Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

bardzo sympatyczny tamten topik jest Kamilka, nie oceniaj źle Pumki, tam teraz też się nie odzywa, pewnie ma urlop, bo gdyby chodziła do pracy to na 100% coś by z rana napisała :) a jak jest w domu to nie ma pewnie kiedy do kompa zajrzeć zawsze pisała rano, a nie w nocy jak my, bo musi rano wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, ja myślę że Pumka ma urlop dlatego się nie odzywa. Bo naprawdę nie chę myśleć, że coś się tfu tfu stało. Tak więc Pumka- daj znać że wszystko ok, żebyśmy sie nie martwiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kamilka, że nie miałaś nic złego na myśli. Ale niech się pumka lepiej odezwie, prawda? Poczytaj sobie tamten topik- bardzo fajny :) i życie toczy się na nim raczej od rana- a u nas w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej tak nie myśleć- nie odzywa się, bo pewnie nie pracuje akurat, na pewno wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraa
Witam. Wspolzyje z moim mezem bardzo czesto, za kazdym razem bez zabezpieczenia, tylko ze on nie dochodzi we mnie, tylko na kilka sekund prtzed koncem wyciaga czlonka. Nie staramy sie o dzidziusia, ale jakby sie pojawil to bylibysmy bardzo zadowoleni :) . Od jakiegos tygodnia mam dziwne objawy : piersi mam bardzo nabrzmiale i bolace pozatym jakies zylki mi sie na nich pojawily, w dole brzucha pobolewalo mnie jak podczas okresu tylko ze slabo, czesto chodze do ubikacji, czasem jak wstaje mam zawroty glowy,. Czy to moze oznaczac ciaze? Nie robilam jeczsze testu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraa
wlasnie tu jest problem bo mam nieregularny cykl. Wychodzi ze za okolo 7 - 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraa
a masz jakies objawy? Nie wiem czy moje objawy spowodowane sa zblizajaca sie @ czy moze fasolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraa
w takim razie poczekam ;) Dziekuje za odpowiedz ! Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia !!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraa
z checia sie przylacze ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraa
oczywiscie ze napisze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nie bylo mnie dlugo, odrazu przepraszam, witam nowe kolezanki, poczytam pozniej co tam u Was nowego. u mnie bez zmian w zasadzie, mieszkam nadal z moim wojciechem, roznie bywa, ale ogolnie jest oki, w mieszkanku sporo pracy, i mam malutko czasu na kompa i ciagle sie pojawiaja jacys goscie, a teraz co do mojego poronienia, lekarz wyslal to co mi wyleciualo na badania histopatologiczne, i sie okazalo ze leczyc sie nie musze, mialam cos w rodzaju pustego zarodka, tzw ciaza bez ciazy, zdarza sie niby ostatnio czesto cos taiego, mowil ze mam 4-5 miesiecy odczekac z kolejna ciaza, ale nie bedziey tyle czekac, moze to glupie i niemadre podejscie, ale to byl gdzies 3-4 tydzien, nie mialam zabiegu wiec mysle ze miesiac wystarczy, stwierdzilismy ze jak Pan Bog bedzie chcial nam dac dzieciatko to nam da wtedy kiedy bedzie chcial i my nie bedziemy mu w tym przeszkadzac i nie bedziemy sie zabezpieczac, powiem wam tez ze po tym wszystkim nie patrze wcale na dni plodne i zdarza sie ze nie mam ochoty na przytulanko, juz bardzo wyluzowalam, i stwierdzilam ze co ma