Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Czesc dziewczyny! No ja jednak znow mam cichutka nadzieje ze bedzie dziewczynka, tak na przekor wszystkim. Ogolnie strasznie rozdrazniona jestem, wszystko mnie wkur...,czuje sie jakbym miala napiecie przedmiesiaczkowe. Tez tak macie? Agusia, calym sercem jestem z toba. Mam nadzieje ze wszystko jest ok i ze to plamienie nie wplynelo na maluszka. A tak poza tym to przytylam 2 kg a nie mieszcze sie w zadne spodnie.I bluzki tez troche przyciasne...:-( Przeciez to tylko 2 kg!!! A czuje sie jak wieloryb...:-(. Zle mi... nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......13tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......14 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......0........13 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........13t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....11tc......Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea...........26...........16.11......2...........13tc ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po wizycie u Gina. Generalnie u nas wszystko w porządku. Jest tylko jedno małe ale....moje ciśnienie:O Póki co lekarz kazał nie panikować i mam 2 razy dziennie chodzić do przychodni na pomiar przez kilka dni, ale chyba kupię sobie ciśnieniomierz i będę sama mierzyć w domu. Niby to ciśnienie nie jest za wysokie ale mierzył mi 3 razy i za każdym razem wychodziło co innego. Pierwszy pomiar to 142/98, drugi 136/92, a trzeci 148/98- ale ten ostatni to już po tym jak już się zdenerwowałam tym mierzeniem :O Zawsze miałam dość wysokie ciśnienie i kurde obawiam się że w ciąży może mi się przyplątać nadciśnienie. No ale pomierzymy i zobaczymy. Poza tym dziś młode dało sobie zmierzyć tętno (tym samym aparatem co wtedy) no i usłyszałam piękne pukanie 146 uderzeń/min. Według wielkości macicy to już 14 tydzień. W środku wszystko ok, śluz prawidłowy. No i generalnie to bez większych rewelacji :) wszystko jest prawidłowo. Mam 2 kg ma plusie od początku ciąży- gin powiedział, że bardzo dobrze. Dostałam też witaminki, jak wyjem folik mam je sobie łykać (elevit pronatal). Duphaston nadal zostaje no i nospa także. Powiedział mi że bóle podbrzusza które miewam to normalna sprawa i mam się nie martwić niczym, czasami może mocniej zaboleć bo macica jest coraz większa. Ot i tyle. Następna wizyta jak zwykle za 3 tygodnie z wynikami morfologii i moczu. Na razie usg nie robimy, może pod koniec 18 tygodnia ale zobaczymy. Póki co mam spokój :) Eddi- kochana zamiast uroseptu możesz brać Urinal, Urosept jest z ziół a w ciąży z ziołami to ostrożnie. Mój gin zaleca urinal plus natkę pietruszki- mi bardzo pomogła za 2 dni od kuracji miałam mocz książkowy. ja nie miałam stanu zapalnego ale porządnie zakłócone wyniki moczu z powodu przeziębienia. Aniaa- też dostałam takie rzeczy od swojego lekarza- całe 2 reklamówki licznych poradników i czytadeł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......13tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......14 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2........13 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........13t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....11tc......Śląsk agusiaradom......30..........16.11......0.......... ................. Mathea...........26...........16.11......2...........13t c ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
madzialinska pani doktor całkiem sympatyczna, tylko muszę się rozejrzeć za kimś innym, bo ona niestety nie pracuje w żadnym szpitalu (chodzę do niej prywatnie). A właśnie jak to jest z porodem - czy teraz potrzebne jest skierowanie czy wybierasz sobie szpital?? bo gdzieś czytałam, że skierowanie do porodu nie jest potrzebne - należy mieć jedynie komplet dokumentów... W każdym razie udało mi się zapisać na przyszły czwartek do lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym chciałabym rodzić - wtedy dowiem się dokładnie wszystkiego :) Mathea ja na początku też przytyłam 2,2 kg teraz ok kilograma mi spadło a i tak czuję się jak wieloryb hehe. ja w bluzki się mieszcze, jedyne co to kupiłam większe spodnie bo stare cisnął mi brzuch. No ale musze wziąść się za moją wagę, bo lekarka powiedziała, że jak jeszcze zgubię choć pół kilo to będę miała z nią do czynienia ;) Ejmi moje ciśnienie też poleciało w dół, miesiąc temu ksiązkowe 120/80 a dziś 120/60, ale póki co chyba nie mam powodów do