Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość _nowa_
Witaj calabria! Ten topik jest szczęśliwy :). Kilka dziewczyn miewało przejściowe problemy i u każdej dzieje się dobrze. Fajnie więc że dołączyłaś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) calabria25, witaj na naszym forum!! Będziemy trzymać kciuki, żeby wszystko było OK :) U mnie od rana było jakoś tak pochmurnie, ale sie rozpogodziło :) Właśnie wróciliśmy ze spacerku... trochę sobie dałam chyba do wiwatu, bo mnie plecki zabolały :) Teraz trzeba poodpoczywać :D Ale w pogodzie coś sie kręci, nie będę zaskoczona jak jakaś burze przywędruje :) I masz racje nowa, deszcz by się przydał, bo jest strasznie sucho wszędzie ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) No i zaczął nam się nowy tydzień. Spóźniłam się dzisiaj trochę do pracy :| no ale nie dało się wstać wcześniej. Jeju jaki się spioch ze mnie zrobił. W niedzielę wstyd się przyznać ale wstałam prawie o 13 z małymi pobudkami na potrzeby fizjologiczne :) a potem tez chodziłam jakaś taka śnięta. Co najśmieszniejsze w sobotę padłam przed 21 czyli spałam ok 16 godzin. Jejuuuuu!!! Nigdy tak nie miałam. W sobtę byłam u na wizycie u gina i na usg. Maleństwo ma już 60mm długości. Widać już było łapki z paluszkami, żołądeczek i taki śliczny malutki nosek :) Pani doktor powiedziała że bardzo jej się Maluszek podoba i nie widzi nic niepokojącego :):):) Nastepna wizyta 6.06 to będzie już 16,6 t.c. Ciekawe co wtedy ciekawego sie dowiemy :) Dostałam skierowanie na badanie krwi i moczu ale to juz może w przyszłym tygodniu się wybiorę. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calabria25
Witam ,ja tez nie lubie poniedziałków ...ale na szczęście do pracy nie musze iść bo cały miesiac na urlopie , jakaś dziwna pogoda a tu trzeba bedzie z domu wyjść najlepiej to bym sie zawineła w koc i poszła spać w domu cisza i spokój mąż w pracy ,a syn w przedszkolu za to jak wróca to nie bedzie spokoju do wieczora ,mój 7 latek zadręcza pytaniami na okragło ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_23
dziewczyny z lodzi a ten sieroszewski przyjmuje w prywatnym gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Kieedys juz do Wsa przylaczylam sie ale musialam zniknac na pwien czas. Teraz mam nadzieje ze juz z dostepem do netu nei bedzie zle. 13 tydzien...Termina druga polowa listopada. I jak narazie samopoczucie kiepskie. Czekam az minie i wroci mi dawna energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka - mnie dano skierowanie na usg genetyczne do katowic, do provity - ale jak zadzwoniłam w to sie okazało ze trzeba tyle czekać, ze młoda recepcjonistka ewentualnie mogła mnie zapisać na wizyte gdy juz bede w 16 tyg:/ no to cóż mi z takiego badania - okrutnie żałuje ale nie bede go mieć:(((((((((( wiem, ze dzidzio najwazniejsze jest i tym bardziej mi smutno:( a poza tym to mam jakies problemy ze snem - wstaje w nocy na siku i juz koniec - nie moge zasnać - i chodze jak jakiś niedobitek całe dnie - pozniej zasypiam o 8 albo o 9 wieczór i znowu od 3 leżenie - no a siedząc w pracy to ledwo sie na fotelu trzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski :) Witam zatem ponownie Angelikę :) Korciuchna, a nie może zadzwonić gdzie indziej?? Domyślam się, ze to i tak odpłatne USG, więc co za różnica gdzie je zrobisz.... A przynajmniej miałabyś spokojna głowę :) Pokombinuj. Oj ze snem to ja tez mam jakieś przeboje... jakoś tak niespokojnie śpię, często sie budzę, śnią mi sie jakieś głupoty... Ale liczę na to, ze to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze próbowałam - oszukałam sie na necie, podzwniłam - ale albo numery były jakies trefne, albo nie robią tego co oferują :( a jak dla mnie wg usg to 13 tydz a z tego co wyczytałam to 13 tydz musi byc od ost @, wiec lipca. No i w tabelce wpisuje sie wyzej troszke wtedy wszystko bedzie sie zgadzac:) wlasnie zmieniam sobie teblekę bo mi sie tu tc nie zgadzają juz nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........2.........13tc. ......Otwock pindilindi...........32.........4.11.........0......... ............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... .............Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......13 tc.....Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3..........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......13tc.. ........Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5.........14 tc ........Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......0..........12 t......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0..........12 t...........Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........12t.. ........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... 10 tc........Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea...........26...........16.11......0..........12tc .......Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......1,5....... 12t.......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 t.........Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... ..............Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ..............Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........05.12....... .........10t.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki :) nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........2.........13tc. ......Otwock pindilindi...........32.........4.11.........0......... ............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... .............Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......13 tc.....Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3..........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......13tc.. ........Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5.........14 tc ........Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......0..........12 t......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0..........13 t...........Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........12t.. ........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... 10 tc........Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea...........26...........16.11......0..........12tc .......Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......1,5....... 12t.......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 t.........Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... ..............Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ..............Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........05.12....... .........10t.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja juz po USG-wyniki badan genetycznych bede miec dopiero za 20 dni,ale wyglada na to ze wszystko jest w porzadku. Maluszek ssal sobie kciuk potem przykladal sobie raczki do glowy. No i kopal,wierzgal nozkami. Oj chyba bedzie zlosnikiem po mamie ;-) . Mam to dvd i caly czas je ogladam-z duma i ze wzruszeniem :-). Nastepna planowa wizyta 11 czerwca... Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korciuchna ja dzisiaj dzwoniłam do genomu i umówili mnie na 25tego to bedzie 13 tydz wg USG, moja lekarka tak mi poleciła zeby to zrobić wiec nie wiem czy liczy sie od ostatniej @ czy wg usg... u mnie to wg ostatnigo okresy jest 14 tzdyien a wg usg dzis yacyal sie 11 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathea to wzniku usg genetycynego nie dostaje sie od razu ... pztam bo jade do innego miasta na to badanie wiec chcialabzm od rayu dostac wzniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale co wam da to tzw genetyczne usg nwet jak wynik będzie zły i okaże się że istnieje duże prawdopodobieństwo np. zespołu downa to co wtedy? po pierwsze to jest tylko jakieś tam prawdopodobieństwo czytałam ze jeden do kilkuset. po drugie co zrobicie usuniecie? co wam da ta wiedza po za niepewnością, przecież tych wad nie da się leczyć korygować. ja nie chcę tego badania nie mam ochoty się zamartwiać jak wyniki będą złe. może się tyle rzeczy wydarzyć na które nie mamy wpływu. moje główne pytanie co to badanie wnosi do przebiegu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno nie zaglądałam bo w domu nie mam chwilowo neta, teraz jestem u rodziców jeszcze, ale dziś wracamy no i nie wiem kiedy uda mi siedo Was zajrzeć :) W sobotę miałam badanie prenatalne- wszystko pieknie :) Ale bez nerwów sie nie obyło, bo tego samego dnia dostałam lekkiego plamienia i byłam przerażona i na prawdę miałam czarne myśli :( Ale plamienie było jednorazowym incydentem i lekarz powiedział, że czasami to sie zdarza, ale generalnie jest wszystko OK. Badanie miałam dość długo bo dziecko tak mi się wierciło w brzuchu że lekarz miał problem ze zrobieniem wszystkich pomiarów :) Przezierność karkowa 0.7mm i wszystkie inne pomiary (kości nosowej, kości udowej, kręgosłupa) też były jak najbardzije prawidłowe :) Przepukliny pępowinowej już nie ma, wchłonęła się i gin powiedział, że