byc to bedzie, tylko od krwawieniu przy tym poronieniu nie mialam jeszcze okresu, ale mysle ze gdzies za gora 2-3 dni sie pojawi, i jeszcvze cos wcale nie bola mnie i nie smuca kobiety z widocznymi brzusiami ani male dzieci i z tego sie bardzo ciesze, bo chociaz moge isc spokojnie na zakupki i nie wracac w zlym nastroju po spotkaniu kilku brzuchatek, jeszcze raz bardzo was przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo, obiecuje sie poprawic, pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscia :) powiedz mi jeszcze data @ pierwszej, ostatniej, czy tej ktora ma byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z checia wymienie sie zdjeciem :) Oj rano od 7 mnie nie ma juz, praca :( .... ale dziekuje za zaproszenie ;) bede dopiero kolo 23 :( :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze bez cukru z cytrynka ;) a rogalika oczywiscie , uwielbiam ;) P.S taka tesciowa to Skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamiast w pracy, odpoczywam w domu ;) moje Sloneczko kazalo mi odpoczywac :D Dobrze ze moim nszefem jest moj Maz ;) Kochana a jak tam u Ciebie ? jakies objawy fasolki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy swoj sklep komputerowy i tam sobie pracuje ;) A Ty gdzie pracujesz , jesli mozna wiedziec oczywiscie ? ;) Moja tesciowa jest kochana :) Dziwne, ale prawdziwe ;) tez mam dziwne uczucia, spac w nocy nie moglam bo tak piuersi mnie bolaly... ;/ i mysle ze chyba jednak mi przyjdzie @ ... Ehhh jak nie tym razem to nastepnym, pozatym , moze to nie bedzie typowa @ tylko plamienie , przeciez podczas ciazy zdarzaja sie :) trzeba byc dobrej mysli i glowa do gory :) MILEGO DNIA :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbusia
tabelka: pierwsza grupa kózek gotowych do zapłodnienia - ale nie zapłodnionych, bo jeszcze nie było możliwości, z początkiem @. zaraz po @, nie ma śluzu, działają i piją wino; druga grupa kózek - te, które wiedzą, że jest po owu, suchość i brak innych objawów, objawy ciąży lub @. te panie możliwe, że są już zastrączkowane, testują, bądź dostają @. jak dostają @ szybko lecą do 1 grupy. to jest grupa, od której możemy spodziewać się dobrych wieści. to o tyle dobre, że wiemy, gdzie szukać objawów - druga grupa to panie w ostatniej fazie cyklu do @. to od nich spodziewamy się meldunków o kłójących jajnikach, podwyższonej temperaturze. proponuję spadać do grupy 2 przed miesiączką, jak zaniknie śluz płodny. wtedy mamy was na widelcu i przepytujemy! może tak być? czy zły plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babelkowa guma
APEL DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN !!! KOCHANE MY NIE JESTEŚMY B E Z P Ł O D N E !!! bezpłodność to stan nieodwracalny, nasz przypadek nazywa się niepłodność. KAMA DO CHOLERY WEŻ SIĘ W GARŚĆ, NAJCHĘTNIEJ PRZEŁOŻYŁABYM CIĘ NA KOLANO, NIKT NIE MÓWIŁ ŻE BĘDZIE ŁATWO, ALE NIE MOŻNA SIĘ PODDAWĆ, JEŻELI MUSISZ ODPOCZĄĆ TO ODPOCZNIJ....ALE NIE TRAĆ NADZIEI....NIE POZWALAM CI !!!! JA WALCZE JUŻ 10 LAT I DOPÓKI LEKARZ NIE POWIE MI ŻE NIE MAM ŻADNYCH SZANS TO NIE PRZESTANĘ WALCZYĆ. KOCHANA SCISKAM CIE GORĄCO ZASTANÓW SIĘ NA SPOKOJNIE CO JEST NIE TAK, MOŻE WARTO POMYŚLEĆ O ZMIANIE LEKARZA? A JEŻELI CHODZI O MÓWIENIE O SWOIM PROBLEMIE TO JA STWIERDZIŁAM ŻE NIE WARTO TEGO UKRYWAĆ, LUDZIE