Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

ok :) nie możemy się tylko za mocno nakręcać :( ale możemy mysleć że wszystko będzie dobrze, tak jak byśmy chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej się boję, że jak się tak mocno nakręcę, nastawię na cąże i znowu przyjdzie @ to się bardzo rozczaruje :( najlepiej by było żeby nie myśleć o tym tak obsesyjnie ale nie potrafie, ciągle o tym myślę, bo tak chcę dziecka tak mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu nie zdążyłam na ciastka i ploty. Ale to nic. Najważniejsze, że u naszej Kamilki wszystko dobrze 🌻 🌻 🌻 Mathea, fajnie,że groszek ma się dobrze Natanielka, Ty już praktycznie na walizkach... Pumka, oby do 7 ;) Milka, nie myśl kochana, już niedługo okres pylenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, pisze do was z nowego mieszkanka, juz dzis jestesmy tutaj druga noc, zaraz nadrobie zaleglosci i dowiem sie co u was slychac pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, cześć kochana. Jak nowe mieszkanko? Kamilko, pyszota ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane kamilko za ciacho dzieki, ale pycha:) mieszkanko super, i najwazniejsze ze z moim ukochanym w koncu razem jestesmy, dzis druga noc wczoraj sie troche dzialo lekarz po tym poronieniu mowil ze mam sie tydzien wstrzymac z przytulkaniemno i tydzien jest dzis, ale wczoraj nie moglismy sie powstrzymac i sie poprzytulalismy, nic mnie nie bolalo wiec jest oki nie mialam zabiegu, bo samo mi sie oczyscilo, za 3 tyg mam kontrole, oby bylo oki, i kolejne starania, na nowym mieszkanku musi sie udac i bedzie zdrowa dzidzia, i tego zycze tez wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie juz?? ja musze czekac az sie skonczy prac zeby pranko powiesic, juz mam cale mieszkanie wysprzatane tylko gora prania zostala, i powoluku sie jej pozbywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka fajnie masz. Mieszkanie już urządzone? Co Ci się wczoraj śniło w nowym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz urzadzone, od wtorku pomalutku sprzatalam, zeby sie nie przemeczyc, mam zwollnienie po szpitlu do 5 kwietnia, no a wlasnie nic mi sie nie snilo, a jak snilo to nie pamietam, wiem ze sny z nowego miejsca sie sprawdzaja, ale co jest jak sie nic nie sni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się nic nie śni, to znaczy, że wystarczająco mocno się przytulałaś i mocno byłaś zmęczona :p Anulka, tak Ci fajnie. Pamiętam, jak my w naszym nowym mieszkaniu nie mieliśmy nic, oprócz materaca, kuchenki i szafy wnękowej. Ale i tak byliśmy najszczęśliwsi na świecie. Ale Ty się kochana nie przemęczaj. Musisz szybko dojść do siebie przed następnym okresem pylenia. Ale ogólnie czujesz się dobrze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 i to chyba koniec na dziś. Pa pa pa Anulka, fajnie,że znowu z nami jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam wszystko dzieki moim rodzicom i wojtkowi, rodzice kupili mieszkanko i dali nam do niego bardzo duzo, a wojtek oszczedzal i kupil, kuchnie, pralke i lodowke, dlatego to wszystko tak wyglada, tez ide spac bo padam z nog, a czuje sie bardzo dobrze, i jakos mam od wczoraj ochote na przytulanko ale moj men jeszcze przy kompie siedzi, uciekam spac, buzka i milusich snow, do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilko, to chyba jeszcze nie pojde jednak spac wiesz ochana, ja chcialam zeby wszystko juz bylo ladnie i pieknie poukladane i wysprzatane, na jutro zostaly mi jeszcze do pomycia drobnostki kurcze, najfajniej to jest zrobic ukochanemu obiadek i patrzyc jak z apetytem wcina no i oczywiscie noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj W w jakas gre gra i chyba nie predko skonczy, a obiecal ze o 24 wskakuje pd prysznic i spac, ech, faceci sa jak duze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo, Berta wyjątkowo się dziś melduje o tej barbarzyńskiej porze, bo zaraz wyjeżdża do pracy. I dlatego poszłam wczoraj paluli :) Kamilciu, to dla mnie był koniec, kochana. Wypiłam wczoraj redsika i mi oczka poleciały. Jaka piękna pogodaaa!!!!! Okno otworzyłam. Dziś zaczynamy staranka. Znowu mi się śniło, że jestem w ciąży. Oj, jaki był to piękny sen. Muszę zmykać, może w pracy zajrzę. Anulka, Natanielka, Milka, Kamilciu - miłego dzionka, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumciu kochana i dla Ciebie buziaki, o ja gupi gupek - jeszcze sie nie obudziłam. Przepraszam, należy mi się klaps ;) I w ogóle Wszystkim wszystkim - dzień dobry Dzis będę zarazac optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, pozdrówka dla wszystkich dziewczynek :) uuuu... to berty dzisiaj nie zobaczymy wieczorem na topiku :P będzie się starać :) kamilka, my musimy jeszcze czekać :( a pumka też czekasz? ale na brak @? to przed swiętami juz będziesz wiedziała czy się udało? fajny byłby prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby sie udalo to przed jednymi swietami bede wiedziec a przed drugimi rodzic haaaaaaaa:D o ile sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Jak samopoczucie? U mnie jak na razie ok,ale pewnie potem znow bede kur****ć - to wszystko przez te hormony,takie mam hustawki nastrojow... Ale najlepsze jest to ze maz dba o mnie jak nigdy dotad... ;-) A ja to wykorzystuje maksymalnie jak moge :-P Pumka - pierwszym objawem u mnie byly wielkie, obrzmiale, stwardniale sutki - normalnie zawsze przed @ piersi byly powiekszone ale nigdy nie mialam takich brodawek,zreszta nadal mam... Ale wtedy myslalam ze to objaw nadchodzacej @... Poza tym nic innego nie zaobserwowalam tzn. czegos co daloby mi do myslenia... Mialam wszystkie normalne objawy jak na @ - drazliwosc,placzliwosc, bole podbrzusza... Sluzu na majtkach prawie w ogole,dopiero jak wkladalam palec do pochwy to zostawal na palcu taki przezroczysty z bialymi grudkami... Az sie wtedy balam ze to objaw jakiegos zapalenia czy grzybicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mathea :) u mnie wlasnie to przed @ nigdy mnie nic nie boli cyce normalne zawsze mam. sluz mam teraz jak nieplodny i malo go ale u ciebie tez tak bylo normalnie teraz to nie wiem czy zatestuje bo sie boje rozczarowania co miesiac gorzej :( chyba ze cos bedzie sie ze mna dzialo to pewnie z ciekawosci zatestuje ale ogolnie to bardzo sie boje testu robic moze mi przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natanielki :) juz niedługo na dniach ma urodzic moja siostra wiec bede miec dodatkowe zajecie i moze wkoncu przestane myslec o tym czy jestem w ciazy czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×