Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

martusiaa26 samomoczucie wmiarę mam dobre ciągle bym spałam mdłości troszke mnie męczą wymiotow jak na razie nie mam ogolnie zachcianek nie mam wielkich czasami mam ochote na cos. odrzuciło mnie od słodyczy czasami tylko coś skubne. cycki mam wielkie rozmiar jestem do przodu juz na pewno, no i do wc chodze bardzo często w nocy też wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5
Gratuluję malawronka, ja czekam do końca cyklu i albo będzie @ , albo się udało - w co wierzę, choć może być różnie. Jak nie wyjdzie to idę na USG żeby obejrzeć co w trawie piszczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc - jak wyjaśnia resort pracy - kobieta, której 10. tydzień ciąży będzie przypadał po dniu 31 października 2009 r. będzie musiała przedstawić zaświadczenia lekarskie, natomiast kobieta, która po 31 października 2009 r. będzie w ciąży dłużej niż 10 tygodni, nie będzie miała takiego obowiązku. znalazłam dzisaij to na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie wytrzymalam !!!!!!! znowu zrobilam test, jedna kreska...gdybym byla w ciazy, to juz by test pokazal. Dzis 29dc, dni plodne mialam 17-18dc... nie jestem w ciazy:( czekam na okres i od 2dc zaczynam drugi cykl z CLO...i do roboty, nie trace nadziei ps juz wiecej testow nie kupie:):):) slodkich snow pozdrawiam wszystkie zeschizowane i niecierpliwe forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj się kochana .... w końcu to pierwszy cykl z clo Ja tam zawsze sobie mówię do 3 razy sztuka ... i dopiero potem sie zamartwiam :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja mam dostac @ za tydzien. I tak jak ciebie maja korci mnie zeby zrobic test. Ale nie poczekam bede silna. Bo jakos w glebi duszy czuje, ze niestety dostane. Jesli teraz dostane to zadzwonie do gienka i sie umowie. Bo juz szczerze mowiac trace cierpliwosc. Najgiorsze jest to ze do mojego gienia trzeba czekac na wizyte az miesiac No ale coz jak trzeba to trzeba. Jakbym byla w ciazy to tak jakbym nieba dotknela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Maja nie trać nadziei, z tymi testami to trzeba brać poprawkę, ja pamiętam jak robiłam je i wychodziły negatywne a ja czułam że to ciąża i dopiero w dniu spodziewanej @ rano zrobiony test wyszedł pozytywny...a później dostałam okresu i po ciązy ślad zaginął :( Mojej przyjaciółce też wyszedł pozytywny dopiero 2 dni po terminie spodziewanej @...a drugiej w 3-cim miesiącu ciąży wychodziły wszystkie testy negatywnie...także takie robienie wcześniej dla mnie mija się z celem bo testy nie są wiarygodne. Ja czekam tydzień i robie 28.04 :) - wytrzymam - test już leży w szufladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa26 ja tam jak czekałam na @ nigdy nie kupowałam szybciej testu żeby leżał w szufladzie bo wiedziałam ze nie wytrzymam i zrobie go za szybko . teraz jak mialam przeczucie że jestem w ciąży zrobiłam dzień po spodziewanej@. no i zobaczyąłm 2 upragnione kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Mnie czasami korci ale jak pomyślę że wyjdzie negatywny i za kilka dni znowu bede go robila to mi się odechciewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Dziś los mi zrobił dziwnego psikusa. Po pracy chodziłam sobie po sklepie oglądając bluzeczki nagle pani (taka troszkę znajoma tzn taka tylko na dzień dobry) pogłaskała mnie po brzuchu ze słowami - Który miesiąc? Pani nie może pracować trzeba iść na zwolnienie...... ?????????? SZOK Po 10 min wsiadam do taksówki i pan do mnie - Widzę że zostanie pani mamą........... ??????????? SZOK Może brzuszek mam ale nie jakiś bardzo wielki no i bardziej tłuszczykowy Co o tym myśleć .... a może to jakiś znak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
