Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

spadam na orbiego:) zdam realcje ile udalo mi sie przejechac po tygodniu przerwy od cwiczen!!:P wczesnie umialam na spokojnie 30 minut:P sie okaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga jest z firmy trec a to jest jeen z lepszych dystrybutowrow, ja podobna zamawiam:) buzka!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to extra;) niedość że lepsza to i tańsza;) e to nie mega drogo, to sobie zamówię;) za niedługo, jak kasiorka przyjdzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lecę ćwiczyć;) potem kapiel, balsamik i się tu widzimy , buzialki;* nio i dziś za naukę się biorę ... w wtorek zaliczam:(ajjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi ---> Przepraszam, że odpisuję tak późno, ale miałam gości i dopiero niedawno poszli :) Jeśli chodzi o AbGymnic to ja mam takie jak kiedyś sprzedawali w TV Markecie. Taki pas, który można założyć na brzuch, ręce lub nogi. I naprawdę jestem zadowolona z tego urządzenia :) Dziewczyny ! Zawaliłam sprawę :( Zjadłam dziś 3 pączki i wypiłam jakieś 2 szklanki Coca Coli :(:(:( Od jutra już naprawdę zero takich \"śmieci\" !!! Grrr ... jestem wściekła na siebie ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ... mam pewien pomysł ... Co Wy na to, żebyśmy się bliżej poznały poprzez Naszą Klasę ????? Jak się zobaczymy to poczujemy się sobie bliższe :) i "namacalne" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glamour- ja mysle ze narazie to za wczesnie.. poczekajmy troche az sie lepiej poznamy:) zaliczylam 30 mnut na orbim i nawet sie nie spocilam ale juz mi dretwialy stopy i musialam zejsc:) teraz ide cos pocwiczyc brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeee... starczy ćwiczeń ... zmachałam się ... jejq ... dajecie mi takiego powera;)) tak dano nie ćwiczyłam ... a teraz będę dzień w dzień;) ale lepiej sięczuję ... dziś to miałam zakwasy, ćwiczyć ciężko było, ale dałam radę:) a na naszą klasę ... popieram chyba za wcześnie;) glamour ... no nie ładnie ;/ ja to ani jednego pączka nie zjadłam ... musisz dac sobie radę, żeby wejść tu wieczorem i napisać, dziewczyny zjadłam to to i to i jestem z siebie dumna, ;)) a wtedy i my będziemy z Ciebie dumne ;* lecę pod prysznic i się balsamować , wracam niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie coś http://www.allegro.pl/item560427300_abgymnic_oryginal_nowosc_dla_twego_ciala.html ??? miałam to i jak dla mnie to szajs : http://www.allegro.pl/item558498619_motylek_abgymnic_wyszczuplajacy_produkt_hit_z_tv.html serio używałaś i pomagał ... bo gdyby tak, to to, dieta, ćwiczenia i powinnam chudnac jak szalona ... tylko szczerze, czy to jest dobre, bo pieniądze niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję poprawę od jutra :):):) Postaram się zajrzeć później, bo teraz muszę umyć i nakarmić córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi ---> ja miałam taki droższy model, bo ten co pokazałaś to podróbka ... Co do efektów to byłam bardzo zadowolona. Kiedyś dzięki temu urządzeniu + dietka schudłam 10kg w jakieś 2 miesiące. Chyba to powtórzę teraz. Mięsnie były ładnie zarysowane. Ja mam dokładnie taki model http://www.allegro.pl/item553925815_super_agymnic_powraca_cyfrowy_wyswietlacz.html A jeśli chciałybyście mnie poznać (zobaczyć) to podaję Wam namiary na mnie na NK ... Agnieszka Nowacka, Zabrze ... mam fotkę z moją córcią :) A jak będziecie się czuły na tyle bezpiecznie żeby podać swoje dane na NK to ja Was też będę mogła zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pocwiczylam. kurcze jakie ja mam slabe miesnie brzucha.. ale spokojnie.. w miesiac sie poprawi i a6w do roboty:) nic na sile:) na glamour ja ciebie tez karce za te paczki!! hehe:P ja dzisiaj zjadlam kolo 300g suszonych owocow- moreli i gruszek krazki ryzowe i jajecznice rano mysle ze kolo 1200-1300 bylo:) damy rade ślicznotki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glamour.. ja cie mam w znajomych..:) chyba juz sie kiedys poznałysmy na kafe tak blizej- kasia szarek kędzierzyn-koźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, e ty chudzina jestes ja nie wiem z czego chcesz sie