niepokoju, w każdym razie lekarka nic nie mówiła. jedyne co to miała ale do wagi. Ale apetyt mi wraca, nudności przechodzą, także mam nadzieję, że nadrobię. Choć dziś przyjechała moja babcia i mówi, żebym się nie martwiła, że dobrze wyglądam i mam czas żeby nabrać wagi ;) a jak babcia mówi, że jest ok to znaczy, że jest bo dla niej to ja zawsze mizernie wyglądałam ;) no własnie ciekawe co u Agusi... Dziś normalnie padam z nóg. Rano było ok, dopóki nie wsiadłam do autobusu, żeby dojechać do pracy. Duchota, ciasno i jeszcze zapach potu ble normalnie boję się pomyśleć, co to będzie jak temperatura podskoczy do 20 kilku stopni, albo zaczną się prawdziwe upały... Lecę teraz wziąść prysznic i jeszcze zajrzę na chwilę może będą wieści od Agusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
ja do lekarza ide 26 maja moj lekarz niestety też nie pracuje tam gdzie bym ja chciała rodzic a tak wogóle to nie wiem czy on bedzie chciał żebym rodziła w tym szpitalu co on pracuje bo to taki malenki szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę do lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym myślę rodzić... PSK4 na Jaczewskiego w Lublinie (opinie są różne, ale to jest sprawa bardzo subiektywna). Pytanie jedynie brzmi czy uda mi sie tam dojechać ;) Bo jeśli akcja zacznie się wcześniej niż wyznaczony termin przyjęcia do szpitala to najprawdopodobniej wyląduje w szpitalu w Puławach, gdzie nikogo, ale to nikogo nie znam... Ale na razie nie będę sie tym przejmować... Jak przyjdzie czas to pogadam z moim doktorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
myśle że żle nie bedzie gdzieś zawsze nas musza przyjąc a podobno lekarz przy porodzie to jest ze dwa góra trzy razy a za niego robi wszystko położna no chyba że poród jest skomplikowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą:) raczej nie zdarza mi sie tu zagladac o tej porze jednak dzis wpadłam zeby sprawdzić co tam z Agusia - czy są juz jakies wieści. no ale nie ma... nie wiem czy to dobrze czy zle:/ pewnie zatrzymali ją w szpitalu i jest na podtrzymaniu i wszystko dobrze sie skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......13tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......14 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2........13 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........13t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....11tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0.......... 14t........Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock E i T 04.06.2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odwołując sie do zdjęc brzuszków z linka powyzej to moj jest brzuch bedzie taki jak na obrazku nr 4!!! uwazam ze jest całkiem spory :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tez zajrzałam do tych brzuszków i stwierdzam, ze nie mogę się z żadnym porównać :( bo tam straszną chudzinę wzięli do zdjęć :D Agusia, wkleiłaś nam tabelkę, ale napisz tez coś!! Czekamy tu z niecierpliwością na jakieś informacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Dziewczyny dzięki Wam wszystkim za wsparcie. Jest dobrze dzidziś zdrowy, waży 90g, 6,7 cm, 14t 5d ciąży, szyjka długa, trzyma, termin po usg przesunął mi się na 10.11.2009. Mąż też miał wreszcie okazje obejrzeć dzidzie ale jakoś dziś nam caly czas pupcie pokazywał. Zrobił mi też usg dopochwowe szukał źródła plamienia, nic się nie odkleja, powiedział że albo pękło mi jakieś naczynko np przez ten wczorajszy ból podbrzusza. Powiedział też że łożysko nie do końca jeszcze przejeło swoje funkcje i to też może powodować plamienie. Zwiększył mi dawkę luteiny na 3x 1t. We wtorek mam następną wizytę i jeśli plamienie się utrzyma wyśle mnie na oddział dla mojego zdrowia psychicznego. kazał mi się nie martwić bo nic się nie dzieje. Teraz po badaniu boli mnie podbrzusze, ale zawsze tak mam, wzięłam nospy 2, ale narazie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, rewelacyjne wieści :D Bardzo sie cieszę i mogę spokojnie iść spać :D :D :D Teraz tylko liczmy na to, że te plamienia ustaną i będziesz już bez stresów przechodzić z nami wszystkimi dalszą ciąże ;) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff jak dobrze :)) ze spokojną głową mozna juz isc spac i powrocic do naszych codziennych problemików :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