paczkowa...myślę że to musiałabyć zabawna i przyjemna sytuacja :) to napewno coś znaczy!!!! Mnie pobolewa podbrzusze i piersi bolą...nie wiem czy okres sie zbliża czy to pierwsze oznaki ....hmmmmm :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja - bardzo długie masz cykle, ja 25 - 26 dni to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa dobrze cie rozumiem z tym brzuszkiem i oby dla ciebie to byl dobry znak. Tez mam brzuszek i ostatnio mowie do mamy zaby na wisone i lata przyslala mi jakies fajne tuniczki (mama za granica jest). A ona na to w ciazy jestes. Chociaz dobrze wie, ze zawsze nosze dluzsze i szersze bluzeczki zeby nie ekspnowac tluszczyku. A ja ze jakbym byla to bym podkreslala a nie chowala. :) Wiec moze i moja mama ma jakies odczucia, ze niedlugo zostanie babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe koleżanki w pracy też mówią że to jakiś znak ... i śmieją się ze mnie bo teraz cały czas oglądam brzucha .... mówią że nie wyglądam jak bym była w ciąży ... i że może z oczu mi wyczytali :D Zabawa była przednia :) Jutro pierwsza tabletka duphastonu :) więc może los zacznie się do mnie uśmiechać ... Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim A ja wczoraj sobie zdałam sprawę, że jestem od paru dni strasznie ospała i senna. Wczoraj pojechaliśmy do moich rodziców, a ja o 17-tej spadałamz krzesła. A zawsze wulkan enegrii, krzyczałam na mojego męża żeby się ruszał, bo nigdy mi kroku w żadnych pracach nie mógł dotrzymać. Więc nie wiem, może zaciążyłam jednak, choc wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo wydaje mi się, że to za wczesnie było i nie poprawialiśmy wcale, bo mój stwierdził, że wolałby te dwa miesiące poczekać i po ślubie kościelnym zacząć. Więc może to przesilenie wiosenne, jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby tak raz i już się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza... caly dzien :) U mnie jeszcze 4 dni i wyjasni sie. Ale nie zwazajac na to, ze sa to dni nieplodne kochamy sie. Zresza to sama przyjemnosc :D Dzis mialam dziwny sen ;/ Snilo mi sie ze urodzilam dziewczynke. Ale byla u rodzicow w domu i czekalam na meza, ktory nie przychodzil. Do tego zaczelam wybierac, zele na rozstepy i wogole. Chyba popadam w jakas paranoje, ze juz zaczyna mi sie to snic. Ogolnie samopoczucie mam ok. Nie boli mnie brzuch jak na @, chociaz juz tydz wczesniej odczowalam bole krzyza. jedyne co mam jak zawsze to jem wszystko co wpadne w reke. Wiec akurat to u mnie nie swiadczy o zaciazeniu. Ale 4 dni i zobaczymy... chyba bym padla z wrazenia jakbym zobaczyla 2 kreseczki. Ba, nie chyba a naepwno. I bym pojechala do meza do pracy powiedziec mu i wogole... Zreszta same dobrze wiecie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu ja nie miałam żadnych objawów, i niespodzianka! A cykl wczesniej widziałam u siebie wszystkiem możliwe. To wszystko kwestia nastawienia. Poprostu przestałam mysleć, ten cykl akurat olałam. Od nastepnego miesiąca mieliśmy sie ostro starać. Więc trzymam kciuki :-) a co do snów to mi sie wczesniej śniły sześcioraczki, takie sliczne! Może to był jakis znak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Widze że na forum zawrzało od objawów ciązowych...hehe ja to jestem taka że jak sobie cos ubzduram to nawet mdłości potrafię sobie wmówić :D Dziś na śniadanie naleciło mnie na śledzie...i jak tu się nie śmiać z samej siebie... Pozdrawim Was wszystkie i życzę owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)........27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................1.......... . .........22.04.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..????????????????????? mi sie nie udalo:( czyli ze objawy urojone;p od jutra CLO przez 5 dni i jedziemy z koksem :):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................1.......... . .........22.04.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 agbr.......................32..................1.....................29.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..????????????????????? mi sie nie udalo czyli ze objawy urojone;p od jutra CLO przez 5 dni i jedziemy z koksem buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27...............8(2zCLO)..... ...27-31.05.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................1.......... . .........22.04.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 agbr.......................32..................1........ .............29.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny ja @ jeszcze nie dostałam, boli mnie straszliwie lewy jajnik, mam tylko nadzieje, ze mi sie cysta nie odnowila:(:(, nie wiem co mam robic bo mam zazywac bromergon na prolaktyne, myslicie zeby poczekac ztym do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×