o takich rzeczach to mi nikt nie powinien mówić bo to się wchłania i nie ma co denerwować pacjentki. Gin powiedział że nie kieruje mnie na żadne inne badania i dalsza diagnostyka prenatalna nie jest potrzebna, bo wszystko jest w porządku, dziecko rozwija się prawidłowo i szybko rośnie. Powiedział że prawdopodobnie będę miała większe dziecko niż przeciętnie bo na ten wiek ciąży jest spore :) W tej chwili ma 7.5 cm :) Serduszko pieknie pukało, posłuchaliśmy sobie, miało prędkość 170 uderzeń na minutę wiec wszystko w normie :) Dodatkowo jeszcze obejrzeliśmy dziecko w trójwymiarze czyli to usg 3D i pierwszy raz zobaczyłam moje dzieciątko :) Strasznie żywe było wkładało sobie rączkę do buzi i noska, głaskało sie po głowie - no nie samowity widok :) Jestem bardzo szcześliwa po tej wizycie i teraz kiedy mam świadomość że wszystko jest dobrze to mam zamiar cieszyć się tą ciążą i nie martwić jak do tej pory :) Właśnie zaczął mi się 13 tydzień wiec 2 trymestr już bardzo blisko :) Pozdrawiam Was i do sklikania 🖐️ uaktualnię jeszcze tabelkę :) nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........2.........13tc. ......Otwock pindilindi...........32.........4.11.........0......... ............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... .............Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......13 tc.....Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3..........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......13tc.. ........Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5.........14 tc ........Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......0..........13 t......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0..........13 t...........Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........12t.. ........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... 10 tc........Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea...........26...........16.11......0..........12tc .......Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......1,5....... 12t.......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 t.........Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... ..............Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ..............Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........05.12....... .........10t.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
czesc dziewczyny czytam wasze wpisy od dawna ale zdecydowałam się dopiero teraz do was dołaczyć.Obecnie jestem w 14 tygodniu a termin porodu mam wyznaczony na 2 listopada. usg miałam robione 2 razy raz na potwierdzenie ciaży i czy ciąza dobrze sie zagnieżdziła a drugi raz w 13 tygodniu po to by okreslic przyziernosc karkowa i kosci nosowe wszystko po to by dowiedziec sie czy dziecko nie ma zadnych wad min zespól dawna. u mnnie jak narazie wszystko oki mam nadzieje ze nastepnym razem dowiem sie plec mojego maluszka. trzymam za was kciuki trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
Mam pytanko czy jak idzie sie rodzic to trzeba mieć skierowanie do szpitala? ja jestem pierwszy raż w ciąży i nie wiem a swojego lekarza wstydze sie zapytac. od 8 tygodnia ciązy czyli jak pierwszy raz poszłam do ginekolga jestem na zwolnienu ze względu na moja prace niestety pracuje w hipermarkecie rozkładajac towar na półki, lekarz odrazu pytał gdzie pracuje i jak sie dowiezial ze wykładam towar to bez gadania zaczoł wypisywac zwolnienie zebym sie nie przemeczała , dla mnie ok przynajmniej sobie odpoczywam nie wyobrażam sobie siebie dzwigającej te wszystkie ciężkie rzeczy.Może wiecie dziewczynki czy jest jeszcze ten zasiłek rehabilitacyjny mieli go znieśc i wtedy kobieta w ciąży po przekroczeniu 182 dni na zwolnieniu nie musiałaby latać z papierami do zusu jeśli ktoś wie czy zniesli proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka,nie mam pojecia jak jest w Polsce.ale z tego co czytam to chyba wynik dostaje sie na miejscu. Opisuje swoj przypadek, bo moj lekarz wysyla badania gdzies do Aten i stamtad przyjda wyniki,stad czas oczekiwania 20 dni...A to dlatego ze oprocz badan genetycznych mialam robione tez inne...I z tego co wiem to badanie wykonuje sie zwykle do 13 tc i 6 dni ,czyli prawie do 14 tc ale czy wg Om czy USG to nie wiem. Michaaa, ja zbytniego wyboru nie mialam bo to badanie w Grecji jest obowiazkowe i wykonuje sie je u kazdej ciezarnej. Oprocz badan genetycznych mialam tez robione inne. m.in anatomie plodu,czynnosc