Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Kropcia, nie mam zielonego pojęcia, bo jeszcze w tych spodniach nie chodziłam... Ale golf wydaje sie być mocno elastyczny i raczej przylegał dobrze... Co prawda przez moment w przymierzali ciężko to ocenić :) No ja mam nadzieję, ze tyłek i uda już mi za bardzo nie urosną, bo sie w te rybaczki nie zmieszczę hahahha za dużo luzu to ja tam w nich nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Ejmi duphaston brałam cały czas od 5 tyg, teraz od kilku dni przeszłam na luteine, mój lekarz powiedział, że ciąża się rozwija jest bardziej zaawansowana wiec wystarczy luteina, biore tą pod język. Dzis na razie nie boli mnie brzuch i plamienia sa tylko przy podcieraniu w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Agusia super, że wszystko jest OK :) myśl pozytywnie :) ja też muszę się rozejrzeć za spodniami bo jeasny też zaczynają mnie uwierać. tu podoba mi się kilka rzeczy, tylko ceny trochę kosmiczne... http://www.happymum.pl/ dobrze, że dziś już piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne te ciuszki, a ceny takie niestety są jak patrzeć po ubraniach firmowych :/ Za tę bluzkę co kupiłam ostatnio zapłaciłam prawie 90 zł... A za rybaczki z golfem 75...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialinska76 ja tez będe rodzic na jaczewskiego w Lublinie u mnie to raczej pewne bo będę mieć cesarkę dziewczyny jeśli chodzi o ciuchy to zostały mi 2 pary spodni w które wchodzę myślę że pod koniec miesiąca wybiorę się na zakupy. widzę że wszystkie się martwimy żeby nie przytyć w czasie ciąży za bardzo ale wiecie to mam to gdzieś. wczoraj byłam u kumpeli na patologii ciąży i to co zobaczyłam uświadomiło mi że te kilka dodatkowych kilogramów to mój najmniejszy problem tak jak i ewentualne rozstępy. pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaaa, u mnie co do cesarki to sie jeszcze okaże. Bo jak już kiedyś wspomniałam mam dużą wadę wzroku (-10) ale z siatkówką do tej pory było wszystko OK. Ostatnio powiedział o tym mojemu lekarzowi i stwierdził, że to wyjaśnimy później, najpierw okulista i jego opinia. Ale to jeszcze teraz za wcześnie :) A co do przytycia w ciąży. Wiem, ze w należy przytyć to 9 - 13 kg, od tego nie uciekniemy i jest to jak najbardziej normalne :D Ale jak słyszę o tych kobietkach które przytyły 20 i więcej to mnie przerażenie ogarnia... Ja teraz ważę dużo, a jakbym przytyła jeszcze 20 to nie wiem jak bym sie do tego szpitala dotoczyła :( Tak więc w kwestii wagi trzeba zachować zdrowy rozsądek i tyle. jeść dla dwójki ale nie za dwoje :) Oczywiście należy też wspomnieć, że jest to sprawa bardzo indywidualna dla każdej z nas i tak na prawdę nie mamy na to zbyt wielkiego wpływu. będzie co ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego tu na forum - chiński kalendarz plci Przyklejam tabelkę a poniżej dam cały link :) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 - + - + + + + + + + + + 19 + - + - - + - - - - + + 20 - + - + + + + + + - + + 21 + - - - - - - - - - - - 22 - + + - + - - + - - - - 23 + + - + + - + - + + + + 24 + - + + - + + - - - - - 25 - + + - + - + + + + + + 26 + - + - - + - + - - - - 27 - + - + - - + + + - + + 28 + - + - - - + + + + - - 29 - + - + + + + + + - - - 30 + - + - - - - - - + - - 31 + - + - - - - - - - + + 32 + - + - - - - - - - + + 33 - + - + + - - + - - - + 34 + - + - - - - - - - - + 35 + + - + - - - + - - - + 18-35 skończone lata matki w czasie poczęcia dziecka 1-12 miesiąc poczęcia + chłopiec - dziewczynka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266471 Ciekawe jakie to będzie miało przełożenie na rzeczywistość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