odchudzac slonko..:(😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokatorka ... no to faktycznie my się już znamy z innego topiku o odchudzaniu :) ale chyba tamten topik szybko upadł :( Oby ten się utrzymał :) Fajnie, że znowu się spotykamy, Kasiu 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez sie ciesze.. kurcze tylko ja nie pamietam z którego to bylo topiku ale wiem ze my bylysmy tam bardzo sobie bliskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokatorka --> heheh chudzinka :) Może ręce mam dość szczupłe, ale brzuch i uda pozostawiają wiele do życzenia :( A dziś jeszcze zjadłam te cholerne pączki :o ... Chyba nie zasnę ze złości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam tłusty czwartek wiec jestes dzisiaj usprawiedliwiona ale od jutro pełny rygor! spadam bo dr house leci, odezwe sie po 2 odcinkach!:) buziole ślicznotki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety też nie pamiętam nazwy topiku, ale to chyba nie o mnie Ci chodzi, bo (aż wstyd się przyznać) przestałam dietować i dość szybko usunęłam się w cień. A potem niestety topik znikł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokatorka ---> znalazłam Cię w znajomych i swoją drogą to ja nie rozumiem co Ty robisz na tym topiku ??? ... Przecież jak schudniesz jeszcze 10kg to znikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqdadfsvqe
wspolczuje dziewczyny dopiero 20 na karku a 15 kilo do zrzucenia,tragedia, trzeba bylo myslec o kg jak sie zarlo te wszystki swinstwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o luduu... jak ja nie cierpię takich dni, kiedy siedzę w domu i nic nie robię. Oglądam wszystkie seriale już po kolei i nie wiem co ze sobą zrobić. Tzn oczywiście muszę sprzątać i się uczyć, ale do niczego się nie mogę zmobilizować. poza tym w wieku 20lat mam silny instynkt macierzyński chwilowo i ...ech... czekam jeszcze na takie wyniki i normalnie chyba padnę z nerwów, jutro mają być. Dzisiaj zjadłam dużo i po prostu fizycznie źle się czuję. ale jest jeden plus dzisiejszego dnia.... serduszko mocniej zabiło;) ech:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a jak mocniej? opowiesz?:) glamour- kochana ja wygladam jak monstrum, nie ma tam zdjecia mojego calego cila wiec wiesz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja się wstydzę o tym pisać;) :D heh, co do mojego serduszka to jest trochę skrzywdzone, i chyba mocno poturbowane, ale odezwał się dzisiaj do mnie ktoś taki, o kim bym nie pomyślała, tzn o kim nie śmiałam nawet pomyśleć....:) ech, życie jest pełne niespodzianek... lokatorka, Kochana, wchodziłam na Twój profil i normalnie taka laseczka z Ciebie, że szok;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj wy to mowicie zeby mnie pocieszyc ale ja wiem, ze przydaloby mi sie 68kg a nie 77 wiec wiecie.. mimo wszystko dziekuje to miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam sie wykapac, wysmarowac balsamem i spac, jutro rano sie odezwe buuuzka!:) jutro wracam do domu na weekend wiec jesli ogoda dopisze to na pewno pobiegam:) dobranoc gwiazdy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.Mobile
Ok mnie się 2,5 roku temu udało schudnąć z 90 do 68-75, tzn od tego czasu tak mi się waha waga. Odchudzałam się od grudnia do lipca :) Teraz przeszłam do drugiej fazy :) Od tygodnia na diecie, narazie zrzuciłam 2 kilo, z 75. Mój cel to 63 do czerwca :) Jak wygląda moje dieta w sensie odżywiania? Nie jem słodyczy, ewentualnie lody lub jakiś deser a la budyń, mus czekoladowy lub czekolada do picia. Nie jem pieczywa, ziemniaków, etc choć oczywiście czasem robię wyjątek. Ograniczam węglowodany na rzecz białek i tłuszczy. Zjadam sporo surówek i ostrych przypraw. Piję ok 4 litrów płynu, w tym głównie woda mineralna, czerwona, zielona, czarna herbata i kawa. Nie jem nic po 18, nie podjadam. Normalnie jem wędliny, mięso, sery, a zwłaszcza ryby. To tyle :) Co jakiś czas będę pisać o postępach i pozdrawiam inne dziewczyny, które też chcą schudnąć. Dodam, że mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ... chyba zrezygnuję z tego topiku :( ja to pulpet przy Was ... wstyd MI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×