aha mój to brzuszek nr 1 a nie mieszcze sie w zadne spodnie od 10 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia... taki czas :) niedługo nie będziemy sie mieścić w wiele naszych ciuszków :D Znikam już na dziś Dziewczyny, bo odpływam po prostu :/ Kolorowych i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - no to kamień z serca :D dziwię się tylko dlaczego gin dał Ci luteine, duphaston jest mocniejszym lekiem, a luteinę bierzesz pod język czy dopochwowo? Bo jeśli dopochwowo to luteina może tez powodować plamienia.... Jednak nasz topik jest SZCZĘŚLIWY :D Madzialińska - ja też jakoś nie potrafię się porównać do tej kobity na fotkach :) A to dlatego że jesteśmy innej budowy i ciężko określić. Mój brzuch prawdę powiedziawszy to jest podzielony na 2 części bo ja mam głęboko osadzony pępek i robią mi się 2 oponki :) ale widze że powoli to się jednak wyrównuje, czyli coś od środka wypycha cały brzuszek :) No ale dziś nawet mój mąż stwierdził że już widać. Tylko inaczej jest rano a inaczej wieczorem. w każdym razie obcy jeszcze nic nie zauważają, zwłaszcza jak ubiorę płaszczyk czy luźniejszy ciuch ;) ehhh jeszcze n e ma 22-giej a ja już na wylocie tzn masakrycznie senna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - bardzoo sie ciesze, ze wszystko dobrze i z Toba i z dzidzką - rowniez z niecierpliwoscia czekalam na jakies informacje :) Ja dzisiaj kupilam pierwsze spodnie ze skarpeta ;) Wszystkie moje spodnie sa dobre, tylko w pasie strasznie mnie cisnely, wiec nie mialam wyboru. Brzuch to mi urusl juz pozadnie - zawsze mialam ta czesc ciala dosyc wklesla, wiec po mnie od razu widac i kazdy kto mnie zna mowi, że juz widac dosyc mocno :) Jedno z czego sie ciesze to fakt, ze biust wyglada w koncu jak u prawdziwej kobity :) ja jestem raczej z tych malobiusciastych, a teraz to hoho :))) Dobranoc wszystkim mamuskom i zeby ten nasz topic do konca byl taki szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Zajrzalam na chwilę a tu takie dobre wieści. Bardzo się cieszę, Agusiu! Dobranoc, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11.......3........13 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......14tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......14 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2........13 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........13t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....11tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0.......... 14t........Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock ale mam zaległości :( nie nadrobię :( przeprowadzaliśmy się i dlatego nie zagladałam :( teraz mam nadzieję być na bieżąco! cieszęsię, że u Was wszystko dobrze! u mnie też :) tylko mam problem z ciśnieniem :( jest podwyższone, dostałam na nie leki! A dziewczyny jak to jest z tygodniami ciąży? ja w środę zaczęłam 14 tc , czyli teraz jest 14 i 1 dzień, niektóre laski mówią, że to już 15 tc, a dla mnie zaczęty 14! jak Wy to liczycie ? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy się tygodnie
[A dziewczyny jak to jest z tygodniami ciąży? ja w środę zaczęłam 14 tc , czyli teraz jest 14 i 1 dzień, niektóre laski mówią, że to już 15 tc, a dla mnie zaczęty 14! jak Wy to liczycie ?] Liczy się skończone tygodnie ciąży. Czyli jesteś w 14 tc. http://dziecko.haczewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddi29- ja jestem specjalistką od zapalenia pęcherza- uwierz mi od dobrych 20 lat z tym walczę... wrrr gdzie ja nie byłam czego nie jadłam, ale u mnie sprawa mega skomplikowana. Ty lepiej nie bierz furaginum.... ja bym w ciąży nie brała. SPróbój tak jak Ejmi pisała Urinal. Brałam non top przez poprzednią ciąże karmienie i do dziś biorę, ale różne żórawiny- tzn różnych firm. Działają tak samo. Urinal w ciąży bezpieczny. Pij dużo- woda n/gaz najlepiej z cytryna by zakwasić mocz w pęcherzu, wówczas nie namnażają się tak te chorobotwórcze drobnoustroje. A i najważniejsze, zanim weźmiesz jakiś poważniejszy lek pt furaginum lub jakiś antybiotyk- bardzo Cię proszę zrób posiew moczu!!! będziesz wiedziała co to jest i czym to leczyć- lekarze często nie rozumieją podłoża problemu i walą w iemno leki, a potem bieda... Podstawą jest dobry posiew najlepiej w kierunku bakterii i grzybów- bo te też potrafią wywoływac takie uczucie, a leczy się je zupełnie inaczej. I życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja juz na posterunku w pracy :) Wczoraj odjechałam spać o 21:30 hihihih i mogę powiedzieć, ze nawet się dziś wyspałam :D Ejmi to mamy tak samo, ja tez mam dwie oponki :D I nie coś Ci wypycha brzuszek od środka tylko ktoś ;) U mnie odwrotnie z tym ubieraniem, jak sie ubieram normalnie to wszyscy mówią, że nic nie widać. A jak sie ostatnio ubrałam w luźna bluzkę to koleżanka od razu stwierdziła \"Oooo już widac po Tobie!