Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

No pospałam i jeszcze bym chciała, ale już jestem gotowa na ploty. No tak. Ktoś mnie tu zaczepiał, ale ja nie gustuję w pomarańczowych. Wolę czarnych..... :p A gdzie reszta babolków? Już dzielnie walczą o potomków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe...i dostałam życzenia....świąteczne....jak pewnie zauważyłyście. No tak. W sumie-co dzień-to bliżej do Bożego Narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi, ja mam z moim tak samo. No i wtedy wystarczy tylko szepnąć na uszko, a on już od razu przebudzony :D A normalnie to trzeba go dwie godziny dobudzać... No ale teraz jest na dyżurze i w ogóle porzućmy ten temat, bo ja mam teraz zwiększona aktywność i zwiększone potrzeby w związku ze specyficznymi dniami mojego cyklu. Rozhulam wyobraźnię i co ja wtedy zrobie????? M w pracy. A możeeee......w gabinecieeee..... Mrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, a co do tych pomarańczowych, co to o nich pisałaś...Jak sie takiego oswaja? Że tak za Tobą łazi, eee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam nic przeciwko pomarańczowym. O ile nie są wulgarni i nikogo nie obrażają. Przeważnie to są ludzie z dużym poczuciem humoru, ale niestety są też tacy z wysokim stopniem agresji. Ale caffe nie byłaby sobą bez pomarańczek. Wiec ode mnie 🌻 dla wszystkich pomarańczy :D A ja mam strrraszną ochotę pojeździć na koniu, ale chyba juz nie powinnam, zakładając, że już się staramy. Hmmm, tego to mi będzie naprawdę brakować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Poszczę, poszczę :P może nawet dłużej będę pościć niż potrzeba, bo mni zaczął kręosłup boleć, a to zawsze trwa kilka dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra Milka, kręgosłupem się nie wymawiaj, tylko się bierz do pracy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok :P muszę mieć dla miśka jakąś wymówkę- niech pości i niech zbiera naboje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę boli, wzięłam leki- zostały z poprzedniego razu i jest już trochę lepiej zjem kilka ciastek to mi się poprawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja sobie żartowałam. A w którym miejscu Cię boli, co łyknęłaś? Oprócz ciastek oczywiście. I nie róbcie mi smaka, bo ja mam w domu tylko Kubusia "jabłko, kiwi, banan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są takie bóle korzonkowe, wzięłam milgamma i dicloratio uno ciasteczka bardziej pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w czasie snu coś użarło w stopę. Mam teraz spuchniętą jak balon. Zauważyłam, jak próbowałam na nią stanąć i się nie dało. Cóż to za świństwo? Obejrzałam dokladnie całą okolicę i nic podejrzanego nie znalazłam. Obcy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swędzi, jak diabli :( No tak. M na dyżurze, a ja od razu się z obcymi zadaję ;) Oj nie byłby mój Misio zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale mi smaka narobiłyście....Idę sobie zrobię "słodką chwilę" No i znowu się nażrę, a potem się dziwię, że mi kadłub zaciska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhe może mu zapach tej świeczki nie odpowiada....Może on woli zapach jajkowo-cebulkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta nieł adnie, męża nie ma a ty z obcymi harcujesz :P kamilka- dobrze że ci się jabłka zachciało :) ja idę spać dziewczynki słodkich snów papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My święta spędzamy u rodzinki. Najpierw u moich tesciów, a potem u rodziców. Trochę odpoczniemy, poszukamy zajączka. A jak wyglądają święta u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie oglądam tego filmu. szkoda mi tej wielkiej małpy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, Ty już jesteś mamą, to może będziesz wiedziała, jak sobie radzić. Mam chorobę wrzodową zołądka, leczyłam to oczywiście. Teraz lekarz zabronił mi kategorycznie brania jakichkolwiek leków. A ja już mam brzusio zawiązany na supeł, tak mnie boli. Mam tabletki do ssania, piję len, innych sposobów nie znam. Może Ty coś słyszałaś o sposobach domowych na zgagę w ciąży (i oczywiście w czasie starania się o nią). Dziewczyny, no nie mam już pomysłu, co mogłabym zrobić bercia przykro mi ale ja nie mialam takich dolegliwosci w ciazy mi nic nie bylo zgagi nie mialam a teraz jak mam to biore rennie lub manti nie wiem czy dobrze napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dziewczyny. No i znowu deszcz :( gdzie jest słońce? Ja sie muszę podładować!!!! Pumka, to dobrze, że takie problemy Cię omijają. Ja jestem w kropce. Jeśli będzie fatalnie, to będę musiała isę podleczyć i dopiero wtedy wrócimy do starań. Pumka, lepiej nie bierz Manti w ciąży. Nie zaleca się stosowania preparatów ze związkami glinu. Rennie będzie dobre, oby niepotrzebne Pumka, a tak w ogóle-7.22? Coś późno, jak na Ciebie ;) Pospałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Miłego dnia :) Ponaklejam sobie plastry rozgrzewające na krzyz i jakoś kuśtykam. Pumka- kiedy robisz test? W piatek, w sobotę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Kawa wypita, ja rzucam się w wir porządków. Jak się rozpędzę to i do Was wpadnę. A wiecie, że ja za ciastko zrobię wszystko ;) Do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, cześć Milka. Tak mi przykro, że Cię boli. Musisz się oszczędzać. Ja wiem, co to jest, bo dwa lata temu wypadł mi dysk. Może powinnaś się skontaktować z lekarzem, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×