Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

kamilcia - wszystkie panny młode są śliczne! w tym jedynym dniu każda z nas wygląda wyjątkowo i myśle że tak też sie czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) Matko, dopiero wróciłam do domu. Ta uczelnia mnie wykończy kiedyś .... już rzygam nią !!!! Dostałam fotki od babusi i mathey :) ale z WAs laski !! Babusia zazdroszcze opalenizny !!! A mathea to jak blond aniołek wygląda !! Pumka zaproszenie na nk poszło ... Kamilcia ... to samo ;) JA to nie wiem czy Wam wysłać zdjecia babusia i mathea, bo Wy takie laski, że szok, rzebyście się mnie nie wystraszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i babusia, przykro mi że dostałaś @ :( Ale im szybciej przyszła tym szybcie będziecie mogli znów zacząć :):) Ja też dostałam prae dni wczesniej, a co miesiac mialam jak w zegarku, co 28 dni. HAAALOOO jest tu kto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia Kochanie, ale ja na maila Ci wysłałam linka do nk na mój profil więc patrz na poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka ja jestem tez na nk u kamci i pumki- mam tam podobne zdjęcie- kliknij tez na mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Kamilcia ja u Ciebie byłam nie dawno ,a Ty u mnie :D:D:D Nie wiedziałam ,ze to Ty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko- znowu przyszłas a ja musze uciekac!!! cos sie zgrac nie możemy! :) uciekam na zakupki! bede wieczorkiem!!! buziaczki dla was kochaniutkie! czekam na fotki i na zaproszenia na nk! bo jak nie to sie sama wprosze! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj natanielka. Dzieki za aniolka- to tylko pozory ;-). Wlasnie namawiam meza na mala sesje zdjeciowa,ale wstydzi sie... :-). Moze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mathea - Ewelinko :) Oj babusia, mnie pewnie wieczorkiem nie będzie ,bo zakuwać muszę. No może znajdę jedną małą chwilkę dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia nasz sylwester był najlepszy na jakim byliśmy. Sami przyjaciele, wszystko sami zorganizowaliśmy 60km od miejsca ,w którym mieszkamy. A ile śmiechu przez te stroje. Wszyscy stare kroey , a poprzebierali się jak dzieci !! :D:D Ale było zajefajnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kamilcia jestem wesoła, czasem aż za bardzo :D A czasem jak mi coś odjebie, za przeproszeniem to ... pożal się boże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia a ja chciałam Ci komenty pod zdjęciami pozostawiać, ale zablokowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wzięło na coś słodkiego !!! A nic nie mam. Ale zadzwoniłam do M i ma kupić coś jak będzie wracał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam . Idę oglądać chirurgów :) A potem NAUKA !!! Ale na pewno zajrzę do Was :) Nie wytrzymałabym bez zaglądania :) Kamilcia ... Świetne foty !!! Szczególnie ta z językiem na brodzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, że mimo tylu lat, od których się znacie Wasza miłość jest nadal piękna i prawdziwa !!!! TAK TRZYMAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno nie pisałam, bo próbowałam oderwać się od myśli. A Wy strasznie dużo naskrobałyście. Chyba nie zdążę nadrobić :( Dlatego proszę mi natychmiast napisać czy któraś jest w ciąży????????? Mam nadzieję, że wszystkie :) U mnie średnio podniosłam się już na duchu. I dzisiaj kiedy byłam u lekarza i powiedział mi to co wiedziałam, że powie, że laparoskopia albo invitro. Nie wiadomo czy któryś lekarz podejmie się laparoskopii, bo miałam kiedyś zapalenie otrzewnej i moż być niebezpieczna. Polecił jednego, dzwoniłam i wizyta prywatnie w połowie maja :( I to mnie dobiło :( Ale szkoda smutasów mm nadzieję, ze u Was wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak kochaniutka własnie pisałam dzis rano gdzie sie podziewasz no i Cie przyciągnełam! widzę że wieści od lekarza takie średnie ale przynajmniej już wiesz co i jak! ja mysle że skoro to taki dobry specjalista to warto poczekac! ja też poważnie mysle o in vitro - ale jeszcze nie teraz bo ja jak najbardziej popieram tą metode. ja dzis dostałam okres wiec 4 cykl staran przede mną! dzis rozmawiałam z mężem dajemy sobie rok- potem idziemy do lekarza- potem w razie w leczenie- jesli nie pomoże -in vitro- a jesli wszystkie sposoby zawiodą adopcja! mój mężus bardzo bardzo chce! już kiedys pisałam że to jego marzenie! ja wiem że to nie takie proste- ale kto powiedział że bedzie łatwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka oglądam Twoje fotki- są super! matko ile ty masz zdjęć!!! ale na kazdym inna odsłona! super! !!! ja niestety nie lubie byc fotografowana, nie lubie zdjęć, kamer itd! może dlatego że nigdy nie potrafie sie wyluzowac i wydaje mi sie że sztucznie wychodzę! ale wy dziewczyny pierwsza klasa! takie naturalne i spontaniczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny !!!! dopiero ma chwilke zeby zagladnac i poczytac co tam naskrobałyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kamilko :) po pierwsze to mi komp znowu muli :( a dzien minol tak: siostra mnie poprosila zebym pojechala z nia kupic wszystkie rzeczy potrzebne dla dziecka cala wyprawke bo ona za miesiac rodzi , wiec jak tu siostrze odmowic pojechalam i sie meczylam troszeczke bo wiesz bylo fajnie jej pomoc wybrac rzeczy wozek butelki smoczki itp ale z drugiej strony to bylo mi przykro troszke ze to nie ja to wszystko kupuje dla swojej dzidzi :( i mam lekkiego doła :( a taki fajny wózek widzialam :) juz mi troszke przeszlo ale bede juz omijac takie sklepiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×