serca,stopien rozwoju pluc i mozgu... Masz racje, to badanie nic nie wnosi do przebiegu ciazy,ale szczerze mowiac wole byc spokojniejsza. Staram sie nie myslec co bym zrobila gdyby wyniki okazaly sie nieprawidlowe...Po prostu wierze ze maluszek jest zdrowy i dobrze sie rozwija i mam nadzieje ze wyniki badan to potwierdza...:-) Ejmi,gratulacje dobrze rozwijajacego sie maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia1985 witaj w naszych skromnych progach :) Szczerze mówiąc na twoje pytanie odnośnie skierowani Ci nie opowiem, ale myślę, że nie masz co sie wstydzić lekarza :) O wszystko należy pytać, w końcu oni od tego są żeby udzielać odpowiedzi... nawet na najdziwniejsze pytania ;) Ejmi, gratulacje :D Ciesze się, że maluszek OK i że wchłonęła sie ta przepuklina :) SUPER!! michaaa... z tego co sie orientuję, każdy lekarz (mówię o gabinetach prywatnych, gdzie masz USG na miejscu i robione systematycznie na każdej wizycie) wykonuje obecnie to badanie. Jest to zalecane. I nawet jeśli Cie o tym nie poinformuje, to i tak sobie wszystko posprawdza. A co nam to daje?? Pewnie nic po za jakiś lekkim uspokojeniem jeśli wszystko jest w porządku z wynikami. A tak na marginesie to im mama starsza tym bardziej myśli o tym, ze mogą wystąpić różne problemy natury genetycznej. Za głośno sie o tym wszystkim mówi w około. Zapewne, żadna nie usunie, jak to określiłaś, ale jakby co będzie na to jakoś przygotowana... w mniejszym lub wiekszym stopniu... Dobra dość smucenia, na pewno ze wszystkimi dzieciaczkami będzie dobrze i w listopadzie będziemy miały śliczne, zdrowiutkie dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialinska76 ja też chodzę do prywatnego gabinetu ale lekarka nie robi mi usg na każdej wizycie. na pierwszej poinformowała mnie że będe mieć 3 usg bo więcej nie ma potrzeby. ja ze względu na rozbieżności w badaniu i terminie ostatniej @ miałam jedno nadprogramowe żeby ustalić wiek płodu.więc moja lekarka nie szarżuje z usg co mnie cieszy.poza tym kolejną wizytę mam jak będę w 13 tygodniu licząc od zapłodnienia a więc zostanie mi tylko dosłownie kilka dni na zrobienie usg.nie wiem jak wy ale ja wolę nie wiedzieć jakie mam szansę na to czy dziecko będzie mieć z jakiś zespół.strzaszny nerwus ze mnie i już do końca ciąży nie myślałabym o niczym innym. nei wiem jak wy ale ja uważam że nic nie jest nas w stanie przyzwyczaić do myśli że dziecko będzie inne. ja mam dwójkę rodzeństwa przyrodniego z porażeniem mózgowym, w tym jedno zdane całkowicie na opiekę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I najprawdopodobniej w tym 13 tygodniu zrobi Ci te wszystkie pomiary :) I albo Ci o nich powie, albo nie. Często jak jest wszystko w porządku to nic nie mówią, bo nie ma takiej potrzeby. Częstość USG zależy tak na prawdę od widzimisię lekarza. Jeden uzna że te zalecane 3 razy jest wystarczające, a inny będzie robił co miesiąc. Jakby to miało negatywny wpływ na dziecko, to chyba by nie robili?? W końcu to oni są lekarzami wiedzą co jest dopuszczalne a co nie. Mój lekarz na razie robi mi USG na każdej wizycie... jak do tej pory 2 razy. W środę idę na kolejne. To będzie 3 w 13 tygodniu. Co będzie dalej nie wiem, zobaczymy :) On zdecyduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
Dzieki spróbuje podpytac lekarza o tym skierowaniu. Macie jakieś dolegliwości ciążowe ? Ja nie miałam praktycznie żadnych teraz za to mam kłócia w podbrzuszu tak pomiedzy prawa pachwina a brzuchem mam nadzieje że nic sie poważnego nie dzieje.Po za tym mam czeste bóle kolan i kostek szczególnie w nocy tak jak by mnie rwały. No i do tego częste bóle krzyża. A wizyte dopiero mam na 26 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka w gabinecie nie ma usg jest w pokoju obok ale obsługuje je inny lekarz i trzeba się umawiać na oddzielny termin więc nie wiem jak to będzie. jeśli chodzi o lekarzy i ich wiedzę co jest dobre a co złe hmmmm moje osobiste doświadczenie każe mieć ograniczone zaufanie do nich bo gdybym im ufała to teraz poruszałabym się z białą laską i nigdy nie zobaczyłabym swojego dziecka. poza tym moja mama jest pielęgniarka i co ona czasem opowiada o ich kompetencji to włos staje na głowie. ale koniec tego pesymizmu nie wiem skąd się bierze ostatnio mam coś zły humor wszyscy i wszystko mnie denerwuje mam nadzieję ze to minie bo niedługo nikt nie będzie ze mną rozmawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia1985, klucia w podbrzuszu tez mi czasem dokuczają, zwłaszcza w