Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

i jakos sie opilam. Nie dziwie sie bo nic nie jadlam.... To wszytsko ma swoje plusy... znowu moj wolny czas przeznacze na wolontariat... bede jezdzic do schroniska tak jak kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Postanowiłam doczyć do Was...na razie przeczytałam 12 stron z 24, więc jeszcze nie dotarłam do Waszych osiągnieć z 1 marca :-)) Mam 41 lat, waże 70kg !!! przy wzroście 164cm....ciiisza....wiem, że przegięłam, a wszystko to wieczorne objadanie. Postanowiłam do świąt zrzucić 4kg, ale nie wiem czy sie uda aż tyle. Zgodnie z Waszymi zaleceniami nie jadłam już nic od 17godz. :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Tequilka czasem trzeba się napić i odgonić smutki. MAsz rację - zrób coś dla siebie, skup się na sobie, a miłość na pewno pojawi się nagle i niespodziewanie! Tak w ogóle to jestem ciekawa ile macie lat dziewczynki? Ja za kilka miesięcy będę mieć 22 :) i jestem raczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER!!! zaraz się okaże, że jestem tu najstarsza...a prawda jest taka, ze jak byłam młodsza, to zrzucałam kilogramy bez wiekszych problemów, teraz już gorzej...ale nie mam zamiaru się poddać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alexa009! Miło Cię powitać w naszych szeregach :) 4 kilo bez problemu zrzucisz do świąt a nawet więcej zobaczysz! Razem jest naprawdę łatwiej mnie np dziewczyny wczoraj odgoniły od barku ze słodyczami i całe szczęście :D jeszcze raz dzięki dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiekiem się nie przejmuj. Ważne jest na ile lat się czujesz a nie co masz w metryce :) ja np. czuję się ciągle na 20 latek tylko doświadczenia mi przybywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Witaj alexa! A skąd jesteś? Dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Jak się trzymacie? Coś się nam skład posypał gdzie reszta? Halo? ODEZWIJCIE SIĘ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Właśnie zjadłam chrupkie pieczywo z twarożkiem :-) Jestem z Sopotu...moze jak będzie ładniejsza pogoda, to pobiegam nad morzem...ale teraz jest zimno i wietrznie...bbrrrr dopisuję się do tabelki, z tym, że ja chcę zrzucić to 5 kg do końca kwietnia...bo święta są po drodze :-( Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 20marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71kg............70kg............68kg.......... ......2kg Cosmopola 160cm.........59kg...............56,1kg .......54kg.. ...2,1kg cucarach...175...........63....................61....... ......61.........2kg mimi1981....169..........59..............58..........55. ...........3 kg Tequilka_84..172.........65..............??...........63 .............2kg Alexa009 164 ..........70............ 70...........65..............5 kg pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hehe spoko Alexa, ja mam zamiar i tak dietkować do czerwca :) A co sądzicie o następnym ważeniu 1 kwietnia? Tequilka - silna wola to potęga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Nie odzywałam sie bo byłam cztery dni w górach a dzisiaj po urlopie już w pracy ale jakoś nie mam werwy do pracy. Tak szczerze mowiąc to odpuściłą sobie dietke przez te cztery dni ale tyle ile spaliłam kalorii podczas nauki na nartach( ale się nauczyłam) bola mnie dzisija wszystkie mięśnie nawet te o których nie miła pojecia ale frajda jest nieziemska jak sie wjedzie na szczyt i potem a dół. A od dzisiaj wracam do dietowania żeby zrzucić te kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
cicho tu dxiś coś :) ja wlaśnie kończę sprzątanie całego mieszkanka, roznosi mnie energia :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
czesc laseczki;) ja dzis nie pisalam bo strasznie zabiegana jestem, diety sie trzymam, malo dzis zjadlam, jakies 550kcal, lece powoli sie szykowac na randke;D milego wieczorku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