madzialinska mi wychodzi, że chłopak i takie też mam przeczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Agusia- w takim razie nie dziw się że mocniej teraz plamisz bo dostałaś najsłabszy progesteron jaki jest na rynku, moim zdaniem Twój lekarz nie przemyślał sprawy i naraża Cię na dalsze plamienia. To ze ciąża jest już w jakimś stopniu rozwinięta to nie ma znaczenia, progesteron powinien być utrzymywany na jednym poziomie bez wahań, a u Ciebie zmniejszono dawkę. Moim zdaniem powinnaś udać się do innego lekarza. Masz już poronienie za sobą wiec to nie są przelewki a lekarz jest lekkomyślny. Przepraszam, ale takie jest moje zdanie... Madzialińska - mi też wychodzi chłopak :) Tylko jak patrzeć na tą tabelkę skoro miesiąc - styczeń (1) wychodzi na równi z liczbami określającymi wiek? Co do kg to ja wiem że przytyje sporo bo mam do tego tendencje i u mnie w rodzinie 20 kg to niestety standard...no nic potem będzie co zrzucać :O najważniejsze żeby donosić ciążę! A jeśli chodzi o cesarkę to ja z pewnością będę ją miała- oświadczył mi to lekarz, bo ciąże po wszystkich zabiegach inwazyjnych przeważnie kończą się cesarkami. Specjalnie się nie buntuje - co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam dalej w tym topiku i znalazłam jeszcze jedna stronkę, tym razem z porządna tabelką: http://jolmys.webpark.pl/ U mnie też wychodzi chłopak, ale nadal mam w głowie dziewczynkę :) zobaczymy co za jakiś czas powie lekarz. A w tej wklejonej to trzeba sobie po prostu policzyć plusiki i minusiki, u akurat wziąć pod uwagę drugi znaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale wg tej drugiej tabelki wychodzi mi córka :D Heh to wszytko głupota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Dziękuję Ejmi za rady ale ja ufam swojemu lekarzowi i na razie tego się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja narazie mieszcze sie w ubranka ale zauwazylam ze brzuszek juz wiekszy wiec na bluzkach widać, ale narazie to raczej taki tłuszczykowaty brzuszek niż okrągła piłeczka... waga dalej stoi w miejscu mimo że jem normalnie... ale to dobrze bo potem i tak pojdzie w gore wiec im mniej na poczatku tym lepiej... ogolnie to tez sie boje ze pojdzie mi w biodra i noga i tyłek... ni enaleze do szczupłych osób i gdzie niegdzie tego tłuszczyku troszke juz mam wiec nie wskazane byłoby żeby go wiecej w tych dolnych partiach przybyło... ja dzisiaj kupiłam sobie taka bluzeczko tunike z krótkim rekawkiem w Terranovej za 10 zł:) jest jak to tunika poszerzeana na brzuszku wiec na jakis czas wystarczy:) byłam tez na ciuchach no i pełno tam ubranek dla dzieciaczków, no i nie mogłam sie oprzec kupiłam 3 body z krótkim rekawkiem i 2 pary spodenek z zabudowanymi stópkami, oczywiscie wybralam 100 % bawełny i bdb stan... zgadnijcie ile zapłaciłam za to wszystko.... aż 2,70 zł :) wiec zakupy udane, ale juz mnie tak nogi i plecy bolały ze nie moglam wytrzymać bo pomykałam w obcasach:) to tyle bo i tak sie rozpisa lam pozadrwiam i całuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a ja dzis mam drugą zmianę:( i bede siedziec w biurze do 20tej:/ a jutro znowu do pracy:( wybierałam dzis sukienke slubną - no i oczywiscie ze wzg na mój stan sukienki mojej wymarzonej mieć nie będę - mam do wyboru 2 opcje: albo z gorsetem albo z odcięciem pod biustem:P średnio mi obydwie te opcje odpowiadają..... no ale cos sie oczywiscie wybierze:) a wszedzie sie słyszy, ze sukienke trzeba zamawiać na 4-5 m-cy przed a odwiedziłam kilka salonów i we wszystkich nie ma problemu z sukienką na 4 lipca:P a wczoraj z łatwością załatwiłam fotografa, obrączki, fryzjera, kosmetyczke.... Dzis mierząc sukienki zauważyłam jak wielki jest moj brzuch - wszystkie sukienki w ramionach i w biuście luźniutkie, a w pasie trzeba było poluzowywać - a co bedzie za półtora miesiąca???????? Mnie z tego testu wyszła DZIEWCZYNKA:D oby sie sprawdziło :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys mierzyłam w H&M spodnie z golfem i jakos takie fajne mi sie trafiły - golfik był taki malutki jakby na teraz i spodnie tez fajne:) ale cały ten golf jeszcze bardziej podkreślił mi brzuszek:) ładnie go wygładził;) I odwiedziłam sklep z artykułami dla dzieci i przy okazji mają tam kolejce róznych firm produkujących ubrania ciążowe - ale rozmiary tych ciuchów mnie przeraziły - wszystkie spodnie były w tak ogromnych rozmiarach, ze sie zastanawiałam jak to mozliwe