Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hellooooołł M siedzi tu i mnie podgląda. A sio niedobry mężu! Pumka, luzik, jeszcze kilka dni i my będziemy Cię głaskać po brzusiu. Czekamy na 7!!!!! Kamilka, to już niedługo będziesz Panią Kierowcą. Fajnie No spróbuję zadziałać, ale to tak na wszelki wypadek, bo moja godzina zero będzie w poniedziałek. Chyba. Kurczę nie chce mi się dokładnie liczyć. To staranie jest takie przyjemne.....:p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) kurcze ile w takim mieszkaniu jest roboty, w dzien nawet nie mam czasu koma wlaczyc, teraz dopiero juz po kapanku moge zasiasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil220579
Hej Anulka :) Ja musialam tez uporzatkowac troche mieszkanie . Niby dzisiaj tylko bylam 3 godzinki w pracy a jestem tak padnieta ze nie wiem:( Nie mam sily na nic. Leze na lozeczku i czekam na meza jak wruci zrobie cos na przekaske i lulu. Moja @ juz prawie sobie poszla :) Moj maz chyba nie da rady jeszcze caly tydzien poscic a ja nie wiem czy chce bo teraz i tak za wczesnie i po co marnowac potem jak trzeba bedzie nie beda mialy sily :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jeszcze śpicie... :( Ja właśnie mojego męża odprawiłam do pracy i sama się wygramoliłam już z łóżeczka. Chyba dziś zacznę wiosenne sprzątanie. A po południu do pracy. Oczywiście mój mężuś znowu dwa dni spędzi na dyżurze. Kurczę, dni płodne swoją drogą, ale musimy w nasze przytulanki jeszcze wkomponować dyżury co dwa dni :( Jak wstaniecie, to się odezwijcie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) buziaczki dla wszystkich dziewczynek :) skończyła mi się @ hurraa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Milka - już za dni kilka....;) ale mi się udało zrymować. My właśnie działamy. My, kobiety mamy przechlapane. Najpierw czekamy na @, potem czekamy, żeby nie przyszła. A ona, małpa, często robi na odwrót. Ale nie tym razem. Koniec rządów wrednej małpy. Bierzemy sprawy w swoje ręce/brzuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się doczekać ;P mój M jeszcze bardziej :P ale nie ma co- jeszcze trochę poczeka- kilka dni, a przynajmniej mam plan taki, a czy dam radę się dzisiaj powstrzymać... no nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by okna umyć, firanki wyprać :( oj, mam dzisiaj lenia a ty berta kiedy się bierzesz za porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, no właśnie to czekanie... mi też to nie wychodzi, ale u nas jest łatwiej, bo M ciagle w pracy. Kurczę, tak pięknie dziś miało być, a tu chmurzyska paskudne. Muszę się zmobilizować i wziąć do roboty, a mi się nie chce :( Właśnie wyliczyłam, ze jeśli udałoby się w tym cyklu, to będziemy mieli prezent pod choinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już rozgrzebałam szafki w kuchni. Też tak masz, ze wielkie sprzątanie nie może obyc się bez przemeblowania? Ja właśnie dumam, jak od nowa urządzić swoja kuchnię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Jak chcecie to mozecie mnie poglaskac po brzuchu,a najlepiej podrapac bo troche swedzi...Zreszta piersi tez ale to juz rola meza ;-) Anulka,wyobrazam sobie co przezywasz... Mnie za jakies 2 miesiace czeka przeprowadzka do naszego nowego domu i juz sie martwie kto to bedzie wszystko sprzatal... A ile jeszcze bieganiny przed nami... Pozdrawiam i zycze milego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea głasiam Cię po brzuchu i może się zarażę :D Ojjj, dziewczynki, nie chce mi się do pracy. To takie przerąbane chodzić do pracy w weekendy. Wszystkie pewnie mieszkanka sprzątają. Echhhhh, no to idę wygładzić karoserię i.....niech mnie ktoś przytuliii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kamilciu. Jakoś sie nie rozkreciłam. Niespecjalnie mam ochotę na to sprzątanie. Trochę się pokręciłam po chałupie, wypiłam dwie kawy, spaliłam fajkę i tyle...Chyba mam lenia giganta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Kamilko już lepiej. Dzięki kochana. Wcale mi nie lepiej, ze ty też musisz pracować w sobotę. Hmmm, praca mi nie leży, tylko weekendowa kasa smakuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka- ja mam takie założenie że seksik dopiero od 3 kwietnia, ale obawiam się, że nie dam rady :( zobaczymy, będę się starać :) Mathea- dużo zdrowia życzę :) i chcę się zarazić :P no kamilka, zgadza się jedziemy na tym samym wózku :P będziemy się wymieniać odczuciami i obserwacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz okolo tygodnia po owulce i nic mi nie jest wiec mysle ze sie nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam, babeczki Pumcia, nie wymyślaj sobie nic, kochana. Ja np nie miałam żadnych, absolutnie żadnych objawów. Nic, żadnego bólu piersi, zadnych zachcianek, nawet test mi nie wychodził. A beta sobie po cichutku rosła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc berta :) acha z tego co ja pamietam z 1 ciazy to mi tez nic nie bylo dopiero brak @ i zrobilam test i pamietam ze bylam zaskoczona ze sa 2 kreski wiec mysle ze skoro bylam zaskoczona to raczej nie mialam zadnych objawow to bylo 7 lat temu mam prawo nie pamietac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak czytam ze dziewczyny maja bol piersi czy brodawek pare dni po owulce to dlatego mam takie mysli złe ach musze czekac jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge prosic o interwencje
kamilka pomarancze cie atakuja na mamuskach z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) Kochana, dziesięć oddechów brzusznych 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10... a teraz spokojnie czekamy na 7.04.2009, robimy test i widzimy II co się u nas działo przez cały dzionek? Przeczytam i się zorientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara chałupa na końcu świata, biedne małżeństwo, wychowujące sporą gromadkę dzieci. Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, zakłada prezerwatywę. Małzonka oburzona podnosi lament: -Jasiek, czyś ty zgłupioł do reszty? Dzieciska butów na zimę ni mają, a ty se ptaka stroisz?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno małżeństwo przychodzi do lekarza. Kobieta pyta: - Proszę pana, jak się kochać i nie mieć dzieci? Lekarz na to: - Mam trzy wypróbowane sposoby. Pierwszy zażyć tabletki antykoncepcyjne. Drógi założyć kondoma. I trzeci włożyć członka i szybko go wyciągnąć. Po kilku latach to samo małżeństwo przychodzi do tego samego lekarza. Lekarz pyta: - I co moje sposoby zadziałały? Mężczyzna na to: - Tak prosze poznać nasze dzieci: Mietek z przeterminowanych tabletek, Aldona z pękniętego kondoma i Wincenty zbyt późno wyciągnięty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×