Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

a ja postanowiłam wyluzować jeśli chodzio starania, mam nadzieje, że zasada że jak się wyluzuje to szybciej wyjdzie sprawdzi się i w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę przytulanek co 2 dni jak w zegarku, bo dojdzie do tego że zbliżenia będziemy traktować jak obowiązek a nie przyjemność, moj ukochany mi to uświadomił i nie chcę się zatracić w tych staraniach bo one ostatnio kierują moim życiem i przez to się źle czuje i mam doły, a w takim myśleniu jest mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko, a jak wykuzowałaś to często się przytulkaliście? czy raz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja właśnie chcęsię wyzbyć tego przytulkania na siłę wtedy kiedy myślę że mam płodne, tylko zrobić to dużo rzadziej ale wyłącznie wtedy kiedy naprawdę mam ochotę na zbliżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz anulka ja też nie chce robic czegos na siłe tylko staram sie chociaz troszke siebi eobserwowac- ale jesli ni ewyjdzie to trudno! ja dodatkowo łykam jeszcze wiesiołek i castagnus- w niczym mi to ni eprzeszkadza łykam sobi eprzy posiłku jesli nic nie da to raczej ni ezaszkodzi- ale ja tez wychodze z założenia że nic na siłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mogę się doczekać wspólnego mieszkanka i przeprowadzki:) w końcu razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby było w jakimś cyklu jeden raz i ten raz trafiony i żeby to było takie z miłości a nie obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze mna to jest tak że rzadko sie zdarza żeby mi sie bardzo bardzo chaciało- ale mój mąż ma magiczne sztuczki- a wtedy to wszyscy sąsiedzi nas chyba słyszą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to uwielbiam sie zwyczajnie przytulic, dac buziaczka i tyle- szkoda że od tego nie można zajsc w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem uzależniona od przytulania, mogłabym zawsze i wszędzie się przytulać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie kamilcia- tylko mój mąż zasypia szybko i sie dąsa jak go budze-ale może kiedys on obudzi mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze ten tydzień ferie, jestem nauczycielem:) 2 marca do pracy dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie bardzo bardzo poszukujemy mieszkanka, mam nadzieje że najpozniej w maju sie wyprowadzimy, a uczę chemii w gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam poniedziałki wolne- ale i tak uciekam kochaniutkie bo mój mężuś juz słodziutko spi! trzymajcie sie! buziaczki! melduje sie jutro rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatki w szkole byly ciezkie, ale teraz jak juz sie dzieciaczkiu ustawilo i wiedza na co moga sobie pozwolic ana co nie to jest juz oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje od wrzesnia 2008,w lipcu 2008 mialam obrone mgr, a jestem z malego miasteczka kolo bydgoszczy (kuj-pom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) widze ze wy buszujecie po necie do poznej nocki:) no ja nie moge bo wstaje wczesnie rano z kurami:) strasznie jestem spiaca cora chora i cala noc czuwalam bo kaszlala i ta goraczka :( ja do pracy a maz pojdzie z nia do lekarza . az sie boje co to bedzie co to za choroba taka paskudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki, ja tylko na momencik. Chcę powiedzieć ,że dostałam @ !!! :(:(:(:( 😡 No ale cóż żyje się dalej. Buziaki dla Was i miłego dnia. JA będę jakoś po południu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko trzymam kciuki za kolejny raz:) napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja juz od rana na nogach,ale dopiero teraz znalazlam chwilke na neta.Strasznie mnie boli glowa... Bylismy z mezem wczoraj na romantycznej kolacji we dwoje i za duzo wina wypilismy :-). No i teraz sa skutki... Natanielka,tak mi przykro... Nie wiem co napisac...Trzymaj sie kochana,nastepnym razem sie uda! Pumka,mam nadzieje,ze corka szybko wyzdrowieje... Milego dnia wszystkim zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TAK KAMILKA
została trolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×