zeby ktos taki wielki sie zrobił;)) Ogolnie wszystkie ciuchy były tam taaakieee duzeeeeeee.... a ceny :P strach sie bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korciuchna ja tez mam slub 4 lipca, no i jak wspomnialas duzego wyboru nie mialam wiec bedzie sukienka z gorsetem :) Jezeli chodzi o golf w spodniach to ja normalnie mialam rozmiar pomiedzy 36 a 38. Teraz 38 byly akurat idealne, ale żeby starczyly na dluzej to wzielam rozmiar 40 i sa luzne, a golf przylega, ale po 5 minutach chodzenia troche mi zjezdza i sie walkuje. No coz, cos za cos :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki1980 jak brzuszek będzie większy to raczej nie powinien się zsuwać ;) A ja właśnie sie tak objadałam, ze dziś już nic nie zjem :D Ale jak zobaczyłam cukinie na targu to nie mogłam sie oprzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_23
mi tez wychodzi dziewczynka hurrrrra:) a co do porodu to ja oddam wszystkie pieniadze zeby tylko zrobili mi cesarke i obchodzili sie ze mna jak z jajkiem nawet mysle czy nie ma jakijs kliniki czy czegos z dobra opieka moze w lodzi bo mojego szpitala to ja sie boje... mnie dzis cos boli podbrzusze 1raz od dluzszego czasu:( a tak w ogole to kiedy odstawia sie juz ta luteine (czy te inne na wzmocnienie ciazy)bo biore ja pod jezyk czasem troche oszukuje,potrzymam chwilke i polykam przepijajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili nie oszukuj ;) A jak długo to chyba decyduje lekarz... gdzieś czytałam, że do 16 tyg, gdzieś indziej że do 22... czasami dłużej :/ Mi lekarz właśnie zaczął stopniowe zmniejszanie dawki, tak więc za 3 tygodnie powinnam już odstawić Dufhaston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
czesc dziewczyny moj lekarz nawet witamin mi nie perzepisuje dał recepte tylko na jodid 100 i tyle. Powiedział że narazie dzidzius nie musi mieć dużej dawki witamin moim zdaniem wolałabym żeby coś przepisał była bym spokojniejsza żę moj dzidzius jest dobrze zaopatrzony w witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1985
mi z tego kalendarzyka też wychodzi dziewczynka suuuppeerrr !!! Mam nadzieje że to bedzie dziewczynka. normalnie nie moge sie juz doczekać kiedy pójde na usg może juz coś bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam teraz to lekarz nawet sie nie skupiał na tym, żeby podejrzeć czy to chłopiec czy dziewczynka. No chyba, że podejrzał, ale wolał jeszcze nie mówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedział że jest zdecydowanie za wcześnie na płeć. Myślę że oni też nie chcą strzelać na tą chwilę. Koło 20 tygodnia będzie już widać wyraźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widzę, że rozmawiacie o płci. mi ginka powiedziała, że dopiero najwcześniej 16-18 tydzień, a najlepiej koło 20! więc też jeszcze nie wiem kto mi w brzuszku rośnie! z obu tabelek wychodzi mi chłopak :D ja czuję, że dziewczynka, ale bardzo bym chciała córcię, więc może sobie wmawiam to przeczucie ;) wszyscy naokoło mi mówią, że chłopak :D przytyłam 2 kg :( niestety jak na moją tuszę to dużo :( nie mieszczę się w żadne ciuchy, cycki mi urosły bardzo :( staniki są za ciasne :( muszę czegoś na allegro poszukać! tyle, że ja strasznie nie lubię kupować ubrań :( a staniki to już w ogóle masakra :( no i nie mamy pomysłu na imię dla dziecka, wiem, że jeszcze kupa czasu, ale już bym chciała mieć chociaz jakieś typy! znaczy dla dziewczynki jest tego trochę, dla chłopca nic :( mieliśmy jedno takie wybrane (Julek), ale jednak nie podoba mi się ono :( mąż mówi Igor, ja Marcel. no i jakoś nie możemy się zgadać w tym temacie :( Pozdrawiam i dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Pogoda dziś u mnie średnia (właśnie zaczyna kropić deszczyk), a ja jak na razie wulkan energii :D Byłam już na targu, nakupiłam kwiatków na balkon i zaraz się będę bawić w ogrodniczkę ;) A Wy co tam porabiacie?? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
A ja mam dziś mega doła bez powodu może dlatego że słoneczka za oknem brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×