\". Postanowiłam na razie bluzkę odwiesić do szafy, ale za jakiś miesiąc półtora będzie jak znalazł :D Kiki1980, ja tez już taki zakup poczyniłam ;) Ale to już przewidująco na lato, bo są to płócienne rybaczki z golfem. Jeszcze nie mam potrzeby ich nosić, ale stwierdziłam, ze na pewno jak będą potrzebne to ich nigdzie nie będę mogła kupić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę że wieczorem topik ożywa, jest rano co przeglądać :) Ja tylko sobie ten brzuszek wieczorem sprawdziłam - chyba ten z pierwszego zdjęcia :P Ale wróci dzisiaj mąż z delegacji to niech porówna obiektywnym okiem :P Staram się wieczorem nie siedzieć dużo przed kompem bo i tak już przekraczam 2-krotnie dopuszczalny czas :( Widze że większość ma nadciśnienie. A powiedzcie jak się ma ciśnienie 90/70 :P w sumie to zawsze miałam niskie ale nie aż tak. hehe jak zombi :) No i kurcze ostatnio też mam jakies problemy z moczem, siku się chce bardzo a sikam takim strasznie malutkim strumykiem. Akurat miałam w poniedziałek iść na badanie krwi i moczu to jak cos nie tak będzie to myslę że wyjdzie. Tylko że wyniki będe miała pod koniec tygodnia dopiero bo tyle czeka sie na wyniki badania odczynu coombsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciśnienia to ja mam książkowe 120/75, tętno 88... ale zawsze takie miałam. Z tego co mi tu wszyscy mówią w ciąży jest tendencja do wzrostu, ale to chyba w późniejszym okresie... Tak więc jak któraś ma podwyższone teraz to chyba dobrze to kontrolować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_23
Czesc!!! ja rowniez kupilam juz bluzeczke taka szersza te bluzki sa fajne i na duzy brzuszek i na teraz kiedy sie jest jeszcze szczuplyma ale na razie jej nie nosze bo tez mam wrazenie ze w zwyklych ciuchach na razie nic nie widac a ta od razu daje do myslenia:) a do tego zakupilam juz lniane spodenki z golfem ale kupilam je w zwyklym skelepie nie dla ciezarnych takze moge je wywijac i sa na rzaie fajne biodrowki a z czasem beda idealne na brzuszek tylko wlasnie ciekawe czy sie w tych golfach nam brzuszki nie zagotuja, ja lubie rowniez nosic spodnice takie przed kolanko bardziej spotrowe ze sciagaczami te sciagacze sa bardzo cienkie wiec mysle ze to bedzie dla mnie najlepsze wyjscie na upaly mam ich sporo wiec mysle ze fajnie wykorzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką bluzeczkę typowo ciążową tez kupiłam, ale też musi poczekać, bo na razie to śmiesznie wygląda. Ale jest słodka :D Tez mnie ten golf zastanawia w upały.. ale może nie będzie tak źle ;) Przydałaby sie jeszcze jakaś sukienka letnia... może coś sie znajdzie fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o dolegliwości w ciąży to mój lekarz powiedział, że każda babka ma z czymś problem. Wahania hormonow sa tak duze, ze robi to jeden wielki kołowrotek w organizmie. Jedna ma problemy z nadcisnieniem, inna z ciaglymi migrenami, a mnie dopadly np problemy z cukrem, pomimo ze zawsze mialam go w normie. Na szczescie miesieczna odpowiednia dieta i mierzenie poziomu glukometrem pozwolily na jego ustabilizowanie i mam szanse ze w pozniejszym okresie nie zamieni sie to w tzw. cukrzyce ciazowa. Co do ciuszkow to fajne maja w H&M w dziale dla ciezarnych, ale niestety ceny sa troszke wysokie. Ja na razie kupilam jedne dzinsy, ale pewnie bede niedlugo musiala kupic cos jeszcze - przeciez nie mozna chodzic ciagle w jednej parze spodni ;) Mysle, ze spodnie i kiecki sa najwazniejsze, dlatego ze bluzki te typu tuniki itp beda jeszcze dlugo dla nas dobre w pasie/brzuchu. Ze spodniami jest problem bo sie zaczynaja wbijac w brzuch i ja mam od razu wyrzuty, ze dzidzi robie krzywde :( Pozdrawiam wszystkie mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze też zaczęłam siedzieć z odpiętym guzikiem. Ale trochę się boję jeszcze kupować spodni bo zawsze z ich kupnem miałam problem a jak mi urośnie nie tylko brzuch ale i reszta ciała (tyłek i uda) to juz się nie zmieszcze w nie za jakieś 2 miesiące. A teraz Wam ten golfik jeszcze nie zsuwa się z brzucha?? Muszę w końcu chociaż przymierzyć to cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×