Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Kamilka, nie pleć bzdur. To co przeżywasz jest naturalną rzeczą. Ja też przez to przechodziłam po miesiącu. Człowiek wychodzi z szoku i zaczyna docierać prawda. Musisz przeżyć te swoją żałobę. Nie dziw się jej i nie odsuwaj od siebie. Ale też nie popadaj w skrajność. To się po prostu stało i koniec. To była natura, tu nie ma drugiego dna i go nie szukaj. Pisałyśmy o małolatach, co mają dzieci. Tak więc-urodzenie dziecka nie jest nagrodą, a jego strata nie jest karą. Kamilka, nie możemy się poddawać. Ty, ja, Anulka i wiele innych dziewczyn straciło swoje ciąże. I będziemy się dalej starać. I urodzimy piękne, zdrowe dzieci. I tak po prostu będzie. Tylko poczekajmy. A na to nie potrzeba nawet wiary i takich tam...Na to potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pumka, Ranny ptaszku Cześć Natanielka, niedługo będziesz obywatelką świata I w ogóle cześć wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, uchyl rąbka tajemnicy. Coś nowego? Jakieś objawy? Proszę napisz, bo czekamy z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie odblokowac bo myslenie o tym nic nie pomoze nerwy tylko szkodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie patrz na śluz, tylko poczekajmy do 7 (o ile dobrze pamiętam) i będziemy robić teścik. Może troszkę wcześniej. Bo wiesz, jak się chce coś zobaczyć, to się na pewno to zobaczy. A test będzie 100%-wym potwierdzeniem. Już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, mądrze mówisz z tym odblokowaniem. Tylko jak to zrobić, żeby nie myśleć...Jak opracujesz metodę, to podziel się pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę na razie kończyć, bo jadę na koniki. Może to już ostatni raz na dziewięć długich miesięcy... Może jeszcze zajrzę przed pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ze sie wtrące ale Natanielka do mnie nie chce gadac na gg to tu czasem podglądam co u niej :P co do odblokowania to święta prawda.... ja starałąm się 7 cykli. w końcu pamiętnego marca 2008 :P przeziębiłam się i dostałam zapalenia pęcherza, lekarka dała mi silne leki i kazała kategorycznie wstrzymac się ze starankami, wiec sie wstrzymalismy, tego miesiąca kochalismy się 2 razy... 8 i 9 marca. byłam załamana że kolejny miesiąc poszedł sie czesać... ze nie bede miec dzieci... jakże wielkie było moje zaskoczenie, kiedy 31 marca zobaczyłam 2 kreski :D a własnie dlatego, ze sie nie staralismy tego miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!!! Nie krzyczcie prosze na mnie,bo kobietom w ciazy nie wolno sie denerwowac :-P. Wrocilismy juz do Grecji i okazalo sie ze netu nie mamy... Wiec czekalam 3 dni i juz w porzadku,wiec bede teraz czesciej z Wami :-). Czuje sie dobrze,poza tym ze najchetniej przespalabym caly dzien i mam okropne mdlosci mimo ze nie wymiotuje... Pije duzo wody z cytryna i troche pomaga. Nikomu jeszcze nie mowilismy o ciazy,poza moja przyciolka i jej mezem (juz mam obiecane ciuchy ciazowe :-D),ale rodzina mojego meza powoli zaczyna cos podejrzewac...Ale i tak na razie oficjalnie nie mowimy...W poniedzialek mam wizyte u lekarza ktory bedzie prowadzil moja ciaze i musze sie przygotowac bo mimo iz grecki znam b.dobrze to musze sobie przyswoic niektore terminy medyczne. A to wszystko po staremu..:-). Pumka,ja takze po owulacji mialam sluz nieplodny i wlasciwie wszystkie objawy jak na @ wiec nie ma sie co sugerowac tylko poczekac do dnie @ i zrobic test.Trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dziewczyny. Anulka,jestem jeszcze w szoku po tym co przeczytalam... Przytulam Cie mocno,trzymaj sie kochana... Kamilka,ciesze sie ze dostalas @ i ze lada moment rozpoczniesz starania... Jestes cudowna osoba ze mimo tego co przeszlas towarzyszylas nam na topiku i wspieralas nas.Pewnie musialo byc ci ciezko kiedy slyszalas jak my sie staramy a sama nie moglas zaczac. Kamilko zycze ci zeby jak najszybciej Ci sie udalo,bedziesz cudowna mama..:-) Pozdrowienia dla wszystkich, Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea super ze u ciebie wszystko ok :) Mathea pamietasz moze kiedy cie zaczely bolec cycuchy bo z tego co pamietam to mialas jakies objawy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz u mnie nigdy cycuchy na @ sie nie zmieniaja zawsze sa normalne nigdy mnie nie bola nie poiwekszaja sie przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea hello !! :) Super, że wszytsko u Ciebie ok. No i właśnie opowiadaj jak na urlopie bylo ??? Pumciu odpuść sobie troszke, nie nakrecaj sie tak. wszystko w swoim czasie. No i wlasnie wiem , że łątwo mówić ,ale jednak może warto spróbować co ?? Moze znajdz sobie jakies zajęcie, którym sie dotąd nie interesowało ?? To przestaniesz myśleć tak intensywnie na jakiś czas. Kamilciu to bardzo dobrze, że bolały kopniaki, nastepnym razem jeszcze mocniej zaboli :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam pojechac do tej Izby ,ale wzielam sie za sprzatanie pudel ,które rodzicom nastawialam i tak jakos zleciało. A teraz to już w ogóle nic mi się nie chce robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie poprosze
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie poprosze
z mleczkiem poprosze a kawałek duzy bo tiramisu uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie poprosze
kamilka to napisz ten przepis przyda sie a smakuje wysmienicie hmmmmm niebo w gebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie poprosze
kamilka jestes jeszcze z tym tiramisu? rzuc przepisem od tej włoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie poprosze
ja lubie takie typowo polskie senik jablecznik a eklerki i ptysie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie poprosze
kamilka ja musze wyjsc z domu z gory dziekuje za przepis pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka- jak twoja @? u mnie końca nie widać :( leci i leci jak nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×