Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

w necie jak obliczam to wszedzie mi pisza owulacje na 24 03 czy to mozliwe skoro przy 10 dc mialam pecherzyk 14mm niby ginia mowila do 3 dni owulka bedzie a własnie w 3 dzien wieczorem czułam bol w podbrzuszu to chyba trzeba siebie obserwowac a nie patrzec na tabele w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylam u ginia i mialam usg jajnikow bo czesto mam torbiele i co pol roku sprawdzam jajniki czy sa zdrowe no i zrobila usg i wypatrzyla pecherzyk :) czyli wszystko prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jak bylam w pierwszej ciazy to nie mialam zadnych objawow nawet mnie cyce nie swedzialy nie bolaly nic nic wiec jak nie przylazła @ to zrobilam test i byly 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tak długo czekamy ze pojdziemy chyba cala rodzinka to uczcic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! :) Pumciu trzymam za Ciebie kciuki !!!!! Za inne dziewuchy oczywiście też !!!!!!! Ja jakoś się trzymam. Trochę cieżko, ale daję radęna razie. Wczoraj rozmawiałam z M i jeśli uda mi się załatwić z prawem wykonywania zawodu to najprawdopodobniej polecę do niego już za 2 tygodnie !!! :D:D Bo mówił źe tak by było najlepiej ,bo zwalnia się mieszkanie dla małżeństwa tam, gdzie on pracuje ,podobno całkiem niezłe i jakbym przyleciała to my byśmy dostali to mieszkanie ;) 😘 😘 😘 dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko jak super ze juz niedługo bedziecie razem :D napewno bedzie ci lepiej blisko meza:D trzymam za WAS mocno kciuki i wierze ze wam sie uda zasługujecie na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej zaufałabym lekarzowi. Na usg widać, co tak naprawdę się dzieje. Te kalendarze na necie wyliczają dni orientacyjnie. Tym bardziej, ze sama czujesz, kiedy masz owulację. Kurczę, będzie dobrze!!!!!! Natanielko, tak bardzo się cieszę. Bardzo bardzo bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, do kąta za papierochy! HI hi hi sama siedzę z fajką i kawusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielka- powodzenia :) Pumka, wiem że czekanie jest najgorsze, ale cóż możemy zrobić... Tylko nie rób sobie testów przed terminem @ i staraj się za mocno nie nakręcać :) miejmy nadzieję że się udało... no i może nie pal już tak dużo- dla zdrowia dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie ciesze ;) Tylko teraz musze przysiasc sie do angielskiego ,żeby sobie co nieco poprzypominac. No ale jak mi się nie uda zalatwic z tym prawem wykonyw zawodu to dupa blada, polece pewnie jakos w maju dopiero. Ale u mnie zima !!! Ja pierdziele. Pogoda do dupy !!! Moj M wczoraj powiedzial ze TERAZ JAK Jestesmy malzenstwem to po tych paru dniach bardziej teskni niz w tamtym roku jak byl 6 miesiecy za granica. to bylo przed slubem jeszcze. a ja tam tesknie tak samo. wtedy bardzo tesknilam i teraz tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta jak tylko zajde to od razu rzucam zreszta maz mi nie pozwala palic w ciazy no i dobrze :) i postanowilam sobie ze juz nigdy nie wruce do tego nałogu to paskudny nałog niszczy zdrowie duzo kosztuje i smierdzi wszedzie nawet ode mnie fajkami wiec jak juz nie bede palic w ciazy to juz nie chce do tego wracac bo wiem jak ciezko rzucic bez powodu juz nie raz probowalam i lipa a tak bedzie powod bedzie to długi czas nie palenia wiec wierze ze mi sie uda juz nie wrucic do fajczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto by pomyślał że to ja radzę nie robić testów przed terminem @????? :P jak sama zrobiłam 2, a tylko 2 bo więcej w domu nie miałam, jakbym miała 5- zrobiłabym pewnie i 5 :P cierpliwość nie jest moją kmocną stroną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, tu testoświrek, który sprawia, że nie możesz czuć się sama Natanielko, a ile czasu potrzeba Ci na to Prawo w.z.? Już wiesz mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta no na razie czekam na dyplom. Jak odpbiore to skladam od razu do Izby Pielegniarskiej o to prawo no i normalnie czeka się ok. miesiaca :( Ale mam nadzieje ze uda mi sie jakos wczesniej to zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusiaaa
edzia dobrze,ze wiem gdzie cie szukać.Ja ci dam good morning i good bye!!proszę wejśc i napisać co u ciebie,bo nie będę tutaj czytała,bo mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielko, a jak tam jest z Twoim zawodem? Od razu będziesz pielęgniarką, czy moze najpierw jakąś asystentką? Bo u lekarzy to chyba jest skomplikowane. I na jakim oddziale? Wiesz już, czy zdasz się na los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta od razu mogę pracować jako pielęgniarka. a na jakim oddziale to nie wiem. To zalezy gdzie beda miejsca. ale na razie i tak odkladam prace w zawodzie na potem. jak wylece do anglii to tez nie bede jako pielegniarka pracowala na razie. w ogole to w szpitalu nie chce pracowac. moze w jakiejs przychodni jak sie uda. ale ciezko sie zalapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam bo umowilam sie z tesciowa. jedziemy do zakladu energetycznego zeby mi wyliczyli ile za prad mam jeszcze zaplacic za stancje. ale taka pogoda ze nigdzie mi sie nie chce wylazic. 😘 dla Was !!! Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma pracowała w prywatnym domu opieki. dobre zarobki, ale praca ciężka. A Wy pewnie będziecie się strać, jak tylko się zjedziecie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta nie wiem jak to bedzie, chyba jednak odlozymy na jakis czas staranie. najpierw zalapie sie do roboty , dostane kontrakt i wtedy zobaczymy. JA to na razie bede pewnie sprzatala pokoje, malo ambitna praca, albo bede w takim dziale zabawy dla dzieci. nie wiem do czego uda mi sie zalapac. Bo moj M jest w takiej wiosce wypoczynkowej wielkiej i tam mieszka, ma mieszkanie za które grosze placi. wiec ja tez bede tam pracowala. niestety tam nie da sie pracowac jako pielegniarka lub opiekunka osob starszych bo to zwyczajnie nie ta dzialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebym mogla pracować w zawodzie za granicą to muszę tam egzamin jeżykowy zdac i dopiero wtedy. wiec na razie zalapie sie gdziekolwiek, podszkole jezyk i pozniej zobaczymy co dalej. Dobra berta ja uciekam juz ,bo sie spoznie na spotkanie z tesciówką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko odzywaj sie czesciej do nas musimy wiedziec co u ciebie i cie wspierac :) ale widze ze pozytywnie sie nastawiasz na to wszystko tak trzymac !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natanielki
slychowac masz pisac czesciej z nami a nie tylko tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim! wczoraj nie miałam chwili żeby zajrzec! robiłam wiosenne porządkiw domciu! potem zakupy, wieczorem do znajomych! wczoraj dotarło do mnie że zanim ja sie zaczne starac to wy już bedziecie sie wymieniały terminami porodów! ale mam nadzieje że bede mogła zostac dalej z wami! natanielko- mam nadziej że wszystko sie uda i wkrótce bedziesz juz u boku ukochanego :) a ja powoli szykuje sie do lata- wczorak planowaliśmy wakacje ze znajomymi i juz nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze wróce z nich wypoczeta zrelaksowana i gotowa do starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×