Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Kamilka, idz trochę później- może 3 albo 4 kwietnia, będzie lepiej widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci kamilka, jak zaszłam w ciąże z synkiem, to jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciązy, to miałam imprezę na której pobalowałam, przeziębiłam się i brałam antybiotyk, foliku nie brałam i jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to miałam cholernego strach, że coś dziecku zrobiłam, że mu zaszkodziłam, lekarz mówił że jest ok, a ja i tak się bałam no ale wszystko dobrze się skonczyło- urodziłam prawie tydzień po terminie, a mały ważył 3920 i miał 59 cm długości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeloooł :) Melduję się Bardzo się cieszę Kamilciu, że u Ciebie już dobrze. Hehehe, ale nam tu don Orango encyklopedie przytargał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w swoim magicznym pudełku też testy owulacyjne, ale to już wyższa szkoła jazdy. Nie wiem, czy będzie mi się chciało przez kilka dni oglądać te kreseczki...Bo to chyba trzeba by zacząć już niedługo, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie jestem średnio uzależniona od testów i pozostanę na razie tylko przy testach ciążowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio, to czytałam kiepskie opinie na innych topikach o testach owulacyjnych, że nie koniecznie się sprawdzają. jak uważasz berta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że chyba zdam się na los :) Nie wiem, co sądzić o tych testach. Jeśli byłyby przeprowadzane ściśle wg ulotki, to chyba mają sens u kobiet, którym jest trudno ustalić dzień owulacji. No ale przecież to, że jest owulacja, nie oznacza, że zajdzie się w ciążę, więc myślę, ze te negatywne opinie pochodzą od zawiedzionych dziewczyn. Ja tak wyraźnie odczuwam owulację, że test mi chyba nie jest potrzebny. Boli mnie jajnik i jem tabliczke czekolady dziennie. Normalnie jem tyko pół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ale...dlaczego tu taka cisza? Czyżby wszystkie zajęły się przytulankami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam jeść krówki. Powiinyśmy zmienić nazwę topiku na - staraczki pożeraczki :p Fajnie byłoby, gdyby nam się wszystkim udało w tym cyklu i potem razem byśmy sobie miały poranne mdłości i zgagę...Ale byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie by było :) a najlepiej by było gdyby nam się wszystkim udało w tym cyklu i gdybyśmy nie maiały żadnych mdłości itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wyjątkowo męża w domu. Muszę się nim zająć, choć to jeszcze nie "ten czas" :p Na wszelki wypadek mówię już dobranoc. Może potem jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Musiałam odśnieżać samochód- taka zima tej wiosny :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki:) kamilko ja bylam u ginia w 10 dc i byl pecherzyk 14 mm wiec u siebie mosisz wyliczyc polowe cyklu i pojsc tak jak ja najwczesniej w 10dc tylko czy ty bedziesz kochana wiedziec kiedy bedzie termin @ mniej wiecej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sniegu nima ;) jest słoneczko :) ale rano bylo bardzo zimno tak zimowo no i kałuże zamarzniete wiec byl mróz i balam sie jechac autkiem i pojechalam dzis busem do pracy w sumie niepotrzebnie ale jakos tak mnie przerazil ten mrozik ;) a nie mam opon zimowych no i teraz musze czekac do 14 na busa i w domku bede pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie nic sie dzieje tzn czas oczekiwania obserwuje sie ale to chyba tylko moja psychika szwankuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to czekanie jest dobijajace :( termin @ mam przy 28 cyklu na 07 .04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jest za wczesnie na jakies objawy oj a tak juz bym chciala wiedziec:( zeby chociaz moj organizm dal jakies znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już niedługo. I będziesz bardzo bardzo szczęśliwa. Jak się na coś czeka, to zawsze czas się dłuży. No faktycznie na objawy to trochę za wcześnie. Pumko, Ty miałaś ten cykl monitorowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×