powodzenia jabłuszko! Widzę kolejna zakochana :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj: -3 kawy -jogurt naturalny maly -kawalek grejfruta -i troche szparagi,,,, Humor mi sie poprawil troche bo ten sie odezwal...:( i juz nie wiem nic... A za chwile czeka mnie trasa-400 km :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :P:P:P:P Zapisałam sie dziś na kurs hiszpańskiego ale sie ciesze :) od jutra ostra dietka :):) a co do facetów moj ukochany mieszka bardzo daleko odemnie okolo 3000km :( ale mniejsza z tym :) no wiec od soboty odpuscilam sobie troche diete ale od jutra ostra jazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Renifer poodchudzamy sie razem... ja mam 168 i waga juz 61, ale jeszcze po swietach była prawie 67-8 takze przez 2 miesiace w dół poszło juz ok.6-7 kg. Moja metoda zawsze sniadanie platki i jakies 100 ml mleka lub kromka hlebka z serem i pomidorem lub bułka i tu różnie grachamka lub normalna czasem kawa potem o 14 00 obiadek i tu na co mam ochote i potem za jakies 2 h owoc lub poprostu nic....kocham slodycze a czekolada dla mnie konczy sie tak zybko jak zaczyna wiec najprostrzym sposobem bylo zaprzestanie jesc slodyczy czasem jakies ciastko ale nie w czekoladzie :--))))) KOBIETY DAMY RADE ile wy macie latek drogie Panie??? Pozdrowionka a teqiulka daje czadu tak malo jesz ze szok.....silna wola na maxa-podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny gdzie byłyście gdy was nie było? Miło widzeć znów większe grono :) Ja też zamierzam się odchudzać dłużej niż do 20 marca zwłaszcza że nie jestem pewna czy osiągnę cel który sobie postawiłam na 20 marca :( ciągle jeszcze ten kilogram nie chce mi zejść (cel miałam 54 a jest nadal 55 szlag by to!) cucarach gdzie się podziewałaś? nastraszyłaś na s że Ci życie legło w gruzach i cisza nic nie pisałaś potem, martwiłyśmy się :( Ladona gratuluję 7 kg to jest wyczyn!!!!!!!! Ja dziś na śniadanie? uwaga to jest zagadka! :D no co ? taaaak jak zwykle musli :D obiad jabłko kolacja niestety o 19 mała porcja razowego makaronu z warzywami z patelni ( i mam wyrzuty sumienia z powodu tego makarony) przez to jutro pewnie znów będzie 55 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja mam wyrzuty z powodu mojego ulubionego smakołyku, na który się skusilam, bo mama przyniosła ;/ otóż są to panierowane brokuły... jutro kolejny dzień walki, oby dla wszystkich z nas udanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee! brokuły!!!!!!!! to nic takiego nie przejmuj się! moje słabości są bardziej kaloryczne np. nutella, czekolada z orzechami, ptasie mleczko, torciki zwłaszcza kaukaski :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
nutelli nie lubię, za to lubię czekoladę tę z całymi orzechami laskowymii Nussbeisera oraz ptasie mleczko z Milki, ale chyba najbardziej ze słodyczy lubię lody :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
wszyscy już śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvie1986
hej Wam laseczki ;) ja nieśpie;p hmm..nawet niechce wchodzić na wage;/ buuuu zaczynam z Wami.. pije herbatki różne, wode.. tabletki zajadam.. i chce zrobić diete..tyko jaką? hmmm? co radzicie??? zamierzam też jeść kiełki ;) tylko niewiem jakie;p wyczytałam na innym forum ,że są zdrowe.. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie lachony!!!!!! Ja dziś na wadze 54,9 kg jeju ale się cieszę mimo że to tylko 100 g w dół :D Powodzenia dziśiaj! Ważymy się za dwa dni co ? Elvie witaj na pewno coś Ci doradzimy ale ja mogę dopiero wieczorkiem bo teraz wychodzę do pracy i chciałam się tylko z wami przywitać . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry laseczki :P Jestem pół żywa, nigdy wiecej nie dam sie wpakowac w takie cos, w taka trase... pobładziłam na slasku, w sumie nadbiłam jakies 100 km, tak sa oznakowe drogi :/ i chcac nie chcac wypilam w nocy 4 kawy i jakas kanapke zjadlam z cpn\'u :( Do domu wrocilam o 4 rano ;( Ale zarobilam sobie troszeczke i zaraz bede buszowac na allegro i kupie sobie miniowe morgana :):) albo biala albo turkusowa :P Dzisiaj wolne :) Myslalam ze cos pocwicze ale mam multum załatwien na miescie. i juz chyba z 5 dni nie robilam peelingu kawowego, a jak dla mnie to to jest cudo,,, calkiem inna skore mam na udach i pupie . Do tego solarium i od razu lepiej wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×