nocy, jak się przekręcam z boku na bok. Jak się zbyt gwałtownie ruszę to aż mnie tam gdzieś ciągnie. Rozmawiałam z koleżankami, to normalny objaw, wszystko się tam w końcu rozrasta :) Ale jakby Ci mocno dokuczało to proponuję nospę. Krzyż mnie boli jak za długo chodzę, lub stoję... ale to i wcześniej sie zdarzało :) michaa wiem, ze tak jest. To co się słyszy o lekarzach to tylko się modlić, żeby do nich nie trafić :) Ja tez miałam przejścia z wcześniejszą ginekolog... Leczyła mnie całymi garściami leków hormonalnych, za każdą wizytę inkasowała 70 zł, a ciąży jak nie było tak nie było :/ Trwało to prawie 2 lata i ciągle słyszałam, ze jest piękny pęcherzyk i wszystko musi być OK. W końcu koleżanka wysłała mnie do swojego (tez miała problem z zajściem w ciążę) lekarza do Lublina... Ten złapał sie za głowę jak usłyszał co i jak, kazał wszystko odstawić, zrobił badania hormonalne i zaczął po swojemu. Kazał tez zrobić drożność jajowodów... i o dziwo po niecałym roku zaszłam w ciążę :) i to w zasadzie w okresie bez leków ;) Tak więc mam do niego zaufanie i mam nadzieje, że go nie zawiedzie. A co do humorów i nerwowości, to myślę, że teraz każda z nas to odczuwa. Tak więc nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Cześć! Humory, nerwowość? U mnie się jakaś fobia społeczna rozwija! Strasznie wkurzają mnie ludzie w ciasnych miejscach, w których muszę przebywać np w autobusie: że ktoś siedzi tam gdzie ja bym chciała, że inny kręci się i blokuje przejście, wsiada czy wysiada wolno i takie tam. Kiedyś tak nie miałam. No i naszło mnie dziś na pomidory. W ciągu całego dnia zjadłam dziewięć. (Pewnie zjadłabym więcej gdybym miała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
"Macie jakieś dolegliwości ciążowe ? Ja nie miałam praktycznie żadnych teraz za to mam kłócia w podbrzuszu tak pomiedzy prawa pachwina a brzuchem mam nadzieje że nic sie poważnego nie dzieje." Cześć, tasia! Mnie też boli ale to nie kłucie lecz raczej tępe pobolewanie w okolicach lewej pachwiny po dłuższym spacerze (np miewam to regularnie po porannych spacerach z psami i dojeździe do pracy, w czasie marszu ostatnim odcinkiem trasy). Może więc u ciebie też jest to wysiłkowe? Poza tym co do objawów, miewam mdłości ale bez wymiotów, no i w sumie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dolegliwości już nie mogę gwałtownie zmieniać pozycji np wstawać bo kuje no szybki marsz też odpada a ja tak lubię pędzić co do innych to jakby mniej mi się odbija ale to może moje urojenia.no i piersi są mniej drażliwe i już nie mam ochoty sobie ich obciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_23
_nowa_ no to zjadlas tych pomidorow sporo hehe ja tez uwielbiam szczegolnie teraz musze je miec do kadego posilku... a co do dolegliwosci to raczej mdlosci w ogole nie mialam, za to cycki wyskoczyly mi jak torpedy, sennosc oczywiscie a dzisiaj strasznie boli mnie glowa to pewnie przez ta okropna pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha881
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.........15tc. ......Otwock pindilindi...........32.........4.11.........0......... ............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... .............Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......13 tc.....Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3..........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......13tc.. ........Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5.........14 tc ........Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......0..........13 t......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0..........13 t...........Kielce madzialinska76...33..........15.11......1..........12t.. ........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22..........16.11.....0.......... 10 tc........Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea...........26...........16.11......0..........12tc .......Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........11t. .........Gdańsk natalia86..........23..........20.11......1,5....... 12t.......Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 t.........Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... ..............Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ..............Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0..........10 t .....Dzierżoniów mili_23............23...........05.12....... .........10t.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×