KTÓRZY Z TEGO POWODU MOGĄ ZROBIĆ NAM PRZYKROŚĆ TO TACY KTÓRZY NIE MAJĄ NA TEN TEMAT WIEDZY, CZĘSTO SĄ TO LUDZIE "NIŻSZEJ KLASY SPOŁECZNEJ"-MAM ICH W GŁĘBOKIM POWAŻANIU! PAMIĘTAJ KAMA ŻE NIE JESTEŚ SAMA DZISIAJ CO 5-TA PARA W POLSCE MA TAKI PROBLEM I NIEDŁUGO ZAPEWNIAM CIĘ BĘDZIE TO CHOROBA SPOŁECZNA....NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ.....NAPEWNO NIE JESTEŚMY GORSZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) z góry przepraszam ze tak długo mnie nie bylo ale zle sie czuje ciagle mdłosci. wczoraj bylam u lekarza i widzialam juz swoja kropeczke sliczna jest juz ja kocham mocno :) biło juz serduszko - piekny widok :D wszystko jest dobrze kolejna wizyta 15 maja jestem na chorobowym bo zle sie czuje tak jak pisalam mdłosci ble ble muli mnie codziennie najgorzej rano jest co zjem to mi niedobrze ale i tak sie ciesze przetrwam wszystko zeby tylko zdrowie bylo dla niuni mojej :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie lasencje i oczywiscie Mathea tez :) uwazaj na siebie ty nasza gigantko :) nie rozbijaj kolan :) a co do slodyczy to ja mam odwrtnie zawsze jadłam duzo slodkosci a teraz nie jem wcale nie moge na nie patrzec bleeeeeee jak nigdy maz sie smieje ze mnie ze ja i słodyczy nie jem haha odrzucilo mnie calkowicie od słodyczy nawet jak słodze herbate to bardzo malo i wszyscy domownicy sa zli ze pija gorzkie wszystko :D Całuski dla was duze :) natanielko wkoncu razem jestescie bardzo sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Pumka- cieszę się że z kopką wszystko ok. Chłopak będzie :P Anulka- popraw się z pisaniem tutaj i częściej zaglądaj :) Kamilka, ja też nie mam @. Ale przyjdzie jak nic. Kilka lat temu jak nie brałam tabletek to miałam cykle co 33-35 dni, czasem dłużej, może więc przyjść później, za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było ok :) takie szkolenie, głupotki :P jestem realistką i wiem że nie udało mi się w tym cyklu szkoda ale trudno, trzeba próbować dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kamilka, to się objadłaś :P ja jakoś nie mam apetytu i jestem potwornie zmęczona idę spać, dobrej nocki ci życze do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumko gratulacje ! Kamilo , ja dzis sie wyleniuchowalam za wszystkie czasy, strasznie mnie zoladek bolal ;/ ale tesciowa zrobila mi lekka zupke warzywna zjadlam i troszke lepiej bylo. Powiedzcie mi kochane , czy to normalne ze piersi bola mnie tak mocno ze nawet jak chodze to czuje silny bol ? Zrobilabym test, ale mowiono mi ze przed spodziewana @ i tak nic nie pokarze, nie wiem co robic... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja dzis pracowałam a po południu miałam drzemkę :) anulka strasznie sie ciesze ze sie odezwalas! sciskam Cie mocno! Pumka- Ty tez masz klapsa choc ze wzgledu na stan bardzo delikatny :) :) :) witam nowa kolezankę- aurora- mam nadzieje ze bedzie Ci u nas dobrze! bajbusia- ja to zlosliwa raczej nie jestem ale jesli mozesz to wez sie zaczernij i moze zmien troche nick zeby ie z moim nie mylilo bo sa bardzo podobne i mam nadzieje ze nie robisz tego specjalnie. Milka- ja schudłam około 10 kilo i mam lekki z\\astój ale od wczoraj zaczełam ostro cwiczyc wiec mam nadzieje z\\e bedzie szlo dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×