że tu chociaż spokój dziś panuje. Agusia, mam nadzieję, ze te plamienia Ci się w końcu skończą i z dzidzią wszystko będzie w porządku :) Choć przyznam, że tez dziwi mnie to zwiększanie dawki Duphastonu w zależności od plamień... Ale lekarz na pewno wie co robi :) Ja nie mam plamień i biorę lek 3xdziennie. Liczę na to, że już niedługo, bo jakoś bardzo nie lubię przyjmować leków :) macyfonka21 witamy w naszych skromnych progach :) Co do imion to ja dla dziewczynki wybrałam Zuzanna i w tej kwestii mężulek ma mało do gadania ;) Ale jeśli chodzi o imię dla chłopca to nie mamy pojęcia... ale coś trzeba będzie zdecydować... a może będzie dziewuszka i nas tego problemu pozbawi :D Aaaaa no i muszę się pochwalić.... zakupiłam pierwsze ubrania ciążowe hihihi :D Kupiłam bluzeczkę i rybaczki z golfem... jeszcze troszke i bedzie jak znalazł :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Biorę 2 tabl na dzień duphastonu, od wczoraj czysto więc narazie odetchnęłam, ale wczoraj prawie cały dzien leżałam i dziś chyba też poleżę tylko zrobię obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dawno mnie tu nie było bo poprostu nie mialam czasu:( podczytywałam Was natomiast caly czas:) ja biore duphaston 2 x dziennie, w pt mam wizyte wiec mam nadzieje ze juz bede mogla przestac brać ten lek... wg ostatniego usg (prawie 3 tyg temu) rozpoczał sie juz 10 tc :) boje sie wizyty w pt, czy wszytko bedzie ok, czy maleństwo sie prawidłowo rozwija itp. takie podstawowoe obawy przyszłej mamy... piersi juz mi sie widocznie powiększyły, co do brzuszka to tez szczególnie gdy cos zjem to robi sie taki napęćzniały:) a no i w pt odbieram wyniki krwie... mam nadzieje ze beda ok... pozdrawiam Was dziewczyny wszytkie i witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macyfonka21
co do imion to dla dziewczynki mielismy wybrane juz duzo wczesniej i bedzie Blanka a jezeli chlopaszek to Tobjasz .Mam nadzieje ze wszystkie szczesliwie dotrwamy do tych cudownych chwil i za pare mieisecy bedziemy trzymac nasze skarby w ramionach .Trzymam za wszystkie mamusie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........2......... 13tc......Otwock pindilindi...........32.........4.11.........0......... .........Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... .........Gdańsk Aaanniiaaa........25.........11.11.......2,2.......12 tc.....Warszawa gawit_79..........30.........12.11.......0......... 12tc.........Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......2......... 12tc........Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......0..........12 t......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0..........12 t.......Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........11t.. ......Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... 10 tc........Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......2,5....... ..11t....Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 t.....Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .........Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .........Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........26.11......0..........10 t...Tomaszów Maz Korciuchna.......25..........30.11.......3..........10 t........Sosnowiec Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×