Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hehe pomarańczko to złe Cię słuchy doszły bo ja nadal tam piszę, ale piszę i tu, bo tu też jest milusio :) Kamilcia kurde tylko dawaj nam znać jak coś sie będzie działo. Tfu tfu tfu. Pumka hello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ta zima ponura i długa tak nas nastawia zle i mamy czasem smutne dni , ale juz niedługo bedzie cieplusio słoneczko zaswieci i humorki nam sie poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka- dobrze juz sie Skarbie nasz czujesz? nie napedzaj nam stracha- a może to oznaka że wszystko juz do normy wróciło i mozna zaczynac starania! pisz mi tu zaraz jak sie czujesz?? natanielka- ja miałam obrone w pazdzierniku i oczywiscie byo jak wszyscy mówili- czyli strach ma wielkie oczy- to zwykła formalność- ale ja sie tez strasznie stresowałam! anulka- a co to dzisiaj jakis gorszy dzień? ech - ja to czesto mam takie gorsze dni- ale my kobietki juz chyba takie jestesmy- mi nastrój poprawia niestety tylko jedno-słodycze- dlatego sporo kilogramów mi po slubi eprzybyło i planuje od poniedziałku diete- nawet kupiłam meridie ale wiem ze przy starankach trzeba z nia uważac! Pumka ma racje- wiosna przyjdzie i od razu weselej sie zrobi- tylko teraz można sie opatulic i boczków ni ewidac dlatego ja mam dwie misje- zostac mama a póki co to zostac znowu laseczką! hihi- tak ładnie w dniu slubu wyglądałam a teraz znowu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam sie pochwalic że dzis całe mieszkano wysprzatałam- wszystko- zaden kurz sie nie uchował! ale ja lubie w takim czyściutkim mieszkanku siedziec! wszedzie pronto pachnie i tak przyjemnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko to odpoczywaj słonko! ja uciekam na filmik! buziaczki dla was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem- obejrzałam filmik :) kamilko- tak mi przykro że sama jestes- (przytulam Cie) dziewczynki dzis ostatki- mąż puszcza mi piosenki abby bo je uwielbiam!!! a ja chodze i spiewam po domciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tak patrze na tabeleczke i widze ze na przyszły tydzien może jakies tesciki juz beda???? z moimi listonosz jeszcze nie dotarł- mam nadzieje że zdąży do pocz. marca choc ostatnio po tej poczcie to wszystkiego można sie spodziewac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej sukienki schudłam 20 kilo- zreszta na wczesniejszych zdjeciach widac jaka byłam okraglutka- tylko że teraz w małżeństwie ciężko bo mężuś mi dogadza- ale od poniedziałku- misja nr 2 -dietka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko- ja musze uciekac bo jutro musze wczesnie wstac! dobrej nocki ci życze! buziaczek! a reszta pewnie dzis baluje! dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdziescie sie dzis wszystkie podzialy? Czyzby wszystkie ciezko pracowaly nad dzidziusiem?? ;-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja własnie do domciu weszłam! niedziela to dla mnie najciezszy dzien tygodnia- prowadze taki swój mały biznesik. a co tu tak cichutko??? chyba klapsa dziewczynki dostaniecie :) zaraz jakis objadek zjem i przed tv - uwielbiam niedziele- ale popołudniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka to teraz się będzie dopiero działo!!!- plemniczki silne bo tak długo nic i zaraz będą dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej babusia
jak sie czujesz????????co?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej babusia
dziewusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kamcia! bez tago sie nie umrze( jak to moja mama mówi) :) :) :) mój ostatnio 3 miesiące wytrzymał i żyje! troszke więcej sportu uprawiał żeby odreagowac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHODZA NA LEWO
NA TZW DZI...I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) nie wiem czemu na forum nikt nie lubi pomarańczków- mi one zawsze humorek poprawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABUSIA MY
tez cie lubimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×